Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
31. júl 2008

ja niesom krutá kikusa IP 🙂
test si nerobila je od vtedy len 6 dní a má slabú mrchu neoplatí sa jej teraz testovať nič by jej nevyšlo

barbiek
31. júl 2008

tak pokial ma menzes neoplati sa testovat, pokial by ju nemala tak by sa to oplatila su testy uz 5dni po styku co to ukazu

sandrika
31. júl 2008

barbiek prosím ťa maš dieťatko druhé bude čoskoro na svete a ty tomu veríš???Robila som na gynde s krvy sa to dá zistiť po 2 týždňoch . Mne test ukázal až keď mi meškala mrcha 9 dní a to som bolav 6 tt. Inak krásne mená si vybrala pre detičky

barbiek
31. júl 2008

sandrika, keby som nevedela nepisem to, mne ukazalo pri lucasovi aj pri druhom tehu uz 6den po styku ze som tehotna, druha bola slabsia sice ciarka ale bola

sandrika
31. júl 2008

nie je to predsa možné , keĎ HCG sa vylučuje až pouhniazdení ku ktorému dochádza medzi 8 až 11 dňom po styku. To je jedno nebudem sa tu s terbou hádať

barbiek
31. júl 2008

vidis tak ja som asi vynimka.. ak sa smiem opytat co bolo malemu ked bol v inkubatore sa skor narodil

bambi7
31. júl 2008

cafte babule tak si vas citam a tie testy naozaj malo kedy ukazu nieco skor tiez som robila na gynde......aj ked som bola tehu mne to ukazalalo ked meskala den dva.....aj ked bola druha ciarka slaba ale bola tam

bambi7
31. júl 2008

barbiek mas zlateho syna 😉

barbiek
31. júl 2008

dakujem 🙂 ,ale zly jak sto certov 😝

sandrika
31. júl 2008

barbie nie narodil sa v termíne ale s ťažkou otravou krvy, nasledne dostal zápaľ plúc, ušiek, očičiek....no mal toho spústu a jasné, že sa smieš spýtať 😉

barbiek
31. júl 2008

chudacik ale je krasny, a to z coho mal tu otravu, mne zasa hrozdi predcasny porod, tak sa bojim snad aspon 2tyzdne este vydrzime

sandrika
31. júl 2008

dokojím ano...lebo píšemjednou rukou 😒

barbiek
31. júl 2008

oki 😀

sandrika
31. júl 2008

barbiek vieš ja som mala veľmi ťažký pôrod po prasknutí vody som mala kontrakcie každú minútu a neotvárala som sa . Mal som dole ecoly a streptokoka agalakcie a to prešlo pro pôrode na maličkého teda už po prasknutí tej vody vnikla dnu tato infekcia ..v piatk som porodila a v sobotu mi povedali že umre ...myslela som že skolabujem ja bol tonajťachší mesiac v mojom živote

barbiek
31. júl 2008

chvalabohu ze uz je to za vami, ja sa strasne bojim tiez,vela zdravicka hlavne

sandrika
31. júl 2008

ďakujem a tebe ľahký a rýchli pôrod

petra2505
1. aug 2008

Baby prosim Vas mozno mam blbu otazku, ale skusim.Ako Vas prosim boleli prsia nez ste zistili, ze ste v druhom stave?Dnes ma zacali boliet prsia (prvy raz v zivote) tak zospodu a mam ich take divne ako keby tuhe silikony.Skusali sme cez plodne dni aj ovulaciu a mam cca 10 den odvtedy.

mareklucka
2. aug 2008

Peťka pekne si to nazvala,že silikony 😀 ale nič v zlom 😉 Škoda,že Ti neviem poradiť ale príznak to može byť...

petra2505
2. aug 2008

mareklucka presne tak sa citim 🙂 ja mam este aj na svoju postavu velke prsia, ale ako sa citim v poslednych dnoch je hroza, ako keby som mala silikonove balony🙂Boli ma chrbat az citim, ze ma stipe.

mareklucka
2. aug 2008

Mávaš pravidelný cyklus??? A čo testík?

petra2505
2. aug 2008

ano pravidelny, test podla mna nema vyznam este robit, este je skoro a pockam....mozno mam prvy raz v zivote PMS 🙂))))))))))))))))))uvidime, pockame

mareklucka
2. aug 2008

OK,potom daj vedieť ako si dopadla 😉

petra2505
2. aug 2008

jasne dam, ak tam nahodou budu // tak zacnem verit na zazraky 🙂 (skusali sme Jonasa)

inka04
3. aug 2008

Petra, ja som sa testla 4 dni pred M a bola tam slabulilinka 2. ciarka - skoro som odpadla, 1 den pred M uz len o cosi slabsi odtien ako kontrolny pasik, cize jasne //. Strasne ma bolia prsia, presne mam ich take tuhe... stale ma pobolieva brucho ako pred M... Takze uvidim ci M zajtra dostanem... Viem, ze este to nie je nic iste, ale tie // ciarky... Uvidime... Nechcem sa prilis skoro tesit... ale verim, ze budem tehu naozaj....

petra2505
3. aug 2008

inka04 skusim teda spravit test, robila si ho z ranneho mocu alebo pocas dna?

inka04
3. aug 2008

peti, viem, ze sa to neodporuca robit pred M, lebo zhruba 30% zacinajucich tehu konci M, ale ja som nevydrzala... inak vobec sa ti este nemusi ukazat 2. ciarka, aj ked skutocne budes tehu.... ja som dost prekvapena, ze mne sa ukazala taka vyrazna... mam z toho zmiesane pocity... takze lepsie je vydrzat, ale ako chces ... najlepsie je tesovat sa z ranneho mocu... drzim palce...

sandrika
3. aug 2008

inka ty si stopercentne tehu tak sa teš 🙂
petra držím palce

inka04
3. aug 2008

sandrika, ani nehovor.... nechcem sa tesit, kedze este stale mozem dostat M... nejde mi do hlavy, preco este pred M taka silna ciarka?.... ved mnohym babam neukaze aj omnoho neskor.... samozrejme, ze sa tesim, ale len tak opatrne...

petra2505
3. aug 2008

inka aj ja si myslim, ze si urcite tehu a sandri uvidime ako dopadneme, zajtra ideme na spermiogram a vydrzim s tym testom do utorka ( aby som ho nahodou nemala neg a nakoniec by som nahodou bola tehu).Tento mesiac sme skusali Jonasovu metodu a podla ovulacnych testov sme uplne presne vystihli ovulaciu takze moznost, ze by som bola tehotna tam je aj ked po 2 rokoch snazenia viac neverim ako verim, ze by sa to konecne podarilo🙂

inka04
3. aug 2008

...drzim silno palce... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre