Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
28. nov 2008

moni neboj určite si tehu, bedem na teba myslieť ja som mala do teraz návštevu a zachvílu príde druhá 😝

sorciera24
28. nov 2008

baby moja skusenost....kazdy mesiac priznaky rozneho druhu a MS vzdy prisla a ked som nemala v podstate ziadne priznaky, tak sa objavili //....takze tie priznaky si asi dost vsugeruvame...

bibka1807
28. nov 2008

Ahoj lucinka, tak som si dnes kupila mamatest ako si mi poradila a test mi vysiel pozitivny, velmi sa tesim a som stastna, s mamkou sa nam od dojatia tisli slzy do oci 🙂. manzelovi som to oznamila na dialku pretoze pracuje vo Finsku, velmi je stastny az plakal. Niekde som to uz aj vnutorne citila, ze test vyjde pozitivny, v pondelok idem na vysetrenie tak ti urcite napisem ako to dopadlo.

A kocky prajem aj vam vsetkym uprimne zo srdca, aby ste otehotneli a boli stastne ako ja.

blondy12
28. nov 2008

ahojte babenky: uz som si povedala ze sa nebudem tak sledovat ale neda mi to,s priatelom sa snazime o babo, a hlavne ked sa to tyka mna neda sa na to nemysliet,chcem sa opytat je moznost aby som bola tehotna?MS som dostala tak o 5dni neskor ako je normalny 28dnovy cyklus,no to nebudem pripisovat nejakemu tehotenstvu lebo nemala som nikdy presny cyklus pred dvoma mesiacmi dokonca na 30den a minuly uz na 26 den, ale prvy den co som dostala som sa zobudila o 5ej rano na strasne bolesti,a povedala som a mrcha je tu,mala som krvavy vytok ale skor tie bolesti,no a na druhy den iba tmave spinenie a ziadne bolesti,akokeby som ich vobec nemala,teraz to je uz 4den co mam tmave spinenie ale vlastne uz dva dni skoro ziadne, tak sa chcem opytat mozem byt tehotna? ja som si robila dnes test ale nebolo to z ranneho mocu, no bol negativny,len chcela by som vediet ci mate nejake skusenosti s takym pripadom, alebo mam pockat a tak o par dni napr.3?alebo 2?si urobit dalsi ale z ranneho mocu?

dakujem vam za radu

lucka33
29. nov 2008

Ahoj blondy, ja som tento mesiac tiez na tom bola podobne ako ty. Asi 4 dni pred MS sa mi zacal hnedy vytok - tak som si myslela, ze sa mi zacina MS, lenze vytok slabol pocas dna, ale druhy den sa zase objavil, treti den to bol cerveny vytok, tak som si myslela, ze uz teda ozaj MS, ale stvrty den uz absolutne nic, ziadny vytok, len bolesti v podbrusku. Az na piaty den sa mi rozbehla MS, ale taka bolestiva ze az. Takze ziadne tehotenstvo 😒 Ale ja to nijak nesilim, aj ked by som babo uz prijala, ale ideme na jar stavat domcek, tak si este na babenko radsej pockam 🙂 Tym ti samozrejme nechcem brat nadej na tehotenstvo, ale ja som si uz tiez namyslala 😵

lucinka1104
29. nov 2008

bibka som nesmierne šťastnáí , že ti to vyšlo, úprimne ti gratulujem a prajem krásne , bezproblémové tehu

nella1
29. nov 2008

ahojte 🙂 ja len ze som robila dalsi testik a bol negativ. 4 dni meska, prsia stale nebolia...ziadne priznaky ms ani tehu, inac som mavala vzdy pravidelne, zeby to mohlo byt aj cystou? som troska zmatena ☹ moze byt ze test nebol dostatocne citlivy na hcg? asi si kupim nejaky drahsi s vyssou citlivostou.... 😒

bibka1807
29. nov 2008

ahoj nella, mne lucinka poradila mamatest, ten je urcite spolahlivy, ja ktora velmi na testy neverim ,tak mi tehotenstvo potvrdil, skus este pockat par dni a urob si dalsi test, velakrat podmienuje meskanie stres u mna to bolo aj zmenou prostredia, v anglicku som vzdy mala menstruaciu tyzden neskor

lucinka1104
30. nov 2008

mamatest je určite najspoľahnlivejší , nalla a robila si si ho z ranného moču? Skus ešťe v utorok ak si tehulka takv utorok ti to už test ukáže držím palce

blondy12
30. nov 2008

no ahojte babenky,ja len ze som si dnes skusila urobit test, a nic ☹ . to je uz asi 100% co? takze skusat dalsi mesiac. MS som skoro nemala ale je to 6den odkedy som akoze dostala na jeden den,a potom uz skoro nic.

lucinka: prosim ta robila som si mamatest, a nic, myslis, ze ma zmysel si to este vyskusat urobit za par dni? alebo zbytocna strata casu, ach keby sa podarilo moj drahy by skakal od radosti, uz zaciname byt z tych neuspechov zniceni, a bez chuti, no ale stale dufame, tak to nam pomaha

lucinka1104
30. nov 2008

Blondy no poznám prípady,kedy test vyšiel neskôr.....ale falošnú nadej ti dávať nechcem,.lebomamatest je fakt spoľahlivý...vieš kedy si mala ovulku????Robila si si test z ranného moču? Keď si však mrchu mala len jeden deň , to by nasvedčovalo tehu. Skus teda akmáte peniažky ešťe jeden v stredu.

blondy12
30. nov 2008

ahoj lucinka: no ja neviem kedy som mala ovulku ako az tak to nesledujem, ale prosim ta za jeden test a hlavne mamatest co nie je tak drahy nie je problem dat tych par peniazkov ked ukaze dobry vysledok, 😀 , ale radsej si ani ja nedavam velku nadej, je to tak kazdy mesiac dufam, a nakoniec nic, len tento mesiac ma zmiatla ta mrcha, no tak vyskusam este v stredu a dam vediet, ale nebolia ma prsia na dotyk,a to by asi mali co? ako citam, je to taky priznak, ktore mali vsetky, akurat mam iba trosku citlive bradavky, ale to moze byt aj psychika,a test som si robila z ranneho mocu,

blondy12
30. nov 2008

a este uz asi ja neviem tak 4dni mam akokeby zvysenu teplotu, ale chora nie som, proste a hlavne to pocitujem vecer, ze sa citim taka unavena, a mam trosku zvysenu teplotu, a je mi zima

deina2005
30. nov 2008

blondy a nepozerala si na test dajme tomu este po 10 minutach?mne mamatest vysledok ukazal viac ako po 3 minutach ale ukazal

blondy12
30. nov 2008

deina2005: no pozerala som ale nic, uplne ciste, takze asi to nebude tehotenstvo opat, minuly mesiac som mala po prvy krat slabucicku ciarku ale ked som si vyskusala urobit test o dva dni tak nic, nechapala som ale zjavne tehotenstvo to nebolo, lebo nedalo mi to a vyskusala som si to radsej este o dva dni keby nahodou, no a teraz ta mrcha taka divna, a testy stale negativne.

babenky vy davate nadje, ze by to vyslo dakujem vam, hocit potom je to o to tazsie ked je tam iba jedna ciarocka ale zivot ide dalej, a treba cakat na tu spravnu chvilu, ja vyskusam este v tu stredu ako poradila lucinka, ale neviem preco uz tusim ze to bude opat negativne, no skoda, bol by to pekny darcek na vianoce, a teraz musim premyslat co kupim 😝 , zacnem to brat tak sportovo, vyjde tak som happy, nevyjde tak mam sancu na dalsi mesiac

babenky vy ktore sa pokusate o babo vam drzi palceky aby sa vam to podarilo cim skor

lucinka1104
30. nov 2008

jua som mala len citlivé príznaky a myslím inak maamtest comfort za 125,-Sk 😉

blondy12
30. nov 2008

aha, tak ja som si myslela ze je iba jeden ten obycajny, a ten mi ani nikdy v lekarni neponukali,iba take drahsie od inych znaciek,takze neviem, ale aj ked stoji 125korun tak to nie je nejaka strasna cena,ja som si robila iba ten obycajny co su v nom dva pruzky,tak myslis ze tento mi nemusi ukazat?

petra2505
30. nov 2008

mozem verit testu, ak som 29 DC a ukazal mi slabu druhu ciarku?ja neveriiiiiiiiim, ze by to vyslo po 2 a pol roku....vo stvrtok som si robila a nic dnes s om skusila a je tam slaba druha ciarka a nasiel ju moj priatel 🙂lebo ja som nedufala a mam obavy, ze by to bol omyl a zase budem sklamana ☹

blondy12
30. nov 2008

no mozne je vsetko drzim ti palce aby ti to vyslo ale urcite si skus test urobit hoci aj zajtra rano z ranneho mocu alebo o dva az tri dni, ja som tak mala minuly mesiac ale nic sa nekonalo potom boli dalsie dva testy negativne neviem preco ale bolo to tak, nechcem ti brat nadej, ale radsej sa netes predcasne, no zazraky sa deju, a drzim ti palce aby ti to vyslo

petra2505
30. nov 2008

blondy toto som prezila cez leto, ale potom mi zistili vysoky prolaktin, zacala som brat lieky, tento mesiac som 2 krat odpadla, tyzden po ovulke som mala krce, ze som musela klacat pred obchodom a dnes rano ten test....uvidim pockam, po sklamani cez leto uz uverim len ak mi to potvrdi lekar 🙂

lucinka1104
30. nov 2008

petra je to možné veľa dievčatám ukázal najskôr slabú vlastne aj mne zopakuj test napozajtra teda v utorok....mne však vyšlo aj veľa testov s falošnými // no myslím si že si tehu

blondy12
30. nov 2008

tak ti drzim palce nech ti to konecne vyjde, ja tento mesiac takisto riesim ci som alebo nie som tehulka, mala som MS iba jeden den ale to ma zobudili velke bolesti o 5ej rano,a potom cez den mi bolo zle a na druhy den nic,iba spinenie,ziadne bolesti,ale testy vysli negativne a to je uz 6dni po tej MS,tak neviem,ale urcite daj vediet, ze ako si dopadla, budem na teba mysliet

petra2505
30. nov 2008

baby dakujem skusim v utorok a dam vediet

liliput
30. nov 2008

baby, čo poviete na môj príspevok v "špinenie v tehotenstve"?

eliem
30. nov 2008

ahoj liliput,na tvojom mieste pockam kym to spinenie uplne neprestane a tak si urob zase teh.test.apropo ako si dosla na nazou liliput>>>>>>>>>>>>>>

liliput
30. nov 2008

no proste liliput...čo ja viem prečo? hocičo iné čo ma napadlo tak už bolo zaregistrované...tak som skúsila toto a to nebolo... 😉
ono to špinenie po 5 dňoch prešlo...testy som si už robila viac....ale teraz už počkám do toho 7.12.

nella1
30. nov 2008

ahojte zienky, takze poctivo hlasim ze ms dnes dorazila, ani som nechcela uverit 😒 , dost mozne ze je tu riadny vykiv tlaku, aj manzelik citil zmeny na tele on je moja predpoved, citi naozaj vsetko.... tak nic, ale v januari uz budeme poctivo pracovat na babatku chcem si dat urobit este nejake vysetrenia, tak dufam ze uz tu budem pisat skutocne tehu priznaky.teraz sme sa este moc nesnazili ale clovek nikdy nevie... dakujem vam a zelam vsetkym skore ////////////////////////////////// 🙂 😉

lucinka1104
30. nov 2008

nella je mi to ľúto snáď to rýchlo vynde a ms nedorazí 😉

monika777
1. dec 2008

ahojte babenky...no mam zlu spravu..v nedelu rano som sa zobudila v silnych bolestiach asi okolo 5 rano a mrcha dosla ☹ boze a tak som sa strasne tesila a nic..najhorsie natom je ze ju mam taku vseliaku a asi uz zajtra ani nebude...no brucho mam stale take nafuknute..tak ja uz tomu nechapem..vobec sa mi nezmenilo brucho po hnusnej mrche a stale je rovnake... ☹ a tak som sa tesila ze si dame vianocny darcek..az som si to predstavovala...neviem ci by som nemala skocit k dokimu,ci neni nahodou niekde inde problem,lebo hlavne tomu bruchu nechapem a dnes skoro rano mi bolo zasa zle na vracanie a zachvilu zasa nic...skoda velmi ma to mrzi a tesila som sa...babenky strasne vam drzim palceky nech to vyjde aspon teda vam... 😵 moc by som sa potesila a snad aj ja budem niekedy tehu maminka 😢

mandula
1. dec 2008

ahoj moni, to ma veeelmi mrzi, tak som sa tesila, ze si dnes precitam od Teba tu stastnu spravu ☹ nebojkaj sa, ono to vyjde, ale jedno je naozaj pravda, nesmies sa na to sustredit, lebo potom si to cele nahovoris a vies ako sa hovori, ked nieco clovek velmi chce, prave vtedy sa to nedari. Ja to tiez velmi chcem, ale povedala som si, ze na to nebudem mysliet. Jednoducho sa budeme len snazit a az raz ta mrcha jedna nepride, tak si urobim test, ziadne priznaky, ziadne nahovaranie. Ja som to teraz naposledy tiez tak mala, nahovorila som si vsetky priznaky, este mi aj mrcha poriadne dlho meskala aj brucho som mala nafuknute aj mrcha bola a este vlastne aj je uplne onicom. Kravacala som asi 1 den a potom len spinenie, tiez mi bolo zle, ale tehu to nie je. A neboj, nie je to ani ziaden problem, jednoducho si tomu velmi verila a teraz prislo male sklamanie, to telo sa teraz sprava troska inac, a mozno ani nie, len sa teraz sledujes viac ako inokedy. inokedy Ti je mozno tiez podobne zle, len to nevnimas. Uz na to nemysli, a povedz si, ze ak to ma prist tak to pride a uvidis, ze ono to pride. Ja tajne dufam, ze si na cca o mesiac, dva napiseme hura je tu // 🙂 uz teraz sa na to velmi tesim, zatial sa maj pekne a usmievaj sa 😉 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre