Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

cessy
11. aug 2008

ja ako som otehotnela, tak hned som mala o číslo vaccsie prsia.a priserne ma boleli,tak isto aj bradavky, citlive a bolave...

jahoda
13. aug 2008

ahojte kocky, tak co mate nove? ja mam stale nafuknute podbrusko a obcas ma v nom picha...myslite, ze by to mohol byt daky priznak???

orinka
14. aug 2008

ahoj jahodka... čo nové? na druhý pokus zase nič.... 😖 ☹ No baby, aspoň vidím, že odkladať bábo kvôli hypotéke,kvôli kariére, kvôli leasingu, kvôli kvôli kvôli nemá zmysel, pretože to bábo potom akosi nie a nie prísť.... 😒

maryah
14. aug 2008

orinka, to mas uplnu pravdu. my sme to tiez odkladali, hovorili sme si, ze este pockame a budeme mat babo kedy budeme most, lenze uz mozeme a ono to nejde tak lahko ako sme si predstavovali ☹

sandrika
14. aug 2008

jahoda mohol a čo urobiť test???

pensadorcallisto
14. aug 2008

My s manzelom sme chceli pockat asi tak rok po svadbe, ze na mimi je este dost casu...
Ale naco cakat? Financne sme zabezpeceni, manzel ma skvelu pracu...
Clovek nikdy nevie, co sa stane v buducnosti.
Mozno nejaka nehoda alebo choroba a mimi uz nepojde tak lahko. Takze ci cakat rok alebo necakat vobec, to uz je jedno...

jahoda
14. aug 2008

ahojte, ahoj sandrika...no neviem, som len 24DC...nechapem to, mam uz niekolko dni zvysenu teplotu /meriam si ju klasicky teplomerom, ale v usku 🙂 / a neviem spat...nechapem...ale no, nerobim si moc nadeje..
Orinka, neboj, bude aj dalsi cyklus 😉

sandrika
14. aug 2008

jahoda ...ani sa som v tehu nespávala....no na test je skoro mne neukázal až na 9 deň meškania... 🙂

leniccka
15. aug 2008

jahodka ja mam take iste priznaky ako ty.... nespim poriadne, od 3 rana som hore uz asi 5 noci po sebe...
podbrusko je tiez take zvlastne, obcas pichne na pravej strane asi len raz - dva krat na lavej....
uvidime co z toho bude... bodaj by to bolo ono

cervena_ciapocka
15. aug 2008

ahojte 🙂 ja sa spytam tak trosku od temy 😅
od kedy mam menstruaciu, tak kazdy mesiac mam PMS ako z ucebnice: dva tyzdne pred ma bolia prsia (tesne pred je to na nevydrzanie), som podrazdena, naladova, ...

menstruacia by mala dojst dnes, pripadne par dni neskor (lebo si robi co chce 😅 ) ale prsia ma nebolia ani naznakom 😕 napodiv sa citim skvele, je mi fajn, som pokojna.
Stalo sa vam to niektorej? Cim to moze byt?

jahoda
15. aug 2008

no caute caute, leniccka, tak mozno budeme tehulky spolu, to by bolo skveleeeeeeeeee....uvidime, som zvedava, kolky den cyklu vlastne si? ja som dnes 25, uvidime, ako to bude pokracovat, brusko mam stale nafuknute a obcas ma vpravo/vlavo pichne...my odchadzame na dovcu 28meho, takze by to bolo funny...planovane neplanovane. Ale MS by mal dorazit buduci tyzden, tak sa necham prekvapit.
Cervena ciapocka, uvidis, mna tiez vzdy bolievali prsia pred MS, no odkedy planujeme baby, obcas nebolia a mrcha ona aj tak dojde...stalo sa mi to viackrat. Ale uvidis, len tomu nedavaj az taky vyznam, radsej to proste neries 😉 drzim palce a zelam krasny vikend...

cervena_ciapocka
15. aug 2008

jahoda, ja nicomu nedavam az taky vyznam. Mna nezaujima ci som tehotna, pretoze to neriesim.
Len chcem vediet cim to moze byt ze zrazu ziadne PMS, ze sa to niekomu stava bezne, alebo to ma ci nema nejaku pricinu.

jahoda
15. aug 2008

ciapocka, myslim, ze sa to stava dost casto...a robi si to z nas, ktore dufame, dobry den...v kazdom pripade dufam, ze Tvoje PMS nedojdu dalsich 9 mes!!! Drzim TI palce.

leniccka
16. aug 2008

jahodka, akurat od vcera vecera uz nemam tie pocity... neviem co to je 😖
ja som 24 DC... a mrchy by som mala dostat koncom buduceho tyzdna akurat na ceste do chorvatska 😀 😀 😀 takze sme na tom cca rovnako aj s mrchou aj s dovolenkou 😉 kiez by to bolo tehu 😵

sandrika
16. aug 2008

leniccka si tehu podľa toho čo píšeš by si teda mala byt

leniccka
16. aug 2008

heeeeeej??? no uvidime ak ne/pride mrcha.... rada by som bola, drahy by sa scvokol od stastia a moj tatko podla vsetkeho tiez 😀 😀 😀 😀 😀

annicka
16. aug 2008

😅 ahoj mamičky a budúce mamičky, chcela by som radu... milovali sme sa s manželom v plodné dni a včera a dnes sa mi objavilo špinenie, aj keď mám MS dostať až o dva týždne, urobila som si ale testík a bol negatívny. Tu som však čítala, že to špinenie by mohlo znamenať, že sa hniezdi vajíčko...bolo by možné, že test nevyšiel, lebo sú tehotenské hormóny ešte slabé?

leniccka
16. aug 2008

anicka testy sa robia az ked ti meska mrcha... dake baby zdrav. sestry tu pisali, ze hcg sa zacina tvorit az niekedy 7-9 dni po uhniezdeni, cize ti to tak skoro nemohlo ukazat....
ja tiez cakam kedy bude meskat mrcha aby som mohla testovat... trpezlivoooooooost 😉

kolar14
16. aug 2008

Čaute baby chcela by som sa pripojiť k vašej téme ja mám jednu známu a tá mala normálne 3.mes.pravidelne menzes a štvrtý mesiac jej meškala a išla k doktorovi a povedal jej že prečo neprišla skôr lebo že je už v 4.mes.a ona sa tomu čudovala že nič jej nebolo len bola viac nervozna menštruláciu mala pravidelne takže aj keď dostanete tak sa môže stať že ste tehotné však uvidíte.Ja mám tiež chlapčeka a keď som sním otehotnela tak mi menzes meškal len 5.dní a potom som ho dostala ale aj tak som išla po menzese doktorovi že nech ma radčšej pozrie a zistil že som tehotná takže príznaky sú všelijaké

annicka
16. aug 2008

Ďakujem za odpoveď, veľmi dúfam, že sa to podarí...mne, aj tebe

sandrika
16. aug 2008

annicka ak to bolo len hnieydenie tak musíš na test počkať ešťe takých 6-8 dní lebo HCG tehotenský hormón sa yačne produkovať až po yahnieydení vajíčka mohlo isť o hnieydenie, alebo aj o vypudeenie neoplodneného vajíčka držím palce nech je to tehu a aké bolo to špinenie?

annicka
16. aug 2008

pravdupovediac trošku krvi, ale len taká kvapka

sandrika
16. aug 2008

čistá krv?? pri hnieydení by mala byť tak dohneda

annicka
16. aug 2008

nie čistá, tak skôr dohneda, chcela som tým len povedať, že to nebolo čisté biele 😒

sandrika
16. aug 2008

no vidíš a koľký dc si dnes?

sasenka26
16. aug 2008

Ahojte vsetci, ja som tu prvy krat a neviem ako mam na to ist,ale nemam nijaku odpoved ja mam skor otazku, viete mi tu niekto povedat ci verite v tehotenske testy? Mne uz menstruacia meska 5 tyzdnov a tobila som si 5 TT ale ani jeden mi neukazal ze som tehotna, ale priznaky mam. Co s tym? Dakujemmm 😕

atima
16. aug 2008

sasenka čo najskor navštiviť lekara

inka04
16. aug 2008

ja testom verim... mna neoklamali... aj lekar mi ako prvu otazku polozil, ci som si robila tehotensky test 😉

sasenka26
16. aug 2008

ano uz v pondelok idem na krv a v utorok budu vysledky, ale ja som taka nedockava 😅 ale ja mam taky pocit ze som len tie testy ma milia

miss_shy
16. aug 2008

sasenka,
ja som mala taky isty problem ale bol anovulacny cyklus, aj pozitivne testy mi vychadzali, ale to moze byt sposobene aj oneskorenou ovulaciou. zelam ti aby ti vysledky dopadli dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre