Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

monika777
27. nov 2008

no moja dufam ze budu dobre ....a ze bude malinke... 🙂

lucinka1104
27. nov 2008

silno držím palčeky, držkaj sa a hneď daj vedieť pá pá

monika777
27. nov 2008

dakujem ..urcite ti dam hned vediet ako si budem ista co a jak..ale asi pockam do tej soboty,lebo hned zajtra rano sa mi to zda byt moc skoro,nato ze mi mrska meska len od prevcera.. 😢 ale nevadi dufam ze ma moje predpoklady nesklamu..ty by si este chcela babo??vidim ze mas krasneho synceka

lucinka1104
27. nov 2008

Ďakujem jasné chcem 4 o ďaľšie sa chceme začať snažiť už na rok 😉

monika777
27. nov 2008

no tak to je super potom...a ako si citila ze si tehotna??

lucinka1104
27. nov 2008

proste som to vedela 😀 a to sme sa snažili 3 rpky kopec testov s / som mala za sebou, aj falšné tehu príznaky a tak, ale cítila som to 😉

monika777
27. nov 2008

vsak to je jasne..malo komu vide hned vsetko na prvy krat..niekto sa snazi a nemoze za nic,alebo sa musi snazit strasne dlho a niekto preto ani nic nerobi a hned cakaju babo..a hlavne neni fer ked maju deti ludia co ich nechcu..a ty co by tak strasne chcely ani nemozu mozno...dufam ze ta neotravujem s mojim pisanim ale potrebovala som sa s niekym o tom porozpravat.dakujem

monika777
27. nov 2008

a hlavne zistit na com som a ci mozem cakat aj ja babo,s tymi mojimi vsetkymi priznakmi 😉

lucinka1104
27. nov 2008

neotravuješ akurát pomedzi odbieham sa pohrať s malým tak nemôžem odpovedať hneď kľudne píš 😉 😉 máš uplnú pravdu v tomto

dalliah
27. nov 2008

baby ja som sa tak sklamala v pondelok, bola som asi 9 dni po oplodneni pichal ma pravy vajecnik a boleli bradavky, tedac ne ze boleli ale nemohla som sa ich ani dotknut take neprijemne hrozne no a robila som si test a nic..ten rapid kde sa ma nakvapkat moc do okienka.. a uple nic cista len jedna ciarka a v nedelu mam dostat a uz ani brad. ma ma nebolia, ani vajecnik.. a an ziadne priznaky nicoho..mozno to je fakt tym, ze som vysadila anti minuly mesiac ..

monika777
27. nov 2008

no tak to musis mat teda veselo.kamaratka ma rocneho syna tak si viem predstavit co znamena odbiehat..zacina vsetko chytat do ruk..taky maly nezbedo je strasne zivy...lukas je velmi pekne meno aj mne sa paci.... 🙂 ja tiez pisem pomalsie lebo som v robotke... ☹ no zachvilku budem koncit tak sa ozvem potom zasa zajtra dobre??budes tu??

lucinka1104
27. nov 2008

Ja osm tu každý deň 😉 O on je Lukáš nie Lukas to mi zatrhol muž 😝 .....

dall na etst bolo veľmi skoro v čase ms zvyknú príznaky ustúpiť, ešťže to nezmaná že nie si tehu, testoovať sa má , keď mrcha mešká tak 4 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

dalliah
27. nov 2008

ale baby pisu ze aspon zle keby mi bolo, alebo keby mi veci smrdeli nic..ja osm uuplne v poho a prsia za mi zvyknu trocha zvacsit pred menz a teraz ani to ne..

lucinka1104
27. nov 2008

mojej švegerinej tiež nebolo vôbec nič neni to pravidlom, môže ti byť od 7 tt nemusí ani vôbec!!!!!!!!!!!!!!!!

monika777
27. nov 2008

luci a ked si bola tehu ,tiez ta aj dost bolel zaludok?

lucinka1104
27. nov 2008

monika 9 mesiacov 😝

monika777
28. nov 2008

dobre ramko babulky..tak uz som zasa v praci...mrska stale nedosla,no testik som si este neurobila..testnem az cez vykend...je mi akurat dobre na figu a na vracanie..tak neviem ,neviem...este sa ozvem 😉

perla200
28. nov 2008

no ja som mala každý mesiac zaručené príznaky a vždy prišla mrcha......
tento mesiac som necítila vôbec nič....žiadne príznaky len dve //.....🙂)))))

monika777
28. nov 2008

ahoj perla..no ja neviem...mna strasne bolia aj krize uz od vcera ale mrcha nikde...tak teraz neviem ci pride alebo nie...no je mi aj strasne na vracanie uz od rana.. ☹ ostava mi len cakat ci pride alebo nie 😖

monika777
28. nov 2008

no babenky kde ste vsetky??? ☹ 😢

lucinka1104
28. nov 2008

moni potom na nevoľnosti su super homeopatika cucculine tie môžeš a zázvorový čajík a spapaj dáke piškóty, alebo bebe keksy ešťe než vstaneš z postele...ak teda tehulka si, ale dáš zajtra vedieť.....!!!Ja nemienim čakať do pondelka 😀 a dobré ránko 😉

monika777
28. nov 2008

ahoj luci..no skusim dat vediet..len neviem ci budem zajtra na nette...s tym papanim je to super vec aspon tak rychlo si hodit nieco do ust..len teraz mi je uz ok..tak tlacim ine.lebo som hladna jak nikdy..by som bola najradsej keby ze uz viem na com som a nemusim stresovat kade tade...

celine
28. nov 2008

monika777, ahojky, tak citam, ze si este netestovala 😝 ty mas ale nervy 😉 ja by som to uy davno nevydrzala.

monika777
28. nov 2008

ahoj..no neboj nrvy mam a uz by som to aj vyskusala..len este cakam ci nepridu..lebo brucho ma sice neboly ale strasne krize..a vies ja by som sa potom asi aj sklamala a dalej by som uz neskusala... ☹ no neviem co mam robit..ale zajtra urcite budem testovat 😉 lebo som si aj myslela ze bude este skoro 😖

celine
28. nov 2008

Tak drzim palce, aby boli // 🙂

monika777
28. nov 2008

juj dakujem bodaj by si mala pravdu 🙂 a ze by to vyslo..a ze to neni len tak a ta mrcha uz nedojde 😉

mandula
28. nov 2008

monika, ja som sa pred dvoma dnami velmi sklamala, mala som jasne priznaky a mrska nakoniec predsa len prisla a to meskala uz 9 dni ☹ ale u Teba to vyzera nadejne a preto Ti veeeeelmi drzim palceky. V pondelok budem dychtivo utekat k pocitacu aby som sa dozvedela tu veselu spravu. asi si tu o mne este necitala, ja sem pisem asi len 3ti krat, velmi sa teraz snazim o babeno, je to momentalne moja najsamväcsia tuzba 🙂 tak budem teraz asi pisat castejsie, je to uzasna stranka 🙂

monika777
28. nov 2008

ahoj mandula...veklmi ma to mrzi teda co si napisala..vidis,ved prave ja sa bojim toho tiez..aj ja mam nadejne priznaky a vsetko aj tomu sveci ale toho sklamania sa bojim tiez..dakujem ze mi drzis palceky aj ja budem tebe..nebojkaj urcite to este pride...a ja neviem ja zasa si aj myslim ze som ale aj nie..neviem je to tazke...a hlavne si nechem mozno aj moc namyslat lebo o to by to blo aj tachsie keby to tak nebolo...a ty si mala take iste priznaky ako pisem aj ja??

mandula
28. nov 2008

vies monika, ja si teraz, ked som uz dostala mrsku myslim, ze tie moje priznaky boli viac menej psychicke. Ja som uz raz tehotna bola asi v roku 2003 - vtedy som mala priznaky nasledovne: strasne velmi ma boleli prsia - ale naozaj priserne a mala som neskutocnu chut na mäso, ktore ja inak nejedavam, ked som isla do obchodu tak som si vypytala aj 30dkg sunky a doma som ju zjedla na posedenie🙂 Zle mi nebolo vobec, ani vone mi nejako nevadili, len si pamätam, ze som bola strasne precitlivela. Zial v tretom mesiaci som ale z istych dovodov potratila ☹ A teraz tie priznaky take neboli take, oni vraj nikdy nie su take iste, ale bojim sa, ze som si ich nahovorila. Skor si myslim, ze to boli priznaky PMS. To co opisujes ty sa viac na tehu podoba🙂 Ja by som si urobila test!!! Necakaj a chod na to teraz. To mas jedno, ci dnes, alebo zajtra. Alebo Ti potom mozem poradit len jedno, co si myslim, ze je asi najlepsie. Nemysli na to vobec a ked Ti mrska nepride 10dni, tak urob tes. Dovtedy na to zabudni. Strasne si zelam, aby si tam mala // lebo viem, co to znamena. Budem na Teba mysliet a zelat si intenzivne aby si bola tehu 🙂

monika777
28. nov 2008

dakujem moja...asi mas pravdu je lepsie nato asi najprv ani nemysliet lebo sa bojim aby som si to vsetko neprivolavala sama...velmi ma mrzi to babo...ale nebojkaj sa..urcite to pride a hlavne vtedy ked si to nebudes ani mysliet..vela ludi mi vravelo aby som sa ani niak moc nesledovala...pretoze sa stava ze si to potom aj ty sama sugerujes...tak neviem...a dakujem za myslenie...aj ja budem urcite na teba mysliet a velmi..lebo ako pises viem co to pre nas zeny znamena ked mozu mat babatko a nedari sa...ved urcite napis..ja tu budem..drz sa moja a dakujem za podporu.drzim palce aj ja tebe... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre