Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

schatzilein
28. aug 2009

okolo 15.augusta som mala menstruaciu, s manzelom sa v tomto case snazime o dalsie mimi. Posledne dva dni mam mierne krce, ako pred rokom, ked som otehotnela. V pripade tehotnosti, myslite, ze by bola koncentracia tehotenskeho hormonu dostacujuca na to, aby mi vysiel spravny vysledok na teste? Normalne by som si urobila test, ale tu v Nemecku som neobjavila ziadne lacne tehotenske testy, tak chcem ist na istotu.

andrejusa
28. aug 2009

jerry... to je mi hrooozne ľúto ☹ , ale snáď vás to neodradilo od snažilkovania... doktor ti povedal že nie, alebo ako? veď výsledky krvi sa nedajú hneď vyzistiť... tak ako?

miculienka... jednej mojej bývalej kolegyni povedali, že nebude mať deti, lebo nemá aktívne váječníky či čo a teraz už majú tretie bábo... síce to trvalo roky, ale potom šli na dovolenku k moru rozhodnúť, či etda neadiptujú a prišli tehulkovci... 😉

jerrymona
28. aug 2009

este som nebola u lekarky. idem o tyzden v piatok. ale dnes mi dosla ms, tak tehotna nemozem byt. alebo? viem, ze to je u niektorych zien tak, ze aj v tehotenstve maju ms, ale ja neverim, ze by sa mohlo jednat o mna.

miculienka
28. aug 2009

test som si ešte nerobila, chcem ešte zo pár dní počkať, ak nepríde ms, tak potom kúpim test a skúsim. ale asi sa so mnou najskôr zahrávajú tie hormóny, ms určite príde , len neskôr ☹ akosa poznám , tohto roku na jar to už podobne bolo, ale nádej umiera posledná 🙂

bobacik_29
29. aug 2009

Babenky nezufajte ja tiez ked som sa o babo snazila tak ani za svet a ked som babo nechcela tak som zistila ze som v tom 😀 mam za sebou dva potraty a teraz cakame stvrte babo ani neviem ako 😅

domika9
29. aug 2009

ahojte kočky som v 7tt a chcem sa opytať či ste sa niektora necítili rovnako ako ja a to že ja necítim vobec nič že by som mala byť tehotna okrem bolavych prs mi nieje vobec nič tak sa trošku strachujem na srdiečko ideme až 4.9 tak neviem ako to dovtedy vydržím

nikush4
29. aug 2009

domika ahoj... ja som otehotnela..a okrem toho ze som nedostala menstruaciu som asi do konca tretieho mesiaca ani naznakom nepocitovala ze by som mala byt tehotna aj ked som to mala uz potvrdene.. jedla som normlane..citila som sa rovnako.. dokonca ja som akurat este aj maturovala .. 🙂 jedine co sa po tom tretom mesiaci zmenilo ze mi trochu zacali rast prsia..ale tiez som sa bala.. akoze nic mi nieje.. a dlho dlho to na mne nai nebolo vidiet az teraz troska

domika9
29. aug 2009

ja sa velmi obavam lebo doteraz som prišla o 3 babenka tak sa strachujem či sa zase niečo nepobabre tak keby sa dal trošku potlačiť ten čas aby som už mala za sebou sono

nikush4
29. aug 2009

no tak ti drzim palce, 4 teho je tu zachvilu aj ked viem ze to bude pre teba ako vecnost...ale drzim ti palce nech ti tvoje obavy vyvratia 🙂

andrejusa
29. aug 2009

jerry... minule som v tehu časáku čítala, vraj k oplodeniu dochádza počas menzesu... dosť ma to šoklo, ale potom by to bolo dobré, nie? dokonca dosť báb máva menzes aj dva mesiace už aj keď sú tehulky

domika... ja som v 15tt a ešte stále nemám žiadne tehu príznaky, teda okrem tých prs a zväčšeného brucha. Nemala som ani nemám žiadne nevoľnosti, ani nič.

miculienka
29. aug 2009

tak som si urobila test , bola tam len jedna / ☹ , tak zle mi bude z niečoho iného, len neviem čo je tentoraz napríčine, už ma to nebaví, to moje telo sa so mnou len zahráva 😒

jerrymona
29. aug 2009

miculienka, mas pravidelnu alebo nepravidelnu ms?
skus este tyzden pockat a urob si potom znova test.

jerrymona
29. aug 2009

andrejusa, nemyslim si, ze ja som tehotna, lebo si stale myslim, ze by som nieco musela citit. ani prsia ma uz skoro nebolia. mozno to bude zase zvyseny prolaktin. uvidime co povie lekarka.

a zacinam si merat bt. dnes rano bola 36,1. takze...nic z toho
tiez mi to napadlo s tymi plodnymi dnami pocas ms, no uvidime co povie teplota.
a inak som si uz robila ovu-testy od 10 DC a vtedy sa mi ukazali dve silne ciarky. tak dufam, ze mi to ukaze aj teplota. nerada by som mala plodne dni pocas ms. akosi by mi to nebolo prijemne 😖 a ani mm.

viem, ze su aj pripady, ked ms dorazi aj pocas tehu.

ty si sa snazila dlho?

andrejusa
29. aug 2009

nieee, to si zle pochopila s tou mrškou... vraj k oplodnieniu dochádza počas mršky, takže už si tehu vlastne pred ňou a mrška ti to ako keby spúšťa... my sme sa snažili nejaké 3 mes.
Ináš vyskúšaj aj stojky po sexíku, ja som aj to robila 😀

jerrymona
29. aug 2009

aha, mas pravdu, zle som pochopila.

a po sexe som si davala vankus pod zadok. no neviem, ci si vsetko nekazim aj mojim stresom.

prave ideme na narod. oslavu, tak sa ti ozvem zajtra. peknu sobotu. pa

miculienka
30. aug 2009

jerrymona, väčšinou mi prichádza dva dni po očakávanom termíne, maximálne 4, ale raz som už mala takýto stav, asi zo stresu, no ale uvidím, mám do zásoby testík, tak ak nič nepríde vyskúšam znova, inak držím palčeky aj tebe 😉

jerrymona
30. aug 2009

miculienka, meska ti ms uz dlho?

ja mam velmi nepravidelnu a preto predcasne stresujem co nie je velmi dobre.
dufam ale, ze sa na nas stastie raz usmeje. 🙂

miculienka
30. aug 2009

mešká mi 7 deň, ale pobolieva ma brucho, tak mám podozrenie , že to príde, sú to také bolesti ako keď mám dostať, síce som kadečo čítala, že aj pri otehotnení to tak môže bolieť ale pri mne tomu neverím. to máš nafigu , tú nepravidelnosť, nemáš tiež ten prolaktín zvýšený, pritom je nepravidelnosť samozrejmá, aj keď u mňa akokedy, dofrasa aj s hormónami a kadečím, je to také zložité, že niekto by ani neveril, čítam, že aj ty praktizuješ gymnastiku po sexe, budú z nás aj baletky nakoniec 😀 , len aby to bolo úspešné

jerrymona
30. aug 2009

😀 to s tymi baletkami bolo dobre.

ja neviem, ci mam zvyseny prolaktin, ale moze byt, ked to mam take nepravidelne. uvidime co povie lekarka. teraz som mala 45dnovy cyklus. je to na porazenie, to mas pravdu.
neviem, co ti mam odporucit, lebo aj ja som dufala, ked ms nechodila a uz som dodufala... 😖
ale mozno je to u teba ine... 🙂 drzim ti palce

ja som sa teraz dala na meranie bazalnej teploty, chcem si zistit ci u mna vobec dochadza k ovulacii. mozno by to bolo dobre aj pre teba.

miculienka
30. aug 2009

tú teplotu som si jeden čas aj ja merala, len ja som netrpezlivá a nechcelo sa mi to, potom mi kolegyňa požičala takú knihu , v nej bolo sledovanie cyklu podľa hlienu čo vylučuješ. ten hlien má rôznu konzistenciu vo fázach cyklu, po ms je hustý, nepriehľadný, málo lepkavý, počas ovu má byť sklovitý ako bielko, má sa pekne ťahať, po ovu je zas hustý do biela, neťahá sa tak, cez ten hustý sa spermie nevedia veľmi predrať, cez ovu je hlien prispôsobený na posun spermií do maternice, lebo je taký kvapalnejší a lepkavý, redší. no, neviem, či som ti tu niečo nové napísala, ja si to tak sledujem, je to pravda, že sa to mení, len či sú vajíčka a všetko vo vnútri v poriadku, no ktovie. to si mala dobre dlhú pauzu, bola si na nejaké vyšetrenia ? ja som bola aj na folikulometrii, tam mi sledovali folik, boli tam vajka, lenže kvôli tomu prolaktínu- ten funguje ako prirodzená antikoncepcia mi nejde otehotnieť, teraz pôjdem zas na kontrolné vyšetrenie, teda ak dostanem ms, a nasadia mi lieky - hormóny - 😝 , skús sa pýtať od lekára na tú folikulometriu ak si nebola, tam uvidia čo sa deje dnu

ulala
30. aug 2009

ahojte babenky, rada by som sa s Vami poradila. S manzelom praktizujeme prerusovany styk, stym, ze si davame pozor. K dnesnemu dnu mi meskaju kramy 4.den. Robila som si 2 rozne TT,vysli negativne. Priznaky:nemormalne naliate prsia a bolia tym padom aj zvacsene, mierne bolesti v podbrusku. Myslite,ze mam este pockat,alebo ist na gyndu aj napriek tomu, ze vysli negat TT? chcela by som sa opytat ci niektora z Vas nahodou neotehotnela z tkz"kvapocok lasky" 😅 Dik za pomoc,zelam kraasnu nedelu.

miculienka
31. aug 2009

no, mne to tiež mešká, už 8 deň, test len s / , prsia bolia, brucho tiež, ale pri tom zvýšenom prolaktíne a TSH sa mi to nevidí na tehotenstvo, čakám ďalej, ale u teba ulala by to aj mohlo byť, a o tých kvapôčkach veľa neviem, či sa z toho dá otehotnieť 😒 , testík môžeš skúsiť aj neskôr, hneď to nemusí ukázať

mery888
2. sep 2009

ahojte kočky... 🙂
Dinduš ako sa darí??
Lucinka ako to ide??zvládaš to ok?

ja sa chcem spýtať babule, že či náhodou nemáte skúsenosti s výtokom...keď je žena tehu...že aký by mal byť...??či hustý alebo riedky?
lebo my sme sa s manželom trošku snažilkovali - ale len jeden krát počas ovulky ( teda dúfam, že som ju mala )tak tomu moc nedávam nádeje... ☹ keď to bolo len raz...ale bolo to teraz v sobotu a od dnes mám výtok a jeho mrte...a pobolieva ma podbruško...Tak mi napadlo či to nemôže byť daky zapa ☹ l...ked mám ten výtok a to bruško bolí tak že sem tam...napr. teraz je to ok...lebo tomu že by som bola tehu asi radšej nechcem dávať nádej, bo potom to sklamanie je otrasné 😢

kosta123
2. sep 2009

Ahojte tak som tu znova po dlhšom čase,,dostala som teda menzes po 25 dňoch ked mi pichol vyvolávačku ☹ bolo mi zle,bolelo ma brucho,nafuknuta som bola....no proste už som si myslela že som na 100% v tom ale nič,tak neviem prečo taký výpadok ked som mávala mrchu presne.......boli sme na dovolenke, trochu sme sa snažili( mala som plodné dni teda asi) no a dnes mi meškajú 5 dni,ale v podstate nič nepociťujem akurát mám nejaký hustejší výtok,,,,,,,som nerovzna,,,,,,,ufňukaná....možno len debilné obdobie....asi testnem cez víkend.

mery888
2. sep 2009

kosta....podla mna mozes testnut uz aj teraz....to by ti mohlo ukázat, ked ti mrcha mešká 5 dní... 😉 držím palec

zuzanka.j
3. sep 2009

aj ja si myslim ze mozes byt tehu. ten vytok by tomu nasvedcoval 😉

kosta123
3. sep 2009

Hej??? to je v tedy výtok,???? je taký hustý a biely,to som nevedela,no som zvedava.

kosta123
3. sep 2009

zuzanka.j- inak to máš dobrú tehu knižku v albume som ju čítala. 🙂

zuzanka.j
3. sep 2009

hej biely vytok je dobre znamenie. ja ho mam od zaciatku tehu. niekedy je trochu dozlta, inokedy biely. a ak ta bolia prsia, pripadne mas pocit, ze kazdu chvilu dostanes kramy, ale tie nechodia je to fakt na dobrej ceste. 😉

chilly
3. sep 2009

ulala ahoj, no u nas je to asi tiez tehotenstvo z kvapocok...lebo pouzivame kondom, ale priatel si ho nasadil az neskor a som tehotna...takze jedine z kvapocok...lebo viem, ze ich mava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre