Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

stanka8512
20. okt 2008

Ahoj, vyšiel mi pozitívny test a mala by som byť približne v 3 týždni strašne sa teším, ale jedno ma trápi, neviem či je to normálne ale strašne ma bolieva hlava a v podbrušku mam pocit že ma skôr nadúva a nie že som tehotna. 😖 Vie mi niekto aspoň trošku poradiť?

gabiaviktor
20. okt 2008

stanka8521 - zatial som nebola tehu, ale podla toho, co som sa uz docitala od inych zien, tak je to normalne, ze ta boli v podbrusku a hlava a aj to naduvanie. skusala si robit dalsi testik? Urcite sa setri a oddychuj, kolko mozes.

baby, ktore ste uz boli tehotne, poradte. mam uz 6. den zvysenu teplotu od 36,8 do 37,5 inak mi nic nie je, mam sa fajn, len som samozrejme velmi unavena a tak neviem, co robit. U a dost ma bolia bradavky. Neviem, ci mam ist ku vseobecnej lekarke, ale z tej teploty mi asi ziadnu chorobu nevycita. Ak je to zaciatok tehotenstva, test mi este nic neukaze, lebo som iba nejaky 9. DPO. Kedy sa vam zvysili teploty a kedy vam potom test potvrdil tehotenstvo? Ako ste zvladali teploty na zaciatku tehu? Mne tie teploty nevadia, ak su tehotenske, ale dost ma to oslabuje. Vdaka za rady.

bambi02
20. okt 2008

gabiaviktor: setri sa, odpocivaj a vela spinkaj...ked sa ti chce spat, proste spi - telo si vypyta co potrebuje. u kamaratky to prebiehalo uplne rovnako ako si to popisala ked zostala tehu, takze toto je asi jediny "liek". pockaj kym nepride mrcha, ak pride, tak asi az potom chod k lekarke - mozes byt aj prechladnuta....skus pit teply cajik, nohy v teple, papucova kultura s drahym..a casom uvidis.

ahaaaa, mozno preto mi neukazal test dve ciarky, lebo som len kratko po ovu (5DPO)? takze este nie je nic stratene 🙂 ? super...a pritom tam bolo napisane, ze uz 5 DOP sa ukazu dve ciarky, ak som....mno, uvidime, pockame teda este....

za128
20. okt 2008

Ahojte
lucinka: ďakujem. Uf, si to mala ťažké a dosť si si zažila, hlavne, že všetko dopadlo dobre a ste v poriadku.

Ja si teraz pripadám ako úplný neznalec, keď sa pýtam na také možno pre niekoho banálne veci, no a preto sa pýtam skúsenejších, že čo a ako. A je super, že je tu stále niekto, kto sa podelí o svoje skúsenosti a vie poradiť a vysvetliť.

stanka8512: ja by som tiež tak podobne ako ty mala byť 2 - 3 týždne tehotná. Tiež sa strašne tešíme s manželíkom. Objednala som sa k Dr., ale má voľno až 6.11. Ja mávam tiež chvíľami dosť veľké bolesti v podbrušku ako ked mám dostať M a ako sa dočítaš z viacerých príspevkov, tak je to normálne. Ja som teraz čítala na jednom fore, písal Dr., že bolesti by mali byť normálne, ale ak dlho pretrvávajú a sú to skôr kŕče, tak treba zájsť za lekárom. A bývam strašne unavená, prezliekala som periny a taká som bola z toho unavená, že som nechápala, ale už chápem. Mojik mi povedal, že nech si dávam radšej pauzy a nech sa šetrím. Hlava ma zatiaľ nebolieva, ale aj ma nadúva, ale to neviem presne určiť, či to nie je aj zo stravy.

kiert
20. okt 2008

Ahojte. Potrebujem poradit. Ak by som bola teoreticky tehu, mala by som byt asi v 4 tt., robila som si vsak test, asi pred tyzdnom a vysiel mi negativne. Citim sa unavene, boli ma hlava,citim tlak v podbrusku a chodim castejsie cikat. Menstr.som mala,ale bola ovela kratsia a slabsia ako zvycajne. Je mozne,ze test v tom case nemusel ukazat spravny vysledok?

lucinka1104
20. okt 2008

ano je zopakuj test ráno

junovka
20. okt 2008

najlepsie by bolo, keby si test zrobila az po 5 tt 😉

neyo
21. okt 2008

Ahojte..chcem poprosit o radu, kupila som si test ale bol to asi nejaky hlupy test, vysla jedna ciarka a zbytok bol slabo modro rozmazany ale len jemne..nebola to druha ciarka. Tak neviem, asi si mam urobit este jeden ze? Alebo radsej pockat? Uz som pomalicky aj mala dostat teraz je cca 28 den pred 2 mes.som vysadila tabletky. Rozhodli sme sa ze si nebudeme davat pozor tak pre cca 2t. tak neviem. Urcite nechcem chaosacit. Dnes ma teda priserne boli prsia, ale to ma zvyknu boliet aj ked mam dostat. Inak sa citim velmi velmi unavena. Ostatne je ok. Zacala som uz aj brat tehu vitaminy lebo teda clovek nikdy nevie..ale...poviem uprimne, ze tehotenstvo by som aj brala...len sa do toho bojim nejako vhupnut. Ked vidim teda citam, ake ste tu niektore odhodlane tak si az pripadam cudne. Dakujem za infosky a dufam,ze mi nieco poradite. Na druhej strane to ze ma niekto nechraneny sex par krat teda neznamena ze uz otehotneje hlavne ked ma 30 r. na krku 🙂)) ze???

Dakujem za odpovede.. 😕

lucinka1104
21. okt 2008

neyo , keď si mala dostať dnes počkaj ešťe týždeň s testovaním.....najlepší je mamatest a testovať z ranejšieho moču. Na príznaky je ešťe skoro, ale unava patrí k nim. 😉

mamaetka
21. okt 2008

ahojte nedockave skoromaminky, aj ja som bola taka, este sme len dosexovali a uz by som si najradsej robila test ci UZ 😀
mojim prvym priznakom bolo spinenie v strede ciklu, kratko po ovulacii asi na 4,5 den a potom som sa docitala, ze sa to stava, ze ked sa zahniezduje, tak zena trosku zaspini, ale nie kazda
drzim palceky 😀

mama3
22. okt 2008

Ahojte maminy:
este som si nerobila test, meska mi to den, ale bolia ma krize, a mam citlivejsie prsia , co som nemala a ako pise mamaetka som mala spinenie pocas cyklus. chystam sa kupit si test, ale este som sa nedostala do lekarne a ani neviem ci chcem tam / alebo // 😅 .
doma mam troch drobcov a najmladsi ma 10mesiacov 😀 , manzel zahlasil ze chce este dievcatko, ale tak skoro ? neviem...asi pojdem pre ten test aby som vedela na com som...

mamaetka
22. okt 2008

mama 3 drzim palceky, mne test ukazal, ze som tehu uz v prvy den ako som mala dostat menstruaciu 😵

lucinka1104
22. okt 2008

mam noja si myslím že si ja som mala špinenie v strede cyklu len v tehu inak nikdy 😵

mama3
22. okt 2008

zeny dik a k comu mi drzite palce? myslim to v dobrom...neviem. som z toho napäta... 😅 ,a zmetena? dam vam vediet ...idem si kupit test....

lucinka1104
22. okt 2008

aby to dopadlo akosi želáš, inak aj ja chcem 4 detičky aspioň sa ti tie posledné spolu prehrajútoje dobre , že budú takto po sebe, ja chcem druhé tiež už narok " zarábať" 😉

mama3
22. okt 2008

ahojte, urobila som si test a je /, tak viem na com som, pockam par dni a uvidime ci ma navstivi mrcha, alebo nie 😉

lucinka1104
22. okt 2008

mama3 no mne ukázal // až , keď mi meškala mrcha 9 dní,takže ja by som si taká istá, že tehu nie si nebola

vikinka81
22. okt 2008

Ahojte , mozem sa vas opytat menzes som mala dostat 04 .10. robila som si tri testy v priebehu 10 dni a vsetky negativne , na to som ochorela a uzivam antibiotika a teraz poobede som si robila mamatest a ukazalo mi 2//, mozu antibiotika ovplyvnit vysledok testu?Vcera vecer som aj trochu spinila...a dnes naobed to prestalo, zle mi nebyva a este aj moc mi chuti fajcit 😀 😀 😀

lucinka1104
22. okt 2008

viki prvorade prestan fajčiť, aj ja som prestala v 6 tt, podľa mna si tehu,alebomamatest jenajlepší, príznaky mať nemusíš, špinenie v tehubýva zajdi si zajtra k dr 😉

majkajahoda
22. okt 2008

lucinka,
ja len, ze som 14 den po vyvolavacke dostala mrchu a bola podla mna normalna, takze nic. Prislo mi to dost luto az ma to samu prekvapilo.
Priznaky ustupili, jedine co mi ostalo nemam chut na moje oblubene jedla 🙂
Neviem, kedy to presne bude, ale urcite sa v co najskorsom case pokusime s priatelom o mimi.
Len, ked si na to spomeniem citim sa naozaj ako blazon mala som naozaj pocit, ze som tehu. ☹

lucinka1104
22. okt 2008

majka toja niekoľkokokrát takže ťa uplne chápem . Mrcha bola uplne normálna?K

majkajahoda
22. okt 2008

Luci, prvy den bolo iba spinenie, druhy a treti den boli normalne a dnes uz zase iba spinenie. Bola som u doktorky a sestricka mi zobrala krv, takze sa aspon dozviem, preco mi moje hormony zacali z nicho nic takto haprovat, stalos sa mi to totiz prvykrat. ☹

jahoda
22. okt 2008

majkajahoda, to mi je luto...no, aspon ked budes mat vysledky, budes vediet, na com si. A nabuduce to uz vyjde ani nebudes vediet ako...drzim palec 😎

blondy12
22. okt 2008

ahojte babenky,

mam otazku, tykajucu sa priznakov tehotenstva,je to uz 10dni po nasom snazenicku a nejakych 10dni pred PM,ale mam take divne pocity,proste citim niekedy, akokeby moje telo nebolo uplne pod mojou kontrolou, divne pocity v podbrusku, dokonca som po 5ich dnoch vracala,ale zaroven som potom cez vikend lezala aj s teplotami takze som to neprisudzovala tehotenstvu,ale chcem sa od vas poradit ci ste uz zazili taketo nejake pocity, ktore by mohli nasvedcovat tomu ci som tehotna alebo nie?

dakujem za odpoved....tesim sa na nu 😉

junovka
22. okt 2008

skor by som povedala, ze sa mohlo jednat o nejaku virozu 😒 😕

blondy12
22. okt 2008

junovka- no ale teraz uz som fit,ale tie pocity v podbrusku su nejake divne, uz sa snazime dlhsie ale nikdy som takyto pocit nemala,je to nieco nove,take nepopisatelne, 🙂 😨

lucinka1104
23. okt 2008

blondy ja som už počula o kadejakých príznakoch , aj o takých čo sa podobajú chripke môže byť aj teplota 38tak človeknikdy nevie, to je veľmi skoro to takto posúdiť. Držím palce nech to dopadne ako chceš

maji 😒

blondy12
23. okt 2008

no vsak to som aj ja pocula uz o kadejakych priznakoch, ale tehotna som este nikdy nebola 😀 tak neviem comu to mozem pripisovat, musim este pockat tyzden a potom si urobim test snad uz dostanem odpoved, citala som ze to zena vyciti ze je tehotna, tak neviem

lucinka1104
23. okt 2008

noja som to tiež " vycítila" už 4 dni po styku 😀

blondy12
23. okt 2008

lucinka1104: tak to si sa mala, aspon si vedela na com si, a nemusela si az tak premyslat SOM? 😅 NIE SOM? 😀 , ja by som aj bola rada, no asi je na to este priskoro vsak? ked mam teoreticky o tyzden ocakavat prichod tej mrchy.alebo by mi mohol test uz nieco ukazat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre