Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nella1
25. nov 2008

no veru radsej este pockam uvidime ako to bude zajtra ci ms pride al. nie mozno zmeny pocasia 😅 je tu nafigu tlak... pripadne pozajtra pockam ak nedojde, tak v piatok robim test 🙂 dam vam vediet 😎

nella1
26. nov 2008

no musim sa priznat nevydrzala som dneska kupila som test v baleni boli 2 ks tak som sup vyskusala jeden a nemam ani ms ani // hmmmm bud to bolo este skoro al. problem bude niekde inde? ☹ 😒

lucinka1104
26. nov 2008

nella bolo skoro!!!!

bibka1807
26. nov 2008

Ahojte kocky, chcem sa opytat ja mavam nepravidelnu menstruaciu , nikdy som nemala 28 dnovy cyklus, vacsinou 30 - 35 dnovy. Poslednu menstruaciu som mala 16.10. a dnes uz je 25.11., mavam ale pocity akoby mi uz mala prist menstruacia ale nic sa nedeje, dost mam citlive a bolestive prsia, nejake pocity ine momentalne nemam. S manzelom pracujeme na babatku uz 9 mesiacov tak neviem ci by som aj hadam mohla byt tehotna.
Testom velmi neverim, neviem premyslam zeby som pockala este do piatku a tak sa objednala na vysetrenie. Niekde to aj pripisujem stresu resp. strachu o svoju mamicku pretoze bojujeme so zakernou chorobou rakovinou ale to som uz odbocila od temy.

Dakujem vam za radu

lucinka1104
27. nov 2008

bibka je mi ľúto tvojej maminky a držím jej palci, meškajúci menzes by si mohla mať z toho, ale citlivé prsia skôr z tehu tak sa objednaj k dr musím bábo ma volá

dalliah
27. nov 2008

caute kocky som tu nova..mozem sa pridat? 🙂 mam otazocku.. kolko dni po oplodneni by som mohla mat prve priznaky..mam dostat v nedelu a ani priznaky na MS ani na tehot..

monika777
27. nov 2008

ahoj luci....chcela by som poprosit o radu..neviem ci patri medzi vas ale chcela by som sa popytat na problemy ktore ma postihuju.mrsku dostavam vzdy 25.minuly mesiac som dostala mrsku 25.10...vzdy pred tym som bola nafuknuta...no po skonceni mrsky mi akoby nafuknutost stale ostala a mam ju az doteraz..brusko mam tak nafuknute ze ked si zapnem gate,som stalcena ako nikdy..asi pred tyzdnom som bola vecer zo psom vonku a strasne sa mi zatocila hlava az sa mi zatmelo pred ocami...aj raz rano sme isly s priatelom do mcdonaldu a jak on soferoval nechcela som mu robit chutky tak som cakala az kym dojdeme domov,prislo mi s toho strasne na vracanie,s tej vone..teda aspon vtedy som to definovala ako smrad.chodom casto mocit tiez a dost ma aj pobolieva v bruchu,aj ma sem tam pichne ako keby vo vajecnykov a bolia ma krize...vcera som mala dostat menzes a nic..viem ze je este skoro na skusanie..ale ani sama neviem.a starasne ma aj naduva a som taka strasne proste nafuknuta...a po druhe aj sa necitim niak vo svojej kozi..priberam a to som aj podstupila akupunkturu na chudnutie a z nej som schudla minuly rok 7kg..teraz ani kilo.a co sa tika pleti..asi pred 2 tyzdnami sa mi spravily strasen zapalove vyrazky a teraz mam pravy opak...vyzazky sa mi vobec nerobia aj napriek toho ze mam dostat mrsku..a my s priatelom nepouzivame ziadnu ochranu aj ked nikdy na plno nejdeme ,nikdy to neda domna..zeby sa niekde stala chyba??dakujem za odpoved a poradte prosim ☹

celine
27. nov 2008

dalliah- mna pred MS zavalo pobolievat podbrusko, tak ma ani nenapadlo, ze som tehotna, no a ked mi uz meskala par dni, pridala sa bolest prsnikov.

celine
27. nov 2008

monika777, nie som sice lucinka1104, ale ak mozem, pridam svoj nazor 😉 podla toho, co tu pises a kedze mas dostat MS a stale nechodi, moze to byt kludne tehu. Nafuknute brusko je jeden z pociatocnych znakov, to mam aj ja, vypadam ako by som bola v 20tt a nie v 10 tt 🙂 aj tie reakcie na vone... nenapina ta na zvracanie? a ozaj, neskusila si testovat? Ak ti meska, uz by ti to mohlo ukazat

monika777
27. nov 2008

a mala som minule aj dost biely vytok a bolo ho hodne no bol bez zapachu

celine
27. nov 2008

monika777, tak teda... 🙂 ten mliecny vytok bez zapachu nas sprevadza pocas celeho tehu 😉 nechces to skusit s tym testom?

monika777
27. nov 2008

celine..nie ved jasne ja som len myslela ze je tu len lucia lebo teba som nevidela este..takze som rada za odpoved od hocikoho..no neviem ci mam uz testovat..neni este skoro podla teba??vies ja mam tiez dosz nafuknute brusko a vyzeram asi ako si aj ty pisala..a prave ze to brusko mam aj rano ked vstanem..takze to neni len take nafuknutie podla mna... 🙂 a dakujem 😉

celine
27. nov 2008

monika777, niektorym babam test vysiel hned po vynechani MS. Mne osobne vysla slabucka ciarka az po 9 dnoch meskania. to s tym nafuknutym bruskom je normalne, to sposobuju hormony. Ak vydrzis, pockaj este 2 - 3 dni a potom sa otestuj.

monika777
27. nov 2008

no jasne dakujem...asi radsej este pockam tie 2-3 dni ako aj ty pises a uvidime.vies chcely by sme babo..ale priatel stale vravi ze asi nebudem lebo si daval pozor ked nepouzivame zisdnu ochranu..ale stale sa citim ako by ma aj steklilo brucho...a ty si v 10tt??jej super ako ti zavidim...a inak nemas niak ine priznaky este??a to brusko mas od kedy take nafuknute??ja som si len myslela ze napriklad v tom prvom mesiaci alebo tak ,ze neni este ani brusko vidno..bodaj by si mala pravdu a bola by som tehu jak aj ty... 🙂

adka12
27. nov 2008

Monika poteším ťa, aj ja som mala nafúknuté brucho hneď od začiatku, pobolievalo ma presne ako pred MS, tak isto prsia boleli, ale čo bola zmena, bola som strááááááááááááááááášne unavená. Zaspala by som aj postojačky.
Takže držím palčeky 😉

monika777
27. nov 2008

jej adka bodaj by si mala pravdu..aj ja ked pridem z roboty..nieco porobim..sadnem pred telku a hned zaspim ani neviem ako.. 🙂 aj prsia ma bolia a bolely ta len na dotyk alebo aj bezne..lebo mna bolia ale len na dotyk ked si ich chytim..a v kolkatom tyzdni si??

adka12
27. nov 2008

Ja dnes končím 7tt. No a unavená som bola už keď som sa ráno zobudila. No a to som vlastne až doteraz. A večer nemám problém zaspať o siedmej a spať až do rána 😀
A prsia ma bolia tiež len na dotyk. Vtedy to bolo horšie, boli veľmi citlivé a odvtedy nemožem ani spávať na bruchu, lebo ma tlačia a bolia. A to mi ešte ani nepodrástli 😀

celine
27. nov 2008

monika777, mne k prvym priznakom pribudlo v 6tt-7tt nechutenstvo a zvracanie a to mi trva doteraz 😖 nic mi nechuti jest, musim sa premahat a bojovat s jedlom, ktore mi rastie v ustach a popritom beham na zachod, kde ma bud iba napina, alebo sa niekedy aj vyzvraciam ☹ cely den mam zaludok ako na vode a najhorsie je to vecer... takze vysledok-schudla som. brusko mam nafuknute uplne od zaciatku tehu.moni a nemusis zavidiet, podla mna budes aj ty tehula 🙂

celine
27. nov 2008

adka12- mne teda prsia narastli do 8tt tak, te su mi vsetky podprdy male 🙂 a mam pocit, ze to este neprestalo, strasne su tazke a pevne 😉

bibka1807
27. nov 2008

Ahojte kocky citam vase prispevky, ja som svoj prispevok pridala vcera, zaroven som tu novoprihlasena, mna tiez trapi momentalen ci som alebo niesom tehotna samozrejme v dobrom 🙂, ved si precitajte moj prispevok a snad mi odpoviete.
Lucinke1104 dakujem za odpoved 🙂

monika777
27. nov 2008

no mne nebyva niak moc zle..stalo sa mi to asi tak zhruba len tak zo 2 krat ze ma naplo a aj to koly tym vonam si myslim..ale nebyva mi az tak ze by som vracala..len jedna veci sa bojim pred tyzdnom sme boly na oslave kamaratky a pila som cervene vino..preto sa mi to zda byt aj divne ze si myslim ze uz davno by mi to privolalo mrsku...juj tak ako citamm asi mas teraz veselo...behanie hore dole..drzim palce nech ti nebude byvat az tak zle...urcite sa vam ozvem ako som dopadla ...ako sa vlastne volas celine??

lucinka1104
27. nov 2008

Monika myslím, že ti čoskoro budemmôcť gratulovať. Chojkaj si kupiť testík ale testuj až ráno, z ranného moču je to istejšie. K prvým príznakom tehu u prvorodičky je určiet tebou spomínané nafúknuté bruško, ktorésom ja v druhok mesici mala rovnaké ako v 8 😀 ažna to, že v 8 nebolo nafúknuté 😉 , taktiež citlivosť prs na dotyk, môže sa objaviť aj svrbenie. Časté močenie savyskytuje 7 dní po oplodnení,na zvracanie tie môže,a le taktiež vôbec nemusí byť. To jeindividuálne. KeĎ sa ti pleť vyčistila bude to pravdepodobne chlapček, ale na to je ešťe skoro.
Všetko čo popisuješ sú jasné tehu príznaky takže držím palce a ráno kľudne testni myslím, že budeš mať //

dalliah je to veľmi individuálne,ale vo väčšine prípadopv začínajú na 8 deň po oplodnení 😉

adka12
27. nov 2008

Bibka ja by som si na tvojom mieste bežala kúpiť mamatest. Tie sú max. spolahlivé.
Ak si mala poslednú MS 16.10., test by ti už mal ukázať //
A aby si si bola potom na istom, chod ku doktorke na krv aby ti to potvrdila.
Držím palce 😉

lucinka1104
27. nov 2008

Bibka môžeš byť tehotná, nenapadlo ťa urobiť si test? Pocity že už už príde mrcha bývajú aj v tehu a u prvorodičky prsiabolia vždy to má snaď každá tehulka. Takže pekne kupiť testíka testni ty môžeš už aj cez deň, lebo ak tehu si tak už si cca 6-7 tt

monika777
27. nov 2008

lucinka,adka aj celine babulky dakujem vam za vase odpovede..dufam ze budete mat vsetky pravdu..strasne by som sa tesila 🙂 len sa aj bojim ist do lekarne si kupit testik..ze sa sklamem ☹ a aky je najlepsi??tak nebude este skoro ked som mala dostat vcera?mozem kludne vyskusat aj zajtra rano testnut?

adka12
27. nov 2008

Ano, kludne testni aj zajtra ráno. Kúp si mamatest, ten je najlepsi a je aj dost citlivý. To by ti už mal ukázať, aj keď slabu ciarocku. Držim palčeky a zajtra napíš, ako si dopadla. Inak v baleni sú 2 testy, tak ak bude negativny este, nerob paniku a zopakuj tak o 3 dni.

lucinka1104
27. nov 2008

moni no mne takto skoro ešťe nyvyšiel, ale skus, alebo ak počkáš do soboty...( ja by som nevydržala 😀 )

adka má pravdu no mamatest comfort je len 1 😉 v balení

monika777
27. nov 2008

no tak hned pojdem do lekarne po robotke a urcite vam napisem ako som dopadla... 🙂 a zajtra vyskusam..drzte mi palce 🙂

monika777
27. nov 2008

tak urcite vyskusam ten mamatest comfort..no ani neviem ci ale vydrzim netestnut aj hned..bud zajtra alebo teda v sobotu ako vravi aj lucka 😉

lucinka1104
27. nov 2008

moni tešíme sa na dobré správy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre