• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
inka dakujem, aj ja Tebe drzim palce aby sa fazulka dobre drzala a aby za 9 mesiacov bola z Teba hrda mamina
:slight_smile:
3. aug 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka lebo si otehotnela hneď po mrche mala si skoro ovulku aj švegeriná tak mala mne zase ukázala až keď mi meľškala 9 dní :wink:
3. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslíte že tie testy, 5 dní po styku sú spoľahlivé, ked robíte na 5.den ?
3. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva..nie vobec niesu spolahlive...hormon HCG sa vytvara az 6-8 dni po uhniezdeni..cize tie testy su na dve veci
3. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako ich môžu predávať ?
3. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva ani tabletky na chudnutie nefunguju a kolko sa ich predava :wink:
3. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva určite nie , ajkeď asi stranu dozadu je barbie ktorá tvrdí že jej ukázal na 5 de, ale ja im vôbec neverím , nakoľko sa v tom už trochu vyznám..veď na 4 deň príde len oplodnené vajíčko do maternice a k hniezdeniu dochádza medzi 8 až 11 dňom a až po zahniezdení žačne telo produkovať HCG :dizzy_face:
3. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trochu som z tejto vasej diskusie zmetena: mrcha mi meska 8 dni, na 5. den som si robila testik a boli //. moze to znamenat aj to, ze nie som tehu?
3. aug 2008 o 21:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2009  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sina 5 deň meškania určite to čo sme my preberali bolo 5 deň po styku nie 5 deň meškania. Gratulujem :dizzy_face:
3. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, mrcha mi meskala 2 dni, potom prisla, ale velmi zvlastna... najskor len hneda, potom sem-tam nieco cervene a trvalo to len dva dni a aj len vtedy ked som isla na wc. prsia ma vobec nebolia...
3. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky!
Tak tu čítam nejaké 3 stránky dozadu,aby som vedela o čom je reč, vybrala som si túto tému,lebo sme sa s manželíkom rozhodli, že chceme druhé bábo :grinning: . No,ale asi tak,že ak sa podarí, tak fajn a ak nie, nebudeme zúfalí a počkáme o mesiac, to len aby ste vedeli, že , čo je vo veci. No a keďže už máme dieťatko, tak viem, čo ma čaká,ale teraz si pripadám ako prvorodička, lebo aj ja čakám, že čo sa vlastne z toho vykluje :sweat_smile: . Je nám to jedno, čo bude druhé, či dievčatko alebo chlapček, takže "vyrábame" pred ovuláciou, cez ovu a trošku aj po ovu. Ovu bola asi v utorok podľa výpočtov,ale dnes mi idú roztrhnúť prsia a spím kade chodím,včera a vo štvrtok ma hrozne pichalo v podbrušku,dnes menej.....možno som len unavená, asi pred mesiacom som mala zápal maternice, tiež ma bolelo v podbrušku,ale to som mala aj slabo ružový výtok,čo teraz chvalabohu nemám .... a tak neviem, čo sa deje, niečo mi hovorí, že už to tam je... :slight_smile: ,ale bojím sa tešiť dopredu, testík som si ešte nerobila, hoci pri prvom mi vyšli // ešte pred menšt.ale také slabulilinké,ale boli. a tak teraz neviem, nechať sa prekvapiť a čakať , kým dorazí menšt.alebo test .... ja len tak ,že cítim so všetkými, čo na tie // čakajú. :wink:
3. aug 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha, ešte sa chcem spýtať, že ktoré testy sú dobré a aj cenu, ja som sa testovala predtým s takým, čo mal červený obal , nejaký Rapid, či ako sa volal, stál okolo 150sk.Chcem vyskúšať niečo iné - v budúcnosti. Díky. :wink:
3. aug 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som spokojna s Mamatestom, cena cca 80-90 sk (podla toho kde) a su dve v baleni...
3. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inka, dakujem :wink: ,no, vidím, že aj musíš byť spokojná :wink: 4tt .... gratulujem,ak to vyjde mne, tak my budeme mať 22.4. TP ... ale ešte sa neplaším, možno nič .... :unamused:
3. aug 2008 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka04, fuuuuha :astonished: ....to uz tak skoro sa da zistit, ze si tehu??? :wink: nech ti to vijde :wink:
3. aug 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja sa neplasim, mozno tiez nic... taky je zivot... ale vidim, ze ak ma to robit rozruch, tak radsej nic nezverejnujem...
3. aug 2008 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem byt tehu, ak ma len bolia prsia - prvykrat v zivote, ale ine zmeny na nich nemam ani ziadne ine priznaky teda okrem spanku, ale ten ma rad asi kazdy aj bez ohladu na tehotennstvo?Menzes mi meska 1 den, poobede som si robila test bol neg.
5. aug 2008 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a od ovulacie ma bolia casto krize
5. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petka kľud,samozrejme že možeš,každá žena je iná a každá ma iné príznaky :wink:
5. aug 2008 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra test by sa mal robit..aspom ked tyzden ti meska..to je este skoro takze kludne mozes byt tehulka..ale pockaj aspom tyzden este a urob test
5. aug 2008 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryah urob si test
5. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dnes vecer mi zacala z prs vytekat biela tekutina.....znamena to ze najdem //?
5. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:unamused: ...s tym som sa este nestretla, aby hned na zaciatku tehu vytekala biela tekutina :wink: :confused:
5. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sandrika, vcera som si urobila tehu test a vysiel mi negativny... :frowning2: tento mesiac som to uz vzdala a uz nechavam vsetko len na nahodu. zistila som, ze na tehu moc myslim a je cas zaradit trochu spiatocku a nesustredit sa moc na to :wink: dufam, ze mi to coskoro vyde :slight_smile:
5. aug 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka je to pri zvysenom prolaktine - nasla som to na nete takze je to mozne:slight_smile: tak ako vsetko ostatne
5. aug 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som si spravila test a su tam //(ta druha troska slabsia, ale je tam) takze junovka vsetko je asi mozne :slight_smile:
6. aug 2008 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra gratulujem :wink:
6. aug 2008 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pripajam sa ku gratulacii :dizzy_face: Mne raz vysiel pozitivny test uz 3dni po zarobeni mimina,teraz po 5.dnoch negat.a som teh. :slight_smile: Ale 1.jasny priznak,okrem pocitov v podbrusku a v krizoch,je zvlastna kovova chut v ustach a hlavne caste mocenie!!! Akoze 2hod.prechadzka bez navstevy wc ani nehrozi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som 13 dni po ovulacii, meriam bazalnu teplotu, zatial je hore, ale mna zas tak divne bolia prsia - akoby som ich mala otlacene od kostic - bolia na boku aj zospodu, vacsinou iba ked urobim nejaky pohyb alebo zatlacim, nebolia uplne stale, a este zabolia ked idem po schodoch. A v krku mam take zvlastne "klbko", ktore by aj potrebovalo ist von, ale nejde.... a nemam PMS (nie som nervozna, placiva a nehadam sa)... no kto sa vyjadri inak ako "treba pockat"? :grinning:
6. aug 2008 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dakujem este sa netesim pockam na jasne potvrdenie od lekara, rano skusim dalsi test lebo nemozem tomu uverit.
6. aug 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok