Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jahoda
20. júl 2008

Tak to som fakt zvedava, lebo tusim, ze to tentokrat vyslo.... 😎 😎 😎

jahoda
20. júl 2008

len nemam zatial ziadne "priznaky", tak si nechcem nic nahovarat...no ved uvidime coskoro 😎

mareklucka
21. júl 2008

Jahoda príznaky sa možu dostaviť aj neskor 😉 Držím prsty,daj vedieť ako si dopadla 😉

mravvcek
21. júl 2008

Jahoda ja mam priznaky ale jednu ciarku na teste,tak to je fakt individualne,ale nemozem ist k lekarovi lebo ho idem menit,nedoverujem mu.Prisla som o mimi,a proste uz tam nechcem ist,jeho pristup je chladny a bordelarsky nevie kde ako co komu robil ake testy,keby nemal sestricku tak nevie ani ako sa vola.To je tak ked si naberu viac ako zvladnu a potom doplacame my.

mareklucka
21. júl 2008

mravvcek tak šikovne ho vymeň,aby si vedela na čom si.Ja viem s tými lekármi je to hrozné,už je málo takých ktorí sa Ti venujú poriadne ☹

mravvcek
21. júl 2008

ved to ale najhorsie na tom je to,ze neviem kde mam hladat ja nie som z Kosic,pristahovala som sa tu a nepoznam tu nikoho,ale hladam na forach kde sa o tom pise.A ja potrebujem lekara,ktory vie aj hormonalne stimulovat a pripadne laserom osetrit krcok.

bianus
21. júl 2008

ahoj, mravvcek skus Dr. janovskeho, ambulanciu ma na hlavnej ulici. je velmi dobry odbornik na ultrazvuky a je mily. vsetko ti vysvetli a nad vysetrovacim lehadkom - sono - mas monitor, takze uvidis celu svoju maternicku. Janovsky ti vsetko pekne povysvetluje. ja som spokojna a som tiez po potrate. super sa o mna postaral. vsetko mi vybavil, zakrok som mala hned na druhy den. drzim palce

mareklucka
21. júl 2008

mravvcek pytaj sa babeniek z Košíc,myslím že vo fore regiony by si niečo našla... A ak nie založ novú tému,určite Ti pomožu 😉

mravvcek
21. júl 2008

Bianus si zlatucka,poslala som ti IP

kwatka
21. júl 2008

ahojte, 16.7.08 som mala dostat MS, zatial nedošla, citim dosť veľky tlak v prsiach aj sa mi zväčšili, aj manžel si to všimol, už si mam urobiť test, alebo ešte počkať? neviem, už mi meška také 5 dní, podľa tehotenskej kalkulačky, keď som tehotna, tak som v piatom týždni

mareklucka
21. júl 2008

kwatka skús testík 😉 a potom napíš ako si dopadla

mravvcek
21. júl 2008

mareklucka a ty nemas miminko?Snazilkujes?

atima
21. júl 2008

ahojte aky ste mali den?

mareklucka
21. júl 2008

mravvcek ja nemám mimi,no ak nerátam mažela 😀 ale to už je také veľké mimi 😀 A áno snažilkujeme...

Atima ahoj,tak celkom fajn 😉 A Ty?

atima
21. júl 2008

aj ja nič sa mi dnes nechcelo

mareklucka
21. júl 2008

Sa nečudujem také bolo počasie...

babotinush
21. júl 2008

Sue:Musim aj ja napísať mam pomaly 17 rokov a tie iste priznaky s priatelom sme spali bez ochrany a teraz neviem co dalej 😨 ale velmi sa bojim ak CAKAM BABO☹

jahoda
21. júl 2008

ahojte kocky...no zatim MS nic..len som strasne vlhka a...neviem, dalsi test som spravila a nic 😕 mareklucka, kolko snazilkujete?

mravvcek
21. júl 2008

jahoda kolko ti meska MS?

mravvcek
21. júl 2008

bianus prosim ta nemas kontakt na toho doktora?Nevies ze ci berie nove pacientky?

jahoda
21. júl 2008

no, vlastne iba 3ti den, ale doteraz bol ako hodinky...a to, ze mam zaludok stale v krku tiez vyzera zaujimavo 😀

mravvcek
21. júl 2008

No tak sned sa v tebe uhniezduje fazulka,drzim prsty

jahoda
21. júl 2008

myslis 😉 ?

mareklucka
21. júl 2008

babotinush prosím prepáč mi moju drzosť,ale nma to ste mali obaja myslieť skor... Strašne ma hnevajú nezodpovední ľudia!!! 😠 😠 😠 Keď si s ním spala tak Ti to bolo dobre a teraz tu nariekaš?!?

jahodka my 7 mesiacov 😒 ☹ Ja si myslím,že možeš byť tehu.Prosím pripomen mi koľký DC vlastne si? Už mám v tom mix 😅 😀

mravvcek Ty sa ako cítiš?

mravvcek
21. júl 2008

mareklucka citim sa zvlastne,neskutocne ma bolia prsia moj manzej ma dnes videl v tricku a skoro oci mu vypadli,ze ake mam balony 😀 ,ze sa mi zvacsili,vajecniky,resp.podbrusko picha,mam taky vytok biely neviem co to je a....veeeelmi tuzim po mimi,prosiiiiim

jahoda
21. júl 2008

mareklucka, tak drzim palce, my vlastne tiez tak, od noveho roka...som 29DC, tak som zvedava...prave menim v praci poziciu, tak to bude vesele 😎

bianus
22. júl 2008

ahoj mravvcek, t.c. na ambulanciu 0904918138. berie nove pacientky. drzim palce

mareklucka
22. júl 2008

Mravvcek 😀 Pevne verím,že to bude tehu,šikovne sa objednaj nech nám to potvrdí aj Dr. 😉

Jahoda - ďakujem,ja tiež držím palce 😉 Tak som zvedavá ako to nakoniec dopadne 😵

mravvcek
22. júl 2008

bianus prosim ta ma skusenosti aj s pco?Ja som minuly rok otehotnela po hormonalnej stimulacii,zial som o mimi aj prisla,ma aj usg?

mravvcek
22. júl 2008

mareklucka ja tomu nerozumiem,dnes je 42DC,MS nikde a merala som si BT a mam 37,1.A samozrejme som si robila test a nic z toho,je tam jedna ciarka.Obracala som ten testik kadejako ale vzdy je tam len jedna ciarka. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre