• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
katka notosipíš, že budete mať // :wink:
24. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobre idem dnas po praci kupovat :slight_smile:
24. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
giuli a sandrikaa...giuli..dakujeem..skusim..niečo z toho..inac..u ginekologa som nebola..bojím sa..:P....aa nie nekupila som si test..nesu financie.( :D )...:P ozvem sa wám :slight_smile:
24. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte jedna otázka..koľko tak može stat nejaký ten test?..hm?.. :fearful:
24. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
90,-Sk
ale ja som kupila už aj za 39
24. sep 2008 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes.. a je to aspon spoľahlivé?? ja som v takychto veciach fakt novacik.. :sweat_smile:
25. sep 2008 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula?????????????? ako???????
25. sep 2008 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katkaklimka ahoj.ja som vcera nemohla kupit test isla som neskoro z prace :( a co ty pochval sa :slight_smile: dufam ze pozityvny :wink:
25. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica je ,ale musíbyťtá druhá sfarbená doružova , ajkeď bude oveľa slabšia ako tá prvá ale bude tricho sfarbenási určite tehu...
mne vyšli 4 tak, že tú druhú tam bolo síce vidno, ale bola prisvitná a tehu som nebola
katka ako????
Andula nevyhováraš sa ty takto náhodou :grinning:
25. sep 2008 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: nie nevyhovaram byvam v t takej diere kde neni lekaren a cestou z prace ma viezol tatino tak pred nim som nechcela nic kupovat :( ale stale som nedostala kr.a teplotu mam stale hore
25. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
určite si tehu a nedá sa ti odbehnúť z roboty hm???
25. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
da sa mi odbehnut.ved dnes si ho kupim.nevies kedy treba ist ku gin.? ked mas pozityvny test?
Nevies co je s Katkou?
25. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevim čo je s katkou a ja som šla hneď , ale nemusíš ak sa ti nedá tehu knižku daváju väčšinou až okolo 10 tt mne dali už v 5 tt ale to sa nedáva :wink:
25. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa spytat kde si rodila?
25. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo, uz som tu...v praci sa mi moc neda surfovat :wink:
takze, tu je moj graf...http://www.fertilityfriend.com/home/2246c3

andula, zajtra sem das ty taky, ok? :wink:
25. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako dopadol testik?????? Katka? ako sa to dava do toho grafu mas link na cisty? aku mas pracu?
25. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ked si kliknes na ten link, tak je tam moj graf, kde si meriam BT...a je tam vysledok z rana...// :grinning: ale akosi stale sa tomu bojim uverit /niezeby som sa bala, ale teda len dufam, ze to je pravda :wink: /
ty merias tiez BT, nie? na tejto stranke si to mozes zapisovat a pekne ti to ukaze den ovulacie a podobne.. :wink:
25. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
GRATULUJEM !!!! :slight_smile:
ja si tiez meram BT ,musim sa tam zaregistrovat? ale aj tak nerozumiem tzm veciam dole v tych kolonkach na znacenie
25. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka gratulujem super teším sa stebou a prajem krásne tehulkovanie to by simala patriť ešťe do témy máj 2009 supéééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem sandri :slight_smile: teraz neviem, ci volat lekarke alebo co vlastne... :unamused: mozno urobim cez vikend este jeden testik a buduci tyzden sa do toho pustim...a vymyslim, ako to oznamit manzelovi :grinning:
inak mi to vypocitalo datum 2.6....

andula, napisem ti do IP, ak chces...a este je jedna ceska stranka, odkial som aj ja cerpala a porozumela tomu lepsie...www.merenibt.xf.cz :wink:
25. sep 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak junovka zajdi sik dr budúci týždeň :wink:
25. sep 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandrika..dííks..ale aj thak sa bojím ..aa sa hanbím kupit ten test ked mam pravdu povedať..je mi to trápne.. :sweat_smile: ..áále dikes za rady :slight_smile:
25. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica čo to tu splietaš, že trápne je to uplne normálna vec, neboj sa ak ti je to príjemnejšie kup si ho v DM tam pri vložkách a kondomoch to tam majú :wink:
26. sep 2008 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte je tu niekto? možem sa pridať?
26. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandrika...jááj aj tam sa dá? heh.. tak skusim tak :-P no diks zatím:P
26. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti no ja inventár som tu :grinning:
26. sep 2008 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandri ahoj ja som kvetka, teší ma :slight_smile: :wink: tak už som sa predstavila len sa chcem informovať že od pondelka ma bolia prsia čo ma zvyknú bolieť len ked mam dostat ms, tak neviem čím to bude :fearful: testovať nechcem ešte je na to čas, ms mam dostať až na druhý týžden tak neviem čo sa deje... :dizzy_face: len či mi nevie niekto poradiť :wink:
26. sep 2008 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti to je veru strašne skoro ,ale patrí to medzi prvý príznak tehu ak ťa do toho začne čoskoro pichať v podbrušku tak by to mohlo byť tehu :wink:
26. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved uz ma aj pichá v podbružku ako keby mala prist ms a ta ma prist až okolo 4. oktobra tak neviem, prsia ma nikdy takto skoro neboleli :confused: som z toho jelen inak si zlata že mi hned poradiš :slight_smile:
26. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti neostáva ti nič iné len čakať ,len siprosím ťa nekupuj test neoplatí sa skôr ako ti nebudú meškať aspoň 4 dni, sú baby čo im vyšiel ešťe pred vymeškaním,ale zase mne vyšiel ažna 9 deň meškania a predchádzajúcich 8 testov negatívnych, aby si zbytočne nebola sklamaná,ja si myslím, že si tehu :wink:
26. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok