Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lolka
26. sep 2008

ahojte 🙂
sandri, Luky uz ma 5 mesiacov ? to tak rychlo leti... neviem, ci si pamatas, ale isty cas sme boli v jednej teme.

kveti, k tym priznakom, mna prsia zacinaju boliet od cca 7DPO, obcas bolest aj v podbrusku, nechutenstvo, BT vyzera tiez vzdy dobre, ale bohuzial, tak den pred ocakavanou mrchou teplota klesne a uz viem ze opat nist. telo mi dava priznaky tehu, ale bohuzial nist. je to zvlastne, ale takto to pocitujem od MA. priznaky mam vsetky a // nikde ☹
ale tebe drzim palce a netestuj skor ako v den planovanej mrchy 😉

sandrika
26. sep 2008

lolka jasné že sipametám

kvetka25
26. sep 2008

loly nebudem testovat ale mna prsia bolia vzdy tesne pred dostaním ms tak neviem preco teraz skor pappa

andula1000
26. sep 2008

ahojte🙂 lolka kolko sa uz snazite o babo?

lolka
26. sep 2008

andula, ani sa nepytaj....4r. a ktomu bolo 2xMA ☹
pa, musim ist

petra2505
26. sep 2008

baby a ste tu aj take co vas pred M vzdy boleli prsia a v ten mesiac ked ste uz M nedostali vas naopak neboleli a boli ste tehu?

andula1000
26. sep 2008

:( si statocna ked si to stale nevzdala,drzim moc palce zasluzila by si si teraz stvoricky za trpezlivost🙂

sandrika
26. sep 2008

petra ja som to tak nemala, aleviem žeto tak býva 😉

irenkat
26. sep 2008

ahojte baby,
mna tiez bolia uz asi 2 dni prsia a mrcha ma dojst az 4-5. oktober. vzdy ma bolia, ale tak maximalne 3 dni pred. a vcera vecer ma bolelo brucho ako tesne pred menzesom, tak ja neviem, ale je dost mozne ze je to len psychika...

sandrika
26. sep 2008

iren no čo ti na topovedať akokaždej môžeš byť tehiu a takistotomôžebyť psychyka , budem ti držaťpalce, aby si bola tehu

petra2505
26. sep 2008

sandri neviem no budem cakat, nasla som si novu pracu a teraz sa naplno venujem len jej, na priznaky a tehotenstvo vobec nemyslim.....buduci tyzden mam mat M a o takomto case ma uz naplno boleli prsia a teraz nic tak som prekvapena....jedine co ma trapi je, ze mam dolu strasne svrbenie, ale vytok nemam ani nic ine, ani palenie - je to len take povrchove /uz ma napadlo, ze ci nemam alergiu na toaletny papier alebo nieco/lebo wc v praci je horsie ako verejne wc ☹

lolka
26. sep 2008

andula, dakujem, ale tie stvoricky by bolo trochu moc 😀 ale dvojicky by sme snad zvladli 😵

sandrika
26. sep 2008

naviem peti čo , viem len, že žena nemá používať farebný wc papier....., ale ja mávam tiež mkózu bez výtoku....teraz mám zase opačný problém mám výtok bez svrbenia, či pálenia

lolka
26. sep 2008

ja nastastie mykozmi netrpim (klop,klop). mala som ju asi 2x, neprijemne 😒 viem, ze raz som ju dostala tesne po mrche z vloziek, doki vravel, ze to moze byt z toho materialu-z tej umeliny, tak je mozne, ze ti "nesadol" nejaky toaletny papier. 😕

sandrika
26. sep 2008

lolka a ty mávaš pravidelnú ovu, že sa ti nedarí znova otehotnieť?
Luky je už iank riaden šinter , aj keď ma zato dievčatá veľmi odsudzjú behá už v chodítku jedna radosť ma neskutočne silnénožičky to asiza to , že má oslabený hrudník.....

lolka
26. sep 2008

sandri, obcas ti nakuknem do albumu ako Luky rastie. start do zivota mal obtiazny, ale rastie z neho pekny chlapisko 🙂
ja ovulku mavam pravidelne (meriavam BT), ale problem je u draheho 😒

za128
26. sep 2008

ahojte 😉 ,
ja sa tiež pripájam k debate. Ja tiež mávam problémy s mykozou, no bola som preliečená, bolo všetko v poriadku, ako som doužívala tabletky, ale.....pred 11 dňami sme sa rozhodli so snúbencom, že ideme pracovať na bábätku, a opäť mám výtok. Mňa to tiež nepáli a ani nesvŕbi len je to veľmi nepríjemné, ako keby som stále musela chodiť na wc. Čítala som, že výtok je tiež jeden z príznakov, ale aj ma teraz v utorok bolelo v podbrušku, ako keby som mala M a včera ma boleli nohy a dnes tiež v podbrušku, a ja to mávam tak pár dní pred M. A tá by sa mala dostaviť až za 15 dní. Takže ako som tu čítala pár príspevkov, tak treba počkať, či príde M a ak nie, tak potom si urobiť test. Aj som teraz dosť v strese, tak uvidíme. Ale dúfam, že stres nič dôležité nenaruší, ak sa podarilo. 🙂

lolka
26. sep 2008

ahoj za128 😉 pises, ze mas dostat mrchu az za 15 dni, tak to by si mala mat teraz ovulaciu a tie priznaky by tomu mohli aj nasvedcovat. mrcha by sa mala dostavit cca 14 od ovulacie - pokial nemas nejake problemy, tak si myslim, ze len teraz je cas na splodenie babetka. aky mavas dlhy cyklus ?

za128
26. sep 2008

lolka: problémy z M nemávam, chodí mi pravidelne presne načas. To jo, teraz to presne vychádza, že by som mala mať ovulaciu. Cyklus 31 dní.

lolka
26. sep 2008

za, tak sup do snazilkovania a testuj za 15 dni 😉

za128
26. sep 2008

lolka: no a možno za všerajšok sa niečo podarilo, ale snažilkovať sa ideme aj naďalej. A testovať budem po svadobnej ceste, sa teším. 🙂

kvetka25
27. sep 2008

ahoj irenka tak mame podobny problemik aj mna už 6 dni bolia prsia ako dive a ms mam dostať až 4. oktobra, tak neviem čo si zmysleli boliet skor 😀 vzdy začinaju bolieť tak 5 dni ako mam dostat a toto je už skoro ved počkam a o tyzden urobim testik 🙂 a ty kedy chces robit test? 🙂

sandrika
27. sep 2008

Dobré ránko 🙂

kvetka25
27. sep 2008

ahojte ako ste sa vyspinkali? ja som už o 9 večer spala ako babo 😀 som dost unavená zeby další príznak tehu 😨 😨

kvetka25
27. sep 2008

sandri v poslednej dobe ma bolieva aj chrbát, prsia bolia stale rovnako, už som myslela že to prejde ale neprechádza 😅 ms dostanem až na buduci tyzden ale mavam cyklus asi 34 dnový

sandrika
27. sep 2008

kveti unava je teiž jeden z príznakov tehu, rovnako ako aj chrbát ,bohužiaľ musíš počkať aspoň do toho 35DC s testom, ale ja si myslím, že si tehu , dám ti ešťe dobrú radu skus si v pošve zmerať teplotu 😉

kvetka25
27. sep 2008

no vdaka a aka ma byt teplota ked je tehu? 😕

sandrika
27. sep 2008

nad 36,8, ale väčšinou 37,1 😉 neni začo 😵

kvetka25
27. sep 2008

no neviem či budem merat ja si radšej počkam do buduceho tyzdna a urobim test 😉 ps mate krasneho synceka pozerala som foto 😉
sandri ten 35 DC myslíš den cyklu??? 😕

sandrika
27. sep 2008

kveti ďakujem a ano myslela som 35 deň cyklu, mne napr. vyšiel až 40

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre