Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krish
10. feb 2009

ahoj, ja ich zatial nemam... ale ranna nevolnost=celodenna nevolnost. 😉 nemusi ti byt zle rano, ale aj pocas celeho dna.

mandula
10. feb 2009

ahoj krish, ako sa mas? 🙂 Ja sa mam dnes priserne. Tak strasne ma bolia prsia, ze nemozem spavat na bruchu / a ja inak neviem spat 😀 / tak som spala vselijako raz na boku raz v polosede a teraz ma tak strasne boli chrbat, ze sa nemozem ani smiat, ani pohnut, ledva som to odsoferovala do prace. Ty mna toto zabije 😉 myslim, to, ze nebudem moct spavat na bruchu. Spim tak cely zivot. Ale inak v poho, az na to, ze mam nenormalne chute, ved aj teraz jem lososovu natierku s pagacmi 🙂 no sialene. A ty ako?

ditka1
10. feb 2009

keira...ranne nevolnosti zbadas velmi rychlo 😀 proste ti je na vracanie,aj hlava sa moze tocit a presne hocikedy ti to moze prist aj cely den.
mandula... 😀 neboj sa ta bolest coskoro prejde,prsia bolia len par tyzdnov mna do 10t boleli a potom kludne mozes este nejaky cas spavat na bruchu pokym sa babatko nezacne hybat 😀

krish
10. feb 2009

mandula ahoooj.

ja tuto noc tak isto. celu noc som nespala. vsetko ma boli. a tiez inak neviem spat ako na bruchu. ja sa zblaznim. zajtra mam potvrdenie tehu, vcera mi cucli krv a uvidime ako budem na tom. juuuj tesim sa.

mandula
10. feb 2009

tak to si ma potesila ditka, lebo keby si videla ako dnes trpim, tak by si sa riadne pobavila. Vzdy som sa tohoto najviac bala, ze ak nebudem moct spat na bruchu tak budem dolamana. Inak co sa tyka tych nevolnosti, mne vobec nie je na vracanie / iba ak zacitim nejaky smrad - ale na to som bola hakliva vzdy 🙂 /, iba sa mi miestami neskutocne zatoci hlava, az taky zavrat. A este nieco, neskutocne ma zvykne pichat vo vajecnikoch, to je ok? Dakujem

parvitas
10. feb 2009

ahojte,
tak aj mne sa ukazali 2 ciarky, ale jedna bola slabsia... bola som z toho taka mimo, ze som si tie testy spravila rovno tri!! 🙂
inak, lekarka ma objednala na krv a skrining az na marec. vy ste uz boli aj na odbere krvi?
mandula, to pichanie v maternici je normalne. a prsia ma tiez strasne bolia. a podobne ako krish neviem spat inak ako na bruchu.
pocujte, ale ked mne vobec nie je zle... len som hakliva na smrad (cigaretovy dym, moc, alkohol, asfalt...atd)

krish
10. feb 2009

parvitas mas termin 12.10... haha ja 13.10. ja sombola na krvi vcera. zajtra mam kontrolu.

lucinka1104
10. feb 2009

mandula ano je to ok rozťahuje sa maternica a zle ti byť nemusí buď rada,
na smrady a silné voňavky som ja tiež hákliová celý život 😀

lucinka1104
10. feb 2009

mandu tie prsia ťa nebudú boleť celý čas 😉

mandula
10. feb 2009

luci, ja som teda zatial velmi rada, ze mi nie je zle, ver mi 🙂 Keby nebolo tych prs, tak ani neviem, ze som tehu.
krish...ja idem k lekarke az 17teho, som zvedeva, co mi povie a aky termin mi urci, ale podla mna to bude tiez niekde okolo 10-13.oktober, to budu nase deti vahy? 🙂 Musim si o nich nieco precitat 😉

inak Luci, ak je to pravda s tym, ze ak mam chut na sladke, tak to bude dievcatko, ja budem mat dievca ako vysite, ja som nikdy sladke nejedavala, a teraz....boze, ja by som zjedla vsetkych gumovych macov a pribinacikov z obchodu 🙂

parvitas - ja som na odbere este nebola, pojdem az 17.2. Zle mi nie je vobec, ale ked zacitim pot, cloveka napachnuteho cigaretami, kavu alebo silnu vonavku, mam co robit 🙂 Jej a ty si tiez v 6tt 🙂 blahozelam.

parvitas
10. feb 2009

no to je sila... ja mam termin u dr. az na 16. 3.!! nie je to neskoro??

mandula
10. feb 2009

parvitas, ja som bola v soku z toho, ze mam termin az na 17.2 ja by som to do 16.3 nevydrzala, podla mna to je uz trosicka neskoro, skus jej/jemu este raz zavolat a preobjednat sa. Aj ked moja lekarka povedala, ze ak to tehotenstvo je zelane, tak to nevadi, ze prides neskor. Ale ja by som bola najradsej keby som tam isla hned a nie az 16.3.

julicka
10. feb 2009

ahojte!kto mi vie poradit?s partnerom sa snazime o miminko a zatial sa nam nedari,kvoli tomu aspon si myslim ,lebo som brala antikoncepciu 4 roky.lenze pred vianocami som mala dostat mestruaciu to bolo 21.12. a nedostala som ju az pred silvestrom a to 29.12.2008. nikdy predtým mi menstruacia nemeskala.p.s. antikoncepcie som prestala uzivat uz v aguste toho roku.ibaze viem ze po vysadeni tabletiek antikoncepcii zena musi vyckat asi tak 2 az 3 mesiace aby sa maternica dostala do svojho kolobehu.po vysetreni lekara mi vyslo ze mam vysledky v poriadku aj moj partner.prosim o radu co mam urobit aby som mohla po takom dlhom case konecne otehotniet. ☹

lucinka1104
10. feb 2009

juli nie je pravda, že po vysadení musíš čakať 2-3 mesiace ja som nečakala iotehotnela henĎ a dnes mám takmer 10 mesačného huncúta.
Snažíte as ešťe len 6 mesiacov to nie je tak strašne dlho musíš byť trpezlivá a hlavnme na to nemyslieť. Nám sa podarilo po 3 rokoch. Skus piťalchemilkový čajík a hlavne byť v pohode. Ak sa najbližších 6 mesiacov napodarí navštívte s malým Dr tebe zistia či mávaš pravidelnú ovulku, či máš priechodné vajcovody a mužovi kvalitu spermiíí.
Veľa šťastia. Odporúčam inak snaženie od zadu 2 dni pred a v deň ovu.

a baby nebojte sa dr vedia kedy vás majú poslať na aké vyšetrenie ešťe sa k ním nabeháte 😝

ja som zvedavá či dnes prebehla ovu lebo pichať ma vo vaječníku pichalo ,ale hlien som nespozorovala....navyše som predchvíľou strašne zvracala a pritom som zjedla len necelé 2 krajce chleba 😝 😝 😝 rána merim BT uvidíme 😕

jahoda888
10. feb 2009

ahooj no ja nevem ale chcela by som sa opytat ak mozem....v kolkom mesiaci mi by mi zacalo rast brusko a ak som tehotna menstruaciu nedostanem hned v prvy mesiac?

munu
11. feb 2009

jahoda, ak si tehotna, menstruaciu by si uz nemala dostat hned v prvy mesiac, alebo ak tak len take slabe spinenie, ale nemalo by byt spravne.. a mne zacalo rast brusko dost neskoro.. este ani v 20.tyzdni tam nebolo skoro nic vidiet, ved sa pozri na moj album a uvidis 🙂

vanessa123
11. feb 2009

kočky jA STALE NIC 🙂 MS meska mi 5 den , ale test mam stale negativny 😔

munu
11. feb 2009

vanessa, mozno si mala len neskor ovulaciu, tak treba pockat dlhsie

celine
11. feb 2009

Mne bolo vidiet slabunku druhu ciarku az na 8. den od vynechania MS. Aj to bolo po limite 😝

maajka83
11. feb 2009

Ahoj lucinka, bola som u dr. ten mi povedal, vysetril ma a povedal ze sa mu zda prekrvena, ale ze este o teho nejdeme rozpravat, tak ma objednal na sono 5.3. Test som si nekupovala, este pockam a ak nevidrzim do sona tak si ho kupim. Pri prvom teho mi test vysiel neg a uz som bola teho, tak radsej pockam.

Dinduska a ty sa mas ako?

parvitas
11. feb 2009

dakujem vam kocky 🙂

perla200
11. feb 2009

parvitas....že vraj zle začína bývať až v 7tt. mne nebolo zle vôbec skoro...až na to, že občas strajkoval žalúdok, ale nevracala som..... len si dávajte pozor na seba baby.....lebo do 12tt je to také nebezpečné všetko🙂 ale držím palce....tehotenstvo je úžasné obdobie 😀

dinduska
11. feb 2009

ahojte kocky tak ja som teda dnes cakala tie mrchy vzdy dostavam hned rano ked sa vycikam a dnes nic uz som bola 3krat na wc a stale nic robila som si aj test ale ked som sa nanho pozrela bola tam len 1/ ale ked som ho isla vyhodit a pozrela som sa pod inym uhlom tak som tam zbadala velmi velmi velmi slabulinku / tak neviem.ked som sa pozrela priamo tak nic a pod inym uhlom tam bola.mam strasne bolesti v podbrusku a strasne ma bolia krize 😒

lucinka1104
11. feb 2009

maaji no vidíš vyzerá to nádejne ja by som teda nevydržala do vtedy čo si kup si test o 7 - 10 dní to ti stopro ukáže 😉

mandu no ja tomu až tak neverím,ale ja si myslím aj tak že budeš mať dievčatko 😉

dinduš takýchto testov mne vyšlo asi 30 a nič 😠 😒 😒 alepokiaľ nei je mrcha nádej tu je vždy testni o 5 dní, skôr nie

dinduska
11. feb 2009

no tak to som zvedava ci to vydrzim ja by som najradsej nd utekala k doktorovi aby mi to potvrdil.no skusim este s tym dalsim testom pockat 😠

lucinka1104
11. feb 2009

dinduš radčšej aspoň si tam pôjdeš po istý vysledok 😀

dinduska
11. feb 2009

NO dufam,ze to nieje len plany poplach 😠

dinduska
11. feb 2009

baby mala niektora z vas na zaciatku tehu strasne bolesti chrbta?mna strasne boli.predtym ma pri mrchach nikdy nebolele.ja dufam,ze uz som tehu 😲

maajka83
11. feb 2009

Ahoj dinduska, aj mna sem tem poboliavaju krize. Drzim ti palce aby si mola tehu. 🙂

lucinka1104
11. feb 2009

dinduš mna bolel ja mam aj maternicu naopak možno aj preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre