Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
20. dec 2008

bubu jasné , že je to ok hádam nechceš aby ta rteraz niečo 9 mesiacov bolelo, tehu nie je choroba

junovka
20. dec 2008

bubu, u kazdeho je to inac.Pri prvom ma cele tehu boleli a pri druhom som ani nevedela, ze ich mam 😀 😉

atima
24. dec 2008

každa to znaša individualne ale ak si ešte len v 6tt tak je to normalne že ťa bolia prsia

sue250
28. dec 2008

baby poradte mi, ja som mala menst 6.12 plodne dni od 18.12, je mi strasne zle, neviem z coho ako na kolotoci bolia ma prsia, mozu to byt priznaky? viete ja som v aug. potratila v 25tt dvojicky a ked som ich cakala nebolo mi nikdy zle v pohode , a teraz ledva zijem prv som si myslela ze vianoce a jedlo ale nevladzem chodit len lezat, toho mesiaca sme prvykrat skusali mozno sa zadarilo a mozno je to nejaka vyroza ale je mi tak zle ze by som zobrala lieky ale bojim sa ich brat. diky za odpoved ☹

lucinka1104
28. dec 2008

sue kazde tehu prebieha uplne inak takže kľudne to môžu bzť príznaky 😉 je mi ľúto tvojich dvojičiek 😔

raona
28. dec 2008

sue, ja som to mala podobne, pri prvom tehu, ktore mi skoncilo v 9tt neuspesne, mi vobec nebyvalo zle, nezvracala som, nemala som ziadne bolesti, len sa jedneho dna objavil hnedavy vytok a o tyzden mi povedali, ze je koniec, no a teraz, tak to mi je od zaciatku zle, tiez ma priserne boleli prsia, byvalo mi hrozne zima a citila som sa taka slaba, strasne skoro som musela ist spat a tak.. teraz som v 13 tt a uz je to lepsie, uz nezvraciam kazdy den, nie je mi zima a aj prsia uz bolia menej a drobcek ma cca 6cm... drzim Ti palce, skus si urobit test...

cazuba
2. jan 2009

Ahoj baby nemali ste niektorá také zvláštne príznaky ako ja: svrbenie brucha, podnebia, nafuknuté brucho, stále mi je zima apodobne. Ďakujem

pacmaha
3. jan 2009

ahojte...
neviete mi niektorá poradiť??? je možné otehotnenie na konci menštruácie? mám dostať MS až za 3 dni ale už asi 2,5 týždňa mi je zle ( teda to už trošku upadlo ), dosť ma bolí v podbrušku ( tá bolesť nie je kŕčovitá ale stála), prsia, točí sa mi hlava a mám brucho ako balón 😠 . je možné že by som tak pociťovala ovuláciu? ale také dlhé predmenštruačné stavy? 😒 ďakujem za odpovede 🙂 tatiana

mojkamirka
3. jan 2009

pacmaha, je to možné, lebo ja som mala vypočítaný termín podľa ultrazvuku tak, že som otehotnela na začiatku MS a to už vôbec nechápem. Keď som bola v 6. tt myslím, boleli ma strašne prsia, mala som ich zväčšené, v kuse som len spala, nič mi nechutilo a bolo mi deeeeeeeeesne zle od žalúdka a bolelo ma v podbrušku.

pacmaha
3. jan 2009

a kedy začali bolesti? ja už ich mám také silné, že už si myslím že príde MS. ale merala som si ráno teplotu a mala som 37,2... ale tá sa myslím môže zmeniť tesne pred MS 😒

mojkamirka
3. jan 2009

teplota 37 je normálna ak si tehotná, tiež je to jeden z príznakov. Tie bolesti kedy začali, to už moc nepamatam, ale o nevoľnostiach by som ti mohla písať týždeň. 😉 Robila si si aj test?

pacmaha
4. jan 2009

ano robila, vyšiel negatívny... tak budem teda čakať a po MS môžem ísť k doktorovi 😠 takéto stavy nie sú normálne ☹ ale ďakujem za odpoveď 😉

petra2505
4. jan 2009

pacmaha aj ja mam bolesti ako ty, dokonca pred 2 dnami som isla do prace s vlozkou a nic.M mi meska cca 1 den, rano som si robila test a je tiez negativny.......stale by som spala, je mi zima, neuveritelne ma bolia prsia a uz asi dva tyzdne mi pravidelne rano tecie teda leje z nosa krv....ale testom neverim lebo minuly mesiac som mala 5 pozitiv a menzes som dostala.drzim palce aby si mala // ale pravdive nie ako ja 😉

pacmaha
4. jan 2009

ja testom verím na 50%. dnes ráno som si merala teplotu a bola nižšia, tak asi už MS príde... neprajem nikomu takéto predmenštruačné stavy... potom ani nevieme na čom sme a bojíme sa robiť kopec vecí lebo si namýšlame že sme v tom 😒 tak uvidíme a musíme čakať 😉

celine
4. jan 2009

Ahoj, Peti. Tak ta tu rada opat vidim 😉 Dufam, ze to tento mesiac vyjde. 😉

lucinka1104
4. jan 2009

peti aj mne vtehu tiekla krv z nosa verím, že ti to tentokrát výnde urob si test až za 10 dní ten určite klamať nebudelebo by tam mali byť už riadne tučné čiarky inak aj aj som mala minulý mesiac až 6 falošne poz. testov s krásnymi dvomi,no vždy bola slabšia......

petra2505
4. jan 2009

Caute babule, no po minulom mesiaci som na tom bola psychicky strasne a preto som na tehotenstvo nemyslela.....Uvidim, zajtra si idem vybavit laparku....Inak prajem vam v tomto roku vsetko naj a co najviac babam //

lucinka1104
4. jan 2009

peti no možno už nebude treba, nám sa nedarilo 3 roky tiež ma objednalina laparku a podarilo sa no aj som na to brala HAk len 2 mesiace vysadila a henď ostala tehu

petra2505
4. jan 2009

no uvidime luci, musim skusit laparku lebo inak sa nikam nepohnem.......po laparke zacnem chodit do CAR...

afrika
4. jan 2009

ahoj petra, akými vyšetreniami si už prešla?

petra2505
4. jan 2009

ahoj,okrem laparky asi uz vsetkymi.

afrika
4. jan 2009

chodila si aj do nejakého centra? už si bola tehotná?

afrika
4. jan 2009

ja mám tiež problémy, manžel mal spermiogram viac menej ok. skúšame horm.lieky a plán.pohl. styk. aj sa zadarilo, ale...

petra2505
4. jan 2009

chodila som do gyn fivu, potom sme presli do ferticentu a tam mi povedali, ze bez laparky sa nepohneme tak som potom kaslala na to a cakala kym sa to nepodari lenze uz ubehol dalsi polrok a nic tak zajtra idem vybavit laparku.......nebola som este tehotna...

afrika
4. jan 2009

neskúsila si Helios v Martine

afrika
4. jan 2009

mne tam brali celý mesiac krv, neustále ultrazvuky a pohli sme sa aj keď nešťastne. Manželovi robili spermiogram a dali mu len nejaké vitamíny. u mna to bolo horšie, ale odkedy tam chodím cítim sa lepšie

afrika
4. jan 2009

z vyšetrení čo ti robili ti vyšli zlé výsledky?

petra2505
4. jan 2009

Martin je daleko od mojho bydliska...uvidim ci mi pomoze laparka a ked do augusta neotehotniem skusim IUI

afrika
4. jan 2009

snáď ti nájdu len nejaký malý problém... ako je možné, že si mala 5 pozitiv testov a nebola si tehotná??????????

petra2505
4. jan 2009

neviem a do dnes tomu nechapem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre