Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

cucuska
22. nov 2006

No a nie je to nebezp. Ja osm ich mala v druhom tehotenstve.

kila
22. nov 2006

Ako to viem ja, nie je to práve najlepšie, lebo sa to pri pôrode môže preniesť na bábätko... ale lekári si s tým poradia... 😉

cucuska
22. nov 2006

ďakujem kila.

cucuska
27. nov 2006

ahojte. Môžte mi poveda´t, či b olesť v podbrušku ako keby som mala dosťať mršku ale do mršky mám mať čas ešte 3 dni. baby ja som v koncoch.

zuzanka.j
26. dec 2006

Ahojte. Mam taketo priznaky. 3 dni mi meska menzes, prsia ma nejako extra nebolia,/su len akoby take tvrdsie/ ale mam dost citlive bradavky. Ked mam dostat menzes tak mam bolestive cele prsia.
a este - nikdy som nemala na čele pred menses vyrážky, maximalne 1 alebo 2 a teraz ich mam apon zo desat. moze na tom nieco byt? dakujem

loss
26. dec 2006

zuzanka.j-jasne ze mozes byt tehulka ak nedojde mrsina este dva dni testuj,drzim palce

sandrika
27. dec 2006

cucuska to je jasný príznak tehu držím palčeky

bublinkajasminka
27. dec 2006

SANDRIKA - ako dlho skúšate mimi???

loss
27. dec 2006

ahojte je tu niekto alebo vsetky snazikujete? 😅

sandrika
28. dec 2006

ahojky BUBLINKA už 9 mesiacov, ale tak vážnejšie posledné 3 teda posledné 3 mesiace sa asi až príliš sledujem, ale aj tie príznaky sa zjavujú len tie tri mesiace a kedže som pred 3 mesiacmi v 4 týždni potratila viem ako u mna vyzerajú tehu príznaky a posledné 3 mesiace to aj boli no furt po 2 týždňoch dostanem na 1 deň tmavohnedý výtok a ďaľšie dva mám mrchu takže nič,teraz na ovulku ešte len čakám , ale netuším kedy má doraziť. Mrchu ak sa to tak dá nazvať som mala od 19.12 do 21.12. a vy?

zuzanka.j
30. dec 2006

tak to nevyslo... ☹

loss
30. dec 2006

zuzanka to mi je luto ale do jari to vyjde urcite,drzim palce

katy2
31. dec 2006

Ahojte, prajem vsetkym krasneho Silvestra. Nechcem si nic namyslat, ale neviem, co si mam o sebe mysliet. Som 30DC, ale este mi nemeska, mam asi 9 dni po ovu, test mi vysiel vcera rano negativny. A pritom stale citim podbrusko, ako pred ms, uz asi 5 dni, len nie tak intenzivne, a stale som akoby nafuknuta. Tuto noc som aj zvracala, prislo to nahle, zaludok ma predtym ani nebolel. Islo zo mna dost. Teraz mi je dobre, az na to podbrusko a vetry. Myslite, ze by to predsa len mohli byt zaciatky tehu priznakov? Keby to vyslo, bola by som najstastnejsi clovek pod slnkom...

zuzanka.j
1. jan 2007

loss - dakujem za povzbudenie. pevne verím, ze tento mesiac to výde 🙂

sandrika
2. jan 2007

Katy 2n určite áno a pevne verím, že ti to vyšlo,, počkaj ešte 4 dni a testuj znova, aj keď najspolahlivejší test je 2 týždne po meškaní, ale kto by tak dlho vydržal?! ☹ Veľa šťastia

katy2
2. jan 2007

Sandrika, dakujem za povzbudenie. Meriam si BT a uz druhy den je este vyssia ako predtym, ms nechodi tak je to na dobrej ceste. Dnes mam 32DC.
Inak vsetko dobre do noveho roka, hlavne vytuzene babo....

sandrika
2. jan 2007

Ďakujem mojka, aj tebe prajem zo srdca len to naj, aby bol lepší než ten predtým a hlavne zdravulinké bábetko pod srdiečkom, verím, že ti to vyšlo, držím ti pästičky, ak mávaš úprvidelný cyklus, skús sa otestovať už aj zajtra, myslím, že slabulinká čiarka by sa zjaviť mala a aj sa určite zjavííí. 😉

sandrika
4. jan 2007

Babenky kde ste?

cucuska
19. jan 2007

Ahojte. Idem sa opýtať tehuliek, kt. sem nakuknú aké mali príznaky a kedy to zistili?

selly
19. jan 2007

ahojky cucuska... ja som mala podozrenie keď mi ostávalo ráno zle, ale po hodine to prešlo tak som to brala, že pohoda... potom mi vynechala MS a to som si po 5 dní vynechania urobila test a bol pozitívny 😖 nebolo mi všetko jedno 😅 ale nemala som nič ako bolesti pŕs alebo prehnaná únava...

svetluska.p
19. jan 2007

cucus, Ty nedockavka 😀 . Svoje priznaky si pamatam presne: zacalo to bolestou prs. Ale to sme mysleli, ze dostanem menzes. Potom, ked som zistila, ze mam pozitivny testik, uvedomila som si aj dalsie symptomy, o ktorych som sa dozvedela, ze su priznakmi tehulkovania. Takze:
1. bolest prs
2. nafuknute brusko
3. bolest bruska ako pred menzesom
4. caste cikanie
po zisteni tehu, asi o tyzden som zacala mat aj nevolnosti.

selly
19. jan 2007

ale aj tak, podľa môjho názoru každá žena spozruje na sebe niečo iné, jedna príznaky môže mať, iná vôbec... je to individuálne 🙂

leto79
19. jan 2007

tehulky, najlepsie by bolo, aby ste tu vsetky napisali ake presne priznaky ste mali - tak ako svetluska...
(to aby sme si my snazilky mali co namyslat 😀 😀 😀 😀 😝 )

cucuska
19. jan 2007

selly a uteba to bolo ako?

zuzana76
19. jan 2007

ahojte, moje priznaky : napnute a bolestive prsia, nafuknute brusko, mierne zvysena teplota 37,5 pri uhniezdovani vajicka v maternici, niekolko dni po vynechani menstruacie aj napinanie na vracanie, busenie srdca,nechutenstvo, bolesti v krizoch a vajecnikoch ako pred menstruaciou, caste cikanie - to bolo v tomto tehotenstve, zatial som nepribrala nic, este stale ma trapia nevolnosti

minule tehotenstvo bolo uplne odlisne, chut do jedla, zvysena teplota, akne,velmi mi padali vlasy, ale tiez bolesti v krizoch a vajecnikoch, napnute prsia, busenie srdca, caste cikanie, uz v prvom mesiaci som pribrala 3 kg

kazde tehotenstvo aj zena je ina

svetluska.p
19. jan 2007

leto - uz tehulka nie som, zial. Ale verim, ze coskoro budem. No suhlasim so selly, ze sme kazda indivindi, a niektora moze mat priznaky vsetky, niektora ziadne, pripade len niektore. A samozrejme, aj intenzita je rozna.

micula
19. jan 2007

Ja som nemala priznaky skoro ziadne, iba ma krize boleli. A neskor strasneee nevolnosti (asi 6tt). A troska vacsie prsia, ale nebolestive. 😀

cucuska
19. jan 2007

micula: teba neboleli prsia?

anglicanka
19. jan 2007

cucuska ja som mala ten isty problem a teraz som tehotna ale stale ma brusko boli a toho sa bojim co to znamena

cucuska
19. jan 2007

anglicanka a v kolkom tt si? a aky si mala problém?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre