Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dalliah
5. dec 2008

v utorok sa objednam na krv.. len aby ma neposlal do kelu..ze po tyzdni meskania sa tam trepem.. .))

monika777
5. dec 2008

preco by ta mal poslat do kelu??ja by som poslala jeho potom do kelu...tak povec ze tyzden uz nemas mrchua ze nevies nacom si..kam chodis k dokimu??

dalliah
5. dec 2008

moni...prave som bola na wc..mrcha dosla... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

liliput
5. dec 2008

no malý mi zaspal...tak idem k nemu si lažkať....papa a držte sa baby....hlavne žiadne negatívne myšlienky...nie je to dobré.....a veľa pohybu na čerstvom vzduchu... 🙂

monika777
5. dec 2008

dali to fakt??to ma velmi mrzi moja ☹ ale mozno to budes mat ako ja,ze iba na par dni a potom budes len spinit....nepanikar este...

monika777
5. dec 2008

aj tebe lili..drz sa moja a oddychuj aj ty 😉

dalliah
5. dec 2008

zase od zaciatku pocitat plodne dni a tak ach neee

monika777
5. dec 2008

moja mrzi ma to...ale neboj ved urcite budes maminka....ja tiez stresujem nemysli si ze nie..este nemam nic na 100%

monika777
5. dec 2008

dali co si ma tu nehala samu?? ☹ 😢

dalliah
5. dec 2008

lebo som sa uplne zdeptla..promin.. 🙂 musim sa z toho dostat..zase pocitat plodne dni a skumat ty kokooooos

ejusa
5. dec 2008

Monika,ja len,ze urcite si tehotna,ak tam vidis druhu ciarku,moze byt aj velmi slaba,tak cakas mimco 🙂 ,aj ja som mala druhu ledva viditelnu,ale hlavne,ze je tam 🙂

perla200
5. dec 2008

daliiah a kolko sa snažíte?

monika777
5. dec 2008

ejuska-no ja len dufam lebo som to mala take vseliake..najprv mrcha meskala potom dosla na 2 dni dalsie dni len spinenie a stresy..skusim testovat aj zajtra a v pondelok by som isla k dokimu...ako citam tak ty uz to mas za par 🙂 a ako sa citis??

monika777
5. dec 2008

dali..nic ved v pohodicke len som si myslela ze si na nas zabudla..nebojkaj sa 😉

dalliah
5. dec 2008

perla, ja som vysadila minuly mesiac antikon. a mala som plodne dni snazili sme sa no a mrcha meskala 5 dni a teraz dosla..

ejusa
5. dec 2008

Jaj MOnika citim sa hrozne 😝 ,okrem toho,ze som ako slon,ledva sa hybem a bezne ukony ako kupanie,obliekanie,chodenie,spanie mi uz robia veelky problem,tak vzdy sa aj na poradni ukaze nejaky proble,liecim sa aj na vysoky tlak,a od zaciatku to nemam moc ruzove,uz len dufam,ze to dotiahnem do konca,stastne a doma,nie v nemocnici.

monika777
5. dec 2008

no vies ja este neviem posudit ake to je ked uz uz to ma prist...nemam este babo..len som si ista ze vsetko sa ti vynahradi na TOBIASOVI 😉 ja som si povedala ze sa tesim na vsetko..aj to ako budem vyzerat kolko priberiem,aj porodu..len nech prebehne vsetko bez komplikacii...viem ta pochopit ze sa bojis...ale strasne ti drzim palceky a neboj bude to urcite dobre...potom sa budes zasa nahanat za malinkym..ale to uz bude ten krajsi a lepsi pripad..drzim palceky 😉

lucinka1104
5. dec 2008

moni , keď ti vyšiel test takuž mimi zahniezdené musí byť špinenie vtehu býva proste je to tak aj ja som to mala

a dal ty ešťenaozaj nezufaj vyčkaj 2-3 dni aká bude mrcha

moni teba som sa chcela opýtať tu teplotu si merala ortuťovým teplomerom že?
dal ty tiež môžeš po mrche zmerať jke to dosť spoľahlivý signál držím palce...
juj baby môj malý je ako čert som, taká unavená ešťe , že teraz haja

ejusa
5. dec 2008

Monika ako vravis,ked tu uz bude,uz to bude dobre 🙂 ,hlavne nech to dobre dopadne,A tie kila,snad ich zhodim potom 🙂

monika777
5. dec 2008

ahoj luci...hej teplotu som si merala ortutovym teplomerom...len dnes rano som ju vobec nemala ako minule..bola presne 36,8.aj ja vravim dali nech este nezufa a nech pocka aku bude mat mrchu..
to mas teraz stastie ze malunkaty haja aspon mozes odpocivat nachvilku 🙂

monika777
5. dec 2008

ejuska-jasne ze ich zhodis...moja sesterka pribrala velmi vela az som s toho nechapala.... 🙂 ale teraz to uplne zhodila lebo sa zacala kontrolovat s papanim 😉 a myslim ze najprv bude malinky a chudnut mozes aj neskor..kaslat na vsetkych..no nie?? 😉

lucinka1104
5. dec 2008

moni no včera prý krát v živote zaspal o 20,00 ja celá vytešená, že si pozrem záhradu, panelák a pôjdem do hajan, no keďže bežne chodieva o 23,00 aja po plnoci tak sa mi do polnoxci nedalo zaspať, malý jedol o 22,00 a potom až o 2,30 no od vetdy bol do 5,00 hore a potom už len tak do 7,00 podriemkaval som ko 😝

lucinka1104
5. dec 2008

ja som pribrala 6 kg a schudla som už 13 😅

petra2505
5. dec 2008

Caute baby, no ja som na tom uuuuuuuuuuuuplne, ale uuuuuuuuuuuuplne najhorsie, rano som na teste nasla len jednu /.Nechaaaaaaaaaaaaaapem to, do vcera mi ukazoval // a dnes/, ten isty test.Cely den som na nic a nechapem to.

ejusa
5. dec 2008

Veru kaslime na vsetko a vsetkych 🙂 Na to,kolki mam uz mesiac sa kazdy cuduje,ze nemam az take velke brusko,ale minule som sa v meste zbadala vo vyklade,az som sa zlakla,ze to som ja? 😀

lucinka1104
5. dec 2008

peti a čo nebola si na krvy? Ja som už aj v tv videla ako sio jedna celebrita robila dva testy po sebe na jednom krásne // a na druhom nič? A bola tehu

lucinka1104
5. dec 2008

ejus ja som mala krpaté všetci as čudovali, že kde je v deň pôrodu as ma pýtali či som v 5 mesiaci 😀

ejusa
5. dec 2008

Mne sa ale zda,ze mam normalne,tak neviem 🙂

lucinka1104
5. dec 2008

a prečo nemáš album s bruškom ? Ja som amla len mi ho admin nechtiac zmazal 😔

monika777
5. dec 2008

luci-tak to ti teda verim..musi to byt male sidloa asi ked zahaja tak si stastna ze si najdes cas aj na seba a hlavne na ten odpocinok 😉

ejuska-ty si trdlo 😉 to musi byt super sa tak videt vo vyklade s takim bruskom ..mne sa to velmi paci 😉 juj uz sa tesim.a malemu sa urcite dobre dari ked mas take velke brusko...rastie ako z vody no nie??

peti-ja na tvojom mieste by som isla aj tak k tomu dokimu...ved musi tam byt nieco ked ti uz ukazovalo 2 palicky....aj ked jedna bola slabsia...teraz strasis aj mna ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre