Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
3. aug 2008

inka dakujem, aj ja Tebe drzim palce aby sa fazulka dobre drzala a aby za 9 mesiacov bola z Teba hrda mamina
🙂

sandrika
3. aug 2008

inka lebo si otehotnela hneď po mrche mala si skoro ovulku aj švegeriná tak mala mne zase ukázala až keď mi meľškala 9 dní 😉

poleva
3. aug 2008

myslíte že tie testy, 5 dní po styku sú spoľahlivé, ked robíte na 5.den ?

vejinka
3. aug 2008

poleva..nie vobec niesu spolahlive...hormon HCG sa vytvara az 6-8 dni po uhniezdeni..cize tie testy su na dve veci

poleva
3. aug 2008

a ako ich môžu predávať ?

emjee
3. aug 2008

poleva ani tabletky na chudnutie nefunguju a kolko sa ich predava 😉

sandrika
3. aug 2008

poleva určite nie , ajkeď asi stranu dozadu je barbie ktorá tvrdí že jej ukázal na 5 de, ale ja im vôbec neverím , nakoľko sa v tom už trochu vyznám..veď na 4 deň príde len oplodnené vajíčko do maternice a k hniezdeniu dochádza medzi 8 až 11 dňom a až po zahniezdení žačne telo produkovať HCG 😵

nevestakatka
3. aug 2008

trochu som z tejto vasej diskusie zmetena: mrcha mi meska 8 dni, na 5. den som si robila testik a boli //. moze to znamenat aj to, ze nie som tehu?

sandrika
3. aug 2008

sina 5 deň meškania určite to čo sme my preberali bolo 5 deň po styku nie 5 deň meškania. Gratulujem 😵

maryah
3. aug 2008

caute baby, mrcha mi meskala 2 dni, potom prisla, ale velmi zvlastna... najskor len hneda, potom sem-tam nieco cervene a trvalo to len dva dni a aj len vtedy ked som isla na wc. prsia ma vobec nebolia...

simcas
3. aug 2008

Ahojte kočky!
Tak tu čítam nejaké 3 stránky dozadu,aby som vedela o čom je reč, vybrala som si túto tému,lebo sme sa s manželíkom rozhodli, že chceme druhé bábo 😀 . No,ale asi tak,že ak sa podarí, tak fajn a ak nie, nebudeme zúfalí a počkáme o mesiac, to len aby ste vedeli, že , čo je vo veci. No a keďže už máme dieťatko, tak viem, čo ma čaká,ale teraz si pripadám ako prvorodička, lebo aj ja čakám, že čo sa vlastne z toho vykluje 😅 . Je nám to jedno, čo bude druhé, či dievčatko alebo chlapček, takže "vyrábame" pred ovuláciou, cez ovu a trošku aj po ovu. Ovu bola asi v utorok podľa výpočtov,ale dnes mi idú roztrhnúť prsia a spím kade chodím,včera a vo štvrtok ma hrozne pichalo v podbrušku,dnes menej.....možno som len unavená, asi pred mesiacom som mala zápal maternice, tiež ma bolelo v podbrušku,ale to som mala aj slabo ružový výtok,čo teraz chvalabohu nemám .... a tak neviem, čo sa deje, niečo mi hovorí, že už to tam je... 🙂 ,ale bojím sa tešiť dopredu, testík som si ešte nerobila, hoci pri prvom mi vyšli // ešte pred menšt.ale také slabulilinké,ale boli. a tak teraz neviem, nechať sa prekvapiť a čakať , kým dorazí menšt.alebo test .... ja len tak ,že cítim so všetkými, čo na tie // čakajú. 😉

simcas
3. aug 2008

Aha, ešte sa chcem spýtať, že ktoré testy sú dobré a aj cenu, ja som sa testovala predtým s takým, čo mal červený obal , nejaký Rapid, či ako sa volal, stál okolo 150sk.Chcem vyskúšať niečo iné - v budúcnosti. Díky. 😉

inka04
3. aug 2008

ja som spokojna s Mamatestom, cena cca 80-90 sk (podla toho kde) a su dve v baleni...

simcas
3. aug 2008

Inka, dakujem 😉 ,no, vidím, že aj musíš byť spokojná 😉 4tt .... gratulujem,ak to vyjde mne, tak my budeme mať 22.4. TP ... ale ešte sa neplaším, možno nič .... 😒

junovka
3. aug 2008

inka04, fuuuuha 😲 ....to uz tak skoro sa da zistit, ze si tehu??? 😉 nech ti to vijde 😉

inka04
3. aug 2008

ani ja sa neplasim, mozno tiez nic... taky je zivot... ale vidim, ze ak ma to robit rozruch, tak radsej nic nezverejnujem...

petra2505
5. aug 2008

mozem byt tehu, ak ma len bolia prsia - prvykrat v zivote, ale ine zmeny na nich nemam ani ziadne ine priznaky teda okrem spanku, ale ten ma rad asi kazdy aj bez ohladu na tehotennstvo?Menzes mi meska 1 den, poobede som si robila test bol neg.

petra2505
5. aug 2008

a od ovulacie ma bolia casto krize

mareklucka
5. aug 2008

Petka kľud,samozrejme že možeš,každá žena je iná a každá ma iné príznaky 😉

vejinka
5. aug 2008

petra test by sa mal robit..aspom ked tyzden ti meska..to je este skoro takze kludne mozes byt tehulka..ale pockaj aspom tyzden este a urob test

sandrika
5. aug 2008

maryah urob si test

petra2505
5. aug 2008

baby dnes vecer mi zacala z prs vytekat biela tekutina.....znamena to ze najdem //?

junovka
5. aug 2008

😒 ...s tym som sa este nestretla, aby hned na zaciatku tehu vytekala biela tekutina 😉 😕

maryah
5. aug 2008

ahoj sandrika, vcera som si urobila tehu test a vysiel mi negativny... ☹ tento mesiac som to uz vzdala a uz nechavam vsetko len na nahodu. zistila som, ze na tehu moc myslim a je cas zaradit trochu spiatocku a nesustredit sa moc na to 😉 dufam, ze mi to coskoro vyde 🙂

petra2505
5. aug 2008

junovka je to pri zvysenom prolaktine - nasla som to na nete takze je to mozne🙂 tak ako vsetko ostatne

petra2505
6. aug 2008

prave som si spravila test a su tam //(ta druha troska slabsia, ale je tam) takze junovka vsetko je asi mozne 🙂

vejinka
6. aug 2008

petra gratulujem 😉

eva.vizinova
6. aug 2008

pripajam sa ku gratulacii 😵 Mne raz vysiel pozitivny test uz 3dni po zarobeni mimina,teraz po 5.dnoch negat.a som teh. 🙂 Ale 1.jasny priznak,okrem pocitov v podbrusku a v krizoch,je zvlastna kovova chut v ustach a hlavne caste mocenie!!! Akoze 2hod.prechadzka bez navstevy wc ani nehrozi. 😝

elfa
6. aug 2008

Ja som 13 dni po ovulacii, meriam bazalnu teplotu, zatial je hore, ale mna zas tak divne bolia prsia - akoby som ich mala otlacene od kostic - bolia na boku aj zospodu, vacsinou iba ked urobim nejaky pohyb alebo zatlacim, nebolia uplne stale, a este zabolia ked idem po schodoch. A v krku mam take zvlastne "klbko", ktore by aj potrebovalo ist von, ale nejde.... a nemam PMS (nie som nervozna, placiva a nehadam sa)... no kto sa vyjadri inak ako "treba pockat"? 😀

petra2505
6. aug 2008

Baby dakujem este sa netesim pockam na jasne potvrdenie od lekara, rano skusim dalsi test lebo nemozem tomu uverit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre