Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

afrika
4. jan 2009

povedala si to lekárovi? to nie je možné....nemala si ten mesiac silnejšie krvácanie?

afrika
4. jan 2009

chcela som len poradiť

petra2505
4. jan 2009

afrika nebola som u lekara, idem zajtra.......mala som velmi silne krvacanie, ale len jeden den a potom 4 dni normal....

sue250
5. jan 2009

baby poradte, test som si robila dve ciarky jedna slabsia, strasne ma bolia prsia, bradavky citlive, brucho nafuknute, teplota nad 37, a strasne ma bolia zuby teoreticky tehotna by som mala byt, ale boli ma aj bruchoa krize ako na ms, mam vyrazky ako na ms, ale neviem kedy mam dostat mam nepravidelnu ms, 32d, 46,36 naposledy som mala ms 6.12 cize zajtra to by som mala dostat nechcem sa tesit aby som nebola sklamana.

vierocka87
6. jan 2009

Ahojte baulky.Prosim vas o vas nazor a radu.. 🙂 Pred tristvrte rokom som mala mimo tehotenstvo ☹ a bohuzial v stvrtom tyzdny mi to zistili aj to kvoli mojmu pocitu...no jedla som cerveny melon z maslom. 😀 a museli mi aj jeden vajecnik vyoperovat ☹ uz dva mesiace sa z manzelom snazime o dietatko...no tento mesiac sa citim uplne zvlastne...mam napnute prsniky,velmi citlive-bolestive,bolesti v podbrusku-skor pichanie v pravom vajecniku a tak,bazalna teplota uz tri dni sa drzi na 37,02stupnov.a viac mi chuti sladkost a to ja nemusim... 😝 do MS mam 3 dni...neviem ci mam tieto priznaky brat ako tehotenske....mam uz jedn dietatko 3 roc.chlapceka ale pri nom som mala len bujne chute 😀

labradorik
6. jan 2009

ahojte

lucinka1104
7. jan 2009

sue určite si tehu to sú všetko tehu príznaky aj tie výražky a kríže a keď ti aj test vyšiel .......vierocka aju teba to vyzerá na tehu obom držím aplce

anuska83
7. jan 2009

Ahojte baby...robila som si 2 testy jeden rano a druhy teraz a na obidvoch mi vysli //...podla mojich vypoctov by som mala byt v 5 tt...ked mi meska ms tyzden....dobre to pocitam? kedy je najlepsie ist k lekarovi? kedy by uz daco mohol vidiet??

dalliah
7. jan 2009

caute holky..potrebujem malu radu.. cez ovulku sme snazilkovali, teraz mi uz 6 dni meska, minuly mesiac meskal 4 dni.. no a zatim nic..mam iba slabozlty hlien ale dost .. no a mam jemne MS bolesti.. je mozne byt tehu a mat MS bolesti??

lucinka1104
7. jan 2009

dal no jasné na yačiatku tehu su rovnaké príynaky ako pred mrchou je ťažké ich rozoznať
anuska ja som bola na sone ankonci 6 tt a už bilo aj srdiečko gratulujem k tehu

dalliah
7. jan 2009

luci, ale aj minule som mala tieto bolesti meskali mi len 4 dnii a dostala som.. aj teraz by som si myslela ze uz uz dostenm lebo ma fakt boli kramovo brucho, ale viem, ze tento mesiac bola silna ovulka brutalne ma bolel vajecnik a rano predtmy sme snazilkovali.. tak len preto..lenze cyklus som mala 33 dnovy a ovu som mala 25 den cyklu to by sa asi nestihlo uhniezdit mimi..

mirica
7. jan 2009

ja sa vám sem len na chvíločku pripletiem

petra - je docela možné , že ak si mala tehu testy pozitívne bola si tehotná ...len sa mimi neudržalo a odišlo -preto si aj jeden ďeň krvácala silnejšie...ja som chodila medzi baby IVF-káčky - preto viem , že sa to stáva veľmi často (na vysvetletie -v centre sa robia 10-14 deň po vklade embrijka krvné testy - preto je isté , že tehu boli - no a potom sa stáva , že dostanú mršku a pri kontrolných testoch klesne HCG - tak je jasné , že mimi to vzdalo)......pri prirodzenom cykle ani nemusíš zistiť , že si bola tehotná - je to ako by si mrchu dostala neskôr

a pre ostatné - takmer všetky moje spolubojovníčky , ktoré boli nakoniec tehu , mali prepmenštruačné bolesti 🙂

dalliah - stihlo by sa uhniezdiť - väčšinou sa uhniezdi do max. 6 dní - len test by si asi ešte nemala pozitívny

dalliah
7. jan 2009

mirica? pzaj? stihlo by? ale cipok mam tvrdy a je uplne hlboko tazko nahmatatelny a prepacte za konkretnost, ale teraz som sa snazzila ho nahmatat na wc mala som uplne biely prst od hlienu, ale nazapacha nic..co to moze byt?

mirica
7. jan 2009

stihlo - sú baby , ktoré majú ovulku dokonca priamo cez mršku - a bábo sa uhniezdi ...dokonca je pár báb čo aj mrchu mali - a predsa boli tehotné

čo sa týka krčku - keď som bola na IVF- tiež som skúmala všetko možné - len aby som sa dozvedela či sa podarilo - a raz bol krčok hore a raz dole(tiež bol tvrdý)...čo sa hlienu týka -ti moc neporadím - ja to tak mám celý cyklus

dalliah
7. jan 2009

miri dik, tak som zvedava co bude...brusko ale boli..

mirica
7. jan 2009

treba aby trochu bolelo - však treba maternicu roztiahnuť , nech má bábo dosť miesta 😉

katherine27
7. jan 2009

Ahojte kočky..potrebujem radu a váš názor...zajtra by som mala dostať MS..dnes ma všetky možné pocity na pravej strane...neviem, či to je fakt vaječník alebo vyššie..ide o pichanie, tlak, raz teplo a raz zima...
a stále mám pocit, že niečo zo mňa vypadne a cítim pálenie zo spodu..

..snažiť sme sa začali až teraz, nemeriam žiadnu teplotu..snažili sme sa v stede cyklu a ašte podľa dátumu Jonáša- keby náhodou..na 2.deň po tom Jonášovom dni ma ináč neskutočne pichlo 3 krat na pravej stane..
..ráno som sa testla ale nič..
myslíže, že môžem byť tehu?....

mirica
7. jan 2009

katherine- ja by som asi skúsila doktora - pálenie by byť nemalo - len aby si nejaký zápal nedostala

katherine27
7. jan 2009

26.1.08 idem na preventivku...takže vyčkám...mám to iba teraz 1.deň...tie pocity sa striedajú..ale hlavne asi taká horúčava..ako by som si na pravej strane niečo varila... 🙂 🙂

anuska83
7. jan 2009

Babulky prosim vas viete mi niektora povedat a opisat ako prebieha ta prva tehotenska navsteva u lekara?? ja tam idem nabuduci tyzden a to by som uz mala byt v 6 tyzdni ak testiky a teplota neklamu...bojim sa ...som si hovorila ze uz by som na to mala byt pripravena..mam 25 rokov ale teraz sa dost bojim...a moj priatel sa iba z dalekeho francuzska z robotky nezucastnene tesi....bude mat 33 rokov a chcel babo stihnut do kristovych rokov...tak uvidime 😎

mirica
7. jan 2009

anuška - ja som na tom tak ako ty ...a to som už 2 krát tehu bola ....no u každého dokiho to je ináč - moja vezme krv , a urobí výtery všetky možné - prípadne spraví vaginálne sono - a objedná ťa na neskôr , lbo ešte asi nebude počuť srdiečko 😅

anuska83
7. jan 2009

takze to je ako taka bezna preventivka??A povie mi hned ci tam nieco vidi???

vierocka87
7. jan 2009

Ahojte babulky.Dnes som isla ku svojmu lekarovy...a nasiel mi zapal na vajecniku a predpisal mi antibiotika...ale pred tym mi poradil nech si spravim este tehot.test az rano...no mne to nedalo a spravila som si ho hned ako som prisla domov a bol pozitivny...aj ked ta druha ciarocka bola slabucka...rano si ho zopakujem a uvidim.... 🙂 🙂 🙂 drzte mi palceky velmi tuzim po babenku 🙂 🙂

dalliah
8. jan 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš holky cafte...tak som si vcera robila tri testy 2 vecer a jeden dnes rano.. vsetky vysli pozitivne..mrcha meska tri dni.. ale boli tam tie ciarocky do stanoveneho limitu ale ta tehu bola slabucka, ale bola..na vsetkych troch.. je mozne ze niesom tehu?

dalliah
8. jan 2009

nemeska mi 3 dni..tyzden..som sa sekla..

lucinka1104
8. jan 2009

dal si tehu 😉

dalliah
8. jan 2009

luci ale je tu taka tema, ze holkam ukazl test tehu a neboli...co ak sa sklamem.. a niesom..

mirica
8. jan 2009

dalliah- je to veľmi málo pravdepodobné , že by si tehu nebola....ak pôjdeš k dokimu -spraví ti krvný test a budeš to vedieť 100%

alebo počkaj ešte 2 týždne a choď k dokimu a ak má sono(vaginálne) tak rovno uvidíš bábo aj so srdiečkom 😵

dalliah
8. jan 2009

miri a krvny test je 100%?

mirica
8. jan 2009

anuška - je to vlastne taká prehliadka , ale v skorom tt ti uvidí maximálne tak gestačný vačok ....ak ideš tak v 7-8tt tak na sone vidno aj bábo a bijúce srdiečko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre