Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lulu19
22. sep 2008

ved to bude až 12.10 ved dovtedy zosaliem

lulu19
22. sep 2008

som zufala

jahu348
22. sep 2008

lulu19 tak co najskor kup test.....moja idem off...do hajan...zajtra vecer mozme popisat

lulu19
22. sep 2008

budem velmi rada dobru noc

jahu348
22. sep 2008

lulu19 aj ja...sme na tom podobne...nevieme na com sme

lulu19
22. sep 2008

ved presne to ze neviem ta neistota ma zabija

jahu348
22. sep 2008

lulu19 aj mna stve ta slabulilinka ciarka...pochybujem ze som....nappis mi potom ip aby som ta nasla...budem tu az zajtra po 19,00hod...pa a pekny vecer

lopezka
23. sep 2008

ahojte baby ....tak ja som po 8 dnoch meskania nakoniec dostala MS ☹ ....priznaky som mala vselijake....a MS mi nikdy nemeskala viac ako +- 1-2 dni 😒 .....testy mi vychadzali negativne, takze neviem, co sa moje telo so mnou takto nepekne zahravalo 😨

lopezka
23. sep 2008

zuzanka, takze chtiac nechtiac, dopadla som rovnako ☹

sandrika
23. sep 2008

lopezka topoznám a je mi toľúto , počkaj tehu budeš , keď nebudeš mať žiadne príznyky ako to bolo umna, ale mna našťastie intuícia nesklamala, určite ti to vynde. 😉

svetlica
23. sep 2008

bojím sa ze som tehotna..mam iba 17..aa neviem ako to povedat mame..:( us je tomu mesiac..nemam pravidelnu menstruaciu a cca meska 2-4 dni..co robiť??..:(

giuli
23. sep 2008

svetlica,ak máš podozrenie,kúp test a testni,môžeš navštíviť aj nejakého gynekológa,v tvojom veku môžeš aj bez doprovodu dospelej osoby...no myslím si skôr,že je to normálne meškanie,ja som tiež nemala v tvojom veku ešte presný cyklus...ak sa tehu nepotvrdí,skús nejakú vhodnú antikoncepciu,nex nemusíš zažívať opätovné stresy...držím palce a neboj ...každá vec v živote má riešenie 😵

giuli
23. sep 2008

a ozaj ešte jedna vec....nikdy sa mi v živote neoplatilo niečo zatajovať,vždy bolo lepšie vyjsť s pravdou von,niekedy ťa reakcia najbližších prekvapí a budeš rada za ich postoj 😵

sandrika
24. sep 2008

svetlica tak ako kupila si si test???

andula1000
24. sep 2008

Ahojte 🙂 je tu niektora s prvimy priznakmi tehotenstva? mne meska tri dni a mam stale teplotu nad 36 8

sandrika
24. sep 2008

andula myslíš telesnú alebo BT ?

andula1000
24. sep 2008

no tu co si meras kazde rano v ten isty cas este nez stanes z postele

andula1000
24. sep 2008

Sandrika ty si na tom ako? necitala som cele forum mas uz potvrdene ze si tehotna alebo este tiez nevies?

sandrika
24. sep 2008

andula nie som tehotná...chceme sa začať snažiť až o polroka 😉
tak si kúp ráno test a uvidíš užby timal ukázať a čo iné príznaky???Aj, keD vieš, že nemusia byť 😉

katkaklimka
24. sep 2008

ahojte,
tusim je tato tema akurat aktualna pre mna 😀 MS meska 4 dni, prsia velke a bolestive, krce v bruchu..BT
http://www.fertilityfriend.com/home/2246c3 Test som robila vcera, bola ta druha / slabucka, tak neviem 😒

andula1000
24. sep 2008

test racej nechcem lebo keby bol negatyvny tak.... ☹
vcera som rano zvracala ked som si dala tabletku vytaminovu a caj a inak nic take

andula1000
24. sep 2008

Ahoj Katkaklimka,tak drzim palce ,ja som sa na test este neodvazila ale silne dufam 😉

sandrika
24. sep 2008

andula neštvy ma a testuj 😀 táto neistota je ešťe horšia a ako prípadné sklamanie ktoré podľa man nebude ja som v tehuvytamínové tabletky vôbec nemohla zvracala som z nich.....
katka a ty si sprav zajtra druhý test tá druhá bude určite silnejšia krásny grafík gratulujem určite si tehu 😉

andula1000
24. sep 2008

tak asi skusim ten test ,ale mam uplny strach,nepamatas si ake si mala teploty ked si otehotnela?

katkaklimka
24. sep 2008

andula, co keby sme teda testovali zajtra spolu? ja mam tiez strach a manzelovi ani nikomu blizkemu nechcem o tom este hovorit, lebo by som ich chcela prekvapit 😉 hm? 😀

sandrika
24. sep 2008

andul ja 37,1 ,ale u každej je to uplne iné sú baby ktoré sa BT vôbec nemôžu riadiť, určite si urob test , ale z ranného moču!!!!BUdem na teba myslieť , aby ti to vyšlo.

andula1000
24. sep 2008

katkaklimka ok tak zajtra? ja som tiez este nikomu nepovedala ale mam s toho strach ,co ak nebude poz.

katkaklimka
24. sep 2008

tak to skusime zas v nedelu 😉 len este musim vymysliet, ako si dnes potajomky kupit testik, lebo budem cele poobedie s manzelom, robime totiz v jednej firme 😠

sandrika
24. sep 2008

katka tak povedz, žesi ideš kúpiť do lekárne tabletky na cmúľanie,alebo dáky čaj 😉
držív vámobom zajtra palce dajteúpotom vedieť jasné?! 🙂

katkaklimka
24. sep 2008

no nejak to uz vymyslim.. 😉 tak andy, zajtra rano plati, ok? som zvedava, urcite to zvladneme obidve na // 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre