Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lal
21. máj 2014

@15monca151 jeej, dakujem ti 🙂 Len v kratkosti, vecer napisem viac, lebo som v praci...dnes cakam mrchu ak neberiem ohlad na inofolic.

15monca151
21. máj 2014

@lal jasné, tak večer napíš 🙂

lal
22. máj 2014

@15monca151 no ahoj, tak pisem az na druhy vecer, lebo vcera vecer som sa vracala z nemecka, na letisku mi nefungoval internet a ked som prisla domov, bola som mrtva 😀
Som strasne rada ze citam take spravy, ako dlho ste sa snazili? Mala si aj nejake problemy pre ktore to neslo? Myslis ze sa to podarilo vdaka inofolicu?
Mne mrcha stale neprisla, cize mi uz dva dni meska ak ratam svoj normalny cyklus, ak vezmem do uvahy, ze mi inofolic mozno cyklus posunul, tak asi 6 dni uz, ale na to sa nespolieham.
Ak spominas tu kyselinu v ustach - to myslis palenie zahy? Lebo to mam obcas aj ja teraz. Dnes ma cez den napinalo na vracanie, chvilami som rozmyslala ci mam utekat na wecko, ale nevracala som. Najhorsie bolo poobede u sefa, mali sme telekonferenciu a ja som rozmyslala ci sa mam rozbehnut na wecko ci nie.

A po kolkch dnoch od meskania si si robila test? Mne sa zda ze si mrchu cakala este asi pred dvomi tyzdnami. Ci?

Ja zatial netestujem, velmi sa bojim. Nech by to uz ukazalo cokolvek, mam strach. Ak by bol test negativny, budem sklamana, ak by cirou nahodou aj bol pozitivny, velmi by som trpla ci sa to udrzi.
Ja som totiz pravdepodobne minuly mesiac otehotnela, mrcha mi meskala asi 2 dni ked som robila test, test vyzeral byt pozitivny...bolo mi vselijak divne a tesne pred meskanim som bola na preventivke a dr mi povedala, ze tam vidi nejake vyzivovacie teleso a ze uvidime co z toho bude. Bola som strasne unavena, po veceroch som zaspavala. No tesila som sa presne 4 dni, v sobotu na velku noc doobeda som isla na wc a zbadala som par kvapiek krvi, nic tragicke....tak som si lahla a ze to snad prejde, skor take spinenie. Poradila som sa tu s babami co mam robit, mal to byt 6.tyzden este len a radili mi tu utekat na pohotovost, ze mi daju lieky na to. Ked som zbadala trosku viac krvi, ale stale nic tragicke, tak sme isli na tu pohotovost a tam taky super truper doktor, co zo mna spravil uplnu chudinu. Ze naco som dosla a co vlastne chcem od neho pocut. Strasne lutujem ze som mu hned nepovedala ze tak teda nic a nesla som prec hned. Nakoniec ma vysetril, skonstatoval ze je to presne ako hovoril, nic tam nevidi, je pravdepodobne ze som tehotna, ale ze ak som tehotna, tak je to velmi skore stadium a podla neho na to ziadne lieky netreba. Ze ak to ma byt co k comu, tak sa to udrzi aj bez liekov.
Som sa citila jak uplna chudera, co asi nema co robit doma na velku noc, tak si zasla na vychadzku do nemocnice. Uplne neprijemny a arogantny bol.
Ked som prisla odtial, tak som zacala krvacat, ako keby normalna menstruacia, poplakala som si a...sme sa zacali snazit znova, spolu s tym inofolicom. Tak som zvedava ci teraz pomohol ci nie.
Ale vdaka tomu super zazitku sa teraz aj bojim robit test a mam uplnu hrozu z toho, ze by som do tej nemocnice mala znova ist, nedajboze rodit tam. Preto - sice je to daleko - ale ak sa to podarilo, tak silno uvazujem nad porodom v hainburgu, kde sa k cloveku aspon spravaju ako k cloveku a nie ako ku kusu dobytka.

15monca151
23. máj 2014

@lal tak to ti verím 🙂 my sme sa snažili skoro 9 mesiacov, a sme si povedali že uvidíme že počkáme rok snaženia a ak sa nepodarí tak by sme to začali riešiť aj s dr.ale našťastie sa podarilo aj bez toho 🙂 problémy sme nemali žiadne, teda aspoň sme o žiadnych nevedeli, len teda ja som mala ten cyklus taký trošku nepravidelný raz prišiel na 28DC niekedy 29, až 30 alebo 31DC ale nato som bola celkom zvyknutá, Inofolic som začala užívať, lebo som čítala veľa dobrých správ naň a s mm sme sa dohodli že to vyskúšame, ved za skúšku nič nedáme (teda nie je najlacnejší ale sme si povedali, že ked toľkým pomohol, prečo by nepomohol aj nám) a som si hovorila, že ak nepomôže otehotnieť tak aspoň nech dozrievajú kvalitné vajíčka a nech mi upraví cyklus a hlavne aj kvôli ovulke, že ak by nerebiehala tak ako mala, ale vyšetrovaná som na nič nebola, len sme teda chceli že vyskúšame aby sme sa potom nemuseli napchávať kadejakou chémiou 🙂 neužívala som ho ani mesiac a zadarilo sa nám, ale neviem či Inofolicom alebo sme boli preč, že sme trochu vypli, neviem ale myslím, že aj Inofolic má natom svoju zásluhu, kedže som ovulku mala skorej a aj sme vtedy sexíkovali, ale užili sme si ho ináč, tak nenútene lebo vôbec nešlo o snaženie ale o to, že sme si to chceli užiť 🙂 ešte teraz si pamätám ako mi mm po sexe povedal, že "a teraz budeš tehotná, teraz sa to podarilo" a to mi hovoril celý cyklus a ked som povedala, že mmi mrcha mešká tak mi povedal "že šak som ti povedal, že ju nedostaneš ked si tehotná" a čuduj sa svet mal pravdu :D teraz sa smejeme že je jasnovidec :D
skôr že mám takú kyslú chuť v ústach ani nie pálenie záhy, inak také stavy na vracanie som mala aj ja a hlavne ráno a doobeda v práci (pracujem v lekárni) a keď som etiketovla tovor som už koľkokrát myslela, že budem musieť ísť na wc-ko vracať, ale ani raz som nevracala, len ja som všetko pripisovala tým stresom v práci a že som si zasa mohla dohnať helicobactera (mala som ho v januári a pri ňom som mala tiež kyslo v ústach a bolo mi zle od žalúdka) lebo vôbec som neverila tomu že môžem byť tehotná, ked som mala toľko stresov.....
mrchu som mala mať v sobotu 17.5. teda pred týždňom a test som si robila v pondelok, lebo mala som začať užívať antibiotiká, kedže som sa necítila dobre a mala som zapálené hrdlo až krvavé, ale nejako mi vnútorný pocit hovoril, že aby som najprv urobila predsa len test,, že čo ak a aj tu dievčatá mmi radili aby som si skúsila test, lebo som mala také príznaky ako pri tehu, bolesti podbruška v nedelu taký hnedastý výtok, kyslosť v ústach, zle na zvracanie a tak 🙂
presne taký istý pocit som mala aj ja, ten strach z toho, že bude opäť negatívny ma hrozne odrádzal ale ten pocit že čo ak možno som tehu a ublížim vlastnému dieťaťku tými antibiotikami mi nedalo a skúsila som a ked som zbadala dve // tak mi zostalo hrozne ze, celá som sa triasla, ale to bolo všetko od šťastia a z toho že som to fakt nečakala 🙂
teraz riešim to či ísť do ráce alebo nie, lebo kolegyňa mi volala v stredu že aj ona je chorá a zostali tam vlastne len dve šéfky, lenže mám starch aby som o mimi neprišla, lebo oni dokážu človeka tak veľmi vystresovať a tak neskutočne ubližovať a ja som človek že si všetko až moc beriem k srdcu už som veľa krát v práci plakala, lebo sa tak nespravodlivo ku nám správajú, ničoho si nevedia vážiť....človek tam pracuje za 300€ a z toho 100€ reveziem a zvýšenia sa nedočkám, dokonca som sa dozvedela že by ma mala v septrembri prepustiť, lebo sa vráti kolegyňa čo je na materskej....a viem že teraz by všetok tlak bol len na mne kedže tam tá kolegyňa nie je a bojím sa že by som to nezvládla, aj ked sa necítim zle teraz le som doma v klude a už len ked si spomeniem že by som tam mala ísť mám stres....a nikdy by som si neodpustila keby sa malému niečo stane kvôli blbej práci za minimálnu mzdu a kvôli šéfkam čo si ničoho nevážia....lebo nechcem aby zatial vedeli že som tehu, ked to nemám potvrdené od lekára, ten ma objednal až 19.6. iba ak by som mala nejaké problémy tak mám prísť skorej, len v stredu som trochu špinila a aj preto sa bojím.....
tak toto mi ani nehovor! mňa totálne rozčulujú tí doktori, je neskutočné ako sa dokážu správať k pacientom!!toto nie je pristup lekára k pacientovi a už vôbec nie ked je tehotná....preboha kde to žijeme, veď to je čistý hyenizmus, ako môže niečo také povedať???že načo si prišla?? no len sa na neho pozrieť.... ved keby nemáš problém tak tam asi nejdeš....no nervy mám neskutočné, fakt je úroveň nášho zdravotníctva, na veľmi nízkej úrovni a zato sa zaslúžili presne takí lekári ako tento s ktorým si sa strela, hlavne že si účtujú za všetko poplatky a keď zato nemôžu zobrať oplatok tak sak tebe takto zachovajú.....nemám slov.....
ale veľmi ma mrzí že si mala takúto zlú skúsenosť :(.....máš pravdu ak máš možnosť tak radšej ísť do toho hainburgu akko tu.....

kalexis
24. máj 2014

mala ste niktora ako prvy prznak tehotestva podrazdenu naladu ze ste na vsetkychboli nasrate, a svarbenie tela. lebo ja som 19 dc cykly mam 30 dnove a vsetko ma srvi ruky , nohy chrbat, vsetko a stale nśom nasrata na nieco. co myslite? na test je este skoro

lucinocka777
31. máj 2014

@nadka01 ja som zistila len tak, ze sa mi naliali prsia, mala som kosicky A-cka a zrazu velke🙂 , aj slabu menstruaciu som dostala

songee
18. jún 2014

ahojte babenky mam na vas otazocku...🙂.. menstuscia mi meskala 5 dni a teraz som zacala tak slabulinko krvacat myslite ze mozem byt tehu???..dakujem za odpovede..🙂

lukacovicova19
1. júl 2014

Mne meškajú šiesty den.ešte mi takto dlho nemeškali tak neviem ale priatel vravi že si dával pozor a test som si dnes robila bol negativny.Možem byt tehotná alebo nie?

kalexis
10. júl 2014

no tak ja zasa nic, snazime sa dalej, ale vykyvy mávam poriadne , no vacsinou si len namyslam a aj tak je isty az test a az ked meska...

egiginka
11. júl 2014

@lukacovicova19 skus vysokocitlivostny o par dni rano, silny prud🙂,,, inak raz do roka je to v poriadku ak meska, alebo slabsia,,,,

dianak1
17. júl 2014

Chcela by som sa opýtať s priateľom som mala sex počas menštruácie a priateľ sa do mňa urobil prešiel mesiac robila som si 2 tehotenske testy jeden asi po 2 a jeden po 3 týždňoch oba boli negatívne no menštruácia mi meška 4-5 dni. Je možné, že som tehotná? PS: komentáre typu fuj si nechutna a podobné reakcie ma naozaj nezaujímajú! Ďakujem

simonkazga
17. júl 2014

@dianak1 po takej dlhej dobe by už testy ukázali, ale pre kľud duše si sprav ešte jeden. Meškanie môže mať x dôvodov: stres, prechladnutie, cysta, náhla strata hmotnosti (rozumej bezhlavá dieta 🙂 ). Môj gyndoš hovorieva, že ak mešká dva týždne a testy sú negatívne treba naklusať pre vyvolávačku.

macadado
17. júl 2014

dobry podvecer...chcem sa vas opytat,tento mesiac som mala ms 2 dni...a od vtedy co je asi tak 10dni mam bolesti v podbrusku a bolenie v križoch....o babetko sa snazime s muzom uz 4roky a stale nic....ked mi ms skoncila tak skoro co nebyva zvykom tak som dufala ze hadam uz sa nam podarilo...spravila som si dva tehotenske testy a su negativne...som smutna ale nejak mi vnutorny hlas vravi ze to vyslo....co si o tom myslite....bolesti v podbrusku pretrvavaju stale...je to ako keby som mala dostat ms....taky zvlasny tlak...dakujem za vas nazor s pozdravom marcela 😕

erikababula
24. júl 2014

Kristinka28 ahoj test bol spravny mala som 1slabsiu 2ciarku silnejsiu ale to len preto ze test som si robila vecer takze teraz som v 17tt a cakame nase vytuzene babenko dievcatko🙂vsetkym maminam ktore sa snazia drzim palce a nikdy to nevzdavajte🙂

stevvvka
28. júl 2014

ahojte baby, je mozne mat priznaky uz na treti den po oplodneni? stalo sa to niektorej z vas?

yuuki
28. júl 2014

@stevvvka no ja som mala neviem či by sa to dalo nazvať príznakmi, ale cítila som, že to vyšlo.. a vyšlo 😀

sarah1998
14. okt 2014

ahojte prosim ? :/ mala som dostat pred mesiacom menstruaciu (nepriberam ani nic take ) vytok mam ale neviem :/

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie??

moo
3. nov 2014

ja prvé tehu mi bolo zle tuším hned od prvého dna a bola som uplne kludná a druhé tehu mi bolo zle neskutočne a citila som sa chorá hned na druý den znížená imunita, je to vždy iné
treba testik GS mamatest 😉

oladuna
29. jan 2015

@babenko ked hovoris o oplodneni...myslis tym IUI a IVF alebo normalne oplodnenie? Ak je to umele oplodnenie tak priznaky su z progesteronu. Ak je to normalne oplodnenie tak URCITE nemozes mat tak skoro priznsky lebo telo si pomaly buduje progesteron a tak to by bolo prilis skoro na nejake priznaky...ooops iba teraz som si vsimla datum prispevku.sorry....blondinka....

oladuna
29. jan 2015

@macadado ak sa snaxite 4 roky tak to by som si to uz maširovala k lekarovi. Nieco nie je v poriadku, dievca moje. Drzim palce

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabca7
9. feb 2015

@adelie538 Ahoj, ako to dopadlo s tym tvojim spinenim? my tiez skusame a zrazu som zacala spinit na hnedo...A az o tyzden cakam menstruaciu...dost som sa zlakla...

curlynka
22. feb 2015

Ahojte baby, vo stvrtok (19.2) som bola na preventivke, doktor yistil nejaku dutinku a povedal, ze takto vyzera zacinajuce tehu alebo je to len krvná zrazeninka. cyklus mám 28 dní, menzes zacal 1.2 a dostat mám 28.2. Dnes 22.2. slabo krvacam a boli ma podrusenie, skor pich na 1 strane a krize trosku. Myslíte, že môže ísť o uhniezdenie??? prípadne teda začal menzes skôr??? tehu test negatívny, včera z raňajšieho moču. Ako bábatko by bolo prekvapením, ale keď lekár povedal o dutinke, už som nad tým začali premýšlať a tešiť sa...

durgo
10. mar 2015

Dobrý deň, mám takú otázku. A veľmi rád by som dostal na ňu odpoveď, je možné aby žena dostala 5 dní po styku menštruaciu a bola tehotná ?...za odpoveď vopred ďakujem.

petra212
10. mar 2015

@durgo

tu máš aj názor odborníka ak ti skúsenosti mnohých žien nestačia
je tam aj odpoveď na tvoju otázku

http://zdravie.pravda.sk/zdrava-rodina/clanok/3...

kwakinka
11. mar 2015

Ahojte! Sice mam dve deti ale tato moja situácia ma dost straší. Pred 8 dnami som bola u doktora ci nie som tehotna lebo menzes mi meskal uz cca 6 den. Spravil sono vsetko ok nic nie je vidiet. Dal mi teda vyvolavacku. Dnes este stale nic. A najlepsie je ze mi povedal ze keby som bola tehotna, ze od posledneho nechraneneho styku je to este kratka doba. Ze by to bolo vidieť az po 3 tyzdnoch. Jaj neviem si rady. A ano robila som si test ale ten ukazal ze nie. Ale vyse dvoch tyzdnov som bez menzesu. Stalo sa toto uz niekomu???

agisyk
12. mar 2015

@juliaababo boli to tehu priznaky?

lenka6309
13. mar 2015

Ahojte zienky,som 8den po oplodneni,strasne ma boli maternica a mam pocit ako keby som mala dostat ms.kedy si mozem skusit urobit test,?myslite ze sa podarilo?mate niektora nesku skusenost,neake pocity po oplodneni?dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre