• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
Tak to som fakt zvedava, lebo tusim, ze to tentokrat vyslo.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len nemam zatial ziadne "priznaky", tak si nechcem nic nahovarat...no ved uvidime coskoro :sunglasses:
20. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jahoda príznaky sa možu dostaviť aj neskor :wink: Držím prsty,daj vedieť ako si dopadla :wink:
21. júl 2008 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jahoda ja mam priznaky ale jednu ciarku na teste,tak to je fakt individualne,ale nemozem ist k lekarovi lebo ho idem menit,nedoverujem mu.Prisla som o mimi,a proste uz tam nechcem ist,jeho pristup je chladny a bordelarsky nevie kde ako co komu robil ake testy,keby nemal sestricku tak nevie ani ako sa vola.To je tak ked si naberu viac ako zvladnu a potom doplacame my.
21. júl 2008 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mravvcek tak šikovne ho vymeň,aby si vedela na čom si.Ja viem s tými lekármi je to hrozné,už je málo takých ktorí sa Ti venujú poriadne :frowning2:
21. júl 2008 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to ale najhorsie na tom je to,ze neviem kde mam hladat ja nie som z Kosic,pristahovala som sa tu a nepoznam tu nikoho,ale hladam na forach kde sa o tom pise.A ja potrebujem lekara,ktory vie aj hormonalne stimulovat a pripadne laserom osetrit krcok.
21. júl 2008 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, mravvcek skus Dr. janovskeho, ambulanciu ma na hlavnej ulici. je velmi dobry odbornik na ultrazvuky a je mily. vsetko ti vysvetli a nad vysetrovacim lehadkom - sono - mas monitor, takze uvidis celu svoju maternicku. Janovsky ti vsetko pekne povysvetluje. ja som spokojna a som tiez po potrate. super sa o mna postaral. vsetko mi vybavil, zakrok som mala hned na druhy den. drzim palce
21. júl 2008 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mravvcek pytaj sa babeniek z Košíc,myslím že vo fore regiony by si niečo našla... A ak nie založ novú tému,určite Ti pomožu :wink:
21. júl 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bianus si zlatucka,poslala som ti IP
21. júl 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, 16.7.08 som mala dostat MS, zatial nedošla, citim dosť veľky tlak v prsiach aj sa mi zväčšili, aj manžel si to všimol, už si mam urobiť test, alebo ešte počkať? neviem, už mi meška také 5 dní, podľa tehotenskej kalkulačky, keď som tehotna, tak som v piatom týždni
21. júl 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kwatka skús testík :wink: a potom napíš ako si dopadla
21. júl 2008 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mareklucka a ty nemas miminko?Snazilkujes?
21. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aky ste mali den?
21. júl 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mravvcek ja nemám mimi,no ak nerátam mažela :grinning: ale to už je také veľké mimi :grinning: A áno snažilkujeme...

Atima ahoj,tak celkom fajn :wink: A Ty?
21. júl 2008 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja nič sa mi dnes nechcelo
21. júl 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sa nečudujem také bolo počasie...
21. júl 2008 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sue:Musim aj ja napísať mam pomaly 17 rokov a tie iste priznaky s priatelom sme spali bez ochrany a teraz neviem co dalej :fearful: ale velmi sa bojim ak CAKAM BABO:frowning2:
21. júl 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky...no zatim MS nic..len som strasne vlhka a...neviem, dalsi test som spravila a nic :confused: mareklucka, kolko snazilkujete?
21. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jahoda kolko ti meska MS?
21. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianus prosim ta nemas kontakt na toho doktora?Nevies ze ci berie nove pacientky?
21. júl 2008 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, vlastne iba 3ti den, ale doteraz bol ako hodinky...a to, ze mam zaludok stale v krku tiez vyzera zaujimavo :grinning:
21. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak sned sa v tebe uhniezduje fazulka,drzim prsty
21. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslis :wink: ?
21. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babotinush prosím prepáč mi moju drzosť,ale nma to ste mali obaja myslieť skor... Strašne ma hnevajú nezodpovední ľudia!!! :angry: :angry: :angry: Keď si s ním spala tak Ti to bolo dobre a teraz tu nariekaš?!?

jahodka my 7 mesiacov :unamused: :frowning2: Ja si myslím,že možeš byť tehu.Prosím pripomen mi koľký DC vlastne si? Už mám v tom mix :sweat_smile: :grinning:

mravvcek Ty sa ako cítiš?
21. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mareklucka citim sa zvlastne,neskutocne ma bolia prsia moj manzej ma dnes videl v tricku a skoro oci mu vypadli,ze ake mam balony :grinning: ,ze sa mi zvacsili,vajecniky,resp.podbrusko picha,mam taky vytok biely neviem co to je a....veeeelmi tuzim po mimi,prosiiiiim
21. júl 2008 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mareklucka, tak drzim palce, my vlastne tiez tak, od noveho roka...som 29DC, tak som zvedava...prave menim v praci poziciu, tak to bude vesele :sunglasses:
21. júl 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mravvcek, t.c. na ambulanciu 0904918138. berie nove pacientky. drzim palce
22. júl 2008 o 07:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mravvcek :grinning: Pevne verím,že to bude tehu,šikovne sa objednaj nech nám to potvrdí aj Dr. :wink:

Jahoda - ďakujem,ja tiež držím palce :wink: Tak som zvedavá ako to nakoniec dopadne :dizzy_face:
22. júl 2008 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianus prosim ta ma skusenosti aj s pco?Ja som minuly rok otehotnela po hormonalnej stimulacii,zial som o mimi aj prisla,ma aj usg?
22. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mareklucka ja tomu nerozumiem,dnes je 42DC,MS nikde a merala som si BT a mam 37,1.A samozrejme som si robila test a nic z toho,je tam jedna ciarka.Obracala som ten testik kadejako ale vzdy je tam len jedna ciarka. :frowning2:
22. júl 2008 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok