Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

oktobermimi
27. jan 2014

bbaule z mojim sme spolu spali pred 3dnamy a už 2den my je spatne mam zahu. bolí ma brucho, zuby, vraciam, a mam výtok.... ale ja beriem antyku no vtedy som na nu zabudla, moj mal galošku na kamošovy 😀 aka je šanca? a kedy treba robiť test ? mrchu mam mať o 8dní no už teras mam bolesti miestamyu ak o pri nej

snnor
4. feb 2014

ja som mala poslednu MS 11.1.predpokladanu OVU som mala okolo 22.23:1(podla vytoku)asi na piaty den som zacala mat slabe bolest ktor trvaju do dnes..nie v kuse .zajtra ,pozajtra by som mala dostatMS..Mam aj slaby vytok..test traba robit az ked vymeska..mna pri dcere vysiel prvy az ked mi meskala 3 dni a to bola slaba ciarka..na druhy den bola uz silna 🙂

snnor
4. feb 2014

oktobermimi ako si dopadla??

lussya
5. feb 2014

@snorr ja to mam tak isto. Ms mam dostat az 8.2. Aleam vsrtky priznaky tehu. Teaty negativne alebo taky duch na nixh. Tak neviem. Snazime sa uz rok, minuly rok v juni bolo ma. Uz by to mohlo vyjst. Ako si dopadla?

snnor
5. feb 2014

@lussya tak ja som zacala vcera trosiiiiliiinku spinit a dnes rano aj malinko krvy a teraz pocas dna nic..ale bola som u lekarky obvodnej bo som chora a dala mi antyb..ale stale som si neni ista ci som alebo nie..neviem co ma spravit ci si ich mam nasadit ale je mi hrozne ma vsetko boli a ten kasel..tak by som ich aj potrebovala..este mam aj astmu tak ma ide zadusit..my sa snazime od septembra.. 😢

snnor
5. feb 2014

ale ak mas ducha mohla by si byt..ved uvidis ak ti mrcha nepride skus zopakovat..daj vediet ako si dopadla..drzim palce 😉

siska765
5. feb 2014

ahojte chcem sa poradit, mozno blba otazka ale skusim.Som po 2MA ,druhy minuly rok , od vcera sme sa zacali snazit s manzelom a piatok mame ist na bowling, ak sa nahodou cistou nahodou zadarilo nemoze sa nic stat?ze by som nieco pokazila a potom tyzden na to ideme na ples.Fakt vobec netusim kedy mam plodne dni kedze mavam trochu nepravidelnu MS ,dik

snnor
5. feb 2014

@siska765 ja osobne si myslim,ze by sa nemalo nic stat..mozno si ani netrafila plodne dni.nemozes sa na to tak sustredit a obmedzovat sa..bud sa vajicko oplodnilo a uhniezdi sa tak o 12 dni 😉 alebo nie..skus si odsledovat plodne dni hlienom(vytokom)ked bude piesvitny ako bielok s vajicka v tedy by mali byt najplodnejsie..

siska765
5. feb 2014

@snnor dakujem

lussya
6. feb 2014

@snnor a test si si robila? Ja hej, ale nic zatoal. Ovu som mala 25.1. Tak asi je to este skoro. V sobotu mam dostat, tak som zvedava. Ale strasne ma bolia prsia. Sa mi o cislo zvacsili, tak dufam, ze kvoli tehu. A belmi ma boli to podbrusko, niekedy mam pocit ze ich dostanem a nieked ze som tehu. Tak dmrzim palce. Este spimis, ci uz nie?

snnor
6. feb 2014

@lussya no to mas na test este skoro..ja ked som bola tehu s malou tak prve co som si vsimla boli prsia sa mi tiez asi o cislo zvacsili..tak by si aj mohla byt..rano som mala trosku krv ale teraz uz zase nic..skus test az ked ti vynecha aspom 3 dni..daj potom vediet 🙂 drzim palce

lussya
6. feb 2014

@snnor ja si to uz moc nepamatm, ja som bola tehu pred deviatimi rokmi. Ale teraz bol svokor u nas a ze lucka ty si tehotna. A ma tak napina zo vsetkkych voni. Si pripadam ako stopovaci pes. Tak drzim palce, nech si tehu.

snnor
6. feb 2014

@snnor a vecer som si dala tie lieky a potom som smazila jelitko a taku som nan mala chut a potom ked som ho zacitila ma tak naplo..ani som ho nejedla..ale to si uz asi nahovaram ☹ asi som to mala s tych liekov

snnor
6. feb 2014

@lussya brusko pobolieva stale aj prsia ma bolia..no neviem aj ked som chora sa mi to moze posunut..no skusim v sobotu test ak sa mi to netozbehne uplne 😉 a ked ti to povedal svokor tak to hadam bude tehu 😉 ale ja som to mala takto ako ty ..pocit na MS,prsia velke a to hned asi ako sa vajicko oplodnilo 😀

lussya
6. feb 2014

@snnor presne ja tak isto aj ja.. Tak som zvedava..

lussya
6. feb 2014

@snnor tak poobede brutal bolesti, akoby kramy... Zatial mic, len take ruzobe, ale to len ma toaletaku a na vlozke nic. Tak neviem... A o dva dni skor. Som zvedava na noc alebo rano. Brucho ma boli, aloby som mala kramy.

snnor
6. feb 2014

@lussya nooo mna ani moc neboli len ozaj trosilinku a spinenie tiez len ked sa utiram a to je take slabunko hnede..ale este je moznost zajtra ,ze sa pustia kedze to bude 28DC a mne chodievali pred malou tak..ale teraz mi posledne mesiace chodia 26DC..ty az v sobotu??ja si myslim,ze by si mohla byt..no nechcem ti davat stale nadej..no musis pockat ako sa to bude dalej pokracovat..mna ale strasne zacali boliet prsia ale iba s tej strany od ruk..ale nemozem si dat ani podprsenku dole..no som ja zvedava ako dopadneme 😒

snnor
6. feb 2014

@lussya a pocuj aj sa liecis u dr..??

lussya
6. feb 2014

@snnor mna brutal boli brucho, akoby sa uz mali spustit s stale nic. Mozno v noci alebo rano. Tsk uvide. Mne dr teraz odporucila uzibat ten inofolic tri mesiace y ked nebudem dovtedy tehu, tak nas posiela do nejakeho centra. A ty liecis? Ja m stale cyklus 28 cely moj zivot. Tak preto som taka z toho...

snnor
6. feb 2014

@lussya ja som mavala28 skoro na hodinu presne...po porode sa mi nejak pos...mavam 26 ..zatial som nebola u dr..pojdem teraz ak sa to nepodarilo..a to mas lieky?sestra chodila rok a pol potom jej nasadil nejake injekcie a podarilo sa..

lussya
7. feb 2014

@snnor tak je to tu. Uz sa naplno rozbehli. Aom od nervov povyhadzovala testy a podibne serepeticky a roz
Hodla som sa kaslat na to. Idem schhudnut aspon tri kila a budem brat ten inofolic. Som si povedala ze uz to nebudem riesit, nebudem sa sledovat. Ten innofolic je vyzivovy doplnok na podpoeu otehotnenia, predavaju ho v lekarni. Tebe drzim palce.

snnor
7. feb 2014

@lussya joooj to mi je luto..ja zatial nic ani na toaletaku ale trosku pobolievanie bruska je..ale mohli mi to zastavit aj tie ANT..a mozno ked sa nebudes na to tak sustredit to pride same..ak som teraz neni tak to zacnem riesit cez dr..tak drz 🙂

vaapeter66
9. feb 2014

@5ka2mk takze po 4pozit testoch a 5dnoch meskania som v paitok bola u dr, hcg 160, na sono mam prist v piatok....dufam bude ok

monika2110
9. feb 2014

Ahojte chcem poprosiť o radu mešká mi ms už 4-5 dni dnes má boli celé podbrusie vajecniky nemôžem ani sadnúť myslíte že som tehotná ??

niky21
9. feb 2014

@monika2110. Môžeš.. A test? Už ti krásne ukáže. Alebo zápal,cysta...

monika2110
9. feb 2014

@niky21 neplanovali sme aj by som chcela budem sklamaná keď nebude test kúpim zajtra

snnor
9. feb 2014

ja som mala teraz len take,ze na wcku ked som bola aj to len trochu na papieri...to asi dva dni,potom len spinenie aj to len par krat..ale mala som ANB..mohli mi to pokaslat??potbrusko obcas zaboli aj prsia bolia..

5ka2mk
10. feb 2014

@vaapeter66 to bude dobré ;) verím tomu..ja som mala 4 poz.testy, a hcg ešte nižšie, len 134, 5 😉 takže je tam, držím mocno palčeky, nech je všetko ok 😉 Nám už bije srdiečko, pekne rastieme, budúci týždeň ideme na prvé testy a odbery, no a uvidíme ako sa naše drobča má. Tak veľa šťastíčka želám....

kristin01
10. feb 2014

Caute kočky brali ste niektorá inofolic?mňa cez stred cyklu pobolievali vajecniky...tak sme s manzelom skusali...cca 6krat...momentalne mam divne tlaky na zaludku..ako keby mi niečo na ňom ležalo nič mi nechuti..najem sa z donutenia že čo keby...mam nafuknute brucho a myslím si že som asi cvok...mali ste niektorá niečo také po inofolicu?myslite že môžem byt tehotna?

snnor
10. feb 2014

@monika2110 ako si dopadla??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre