Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
24. sep 2008

katka notosipíš, že budete mať // 😉

andula1000
24. sep 2008

tak dobre idem dnas po praci kupovat 🙂

svetlica
24. sep 2008

giuli a sandrikaa...giuli..dakujeem..skusim..niečo z toho..inac..u ginekologa som nebola..bojím sa..:P....aa nie nekupila som si test..nesu financie.( :D )...:P ozvem sa wám 🙂

svetlica
24. sep 2008

ešte jedna otázka..koľko tak može stat nejaký ten test?..hm?.. 😨

sandrika
24. sep 2008

90,-Sk
ale ja som kupila už aj za 39

svetlica
25. sep 2008

dikes.. a je to aspon spoľahlivé?? ja som v takychto veciach fakt novacik.. 😅

katkaklimka
25. sep 2008

andula?????????????? ako???????

andula1000
25. sep 2008

katkaklimka ahoj.ja som vcera nemohla kupit test isla som neskoro z prace :( a co ty pochval sa 🙂 dufam ze pozityvny 😉

sandrika
25. sep 2008

svetlica je ,ale musíbyťtá druhá sfarbená doružova , ajkeď bude oveľa slabšia ako tá prvá ale bude tricho sfarbenási určite tehu...
mne vyšli 4 tak, že tú druhú tam bolo síce vidno, ale bola prisvitná a tehu som nebola
katka ako????
Andula nevyhováraš sa ty takto náhodou 😀

andula1000
25. sep 2008

🙂 nie nevyhovaram byvam v t takej diere kde neni lekaren a cestou z prace ma viezol tatino tak pred nim som nechcela nic kupovat :( ale stale som nedostala kr.a teplotu mam stale hore

sandrika
25. sep 2008

určite si tehu a nedá sa ti odbehnúť z roboty hm???

andula1000
25. sep 2008

da sa mi odbehnut.ved dnes si ho kupim.nevies kedy treba ist ku gin.? ked mas pozityvny test?
Nevies co je s Katkou?

sandrika
25. sep 2008

nevim čo je s katkou a ja som šla hneď , ale nemusíš ak sa ti nedá tehu knižku daváju väčšinou až okolo 10 tt mne dali už v 5 tt ale to sa nedáva 😉

andula1000
25. sep 2008

mozem sa spytat kde si rodila?

katkaklimka
25. sep 2008

halooooooo, uz som tu...v praci sa mi moc neda surfovat 😉
takze, tu je moj graf...http://www.fertilityfriend.com/home/2246c3

andula, zajtra sem das ty taky, ok? 😉

andula1000
25. sep 2008

tak ako dopadol testik?????? Katka? ako sa to dava do toho grafu mas link na cisty? aku mas pracu?

katkaklimka
25. sep 2008

no ked si kliknes na ten link, tak je tam moj graf, kde si meriam BT...a je tam vysledok z rana...// 😀 ale akosi stale sa tomu bojim uverit /niezeby som sa bala, ale teda len dufam, ze to je pravda 😉 /
ty merias tiez BT, nie? na tejto stranke si to mozes zapisovat a pekne ti to ukaze den ovulacie a podobne.. 😉

andula1000
25. sep 2008

GRATULUJEM !!!! 🙂
ja si tiez meram BT ,musim sa tam zaregistrovat? ale aj tak nerozumiem tzm veciam dole v tych kolonkach na znacenie

sandrika
25. sep 2008

katka gratulujem super teším sa stebou a prajem krásne tehulkovanie to by simala patriť ešťe do témy máj 2009 supéééééééééééér 😵 😵 😵

katkaklimka
25. sep 2008

dakujem sandri 🙂 teraz neviem, ci volat lekarke alebo co vlastne... 😒 mozno urobim cez vikend este jeden testik a buduci tyzden sa do toho pustim...a vymyslim, ako to oznamit manzelovi 😀
inak mi to vypocitalo datum 2.6....

andula, napisem ti do IP, ak chces...a este je jedna ceska stranka, odkial som aj ja cerpala a porozumela tomu lepsie...www.merenibt.xf.cz 😉

sandrika
25. sep 2008

aha tak junovka zajdi sik dr budúci týždeň 😉

svetlica
25. sep 2008

sandrika..dííks..ale aj thak sa bojím ..aa sa hanbím kupit ten test ked mam pravdu povedať..je mi to trápne.. 😅 ..áále dikes za rady 🙂

sandrika
26. sep 2008

svetlica čo to tu splietaš, že trápne je to uplne normálna vec, neboj sa ak ti je to príjemnejšie kup si ho v DM tam pri vložkách a kondomoch to tam majú 😉

kvetka25
26. sep 2008

ahojte je tu niekto? možem sa pridať?

svetlica
26. sep 2008

sandrika...jááj aj tam sa dá? heh.. tak skusim tak :-P no diks zatím:P

sandrika
26. sep 2008

kveti no ja inventár som tu 😀

kvetka25
26. sep 2008

sandri ahoj ja som kvetka, teší ma 🙂 😉 tak už som sa predstavila len sa chcem informovať že od pondelka ma bolia prsia čo ma zvyknú bolieť len ked mam dostat ms, tak neviem čím to bude 😨 testovať nechcem ešte je na to čas, ms mam dostať až na druhý týžden tak neviem čo sa deje... 😵 len či mi nevie niekto poradiť 😉

sandrika
26. sep 2008

kveti to je veru strašne skoro ,ale patrí to medzi prvý príznak tehu ak ťa do toho začne čoskoro pichať v podbrušku tak by to mohlo byť tehu 😉

kvetka25
26. sep 2008

no ved uz ma aj pichá v podbružku ako keby mala prist ms a ta ma prist až okolo 4. oktobra tak neviem, prsia ma nikdy takto skoro neboleli 😕 som z toho jelen inak si zlata že mi hned poradiš 🙂

sandrika
26. sep 2008

kveti neostáva ti nič iné len čakať ,len siprosím ťa nekupuj test neoplatí sa skôr ako ti nebudú meškať aspoň 4 dni, sú baby čo im vyšiel ešťe pred vymeškaním,ale zase mne vyšiel ažna 9 deň meškania a predchádzajúcich 8 testov negatívnych, aby si zbytočne nebola sklamaná,ja si myslím, že si tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre