Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
2. dec 2008

priatel nan cihal 😀 😀 😀 😀 ja som nedufala, ze by to vyslo a este som ho sfukla, ze si robi srandu

petra2505
2. dec 2008

celine nemeskavaju mi, jedine sa stane, ze dostanem skor, ale meskat nie

celine
2. dec 2008

aj ja som to mala tak, nikdy mi nemeskali, sem-tam dorazili skor. A ked sa uz rozhodli meskat, bola som vzdy tehu. Nesledujes si mliecnobiely vytok? Ten je pre zaciatok tehu typicky. A vlastne trva cele tehu. Ja som ho mala zakazdym.

babulka123
2. dec 2008

peti polemyzovat nam nepomoze.. len pocakt na lekara.. ver mi viem v akej si situacii.. hehehe som uplne v rovnakej...

lucinka1104
2. dec 2008

PETI veru ťažkú cestu tu malo veľa znás, ja som zase fajčila a preto som to ťiež chcela zistiť čím skôr a uplne ťa chápem a viem sa vniesť do tvojej sytuácie a plne chápem tvoje pocity a aj to, že sa ta tá " poznámka " dotkla. Podľa príznakov čo popisuješ tehotná si, ale viem čo dokáže urobiť vsugerácia. Ako som ti písala ja som maal veľa testov s // a nebola som tehu, len tá druhá / bola vždycky ledva viditeľná a koby nebola ani sfarbená do ružova. Ak sa ti tá druhá ukázala do 5 min a má aspoň náznak ružovej tak tým testom môžeš veriťa to, či je to životaschopný plod toi veru povie až dr po UTZ. Veľa šťastia

lucinka1104
2. dec 2008

celine myslím, e ho peťa má ja som ho mala tiež 🙂 🙂 🙂 🙂

petra2505
2. dec 2008

vytok mam a normalne som dnes zacala premyslat ci ho mavam vzdy pred M lebo ja sa nesledujem tak neviem 🙂 vcera som ho mala silnejsi ako dnes a preto som aj vcera mala pocit , ze mam M tak som behala na wc a nic.....

babulka123
2. dec 2008

petka s tou M na to si zvykni, vraj je to normalne.. ja som dokonca krvacala 1 x.. a odvtedy chvala bohu nic... ale beham tam stale ci som ju dostala alebonie.. nebooooj skus sa dat troska do kludu a pockat na lekara.. to je jedine co mozeme spravit..

v piatok budem cakat na infosky... drzim palce..

celine
2. dec 2008

tak uz treba iba pockat do piatku 😉 to ti uz lekar povie naisto, ako to s tebou a tehulkovanim vyzera 😉

petra2505
2. dec 2008

baby dakujem , dam vediet a potom sem vytapim aj tie testy

lenicka86
2. dec 2008

Baby dakujem za rady.. 😉

bibka1807
2. dec 2008

ahoj peti ja som tiez neveriacka na testy no meskala mi uz dlhsie menstruacia a takisto som mala bolesti,ze uz uz som mala dostat, tak som si kupila mamatest, ktory mi lucinka poradila, urobila som si ho 2x, vysiel mi pozitivny, nato som sa objednala u gynekologa a ten mi potvrdil tehotenstvo a som v 6 tyzdni 🙂 a tie bolesti znamenaju ze sa ten plod uklada a hlada si miesto a takisto ma velmi bolia prsia hlavne v nosci a nadranom
ja si myslim ze tehotna si takze cim skor k tomu gynekologovi a hlavne klud pohodu a ziadne stresy 😉

drzim ti palce

monika777
3. dec 2008

ahojte babenky...luci tak som simerala tu teplotu a mala som 37,1 tak neviem uz vobec nic ☹

lucinka1104
3. dec 2008

moni ja by som ráno testla 🙂 určite tých pár korun ti za istotu stojí ja som mala 37,1, keď som čakala Lukáška

babulka123
3. dec 2008

bibka gratulujem...

inak mna prsia skoro vobec neboli len citim ze ich mam troska vacsie...

monika777
3. dec 2008

vsak jasne..ja nemusim ani testik kupovat bo som si kupila testik uz vtedy ked mi meskala mrcha..len potom som dostala v nedelu tak som ho ani nepouzila...🙂)ale vyskusam urcite..nechcem sa tesit zbytocne ale zeby to aj vyslo?a preco sa musi merat teplota len len rano??cez den sa nemoze alebo ta teplota cez den neni realna??nevyznam sa presne do toho

petra2505
3. dec 2008

bibka dakujem, dnes som mala znova pozitivny test, ale ta ciarka sa mi zda stale slaba, no ale je tam, tak asi tomu zacnem verit 🙂
chcela som ist k lekarovi v piatok, ale pojdem v pondelok dovtedy este budem testovat - celkom ma to zacalo bavit ked tam vidim // 😀 😀 😀

babulka123
3. dec 2008

peti ake testy pouzivas???

lucinka1104
3. dec 2008

moni cez deň je vždy vyžšia 😉

monika777
3. dec 2008

no jasne dakujem ..ved zajtra sa testnem a uvidim teda nech uz nemusim stresovat ci som alebo nie...a najlepsie by bolo asi ked sa vyberiem v pondelok k dokimu.

babulka123
3. dec 2008

inak ja mam cely den 36.9 merane normalne.. takze kluuuud

lucinka1104
3. dec 2008

moni 😵

monika777
3. dec 2008

babulka a ty si meras aj cez den??ja som si vcera zmerala teplotu len tak z haluze ked som dosla z robotky a namerala som si 37,4 no a rano som mala 37,1.lucka pisala ze cez den je vzdy vyssia teplota tak cez den som to niak ani nebrala ze jej mam 37,4 😒
luci:vies moj priatel mi stale kvaka ze mam ist radsej k dokimu aby som sa nestresvala a nebola nahodou v niakych nadejach.. 😠

liliput
3. dec 2008

Ahojte,

den MS 7.12. sa blíži....zatiaľ žiadne príznaky....ani brucho, ani prsia...proste nič....inokedy ma už prsia pobolievajú aj dva týždne pred MS...

babulka123
3. dec 2008

monika ja som po IVF takze ano meriam aj cez den lebo mi bolo zle a nezdalo sa mi to cele... a hlavne som sa bala zapalu .. takze preto...

monika777
3. dec 2008

a inac aj ked uz nemam mrsku ktora trvala kratko..stale ma bolia strasne prsia a som nadalej nafuknuta a priatel vravi ze vyzeram ako 4 mesiaci..tak naozaj neviem.srandujeme ze sa budeme predbiehat bo aj on ma pupecek a ze kto ma väcsi..len uz mi nechuti ani tak jst ako mi aj chutilo zasa z druhej stranky..

liliput:rada by som ti poradila ale ja som momentalne v takych beznadejach ze ani sama neviem ci som alebo nie

babulka123
3. dec 2008

monika a preco nejdes k lekarovi ???

monika777
3. dec 2008

babulka ale ked si nameram cez den vysiu teplotu tak to neznamena ze som tehu nie??teda myslela som ze rano je to skorej aktualne nie??ja som cez den vyskusala len tak zo srandy..ze kolko budem mat,pretoze som si este nikdy ani nemerala takto teplotu 😉

liliput
3. dec 2008

neva moni,

ja proste len čakám... 😉 a nafuknuta som tiež... 😀 pri prvom tehu mi tiež nechutilo jesť (nebolo mi zle)...len mi nechutilo toľko jesť a schudla som 2 kg na začiatku....za celé tehu som pribrala 8kg... 😎

lucinka1104
3. dec 2008

Moni Však môžeš ísť aj k dr, len si myslím, že ak ti zajtra vynde len / 😢 tak je to zbytočné 😖
Ja ale verím že tehu si 😵

liliputaj ty môžeš byť tehu ešťe je to skoro a hlavne nech ťa nenapadne testovať skôr ako 10.12 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre