Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
24. okt 2008

blondy sú baby čo im ukáže ,a le to je veľmi málo, viac je takých čo im ukáže až , keď im mešká týždeň , skôr nie. Je to zbytočné, možno tehu si a test ti toneukážea budeš smutná.....neostáva tinič iné len čakať aspon do vymeškania 😉

bambi02
24. okt 2008

blondy: aj my stale cakame..v pondelok sme mali test negativny, ale nic mi nechuti jest, som unavena a byva mi casto spatne (proste mam vsetky priznaky co sa popisali, hoci sa mi nechce verit, ze by boli uz tak skoro)....mozno je to viroza, mozno nie...nechavam to uz na osud, hadam sa podarilo...vediet naisto budem buduci tyzden, ked pride/nepride mrcha 😉 ....samoska, ze sa neviem dockat a vcera som si kupila este testik, ale vyskusam najskor az v nedelu/pondelok a uvidime...drzte palceky 😉

bambi02
24. okt 2008

som totiz po dvoch tyzdnoch nervozity ani nebola schopna na nic ine mysliet..a uvedomila som si,ze sa zbytocne nervujem - urychlit ten proces neurychlim a bud to dopadne dobre alebo sa budeme snazit dalej, kym to nedopadne dobre...ono, ved je to prijemny proces snazenia sa, takze to treba brat optimisticky 😉 .....
ale aj tak drzim vsetkym snazilkam moc palce, nech nam to vyjde co najskor 😀

lucinka1104
24. okt 2008

bambi ja som zvracala na 4 deň po styku take môže ti byť zle aj takto rýchlo 😉

bambi02
24. okt 2008

uvidime uvidime 🙂

blondy12
24. okt 2008

bambi02:no aj ja uz neviem co skor,som taka nervozna ze sa to nemozem dozvediet a to cakanie ma uz pomaly zacina ubijat, dufam ze sa vam to podari,ja si urobim testik asi zajtra a ked nevyjde tak potom az ked budem cakat tu mrchu,dufam ze nepride, ale pri mojom stasti uz aj prestavam dufat,najhorsie je, ze vsetky zname okolo mna uz cakaju babatko a bolo to bud nahodou alebo hned na prvy krat,a nam sa to zatial nedari,no uvidim,ci ta moja viroza bude mat aj nejake pomenovanie alebo iba ostane virozou..... 😒, uz mi bolo aj zle, uz ma bolelo aj brucho no prsia ma zatial nebolia,ale v tom podbrusku ma boli skoro cely den, uz mi aj cigareta nechutila, ale potom zas ano,(ale nefajcim vela, tak to moze byt aj ten dovod,uz je to vacsinou iba dve tri cigaretky za mesiac),aj dnes ked som sla s nakupim (strasne tazkym),tak mi prislo tak zle,ked som prisla citila som sa tak unavena akokeby som cely den robila na stavbe,no aj ta psychika si s nami pohrava,tak uvidim co to bude, ale vsetkym babenkam drzim strasne palce aby sa to podarilo,aj sebe verim, a mozno to nakoniec pride prave vtedy ked na to cakat a ani mysliet nebudem 😀

bublinka14
24. okt 2008

ahojte,
no ja som už týžden v neistote,lebo test som mala pozitívny, ale lekár malé na ultrazvuku nevidel...tak teraz čakáme ako to bude na budúci týžden, či už ho bude vidiet alebo je to mimomaternicové tehotenstvo...ja dúfam,že sa len nechce ukázat, ale ani si nechcem robit nádeje...je to hrozný pocit, ked sme sa snažili rok a teraz toto...ani to nemožee ešte nikomu povedat, tak len čakáme...a teraz nás čakajú samé vyšetrenia...ta držte v pondelok prsty.

lucinka1104
25. okt 2008

bubli držím prsty , ale neboj na sono bolo len skoro , tam vidno dačo ažod konca 4 tt 😉

didusa.risulo
25. okt 2008

ahojte kocky, prosim vas, snazili sme len mesiac, ako sa to vezme snazili, poslednu mrchu som mala 23.09 , robila som testy, ale robila som ich dost skoro, dnes je 25.10 a ja som stale nedostala mrchu, vcera som si dala horucu vanu, aj sexom sme to skusali pohnut, ale nic, bolia ma strsne prsia, co mna nikdy neboleli skoro, byva mi na vracanie, skor ma napina, testovat uz nechcem, ale do oakeho dna by som mala dost mrchu?lebo tot cakanie na nu je strasne dlhe

bublinka14
25. okt 2008

ahoj luci,
aj ja si to stále hovorím, že ho ešte nebolo vidno, aj kámoške videli až ked bola na konci druhého mesiaca....ale už chcem vediet na čom som, aby som sa vedela zariadit a povedat to aj rodičom....dakujem

ahoj didus,
no ja som si test urobila až po 2 týždnoch meškania, ale pocit tam už bol, lebo aj mna velmi bolia prsia a som strašne pažravá...no a teraz už sa pridalo aj telefonovanie do WCka...ale držím prsty, aby ti to vyšlo

didusa.risulo
25. okt 2008

bublinka diky moc

deina2005
25. okt 2008

ako vas bolia prsia?mne tak zvlastne sem tam pobolia ako jemne palenie napriklad ked sa vam po porode zacne tvorit mlieko.ale je to jemna bolest

kvixa
25. okt 2008

bambi: neboj ukáže, len tomu daj tršku času 😉 skúšajte a užívajte si 😝 😀

leniccka
25. okt 2008

bublinka, my mame rovnaky prolbem... som po MA, a teraz sa nam opat zadarilo a sme tehotni, bola som na uzv dva dni po meskani mrchy a po pozitivnom teste, ale doki este nic nevidel... cize idem na kontrolu az vo stvrtok, dovtedy mam brat len kyselinu listovu, nic viac.. takze tak 😒 znova cakat

leniccka
25. okt 2008

hm a priznaky nemam ziadne, co mi je cudne... to ze tlacim do seba piate cez deviate, mi nepride ako priznak, to mam obcas take dni 🙂)))))

lucinka1104
26. okt 2008

tak ako je tu nová tehuľka???

bublinka14
26. okt 2008

ahoj leniccka,
no držím ti prsty,mna čaká kontrola zajtra a potom napíšem či sa ukázalo alebo je to mimomaternicové tehu....dúfam,že na nás vykukne,už chcem vediet na čom som....

leniccka
26. okt 2008

ahoj bubli, ja sa dockam az vo stvrtok 😖 ale neva, citim sa dobre, vobec nic mi nie je 😀

bublinka14
26. okt 2008

no leniccka to čakanie je to najhoršie....najlepšie je ked už vieme na čom sme a možeme sa tomu aj tešit alebo to v prípade horšieho riešit....človek sa už teší, že je test pozitívny a ešte ho nevidí...mna to dost zaskočilo,lebo už som sa tešila a stále nevieme na čom sme...ale už zajtra napíšem čo nové....podla sestričky mám mysliet pozitívne...tak sa snažím...aj si čítam o príznakoch mimomaternicového,ale mna ani podbruško nebolí,nemám ani krvavé špinenie...stále si hovorím,že telo by to už vylúčilo, keby to tam nemalo byt...

bambi02
27. okt 2008

blondy: hlavne sa nestresuj,lebo si uskodis viac ako keby si o tom tehu nevedela....ja som tiez stresovala a co z toho..vcera som zacala spinit 😢 😢 ☹ ...bud v klude, v pohodicke (ja viem,z e sa to NEDA),ale treba skusit byt v pohode a hlavne prestat na TO mysliet...ono to pride ked ma(dobra autosugescia, co 😉 ??)...teda dufam ☹ ..ani radsej nebudem viac pisat, bo som z toho smutna, ale nevzdavame sa s mangelikom...ale proste to teraz na mna nejak dolahlo....

takze len vo vseobecnosti: vsetkym ktorým sa zadarilo, zo srdiecka gratulujem a prajem vam nech mate zdravucke babatka...a nam co sa nezadarilo: Babušky hlavu hore a hor sa sexovat 😀 !!!

lucinka1104
27. okt 2008

bambi, ale to,., že špiníš, neznamená že nie si tehu 😕

bambi02
27. okt 2008

obavam sa, ze ano 😒 ...aj vsetky posledne mrsky mi tak zacinali 😖 😢 (teda okrem tej septembrovej...to uz som si myslela, ze sa mi konecne upravil cyklus)...neviem,ved pockam este par dni a ked sa nespusti, budem sa vytesovat 😉 ...a ked nie, budeme zase snazilkovat....ved to snazikovanie je prijemne 😀

lucinka1104
27. okt 2008

bambi držím palce 😉

bambi02
27. okt 2008

ďakujem moc Lucinka 🙂

bublinka14
27. okt 2008

ahojte dievčatá,
takže dnes som bola na ultrazvuku a malé má 6,1mm sme v 4tt....no a teraz nás čakajú dalšie testy...

leniccka
27. okt 2008

jeeeej bublinka, gratulujeeem, ja sa dockam az vo stvrtok, ale ubehne to rychlo...velmi sa tesim s tebou 😉

lucinka1104
27. okt 2008

bubli zo srdca gratulujem a prajem krásne bezproblémové tehu?
Ako sa cítiš? Určite sa veľmi tešíš a čo dáke nepríjemné príznaky aj tie ťa trápia či si z tých šťastných bezpríznakových??? 😀

bublinka14
28. okt 2008

no aj ja som veľmi rada, ale ešte idem na budúci týždeň v stredu na další ultrazvuk, či je všetko ok a či sa to vyvíja...ale dúfajme,že bude všetko fajn....
leniccka - myslela som na teba, ked mi tú správu oznámili a držím ti palce, daj vedieť ako si dopadla

no a čo sa týka príznakov, tak tie sú hlavne čo sa týka bolestivosti pŕs a občasného telefonovania do WC, ale ešte sa to dá vydržať.....len spinkám ako bábätko už o 21h, som death.....
tak sa držte kočky

za128
28. okt 2008

ahojte babulky,
poradte mi, ako zmiernit nevolnosti alebo este lepsie sa ich zbavit 😉 , som uz unavena ☹ . Ja som stale unavena, nevydrzim dlho stat na nohach, musim si sadnut. Rano, ked mam vstavat, tak mi je spatne od zaludka a aj hlava, je to take cudne, este som teda nevracala, ale ma napina na vracanie, ale stale sa snazim odolavat, ale citim, ze mi cosi ide hore, alebo ako keby nieco tam stale bolo. Som castejsie hladna, ale musim zjest len nieco male, nemozem sa prepchat. A dnes som mamine nieco musela pomoct a som sa tak musela prekonavat, aby na mne nezbadala, ze mi je spatne, lebo este nechceme s manzelom povedat rodicom, ze som tehu, az potom, ked to budeme mat potvrdene aj od lekara, takze sa snazim ako mozem. 😉

lucinka1104
28. okt 2008

za128 kup si v lekárni homeopatika cucculine daj si ráno nalačno ešťe v postely a pi celý deň zázvorový čaj kup si buď čerstvý a struhaj, alebo v prášku ako kereniny bývajú alebo v lekárni daj si tonapr. do čaju pre tehulky , skus ráno ešťe v postely dačo zjesť najlepšie tiež zázvorové keksy len neviem kde ich dostať asi v Dm -ku držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre