Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krish
6. feb 2009

keby som nebola tehulka tak dam v momente vypoved ale teraz si to nemozem dovolit ☹

mandula
6. feb 2009

ja viem, ja len ze sa tym netrap. Hlavu hore. A drzim palce aby si tehulka coskoro bola 😉

krish
6. feb 2009

mandula ja uz mozno aj som. nasla som si slabu ciarocku na teste. ak chces kuk do albumu ale je slabunko vidiet.

mandula
6. feb 2009

krish, ale ved som si teraz precitala v inej teme, ze ty si na 99% tehu, vsak? aj ja som si dnes nasla 2 ciarky a ta druha bola o nieco slabsia ale viem, ze to tak je. Aj ty to tak citis?

lucinka1104
6. feb 2009

krish tak to si určite to je pekná čiarka gratulujem to je super , že sa pekne rozrastáte aj tebne krásne tehulkovanie a nech sa ti to vyrieši v tej práci....

mandula
6. feb 2009

krish, jasne ze si 🙂 videla som album. gratulujem Ti,vobec o tom nepochybuj. Aj ta teplota tomu nasvedcuje. Moja je tiez taka ista za poslednych 5 dni nad 37,2. Ja som dnes 38DC a meskam cca 3-4 dni. Urcite si. Som rada a tesim sa s Tebou. 😉

krish
6. feb 2009

lucinka dakujem. v praci sa mi to nevyriesi moja sefova sa nezmeni. je to vorkoholicka a vsetci ju musime obskakovat a pomaly jej bozkavat nohy. ale nejako to vyrdzim. obrnim si nervy cokoladkou a bude fajn 😀

mandula ja to tiez tak citim. a velmi sa tesim na pondelok. velmiiiiiiiii. inak strasne mi skvrka stale v bruchu nafukuje ma, soms trasne smadna vypijem asi 3 litre ale pery mam suche ako na sahare. myslis ze to ma nieco spolocne? a vecer,,,,vecer po 22 by som zozrala aj kona keby som mohla. ty ako? asi v kolko tt si? ja asi v 5.

mandula
6. feb 2009

krish ja som tiez asi v 5tt, k lekarke pojdem az buduci tyzden, aby mi to potvrdila. Ale podla mna isto 5tt. myslim, ze priznaky mame podobne - ja som tiez stale smädna, pery mam tiez suche, a nechci vediet aka som ja hladna cely den 😀, okrem toho ma straaaasne bolia prsia ale naozaj strasne, nafukuje ma a mam sem tam zavrate. Ale inak ja sa citim v poho, nie je mi vobec zle, nevadia mi vone alebo jedla, len ten hlad 🙂 aha no a este mozem povedat, ze som nejaka precitlivela 🙂

krish
6. feb 2009

precitlivela? 😀 ja som vcera poslala mojho chudacika chlopa do prdelky len preto ze na pizzi ktoru doniesol bolo malo papriky. a potom mi to prislo luto tak som si poplakala. 😀

mne byva najviac zle v noci a nadranom ked sa budim. a staaaale som unavena. by som spala ☹

mandula
6. feb 2009

aj ja by som spala, stale. ale to ja vzdy, takze to mi neprislo az tak velmi ako priznak. Ty, ja mam teraz v hlave tolko otazok. Co sa v tehu nemoze, coho sa mam vyvarovat atd, no to aby som zacala luskat ine temy 😕

krish
6. feb 2009

mandulka ked sa smiem spytat kolko mas rokov? ja som mladunka preto sa pytam. ja mam tiez vela otazok a tiez luskam celyyyy internet a citam a citam a citam...

mandula
6. feb 2009

ja mam uz 29 😒 je to akurat na to, aby som uz bola tehu 🙂 a ty mas kolko? planovali ste to?

krish
6. feb 2009

ja mam 22 😅 ano planovali od 12/2008 🙂 a pravdu povediac necakali sme ze sa to podari tak skoro ale ja sa tesim velmi prevelmi. uvidime na reakciu ocinka.

mandula
6. feb 2009

tak to je fajn, a nie si az taka mladunka, teraz si hovorim, ze aj ja som to mohla chciet skor a nie teraz ked sa mi rozbieha kariera, ale co uz, kariera pocka. Mimi je pre mna viac 🙂 Reakcia nasho ocinka je dost blba, ale to ho snad prejde. Vies, nie sme na to az tak velmi financne pripraveni, ale keby som mala pozerat na toto, tak to nebudeme pri mojom minani asi nikdy. Jaaaj, keby som ja tu mamu pocuvala a setrila....... 🙂

krish
6. feb 2009

mandula ani my nie sme financne na tom priam super ale tak verim ze to zvladneme. ja to tomu mojmu chcem oznamit na valentina. som straaasne zvedava na reakciu.

mandula
6. feb 2009

tak to si si vybrala skvely datum, ja si myslim, ze bude rad, velmi Ti to zelam. Nech ste stastni. U nas to vyzera zle, ale snad sa to zlepsi, ja neverim, ze ja nemozem byt stastna. Aby som mala cely zivot len smolu? To nie je fer, raz sa to musi prelomit.

krish
6. feb 2009

ja som myslela aj na taku reakciu ze to odmietne a vymyslela som ze mu strcim do ruky fotku fazulky a ak nepomoze tak ho dotiahnem na UTZ a nech pocuje srdiecko. moj chlop je straaasne citlivy takze to zaberie. co povies? a neboooj ten tvoj si to necha prejst hlavou a bude dobre. vy ste to asi neplanovali, vsak?

lulu19
6. feb 2009

BABY PREHAMALO vas ked ste boli tehu alebo mala niektora baba taky priznak potrebujem radu
meska mi 4 den.

katka2808
6. feb 2009

krish, si tehotna?

krish
6. feb 2009

katka ja dufam ze ano. dalsie testy ukazali // 🙂 zacinam tomu verit.

katka2808
6. feb 2009

lulu, myslis, ci nas "preháňalo"?

lulu19
6. feb 2009

ano asi som to zle napisala

krish
6. feb 2009

lulu mna neprehanalo skor opacne 😅

lulu19
6. feb 2009

no lebo mna prehana a nema ma ako z coho tak neviem meskaju mi aj kramy tak ci nahodou niekktora nnema skusenosti s niec podobnym

krish
6. feb 2009

a testik si skusala?

lulu19
6. feb 2009

zatial nie nam strach z vysledku ze tam bude len jedna a ja by som si priala // tak sa bojim sklamania ¨viem ze je to blbe ale bojim sa ze kupim testnem a potom dostanem

krish
6. feb 2009

tak presne toho isteho som sa bala aj ja. a nakoniec som si nasla // . ved skus aspon budes vediet na com si. hm?

lulu19
6. feb 2009

no asi budem musiet blahozelam ti mala si aj nekake priznaky

krish
6. feb 2009

meskala mi mrcha, bola som stale smadna, nafuknute brucho a BT stale nad 37 - 37,2 . to ma presvedcilo ze ved skusim testik.

mne blahozelajte aj v pondelok ked pridem od lekarky.

lulu19
6. feb 2009

merala si s i cely mesiac ci len ked ti meskali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre