Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nosoroztek
25. jan 2008

ahojte...krce a napatie v brusku pretrvavaju, prsia stale nebolia....ukaze mi uz teh. test nieco 4 dni pred ocak. mrchou?

maaja
25. jan 2008

nosoroztek, ja om bola tehu uz tyzden a test mi neukazal ... vedela som presne kedy som otehotnela, lebo som bola na IVF ...

nosoroztek
25. jan 2008

hmmmm...neviem co mam robit:(

barbiek
26. jan 2008

mne ukazalo test tehontenstvo uz tyzden pred ocakavanou menstruaciou

nosoroztek
26. jan 2008

tak ja skusim zajtra rano testnut🙂 uvidime...ved nic stratit nemozem 😀

atunko
28. jan 2008

Ahojte babenky som tu tak trosku nova,chcem sa spytat ci mi neviete poradit. Po dobrati HA (10/2007) sme sa zacali s manzelkom snazit o babatko.MS mi vobec nechodila,tak som bola na vyvolavacke a 6,12,2007 som dostala.Potom zase nic ale tehotenstvo sa nepotvrdilo.Minuly tyzden som na zaklade hlienu a bolesti krcka maternice dospela k nazoru ze mam asi plodne dni.Tak sme sa s manzelom snazili.Od piatku ma picha v pravom vajecniku,brusko mam stale take bolave. Myslite ze by som mohla byt tehu?Nie je skoro na priznaky,myslim ze test este nic neukaze.Ake mate skusenosti a hlavne ze ta mrcha mi blbne?Dakujem 🙂

jankapo
28. jan 2008

atunko, ja az do dvoch paliciek na teste som tvrdila ze mne predsa meska mrcha, ze mam vsetky priznaky.... 😅
priznaky mrchy poznas...a ano, spominam si na bolest akoby vo vajecniku, som myslela ze bolestiva ovulka, ale to si asi uz nase mini bunky kliesnili cestu do maternice.... 😉
takze, bolave a naliate prsia, vyrazky na ksichte, aj bolest v podbrusku, trosku nervozita...velmi tazko rozpoznatelne od mrchy, mne manzel kupil test, lebo on uz asi daco tusil, ja som stale tvrdila ze ja predsa svoje telo poznam... 😀
a este som si potom spatne uvedomila- mala som v tom case navaly tepla a potom pocit studeneho potu...predpokladam ze hormony...
no a tiez som si objednala pivko a zrazu ho nemohla ani citit...tak ho musel vypit manzel..a stale mi nedochadzalo co sa deje.... 😀

martinka54
28. jan 2008

ahoj atunko, ja som si tiez myslela, ze mi pride MS, lebo tie zaciatky sa tak tazko rozpoznavaju. je to skoro podobne boli brusko, napnute prsia, nervozita, viac som sa zacala potit, vyhadzana som nielen po tvari, ale aj na pleciach, ale ked som zaspala v aute, co sa mi nikdy nestalo, pochopila som, ze to menzes nebude. urobila som si test vysli i dve ciarky, doktor mi povedal, ze je to na 4 tyzden

atunko
28. jan 2008

Ved prave to ze okrem toho nijake ine,len mam problem so striedanim nalad divne pocity v ustach,zuby ma pobolievaju.... Neviem ci by to mohlo byt priznakom????

martinka54
28. jan 2008

mne sa este zdalo ako keby som mala prechladnuty mechur, len som ucvrkavala. uplne na zaciatku mi vadili rozne parfemy a raz sa mi zdalo, ze mi dali v restauracii nedovarene maso, taka som bola vytocena, ze sa tam uz najest nepojdem nikdy a kamosky mi povedali ci mi sibe, ze je to normalne

vejinka
28. jan 2008

no ja som sa tiez presne tak citila ako pred mrchou...uplne to site a kedze mi meskava casto nepripisovala som uz tomu nejaky dovod. ale po novom roku mrcha furt nechodila a sla som vedla lekarne tak reku kupim si nikomu nic nepoviem a rychlo ho vyhodim..a ake bolo moje prekvapenie ked som videla dve silne ciarky. hned som volala muzovi a on skoro onemel v telefone 😀

martinka54
28. jan 2008

vidis na to som zabudla, aj mne stale meskala 10 az 15 dni tak som si uz z toho nic nerobila, ale ked som zaspala uz som vedela, ze je to urcite ono

vejinka
28. jan 2008

ja som byvala hrozne unavena...presne ale furt som si nexcela kupit test lebo som si robila 23.12 a nebolo nic..jedna ciarka tak sme potom aj na vianoce pili..teda len troska som si odchlupola a na novy rok to iste ..ale tiez malo stale taky divny pocit aj ked ciarka bola len jedna..no a 5.1 som si urobila ten akoze tajne a baaaac

barbiek
28. jan 2008

martinka54,ahoj vidim ze aj ty si z tt, k akemu gynekologovi chodis ak sa smiem spytat 😝

atunko
29. jan 2008

Ved aj mne to s tym menzesom blbne,takze neviem.Vcera som podvecer zbadala "tam dole" mala som pocit ze sa mi pustila mrcha,ale ked som sa pozrela na papier tak to bola taka sliznica.Mam aj take spinenie,tak neviem ci by ten "proces uhniezdovania" mohol nieco vylucovat???

aska
30. jan 2008

Ahojte kočky,
prosím vás o radu dnes som 41DC MS nikde test aj dnes negatívny prsia ma bolia už 2týžde a príznaky na mrchu..včera som bola u dokiho, nezobral mi ani krv len ma vyšetril povedal že niečo tam cíti ale že to býva aj pri tehotenstve aj pri začiatkoch MS...povedal nech si spravím ráno test a nech dopadne hocijako na budúci týždeň mám dojsť na Ultrazvuk...ale keď ja neviem...myslíte že je šanca že som tehotná aj napriek tomu že testy sú negatívne?Ďakujem...

aska
30. jan 2008

haló je tu niekto 😨

atunko
30. jan 2008

Ahoj,ja teda s tym skusenosti nemam,lebo aj ja som v ocakavani ze co so mnou je,ale presne ako pises,bola na tom moja kamoska.Vraj pri menzese a zacinajucom tehotenstve to vyzera rovnako.Treba fakt trosku pockat...

aska
30. jan 2008

a ako dopadla kamoška??? 😅

atunko
30. jan 2008

Uz ma 13 mesacneho drobca🙂))

bubinko83
30. jan 2008

Aska a kolko ti meska mrcha?

aska
30. jan 2008

no ja mávam 32DC dnes je to 41DC čiže 9dní 😒

aska
30. jan 2008

atunko a tiež ukazovalo kamoške len / ?? 😅

bubinko83
30. jan 2008

Ja som si roila po 10 dnoch meskania a test mi ukazal pekne//.A to mi este ani doki nevedela povedat ci som.O tyzden som isla na sono a tam sa to potvrdilo.

atunko
30. jan 2008

Ja som v oktobri dobrala HA a mam nepravidelny menzes.Ked som brala HA som mala ako hodinky. Teraz som mala dostat 4.1.2008 a nic a test mi ukazoval 1 / a BT bola vseliaka.Tak ani ja sa neviem v tom vyznat. Kamoska si nerobila test,ona len mala ist k lekarovi ako zvycajne.Vtedy to zbadal,ale nebol si isty. Ona hovorila ze si nedokazala umyvat zuby,ze ju napinalo,ale vtedy este nevedela preco. Jej totiz povedali,ze babo tak lahko nebude mat.Tak ho ani necakala.A dnes je z maleho krasny drobec.

bubinko83
30. jan 2008

Ja som to tiez hned zistila,napinalo ma(to ma aj doteraz),vsetko mi smrdelo a mala som taku cudnu kovovu chut v ustach.Tiez som to necakala,ale samozrejme sa tesime,ked vidime na sone ako to rastie... 🙂 Ono je to asi pravda,ze to pride vtedy ked to clovek najmenej ocakava.... 😉

aska
30. jan 2008

atunko a ty si nebola u dokiho podla mňa by si mala zbehnúť kolko sa snažíte ja som vysadila v septembri 2007 a hneď sme sa začali snažiť a stále nič až teraz neviem načom som....a kolko ti mešká? koľkáty DC si?

bubinko83 to ste šťastný ľudkovia moc ti gratulujem a prajem pekné tehulkovanie určite sa neviete dočkať keď si dropca prvý krát pochováte v náručí 😀

atunko
30. jan 2008

Zajtra idem k dokimu.Ja som vysadila HA v 10/2007, a snazit sme sa zacali v decembri. Po vysadeni HA som nedostala mrchu,az po vyvolavacke 6.12.2007. A od vtedy nic. 6.1.2008 som si robila test, negativny. A povedala som si ze nebudem hned utekat k dokimu,lebo necham telo nech sa trosku spamata.Ale od piatku minuleho tyzdna ma zacalo pichat v pravom vajecniku,pocitujem bolesti v podbrusku.Nie je to 24 hodin denne,ale uz som si povedala,ze zajtra si pojdem overit moj stav.Ci som tehu,alebo niecomu tam dole svitori?

aska
31. jan 2008

tak držím ti palce nech si tehu 🤐 🤐 a daj vedieť čo ti povedal doki dúfam že bude zhovorčivejší a lepší ako ten môj 😅
ja som síce objednaná na UTZ na budúci týždeň na stredu ale nevydržala som to a zavolala som sesterke ona je sestrička a ona že mi zoberie krv v pondelok a že hňeď budem mať aj výsledky... 😅 tak som zvedavá 😉

atunko
1. feb 2008

Ahoj aska,no nepochvalim sa,vraj to pichanie je spojene nachladnutim-asi mam nachladnute mocove cesty. Uz pijem urologicky caj,trosku to zabera.Doki ma nepotesil. Aj ten moj nebol velmi zhovorcivi,ked sa ma spytal ze od kedy sa snazime a ja ze teraz od decembra,tak mi pred nosom zavrel kartoteku, usmial sa a povedal ze skor ako v septembri sa nemam ukazovat.(jedine ze by som dovtedy otehotnela).Takze takto.Mna len jedna vec stve,ze po vysadeni HA mi nechce prist menzes a on mi povedal ze k otehotneniu ho nepotrebujem.Nevies o tom nieco? Moze byt ovulka aj bez menzesu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre