Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

akdarka
26. dec 2009

ahoj dinduska, dakujem za gratulaciu🙂
takze tebe sa to naozaj krati! mozno budes aj v spravach, ze prvonarodene babo v Prievidzi je Timejka 😀 a mas planovany porod alebo len 5 dni poda terminu mas na mysli? tie hemoroidy su neprijemne a dufam, ze nieco dobre ti na to lekar da. drzim palce k poslednym dnom tehu! 😉

mery888
26. dec 2009

dinduuus už iba pár dní a je to za tebou 🙂 a budeš mať krásne bábenko 😉
a lekárovi to určite povedz niečo ti na to určite dá !!

ja stále nič...práve by som mala mať plodné dni, ale asi z toho nič nebude, pretože manželíkovi včera zomrel dedko...a je z toho smutný pretože sa s ním ani nestihol rozlúčiť...tak ho nechcem otravovať so snažilkovaním...

elko69
26. dec 2009

cavte baby ked tak citam mne tiez najprv meskali asi 4 dni a urobila som si 3 testy a vsetky tri pozitivne,tak som sa objenala k doktorovi a potvrdl mi uz len 6 tt...bolo to nieco zvlastne aj ked som to akosik uz citila,my sme sa s manzelom nejako nesnazili a akosik to prislo samo, nemala som ani ziadne priznaky okrem boleti bruska ako keby mala prist menstruacia a prsia ma boleli strasne...a moja mamina zo mn akosik sama vycitila ze asi nieco uz nosim v brusku ked som jej to chcela povedat tak mi povedala ze ona to tusi,ze som akasik ina ako inokedy tak neviem :D

akdarka
26. dec 2009

Takze tiez podobne.Aspon na nieco je dobra pravidelna mrcha 🙂 Elko a kedy ti dal dr tehotensku knizku?

haniak
26. dec 2009

ahojte chcem sa opytat nevie ti poradit??,brala som 3 tyz v oktobri roaccutane lieky......za kolko mozem mat babo???,dakujem🙂))

halintoa
26. dec 2009

Ahoj kočky 🙂
Dinduš: držím palčeky pri pôrode, nech Ti obe dievčatá aj tatinko robia radosť 😵 .

Ja som prvý raz nemala pred meškaním MS žiadne príznaky, len ako meškala, tak boli tlaky v podbrušku a ako mi rástli prsia, tak boleli. Teraz som druhý raz tehotná a aby som si urobila test ma v deň ,,neočakávaniej MS" upozornilo, že som pri vstávaní z postele cítila bolesť pŕs, ako pri prvom tehu.

elko69
27. dec 2009

akdarka az na prvej poradni co bolo tusim ked som bola v 10 tt, to podla toho ako si objednna,lebo n aprvej poradni bude merat tvoje brusko a boky a panvu myslim,vazit ta,moc ti zobere,krv a bude sa ta pytat na choroby v rodine hlavne z tvojej strany a na tvoje choroby aj tie detske aj take normalne,na operacie atd a to ti zapise do tehotenskej knizky....takze sa priprav radsej na to...

lulu4
27. dec 2009

ahojte babulky chcem sa opytat ci aj vas v zaciatkoch tehotenstva pobolievalo podbrusko ako keby ste mali dostat kramy?
a podme z tejto temy prec Elko69 a Akdarka - pridajme sa do temy Prvy krat tehotne, su tam celkom fajn babenky, ja som si s nimi pisala este ked som nebola tehu a su fakt zlate... tak si tam kludne mozeme pisat aj my tri a navzajom sa podporovat a radit si 🙂 co vy na to?

natalia777
27. dec 2009

Ahojte babulky, ja som nemala ziadne priznaky okrem strasne bolestivych prs a vyynechania menstruacie, teda mne ani nestihla meskat, lebo som si test robila den pred tym ako som ju mala dostat 😀 a sem tam som mala bolest v podbrusku ale to len taku chvilkovu.... tak drzim palce vam vsetkym 🙂

elko69
27. dec 2009

lulu4 no ja uz som tam sem tam pisala ale sem tam im nestacim..hehehe vela baby popisu veru preto chodim aj tam aj tam ale castejsie na tehulky na zaciatku tehu 🙂

dinduska
27. dec 2009

akdarka nemam planovany podla terminu je to 1.1.2010 ale tento koniec je hrozny

hal no gratulujem dfam,ze ti to teraz krasne vynde 😉

sofinka30
28. dec 2009

ahoj dinduska..ako rychlo to zbehlo 😵 prajem vela sil a tesim na na spravicku od teba,ked to budete mat za sebou ...drz sa ! 😵

lulu4
28. dec 2009

vela stastie Dinuduska, nech ste obaja zdravi a co cakate?

duratlicka__2
28. dec 2009

Ahojte babulky!
My sme si s manzelom trosku nedali pozor, ze vsak tie vysadene tabletky tak skoro nestratia ucinok a je to mimo "plodnych" dni, ale uz 4 dni mi je divne od zaludka, BT mam stale 36,9. Tie co ste tehotne, bolo Vam tak divne hned, ako ste otehotneli?

lulu4
28. dec 2009

duraticka: u kazdej zeny je to individualne niektorym je zle hned na zaciatku, niektorym az neskor... vsetko ti ukaze az tehotensky test... ak ti uz meska MS tak si ho sprav.. mne uz 4 den meskania MS ukazal // kolajnicky
a netesili by ste sa na babo?

garonka
28. dec 2009

lulu kedy sa chystaš k lekarovi? 😵

lulu4
28. dec 2009

lekarka mi robi od 4.1. som pozerala jej internetovu stranku, takze jej hned 4. rano volam a ona mi uz povie termin, dufam ze co najskor lebo nevydrzim.... a podla mna mi tu na konikovi ukazuje zle tie tyzdne pochybujem ze by som uz bola v 6tt, ale to rata asi od poslednej MS, ze?

garonka
28. dec 2009

lulu jasne koník pridava o týždeň skôr, teda od poslednej MS, no držkam prstíky na kontrole joj sa teším 🙂

lulu4
28. dec 2009

dakujem ze sa tesis so mnou 🙂 ved ti dam vediet co mi povie doktorka...draheho tiez nemam doma... isiel s bratom pomahat rodicom, lebo budu od polovice januara prerabat wc, kupelku a kuchynu konecne po neviem kolkych rokoch... tak im maju dnes doviest kachlicky tak to budu vynasat do vytahu a hore na 5. poschodie

duratlicka__2
28. dec 2009

Ahoj Lulu!
Tesili, len sme chceli skusat az od januara, manzel je uz vyse pol roka bez prace, tak dufame, ze sa to konecne prelomi. Ale inac to nie je problem, od januara si platim nemocensku, uz skoro mesiac beriem kyselinu listovu, mam vyborneho manzela, takze o to nic. Len aby to takto rychlo neboli trojcata ako ma moja byvala sefka😀 Ale to je asi skor o genetike.

lulu4
28. dec 2009

DURATLICKA: tak to by ste boli na drobca pripraveni, hlavne drzim palce nech si manzel najde dobru pracu, viem ze je to tazke v dnesnej dobe...
ale to by bolo radosti keby cakate drobca a kedy by si mala dostat MS? tak to vam budem drzat palceky... a s tymi trojcatami nestras aj ked moja mama mala dvojicky, moji bratia su dvojvajecne dvojicky cize sa nepodobaju... ale dufam ze sa to iste nezopakuje u mna, myslim tie dvojcata

laskykvet2
28. dec 2009

ahojky prosim vas moze byt priznakom aj to ze menstruacia mi meska 5 den a mala mesto toho akysi biely vytok...?mrska mi nikdy nemeskala....s priatelom sme sa milovali a daval si pozor...myslite ze je mozne aby som bola tehu?okrem toho ma bolia krize a velmi mi zacali padat vlasy....snad to nebude mesto tehu nieco ine a vazne.... ☹

dinduska
28. dec 2009

ahojky
lulu cakame dievcatko
dnes som bola na poradni dr povedal,ze este to nevyzera,ze by som uz mala rodit.krcok skrateny na 1cm a otvoreny pre ukazovak a klemby stale volne.ak tento tyzden neporodim tak nabuduci tyzden v pondelok 4teho pojdem do nemocnice.tak mi drzte palceky nech to stihnem.vobec nechcem aby som musela podstupit tie vyvolavacky a cely porod si odkrutit v nemocnici.uz som to raz zacila pri tatke mi vyvolavali od pondelka do stredy lebo bolesti som mala ale slabe nato aby som sa otvorila.najradsej by som si cast porodu prezila doma a do nemocnice isla uz len porodit dufam,ze sa mala spamata a uz sa rozhodne konecne prist medzi nas

dinduska
28. dec 2009

sofi dakujem a tebe sa ako dari?

duratlicka__2
29. dec 2009

Ako rychlo ste prisli na to, ze ste tehotne? Citili ste to aj pred tym, ako mala prist menstruacia? A kedy ste testovali?

akdarka
29. dec 2009

ahoj duratlicka, ja som nic necitila pred ms, iba mi strasne elektrizovali vlasy 😝 a robila som si test na druhy den po ms, ktora nedorazila. cize mala som dostat 12.12. a 13.12. som testovala a boli tam krasne //

laskykvet: ja mam tiez namiesto ms niektore dni taky hustejsi biely vytok - nezapacha, bez akychkolvek primesi, vraj je to ok. aj tie krize by mohli byt priznakom. a podla mna si sprav test a uvidis. alebo chod k dr a prekonzultuj aj tie vlasy. drzim palce aby to nebolo nic vazne.

heard
29. dec 2009

Ahojte, chcem sa poradit stalo sa vam, ze test neukazal dve ciarky a pritom, menzes meska, mam tie klasicke priznaky, ktore su tu x-krat opisovane a ten test len jednu ciarku stale ukazuje:(..bud som ho spravila prilis skoro, alebo naozaj test neklame?:(

akdarka
29. dec 2009

heard, a aku citlivost ma ten test co si si robila? a kolko dni ti meska ms? ja som si robila den po ocakavanej ms mamatest 20 citlivost a boli pekne viditelne //. skus o nejake 2 dni alebo si kup citlivejsi - predavaju aj s citl.10 ak sa nemylim.

heard
29. dec 2009

..ja som nevydrzala a hned vecer v prvy den ked meskala ms som si spravila🙂 teraz uz meska tri dni a to mam pravidelnu ucebnicovu vzorovu ms, nikdy mi nemeskala🙂...tusim s tou vysou citlivostou bol test...asi este pockam, alebo kupim inu znacku testu🙂

duratlicka__2
29. dec 2009

Skus este pockat par dni a potom otestuj znova alebo zajdi k doktorke, ona Ti vezme krv a ked ms nepride, pichne vyvolavacku. Ja mam tiez vsetky priznaky a to som len 6 dni po moznom oplodneni, moj muz si mysli, ze som hypochonder, lebo strasne chcem babo, ale zaludocnu nevolnost asi nevysimulujem😀 Aspon nie kazdy den😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre