Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
7. okt 2008

podľa mna si tehu preto tú "krv" na nohavičkách cítiš. Urob si ešťe jeden test a poradím ti kúp si mamatest ten je najlepší

majkajahoda
7. okt 2008

Ahoj lucinka1104,

ja len, ze som si robila test a bol negatiny, lekarka nic nevidela, tak mi dala vyvolavacku. Vsetci mi vsak hovoria, ze som tehu, mozno sa im to len zda. A mne uz sibe, tak si nahovaram priznaky.

Tak cakam, nemala som v plane tehu a nechce sa mi to verit, ale kedze mam uz 26 ani by mi to neprekazalo 🙂

Clovek si pripada, jak blazon, mysli si ze je a nakoniec nic. Lujem vsetky, ktore sa snazilky a opakovane sa im stane, ze nic.

lucinka1104
7. okt 2008

Majka no ja si n tiež myslím, že si a mrcha nedorazí a ak si to želáš, tak ti to zo srdca prajem

majkajahoda
7. okt 2008

Lucinka,

dakujem, ze si mi odpisala. No neviem. Uz som tu viackrat citala, ze tehu sa spaja s tym, ze mas pocit, akoby mala prist mrcha.

Ja to mam, ale take, ze ma zacne brucho pobolievat v podbrusku vacsinou na lavej strane, no niekedy aj vpravo. Potom o chvilu mam zase pocit, ze ma v bruchu nieco stekli alebo ze mam taku miernu svalovicu. A tak sa to strieda vacsinou rano alebo vecer.
Takto to prebieha pri zacinajucom tehu alebo mi ucinkuje ta vyvolavacka?

Priatel je totiz presvedceny, ze ked dost drahy test bol negativny a doktorka mi tehu nepotvrdila, tak je to pravda a tehu nie som. No, dnes mi na chvilocku zase bolo blbo (krutila sa mi hlava, potom zase bolela, bolo mi tak malatne a citila som sa taka "uslintana").

Vopred dakujem kazdemu aj Tebe za odpoved 🙂

kvetka25
8. okt 2008

baby mali ste hned na zaciatku tehu take pocity že vas velmi boleli prsia a boli ste veeeelmi unavene? ja uz to tak citim vyse dvoch tyzdnov tak neviem že co to je 🙂 poradite?

jahoda
8. okt 2008

kvetka, a skusala si test? kolky den cyklu si?

lucinka1104
9. okt 2008

majka práveže to vyzerá na tehu , ja som po vyvolávačke necítila nič, mrcha prišla bez bolestí a tie som normálne mavala, koľkýdeň si od pichnutia vyvolávačky?
Ak nedorazído10 dňa tak si tehu...aj drahý test môže ukázať / ,keď sa testovalo skoro , rovnako ako dr do ukončeného 4 tt tehu nemusí zistiť.....zostáva ti len čakať , ale podľa mna tehu si.
Zmeraj si BT toje dobrá pomôcka.

kvetka su to tehu príznaky 😉

kvetka25
9. okt 2008

čaute vdaka za odpovede jahoda test som si zatial nerobila ale skusim v nedelu nebudem sa dopredu vytesovat a dnes som 34dc ale moja ms byva taka nepravidelna takze preto cakam 😵

remeli
12. okt 2008

ahojte potrebovala by som poradit o babo sa snazime asi 5 meiacov zatial nic ale teraz mam v utorok dostat mrchu a zatial necitim nnijaky priznak aby mala prist, vzdy pred nou ma bolia strasne prsia a teraz vobec az mije to divne iba ma boli podbrusko a to celkom dlho vzdy ma zacne boliet az ked dorazi.... takze moze byt tehu priznak aj taky ze ziaden nemam??? Asi divna otazka ale hadam ju niekto pochopi...

lucinka1104
12. okt 2008

remeli nemusíš mať príznaky ešťe je na ne aj tak skoro 😉

kvetka25
12. okt 2008

ahoj remeli podla toho či mas pravidelny cyklus, moze byt ze prsia zacnu boliet zajtra tak potom uvidis ale myslim ze je to dost individualne 🙂

majkajahoda
13. okt 2008

Ahojcek lucinka1104,

ja len, ze dnes je to presne tyzden co mi pichla doktorka vyvolavacku a nic. Jednej znamej som sa pytala a ta povedala, ze ak mrcha nepride do tyzdna tak som tehu. No doktorka povedala, ze mam prist o 14 dni, tak neviem.
Chystam sa k nej v piatok ak sa dovtedy nic nedostavi.

Co sa tyka tej BT nikdy som si ju nemerala a ani neviem kedy je to najlepsie. No, nie je to nahodou tak, ze ta teplota je vlastne vzdy zvysena az dovtedy kym nedostane zena mrchu a potom klesne?

Prepac, ze sa zase pytam Teba, no nikto iny na moj dotaz nereagoval
☹. Pekny vecer

heri
13. okt 2008

Dievčatá a môže sa stať, že mi 4 dni po meškaní MS ukazuje negatívny test? Ako som dávnejšie písala, asi týždeň pred očakávanou MS som zakrvácala a mala som "prehánky". Teraz mi mešká 4 dni, mám bolesti ako pred MS a test negatívny ☹

majkajahoda
13. okt 2008

Ahoj heri,

potvrdzujem, ze moze, ja som si ho robila na 5 den a ukazal sa mi negativny, tak mi doktorka pichla vyvolavku a cakam. Odvtedy uz presiel tyzden a nic sa nedostavilo. Skus ten test este po tyzdni zopakovat a uvidis 🙂

Co sa tyka hnaciek aj ja ich "mam". Vzdy som mala problem s vyprazdnovanim a teraz som na zachode kazdy den, niekedy aj 2 - krat denne.

lucinka1104
13. okt 2008

majka ja som raz dostala až na 15 DC a tehu som nebola , ale inak by si mala dostať do 10 dna. Ja si myslím, že budeš tehu ako sa cítiš?????
Majka ano je to tak , ale v tehu býva nad 37,1 18 dní vkuse teda os vzostupu teploty po ovulke a ak do 18 dní neklesne je to tehu ...štandart je tých 10 dní a mne nevadí že sa ma pýtaš , som len rada pokiaľ viem poradím vždy a každej bez výnimky...aj hnačka je príznak tehu 😉

majkajahoda
13. okt 2008

Ahojcek Luci,

no ja neviem, mam sem tam tu hnacku - tak ako som to opisala vyssie, potom ma z nicoho nic zacne boliet hlava, akoby som mala nedostatok tekutin - tak vela pijem, trochu to pomaha alebo idem na prechadzku. Horsie je, ked ma ta bolest chyti v skole na prednaske (studujem na VS - ale uz 4 rocnik na stastie) mam pocit akoby mi isli oci z jamok vyletiet.
Vobec nemam chut na sladke ako pred mrchou a ked ma to aj nahodou chyti dam si keks a mam pokoj aj na 2 tyzdne. Inokedy som totiz pred mrchou jedla len sladke, az kym sa mi nepustila. Teraz mam vacsinou chut na slane a okem toho som vypila dost vela cerveneho vina a taktiez nic. A moja cibula mi dost vadi a to som ju jedla skoro s kazdym jedlom, ked som bola doma a nikam sa nechystala

😀
Zacne ma boliet brucho z nicoho nic a potom to zase prejde, niekedy mam pocit, ze v oblasti maternice ci mechura ci co to tam je mam taku miernu svalovicu.

Lenze na druhej strane som si citala neziaduce ucinky AGOLUTINU - a bola tam pisana bolest hlavy, tak rozmyslam, ze co a jak.

Takze usud, ze ako to vyzera so mnou aj ked Ty mi to uz dlho hovoris, ze som tehu.
Okial vlastne si?

anniqa
13. okt 2008

ahojte, tak sa s vami chcem podeliť o svoj momentálny stav 😉
dva týždne mi mešká menzes,ktorý mi ešte nikdy v živote nemeškal ani jeden deň. Urobila som si test dva krát, ale bol negatívny. Momentálne sa chystám k lekárke, ale veľmi sa mi tam nechce 😒 pochopia to ženušky, ktoré nie sú vemi spokojné s lekárom. Čo sa týka príznakov, tak som zaznamenala len zvýšený pocit hladu, a pijem nenormálne množstvo vody...nič iné...bolo by možné, že som tehotná? HA som vysadila pred trištvrte rokom. Za odpovede dakujem. 🙂

giuli
13. okt 2008

je to možné,mňa tiež na začiatku tehu hrozne smädilo a trvalo to docca 8-9tt...skús spraviť test inej značky,alebo ísť k nejakému inému lekárovi 😵

anniqa
13. okt 2008

Dakujem ti za odpoved. Dokonca sa mi veľmi zhoršila pleť,proste katastrofa... mám také divné pokožné vyrážky...mama sa ma dnes spýtala, či nie som tehotná...lebo, že vraj aj toto môže byť príznak. Počul tu niekto z vás už niečo o tom?

majkajahoda
13. okt 2008

Ahoj anniqa,

ja by som len chcela, zareagovat na Tvoj posledny prispevok. Ja teda este nemam tehotenstvo potvrdene (o priznakoch sa mozes docitat vyssie) a moja plet sa tiez zmenila, ja mam zase opacny priznak - moja plet je ako batola a je na nej len male mnozstvo vyrazok. U Teba je to asi opak. Ale nesmut mat mimi urcite tuzis mat

lucinka1104
13. okt 2008

majka z Banskej Bystrice 😉 no môj názor poznáš, všetko sú to tehu príznaky , aj keď viem čo dokáže narobiť vsugerácia, keď žena po mimi veľmi túži.... 😔

anniqa zmena pleti k lepšiemu či horšiemu je taktiež jeden z príznakov, hovorí sa, že keď sa zlepší čaká žena chlapčeka a zhorší zase dievčatko...

inak majka ak teda si tehu vyzerá to na chlapca, lebo ajmne chutilo slané 😉

majkajahoda
13. okt 2008

Luci,
to je sranda, ja som zo Ziaru nad Hronom. Pytala som sa len tak, pretoze som si myslela, ze su tu vsetky z BA.

Dobru noc 🙂

majkajahoda
13. okt 2008

Ty a LUCI,

este predsa nieco, sa chcem spytat? V ktorom tyzdni je na ultrazvuku nieco vidiet? Ked som bola u doktorky nic nevidela a test bol tiez negativny - moze byt, ze som ho urobila skoro?

lucinka1104
14. okt 2008

majka vidíš nie všetky ja žiarom prechádzam často.....
a na UTZ je niečo vidieť v 5 tt čiže ak si bola v 3 tt tak preto ešťe nebolo nič vidieť......

za128
14. okt 2008

Ahojte
sandrika: tak som si robila testiky aj mamatest a aj rapidclear klasic a ciarka v oblasti T velmi slabulinka. ☹ Testovala som aj rano aj podvecer. No a M my meska treti den. Ale priznaky mam ako ked mam dostat M. Tak neviem, este pockam, co sa stane.

lucinka1104
14. okt 2008

za aj slabulinká čiarka v limite znamená tehu a príznaky bývajú ako pred mrchou myslím si žeby si mohla byť tehu

adriana_
14. okt 2008

Kocky, mam jednu otazku...

Po 10 tyzdnoch od mozneho otehotnenia mam negativny test, odvtedy som mala 2xnormalnu MS. Ale teraz mam take vacsie prsia ako pred MS, aj bolestivejsie, aj ked neviem, ci si to len nenahovaram...plus obcas aj bolesti v podbrusku na lavej, obcas na pravej strane. Je napriek tomu (ze som uz mala 2x MS) mozne, ze by som mohla byt tehotna? Stretli ste sa uz s nejakym podobnym pripadom?
Vopred dakujem za odpoved... 🙂

lucinka1104
14. okt 2008

akoja som počula o babe čojej neukázal ani v druhomj mesiaci a menzes mala do 5 mesiaca , ale neviem ...nemohla si otehjotnieť neskôr???? 😕 10 týždňov je dosť , aby test vyšiel čo tak zájsť k dr?

za128
15. okt 2008

lucinka1104: veď práve, že ja som z toho troška zmetená, lebo bolesti podbruška mám dosť silné, niekedy vôbec som v pohodičke, ale chvíľami je to k nevydržaniu. A prsia mám tiež väčšie. No a už mi mešká dnes 4.deň. Ostava mi este chvilu - par dni pockat, co bude dalej.

adriana_
15. okt 2008

Neskor urcite nie, som v zahranici, priatel doma, cize... 🙂 Prave aj preto to neriesim cez Dr. Skusim este jeden test a ked nic, tak hadam nic... Aj podla mna 10tyzdnov je uz dost dlha doba aj pre tie "99%" testiky, co nie vzdy funguju.. Dakujem za reakciu Lucka🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre