• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ved to bude až 12.10 ved dovtedy zosaliem
22. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som zufala
22. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu19 tak co najskor kup test.....moja idem off...do hajan...zajtra vecer mozme popisat
22. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
budem velmi rada dobru noc
22. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu19 aj ja...sme na tom podobne...nevieme na com sme
22. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved presne to ze neviem ta neistota ma zabija
22. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu19 aj mna stve ta slabulilinka ciarka...pochybujem ze som....nappis mi potom ip aby som ta nasla...budem tu az zajtra po 19,00hod...pa a pekny vecer
22. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby ....tak ja som po 8 dnoch meskania nakoniec dostala MS :frowning2: ....priznaky som mala vselijake....a MS mi nikdy nemeskala viac ako +- 1-2 dni :unamused: .....testy mi vychadzali negativne, takze neviem, co sa moje telo so mnou takto nepekne zahravalo :fearful:
23. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanka, takze chtiac nechtiac, dopadla som rovnako :frowning2:
23. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lopezka topoznám a je mi toľúto , počkaj tehu budeš , keď nebudeš mať žiadne príznyky ako to bolo umna, ale mna našťastie intuícia nesklamala, určite ti to vynde. :wink:
23. sep 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bojím sa ze som tehotna..mam iba 17..aa neviem ako to povedat mame..:( us je tomu mesiac..nemam pravidelnu menstruaciu a cca meska 2-4 dni..co robiť??..:(
23. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica,ak máš podozrenie,kúp test a testni,môžeš navštíviť aj nejakého gynekológa,v tvojom veku môžeš aj bez doprovodu dospelej osoby...no myslím si skôr,že je to normálne meškanie,ja som tiež nemala v tvojom veku ešte presný cyklus...ak sa tehu nepotvrdí,skús nejakú vhodnú antikoncepciu,nex nemusíš zažívať opätovné stresy...držím palce a neboj ...každá vec v živote má riešenie :dizzy_face:
23. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ozaj ešte jedna vec....nikdy sa mi v živote neoplatilo niečo zatajovať,vždy bolo lepšie vyjsť s pravdou von,niekedy ťa reakcia najbližších prekvapí a budeš rada za ich postoj :dizzy_face:
23. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica tak ako kupila si si test???
24. sep 2008 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: je tu niektora s prvimy priznakmi tehotenstva? mne meska tri dni a mam stale teplotu nad 36 8
24. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula myslíš telesnú alebo BT ?
24. sep 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu co si meras kazde rano v ten isty cas este nez stanes z postele
24. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sandrika ty si na tom ako? necitala som cele forum mas uz potvrdene ze si tehotna alebo este tiez nevies?
24. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula nie som tehotná...chceme sa začať snažiť až o polroka :wink:
tak si kúp ráno test a uvidíš užby timal ukázať a čo iné príznaky???Aj, keD vieš, že nemusia byť :wink:
24. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tusim je tato tema akurat aktualna pre mna :grinning: MS meska 4 dni, prsia velke a bolestive, krce v bruchu..BT
http://www.fertilityfriend.com/home/2246c3 Test som robila vcera, bola ta druha / slabucka, tak neviem :unamused:
24. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
test racej nechcem lebo keby bol negatyvny tak.... :frowning2:
vcera som rano zvracala ked som si dala tabletku vytaminovu a caj a inak nic take
24. sep 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katkaklimka,tak drzim palce ,ja som sa na test este neodvazila ale silne dufam :wink:
24. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula neštvy ma a testuj :grinning: táto neistota je ešťe horšia a ako prípadné sklamanie ktoré podľa man nebude ja som v tehuvytamínové tabletky vôbec nemohla zvracala som z nich.....
katka a ty si sprav zajtra druhý test tá druhá bude určite silnejšia krásny grafík gratulujem určite si tehu :wink:
24. sep 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak asi skusim ten test ,ale mam uplny strach,nepamatas si ake si mala teploty ked si otehotnela?
24. sep 2008 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula, co keby sme teda testovali zajtra spolu? ja mam tiez strach a manzelovi ani nikomu blizkemu nechcem o tom este hovorit, lebo by som ich chcela prekvapit :wink: hm? :grinning:
24. sep 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andul ja 37,1 ,ale u každej je to uplne iné sú baby ktoré sa BT vôbec nemôžu riadiť, určite si urob test , ale z ranného moču!!!!BUdem na teba myslieť , aby ti to vyšlo.
24. sep 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katkaklimka ok tak zajtra? ja som tiez este nikomu nepovedala ale mam s toho strach ,co ak nebude poz.
24. sep 2008 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to skusime zas v nedelu :wink: len este musim vymysliet, ako si dnes potajomky kupit testik, lebo budem cele poobedie s manzelom, robime totiz v jednej firme :angry:
24. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka tak povedz, žesi ideš kúpiť do lekárne tabletky na cmúľanie,alebo dáky čaj :wink:
držív vámobom zajtra palce dajteúpotom vedieť jasné?! :slight_smile:
24. sep 2008 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nejak to uz vymyslim.. :wink: tak andy, zajtra rano plati, ok? som zvedava, urcite to zvladneme obidve na // :slight_smile:
24. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok