Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

meusicka
29. máj 2008

no ale to ste potom este len na zaciatku, drzim palce nech sa co najskor zadari 😉

cervena_ciapocka
29. máj 2008

😵 😵 😵

meusicka
29. máj 2008

vidim ze si este relativne cerstvo vydata 😉 mozno sa zadari na vase vyrocie

cervena_ciapocka
29. máj 2008

No, hadam. Manzel mi uz oznamil, ze prave vtedy odchadza na 2 tyzdne na sluzobku 😒

meusicka
29. máj 2008

tak pojdes snim a urobis si vylet 😉
tak ja asi prcham domov z prace. papa a pekny zvysok dna

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Skoda, ze ma namoze zobrat 🙄 pekny den 😵

zuzec
29. máj 2008

fiha tusim to predsa len vyskusam s tym krckom...potom dam vediet co som nahmatala 😎
diusa pobavila som sa jak si opisala, jak si to ty skusala, hlavne to s tymi nechtami 😀 jak si ty opisovala tu tvoju dnesnu bazalku, jak ti vyskocila, tak mne sa stalo to ze som najprv vstala o piatej lebo sa kocur pytal von, tak som si predtym ako som vstala z postele odmerala bola iba 36,6 a potom som isla spat a vstala som o tej osmej jak si meriavam normalne a uz som mala 36,7 tak scul neviem...no kazdopadne od vcera klesla o jednu palicku ale mrcha furt nikde....ale je mi velmi tazko od zaludka..nie zle, ale tazko

zuzec
29. máj 2008

aha a este sa chcem spytat, kedze som si to nikdy predtym neskusala a nemam s cim porovnavat, jak mam vediet ze je makky resp. tvrdy...ja si budem napriklad mysliet ze jaky je tvrdy a pritom to bude makky...no ked toto niekto precita kto nevie o com sme sa bavili predtym, tak moze dobre kukat 😀 😀

cervena_ciapocka
29. máj 2008

no, ked ja mäkky tak asi tak ako jeho okolite prostredie. A ked je tvrdsi tak je asi ako ked sa dotknes palca. Ale ked ho preskumas viackrat za cyklus, asi sama zbadas rozdiel.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Baby, MS mam dostat az okolo 13.6. a prsia ma bolia ako by to malo byt uz zajtra. 😨

Inac som si este vsimla, ze v prvych dvoch tyzdnoch cyklu je moja plet v super stave, male ranky sa rychlo hoja a mam aj ekzem a ten je vtedy uplne vpohode. A V poslednych dvoch tyzdnoch cyklu sa to stale zhorsuje, proste len tak z nocoho nic. A ked pride MS tak je zas vsetko OK.

zuzec
29. máj 2008

ciapocka to je normal ze pred ms je plet horsia, ale horsia je aj na zaciatku tehotenstva, teda ja som bola samy pupak na tvari a mala som aj ekzem na krku a ten neviem doteraz z coho vznikol...

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Tak to nie je vyhra, ze je to normalne 😀 akoby nestacilo, ze hormony mi posobia na psychyku ale este aj toto 😖

zuzec
29. máj 2008

no ale zase na druhu stranu potom v priebehu tehotenstva sa zvykne plet krasne upravit, moja kamaratka mi hovorila ze najlepsiu plet aku kedy mala bolo pocas tehot. a dufala ze jej taka ostane aj po porode, ale prd 🙂 no ale kazda sme ina..

pikino
29. máj 2008

cafte baby, ked sa bavite o tom krcku, ovu zistite podla toho ako je otvoreny. ak ju mate tak krcok ma v strede vacsiu dierku aby mohol nasat spermie. je to jednoduchsie ako rozmyslat ci je hore alebo dole. ak je po ovu tak nahmatate iba malicku bodecku.

ozaj mrcha dnes nedorazila tak cakam co bude teplotu som mala rano 37, ja si ju meriam a piatej rano, prave preto aby som netrpela tym ze mi treba cikat. inak vedeli ste ze ak meriate bazalku mali by ste mat teplomer v sebe este asi 3 minuty od pipnutia? vtedy je najpresnejsia.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Ja som sa uz aj raz rozhodla, ze zacnem s meranim teploty, ale neviem si predstavit na to mysliet kazde rano a navyse manzel by sa asi divne tvaril, ze co stvaram 😀 😅 😀

zuzec
29. máj 2008

pikino ano viem, ze ked sa meria digitalnym, tak sa musi merat este aj po pipnuti, ja ale meriam klasickym...ozaj a drzim palceky dufam ze ani nedorazi 😉
cervena_ciapocka, ja som zvolila metodu meriania v ustach pod jazykom vzhladom na to, ze mame erarny tepomer, ale ked si kupim vlastny, co vzdy zabudnem ked som v meste, tak zacnem merat v posve, aj ked to podla mna neni velky rozdiel...

nela00
30. máj 2008

pekny den Vam prajem kocenky a vratim sa k tomu nasmu krcku...
ako ste to mysleli, ze v zaciatkoch tehotenstva by mal byt "dole"?

pikino
30. máj 2008

ahojte hlasim ze mrcha meska uz druhy den a teplota stupla na 37,2 😀 😀 😀
cakam co z toho bude. 😉

ciapocka ked mu to vysvetlis tak sa divne tvarit nebude 🙂

nela00
30. máj 2008

piki kedy testujes?

zuzec
30. máj 2008

pikino to vyzera najdejne 😉 ja uz by by som robila test lebo ja som netrpezliva, ale uz ked meska a teplotka stale hore, tak uz by ti mohol ukazat 🙂

chuchu86
30. máj 2008

baby . ako to je s krčkom maternice ?
pri tehu najma ako ?

cervena_ciapocka
30. máj 2008

pikino 🙂 on by to pochopil, ale zartiky by aj tak boli 😀
Kontrolovala som dnes krcok a zdal sa mi celkom otvoreny 😨 a dnes som 17DC. Skontrolujem aj o par dni, ze aky bude.
Chuchu86 - Pri tehu je krcok nizsie polozeny a tvrdsi.

chuchu86
30. máj 2008

ahojky ciapocka dakujem

zuzec
30. máj 2008

chuchu a stebou to ako vyzera? mne je dnes na skapanie, mrcha meska tyzden, ale pravdepodobne som mala neskor ovulaciu, vyzera to tak ze zrovna o ten tyzden neskor, tak uvidim ci pride, ale teplotka dnes 36,8 tak snad nie ☹ co ty diusa ake si mala dnes meranie? ja asi take ako ty vcera, najprv som odmerala skoro rano lebo ma tatino zobudil aby som sa nim zamkla dvere a jak som sa prebehla cez cely dom, tak som odmerala a ze 36,45 skoro som odpadla tak som isla spat, este nejake skoro 4 hodiny som spala a potom v klude som namerala uz tych 36,8...zaujimave ze ako teplota klesne po tom ako si das prebeh cez dom 😒

chuchu86
30. máj 2008

zuzec - vôbec neviem že čo bude, niekedy mám také dovné pichanie v podbrušku niekdy v brušku, často chodím cikať a krčok mám nízko ale je polotvrdý - takže neviem, ale ten výtok sa zmenil na také bilelé ale bez pachu.
Ms mám dostať 2.6.

tak čo si myslíš ? môžem byť tehu ?

test chcem spraviť iba ked bude meškať aspoň týždeň

terina25
30. máj 2008

čaute baby.Tak mne dnes mešká presne týždeň. 😉
len sa Vás chcem opýtať...Každá hovoríte,že máte výtok.No ja nemám žiaden.u mňa to presne vyzerá tak, ako keby som mala dostať ms.Nemám vôbec žiaden hlien.A testy mi vyšli pozitívne - aj keď tá druhá čiarka bola veľmi slabá.Myslíte si,že nemusím mať ten výtok?

zuzec
30. máj 2008

terina slaba ciarka bola preto lebo hcg je este nizke, to neznamena ze nie si tehotna! a vytok tiez nemusi mat kazda, tak ako kazdej nebyva zle...

diddi
30. máj 2008

terina, vobec nemusis mat vytok....aj ked je slaba ciarka, znamena to tehu...gratulujem!

zuzec
30. máj 2008

chuchu s tym krckom este nemam skusenosti, to ti musia povedat ine co to skusaju 😉 ale to pichanie a cikanie by bolo namieste, ale vies ono aj moze aj nemusi to byt priznak, teraz sa proste viac sledujes, ale priala by som ti to!! ja to hovorim preto lebo som si bola ista ze som tehu, mala som take priznaky ako pri tom prvom ale dneska ma boli brucho uz kramovo a radsej ani nejdem kuknut na wecko taka som z toho smutna ☹

diddi
30. máj 2008

pichanie v podbrusku moze znamenat uhniezdovanie babätka vpripade tehu..byva to asi 5-10den po styku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre