• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
katka notosipíš, že budete mať // emoticon
24. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobre idem dnas po praci kupovat emoticon
24. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
giuli a sandrikaa...giuli..dakujeem..skusim..niečo z toho..inac..u ginekologa som nebola..bojím sa..:P....aa nie nekupila som si test..nesu financie.( :D )...:P ozvem sa wám emoticon
24. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte jedna otázka..koľko tak može stat nejaký ten test?..hm?.. emoticon
24. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
90,-Sk
ale ja som kupila už aj za 39
24. sep 2008 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes.. a je to aspon spoľahlivé?? ja som v takychto veciach fakt novacik.. emoticon
25. sep 2008 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula?????????????? ako???????
25. sep 2008 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katkaklimka ahoj.ja som vcera nemohla kupit test isla som neskoro z prace :( a co ty pochval sa emoticon dufam ze pozityvny emoticon
25. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica je ,ale musíbyťtá druhá sfarbená doružova , ajkeď bude oveľa slabšia ako tá prvá ale bude tricho sfarbenási určite tehu...
mne vyšli 4 tak, že tú druhú tam bolo síce vidno, ale bola prisvitná a tehu som nebola
katka ako????
Andula nevyhováraš sa ty takto náhodou emoticon
25. sep 2008 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon nie nevyhovaram byvam v t takej diere kde neni lekaren a cestou z prace ma viezol tatino tak pred nim som nechcela nic kupovat :( ale stale som nedostala kr.a teplotu mam stale hore
25. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
určite si tehu a nedá sa ti odbehnúť z roboty hm???
25. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
da sa mi odbehnut.ved dnes si ho kupim.nevies kedy treba ist ku gin.? ked mas pozityvny test?
Nevies co je s Katkou?
25. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevim čo je s katkou a ja som šla hneď , ale nemusíš ak sa ti nedá tehu knižku daváju väčšinou až okolo 10 tt mne dali už v 5 tt ale to sa nedáva emoticon
25. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa spytat kde si rodila?
25. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo, uz som tu...v praci sa mi moc neda surfovat emoticon
takze, tu je moj graf...http://www.fertilityfriend.com/home/2246c3

andula, zajtra sem das ty taky, ok? emoticon
25. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako dopadol testik?????? Katka? ako sa to dava do toho grafu mas link na cisty? aku mas pracu?
25. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ked si kliknes na ten link, tak je tam moj graf, kde si meriam BT...a je tam vysledok z rana...// emoticon ale akosi stale sa tomu bojim uverit /niezeby som sa bala, ale teda len dufam, ze to je pravda emoticon /
ty merias tiez BT, nie? na tejto stranke si to mozes zapisovat a pekne ti to ukaze den ovulacie a podobne.. emoticon
25. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
GRATULUJEM !!!! emoticon
ja si tiez meram BT ,musim sa tam zaregistrovat? ale aj tak nerozumiem tzm veciam dole v tych kolonkach na znacenie
25. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka gratulujem super teším sa stebou a prajem krásne tehulkovanie to by simala patriť ešťe do témy máj 2009 supéééééééééééér emoticon emoticon emoticon
25. sep 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem sandri emoticon teraz neviem, ci volat lekarke alebo co vlastne... emoticon mozno urobim cez vikend este jeden testik a buduci tyzden sa do toho pustim...a vymyslim, ako to oznamit manzelovi emoticon
inak mi to vypocitalo datum 2.6....

andula, napisem ti do IP, ak chces...a este je jedna ceska stranka, odkial som aj ja cerpala a porozumela tomu lepsie...www.merenibt.xf.cz emoticon
25. sep 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak junovka zajdi sik dr budúci týždeň emoticon
25. sep 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandrika..dííks..ale aj thak sa bojím ..aa sa hanbím kupit ten test ked mam pravdu povedať..je mi to trápne.. emoticon ..áále dikes za rady emoticon
25. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetlica čo to tu splietaš, že trápne je to uplne normálna vec, neboj sa ak ti je to príjemnejšie kup si ho v DM tam pri vložkách a kondomoch to tam majú emoticon
26. sep 2008 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte je tu niekto? možem sa pridať?
26. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandrika...jááj aj tam sa dá? heh.. tak skusim tak :-P no diks zatím:P
26. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti no ja inventár som tu emoticon
26. sep 2008 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandri ahoj ja som kvetka, teší ma emoticon emoticon tak už som sa predstavila len sa chcem informovať že od pondelka ma bolia prsia čo ma zvyknú bolieť len ked mam dostat ms, tak neviem čím to bude emoticon testovať nechcem ešte je na to čas, ms mam dostať až na druhý týžden tak neviem čo sa deje... emoticon len či mi nevie niekto poradiť emoticon
26. sep 2008 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti to je veru strašne skoro ,ale patrí to medzi prvý príznak tehu ak ťa do toho začne čoskoro pichať v podbrušku tak by to mohlo byť tehu emoticon
26. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved uz ma aj pichá v podbružku ako keby mala prist ms a ta ma prist až okolo 4. oktobra tak neviem, prsia ma nikdy takto skoro neboleli emoticon som z toho jelen inak si zlata že mi hned poradiš emoticon
26. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti neostáva ti nič iné len čakať ,len siprosím ťa nekupuj test neoplatí sa skôr ako ti nebudú meškať aspoň 4 dni, sú baby čo im vyšiel ešťe pred vymeškaním,ale zase mne vyšiel ažna 9 deň meškania a predchádzajúcich 8 testov negatívnych, aby si zbytočne nebola sklamaná,ja si myslím, že si tehu emoticon
26. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš