Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
29. sep 2008

mamatest je najlepší iné často ukazujú falošne a stojí 110

za128
29. sep 2008

sandrika: díky moc. Aj ceny je oki, počítala som, že bude stáť viac. 😉

sandrika
29. sep 2008

za jeden je ok ak si ichnebvudeš robiť 10 v mesiaci ako ja u Lukáška 😉

za128
29. sep 2008

sandrika: a prečo až toľko si si ich robila?

sandrika
29. sep 2008

lebo až posledné // boli pozitívne

petra2505
29. sep 2008

sandri myslis, ze uz by som mohla mat priznaky ked ovulka bola cca 20.9?

za128
29. sep 2008

sandrika: aha. Tak ja si ho asi dnes kúpim, ale asi si ho urobím až v piatok. Uvidím, čo povie môj drahý.

sandrika
29. sep 2008

peti s príznakmi je to strašne individuálne mne bolo napr. u Lukáška zle už od3 dna od počatia a to ešťe nebol ani zahniezdený..takže určite ano Peti , môžeš mať.

za128
29. sep 2008

sandrika: tak sme debatovali o tom s mojim drahym a testovat sa bude az po svadobnej ceste, cca po 12.10., M by mi mala zacat 11.10., tak uvidime, ci bude meskat.

sandrika
29. sep 2008

za obdivujem ťa , že vydržíš a prajem krásnu svadobnú cestu a nech si najdeš na teste // 😵

za128
29. sep 2008

sandrika: dakujem. Dufam, ze si najdem ||. Je to tak, ze ked sme na to dvaja, na to vydrzanie, ze sme sa dohodli, ze vtedy a vtedy, tak sa lahsie da vydrzat a pockat ako keby som sa rozhodovala len sama. Keby som bola sama, tak by to bolo jasne, spravila by som si ho a hotovo. 🙂 Ale teraz sme dvaja, takze spolu preberame vsetky veci a vydrzime. A ak niektori z nas povoli, tak sa test urobi aj skor, uvidime. 😉

andula1000
30. sep 2008

urobila som si test a su tam dve // 🙂 som stasna jak nikdy!!!!!!

sandrika
30. sep 2008

andula hovorila som ti gratulujem moja teším sa stebou

andula1000
30. sep 2008

dakujem sandrika 🙂

za128
30. sep 2008

ahojte
andula: gratulujeeeem aj ja.

kvetka25
30. sep 2008

ahojte
andul gratuuuulujeeeeeeeeem super správa 🙂 🙂 🙂

tinus20
1. okt 2008

ahojte,moje "priznaky" boli alebo neboli ziadne-cakala som na menzes asi tyzden a stale nechodil a nechodil a pritom som sa citila ze uz by mohol dojst a stale nic,robila som si test-negativny.. a ked mi meskal asi tyzden tak som si spravila este jeden test a pozitivny..pocas prvych mesiacou som sa citila super uplne som si uzivala pocit ze mam v sebe maleho cloviecika🙂 a doteraz sa z toho tesim no teraz mam za sebou uz polku teh.tak uvidime jak to bude pokracovat🙂

xnikusx
1. okt 2008

ahojte...kto mi poradi? za posledne dva mesiace som pribrala 7 kg, co je u mna nezvycajne, lebo vazim 42 kg a tolko vela som nikdy nevazila a mozem jest cokolvek a aj tak nepriberiem a teraz som bola 2 mesiace v uk pracovne a tak strasne som pribrala...mam pocit, ze sa mi zvacsili prsia, ze mam nafuknute brusko, chute sa mi miesaju neskutocne...nie som nahodou tehotna?uz vtedy, pred dvoma mesiacmi som mala pocit, ze sa so mnou deje nieco zvlastne, ale dostala som menstruaciu, tak som nad tym prestala uvazovat.Potom som ju dostala opat, ale pocula som, ze mozem dostat menstruaciu este pocas prvych mesiacov tehotenstva...je to pravda?Poradte mi prosim...

mojkamirka
1. okt 2008

xnikusx áno je to pravda, že môžeš mať menštruáciu počas prvých mesiacov tehotenstva. Ale ak si pribrala toľko na začiatku tak neviem. Ja som za prvé tri mesiace skôr schudla 5 kíl ako pribrala. Už prvý mesiac tehotenstva som mala zväčšené a bolestivé prsia. Prestalo mi vše chutiť čo mi doposiaľ chutilo, mala som problém čokoľvek zjesť. O žalúdku sa ani nevyjadrujem, vedro bol môj najmilší kamarát tak od 9 týždňa tehotenstva.

heri
3. okt 2008

Dievčatá mohli by ste mi poradiť, mám týždeň pred MS, včera som ale začala trocha krvácať, ale v noci a dnes už nič. Nemám ani bolesti ako pred MS, ani ma nebolia prsia, čiže MS by to nemala byť. Akurát mám hnačku už asi štyri dni a cítim sa taká "uslintaná". Môže byť, že by som bola tehotná (to krvácanie ale nebolo hnedé ako špinenie). Ďakujem.

lucinka1104
3. okt 2008

heri jasné, že môžeš byť tehu, išlo pravdepodobne o hniezdenie oplodneného vajíčka vtedy sa takto zakrváca

heri
3. okt 2008

Ďakujem lucinka, ale myslím, že z toho nič nebude, dnes ma začalo pobolievať v podbrušku, tak ako pred MS 😒

majkajahoda
3. okt 2008

ahoj heri,

ja len, ze mam presne take iste priznaky tehu ako si opisala vyssie mam hnacku, boli ma hlava, pali zaha a vacsiu tvorbu slin. Daj prosim vediet, ci si tehu ak budes vediet. Ja sa nechcem zbytocne plasit, ale nikdy som nemala taketo priznaky 😅

jahoda
3. okt 2008

majkajahoda, a mas aj ine priznaky? ja som unavena a zaludok citim casto az v krku...som ale iba 18DC, tak neviem..

majkajahoda
3. okt 2008

no ja ti neviem, ja som mala napriklad dostat pred dvoma dnami, lenze mam nejak divne nafuknute brusko a vobec necitim take predmenzesove krce, iba sem tam pichnutie, mam sem tam zavrat, raz sa mi hlava kruti potom zase boli a tak poriadne. A ked nie to tak mam tu zahu a prehana ma, tak podla toho si myslim, ze to je tehu
😅

lucinka1104
4. okt 2008

bolesti v podbrušku ako pred ms sú klasické pre tehotenstvo.
Presne sem tam pichnutie a nafúknuté brucho majka tak to si určite tehu , už sa teším,keďbudem môcť gratulovať

cicka09
5. okt 2008

ahojte chcela by som sa opytat ze aka je pradepodobnost otehotnenia hmed prvy den po menstruacii...dakujem za odpoved

angesaa
5. okt 2008

Ahojte,

ja mam trochu podobny problem ako zakladatelka diskusie.
Trosku mi mešká menštruácia (asi 1 den)) a uz hrozne dlho mi nemeškala, skôr prišla skorej.
A mam uz par hodin bolesti (ako, ked mam dostat menstruacia), ale krvacanie nikde.

Test zatial nerobim, ale myslite si, ze pri tehotenstve mozem mat podobne bolesti ako pred menstruaciou (mierne krce v bruchu, pocit "ťažkých" nôh)

Dik

sisisi
5. okt 2008

cicka mozes otehotniet aj prvy den po M. vacsinou to byva, ak je M dlhsia alebo zas cyklus kratsi a tym sa vlastne koniec M priblizuje stredu cyklu a tak aj ovulacii. moja kamaratka tak otehotnela a vela bab aj pocas.

angesaa pre niekoho zle, pre niekoho dobre, ale bolesti su presne take iste. jeden den nie je este katastrofa. aj mne skor pridu skor ako neskor a prave ked som sa ,,bala", ze by som mohla byt tehotna tak meskali.

jimena31
6. okt 2008

Možem byt tehotná ked mi to mešká 2 týždne? Test som si robila,ale vyšlo mi to negatívne...príznaky nemám žiadne...ale velmi sa bojím,mám len 17 a nechcem byt ešte tehotná,to by bol moj koniec.. :( Sem tam,cítim na nohavičkách krv,ale nikdy tam nie je...len ju je cítit..prosím poradte mi,a predtým som bola prechladnutá ale nebrala som žiadne tabletky,ani nič...prosím poradte mi,velmi sa bojím :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre