Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
15. okt 2008

adriana daj potom vedieť 😉 , ale naozaj sú dievčatá , tzeda už maminy čo im domáce testy neukázali 😨 no a mojej bývalej kolegini , nevyšlo v 2 mesiaci ani z krvy 😒
no som zvedavá a kup si mamatest ten je jednoznačne najlepší a neklame, lebo je veľa takých čo ukazujú falošné // 😔 držím palce nech to dopadne ako si želáš.

katkalv
16. okt 2008

mam jednu otazku ako zistimze som tehotna???, ked kamoska otehotnela tak mala tvrde brusko to mam aj ja este ake priznaky mozu byt? som hotova moj priatel a ja este nehcceme deti a nemam cas ist k doktorovy neustale cestujem od rana do vecera a zrovna tehotenskym testom neverim

kvixa
16. okt 2008

aspoň si ten test vyskušaj. Ja som nemala žiadne príznaky akurát som chodila stale cikať

katkalv
16. okt 2008

myslis ze ukaze pravdu? cikat chodim aj ja ale v minulosti som bola orechladnuta a ked ide zima tak som furt na wc 🙂

kvixa
16. okt 2008

mal by ja som si spravila 4 a všetky mi ukazali že som.a kolko ti meška?

lucinka1104
17. okt 2008

katka testy sú spoľahlivé ale musí ti to meškať aspoň týždeň a a tá potenciálna druhá / sa ti musí ukázať do 3 mijn potom mu môžeš veriť 🙂 , prečo ste si nedávali pozor,keď ešťe mimi nechcete? Však v dnešnej dobe je toľko druhov ochrany 😉

katkalv
17. okt 2008

ahojky lucinka prave ze tomu nechapem beriem antikoncepciu a vidis, meska mi uz tyzden nieco. spravim si teda ten test. a keby ze nemam rusny zivot tak by som si too aj nechala. ale robota je taka ze som furt na cestach

petka_s
17. okt 2008

mne meskala asi 3 dni,a hned mi test ukazal ze som v tom"🙂

petka_s
17. okt 2008

no a na druhy den som sla k doki,a ona mi to potvrdila🙂
videla som tam taku malu fazulku🙂
je to krasny pocit,a hlavne teraz ked taak velmi kope.p

lucinka1104
17. okt 2008

katka , ale moja vieš, že stačí, že vynecháš jednu???
Urob si ten testík, držím palce, nech to dopadne ako si želáš

za128
17. okt 2008

tak mne uz dnes meska 7. den a robili sme rano dalsi testik a ukazali sa opat //, ale ciarka v casti T bola uz ovela silnejsia ako predtym, tak sa s manzelikom vitesujeme, jupiiiiiii. Buduci tyzden sa objednam u Dr.

lucinka1104
17. okt 2008

za veľmi sa teškám s tebou - ja som inak sandrika len mám zmenený nick zosrdca gratulujem k tehu kuk moje nové foto ja sa teraz vyťešujem z tých 😀

katkalv
17. okt 2008

no babenky spravila som si test a ukazolo sa ze niesom

bambi02
17. okt 2008

ahojki vsetkym, rada by som sa pripojila k debate, ak vam to neva..

kvixa: my sme sa zase zacali o babenko snazit, teraz cakame..minuly tyzden a zaciatkom tohoto som mala PD, takze som si stale hovorila, ze aj keby sa nam zadarilo, ze este aj tak je moc skoro..testik nosim stale v kabelke a cakam na pondelok - vraj je to taky co uz po 5 dnoch po oplodneni ukaze ci som alebo nie. tak som zvedava...ale preco to rozpisujem...som si tu trosicku citala o tych priznakoch..stale sa mi chce cikat kvixi, presne ako si pisala, ale prechladnuta urcite nie som...a ked som bola na kave a dnes dokonca v banke, akosi mi zostalo spatne, akoby som nemala dost vzduchu a zacalo ma napinat...stale si hovorim, ze to mam zo stresu v praci a mala som pred par mesiacmi aj problemy so zaludkom, ale priznam sa, ze tak tajne dufam, ze je to v niecom inom, ze mi je spatne 🙂 🙂 ...myslite, ze by som uz po takej kratkej dobe mala tieto "priznaky"?

lucinka1104
17. okt 2008

katka a koľký dc vlastne si???

majkajahoda
18. okt 2008

Ahoj luci, to som ja majkajahoda, ja len tak pisem, ze mrcha nic a v pondelok bude 14 dni od pichnutia vyvolavacky. Dnes je to teda 12 den. Cez tyzden som mala strasne bolesti v podbrusku a boleli aj prsia a potom to zase preslo. Ja nechapem co to ma byt. Tak uz skusim pockat a uvidim, pretoze aj priznaky ustupili a ostalo mi akurat to, ze nejem predtym svoje oblubene jedla.
Horsie je, ze s tej vyvolavacky sa mi ako neziaduci ucinok pridruzila candida. A este som k tomu nejaka prechorena a mam zapal oka. Lenze nic neuzivam, pretoze neviem na com som.

soni1
18. okt 2008

ahojte babenky, som tu nova, ale velmi sa mi lubi tato stranka. aj my sa s manzelom snazime o babätko, velmi by sme chceli, ale zatial stale nic. beriem clostilbegyt od tretieho dňa cyklu, bola som aj na folikulometrii, doktorka mi vravela, že mi pekne narastli vajicka, pichla mi aj pregnyl, co malo vyvolat ovulaciu. k ovulacii prislo, lebo som bola u nej po troch dnoch a potvrdila mi to. tak sme aj s manzelom vyuzili tie dni a teraz cakame na vysledok, pevne verime, ze bude pozitivny, snazime sa totiz uz 13 mesiacov. co si myslite, mohlo sa to teraz podarit?

kvixa
18. okt 2008

bambi: juuuj už by si mohla 🙂 ale ked este nič nevadi ono to pride 🙂

kvixa
18. okt 2008

soni: ono to totiž pride ked to budes najmenej čakať 😀 ver mi 🙂 to bude potom prekvapko 😝

majkajahoda
18. okt 2008

luci: situacia sa asi zmenila, zacala som spinit, ale len take ruzove, tak neviem ozvem sa zajtra, ty si urcite zanepraznena malickym 🙂

lucinka1104
19. okt 2008

majka špinenie ešťe nič neznamená ak sa ti nespustila do rána mrcha si tehu 😵
soni no ťažko posúdiť či to teraz vyšlo, ale každopádne držím palce...my sme sa tiež snažili dlho, neboj aj ty ako všetky tu sa raz dočkáte toho voňnavého batôžka šťastia je to uplne úžasné byť matkou a zo srdca to prajem každej jednej z vás.....
majka ozvi sa ako????
my sme včera oslavovali Lukáškove meniny nokoniec oslavy nebol pekný pár členov rodiny tu malo výmenu názorov 😖

zuzkaxx4
19. okt 2008

Ahoj baby.Posledny menzes som mala v polovici septembra,kedže mi to stale meška tak si nevediem presne datumy.S mangelom sa snažime o babo a tušim sa to konecne podarilo.Rano som si robila test a tam prekvapenie // Hned som zobudila mangela a ten ostal v šoku,potom sa desne tešil.Zajtra sa idem objednať k lekárovi aspon na krvne testy aby mi to potvrdil. Chcem sa opytať či mi spravi krvne testy hned ako k nemu dojdem a kedy budu vysledky.

junovka
19. okt 2008

podla mna najprv ta vysetri a urobi USG 😉

za128
19. okt 2008

ahojte
ja tiež chcem zajtra zavolať Dr. a objednať sa na vyšetrenie. Tiež by som rada vedela, či výsledky, či som tehu my povie lekár hneď?

lucinka1104
19. okt 2008

za no podľa sona ano, ale z krvy nie až na druhý deň 😉

mici11
19. okt 2008

Ahojte baby,

u nas su vysledky z krvi za 2 hodinky. Takze si volame o vysledok v ten isty den. ale neviem ci je to vsade tak.

za128
19. okt 2008

lucinka1104: ďakujem ti za info. Tak ja sa zajtra objednám, už sa nevieme dočkať s manželíkom, aby nám potvrdil úžasnú správičku. Už aby to bolo oficiálne potvrdené, nielen z testíkov. A hlavne, aby boo všetko v poriadku. A lucinka, chcem sa spýtať, či nevieš, či je to normálne, ked ma občas počas dňa bolieva dosť v podbrušku, ako keby som mala dostať M, ja myslím, že je to možno aj zo stresu. Pokúšam sa to ovplyvniť, ale nedarí sa mi. A mám teraz aj viac výtok a to sa mi akosi nezdá. Musím, si pripraviť viac otázok na pána Dr., aby som bola v obraze, kedže to bude moje prvé tehu.

lucinka1104
20. okt 2008

za128, moja milá všetko je ako má byť. Bruško ťa bude pobolievať, ťahať a pichať až do pôrodu, lebo tvoje telo robí priestor pre bábetko, takže všetky orgány tam dole menia svoje miesto, rozťahuje sa maternica a to musíš cítiť, takisto výtok biely alebo jemne do žlta je normálny..je to sprievodný znak tehu akurát keby výtok zapáchal tak to bude mykóza ktorá je v tehu uplne bežná. Takisto môžeš mať zvýšenú teplotu a bolievať ťa hlava...no všetky tieto negatívne príznaky tehu nakoniec stoja zato. Ja som mala veľmi problémové tehu, krvácala som , od 27 tt som bola otvorená, ťažký pôrod a po pôrode bábo mesiac v inkubátore...no keď sa to malé na teba potom okolo 3 mesiaca usmeje je to niečo úžasné všetko to stojí za to materinská láska je nekonečne veľká a mama hneď zabudne na všetku bolesť. Krásne tehulkovanie.

mici no v BB nie preto som písala na druhý deň 😉

bambi02
20. okt 2008

kvixi: tak druha ciarocka sa neukazala 😢 ...snazime dalej 😀

bambi02
20. okt 2008

lucinka: teda fuuu, si si toho zazila 😒 ..ale hlavne, ze je u vas uz vse v poriadku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre