Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tenty
21. feb 2009

to sa meria rano, bez toho, aby si vstala z postele hoci len na WC 😉

dinduska
21. feb 2009

cfh to si musis zmeriat rano este predtym nez vstanes z postele 🙂 cez den je potom teplota vyssi.rano ked sa zobudis hned zmeraj a uvidis kolko budes mat 🙂

dinduska
21. feb 2009

babulky musim sa vam s niecim priznat o com do teraz neviete.ja uz mam doma jednu susurku 😅 😅 😅 ked som zacala pisat na konika hned do tejto temy myslela som,ze mozem byt tehu.hned nazaciatku som to nepoznamenala akolko sa mi zdalo byt blbe a trapne sa tu vypytovat na tehu priznaky ked uz babo mam 😅 ☹ za cas co si sem pisem som zistila,ze si sem pisu aj zienky co uz maju deticky a nevedia si teraz rady 😅 ja neviem ake som mala v tedy priznaky nakolko som zistila,ze som tehu az v 7tyzdni a hned som aj isla na rizikove.okrem vymeskania mi nic nebolo.ja som pracovala vtedy ako casnicka a robila som kazdy den od rana az do vecera a nic som na sebve nezpozorovala.nakolko mala bola neplanovana tak som sa vobec nepozorovala a vtedy bolo bezne,ze mi meskali aj tyzden.po antikoncepcii sa mi to upravilo a teraz po vysadeni mavam kazdych 28dni.pri prvom ani neviem ci som nemohla alebo mohla otehotniet hned lebo to bola nahodicka 😅 😅 taraz sa uz snazime 10 mesiacov.babulky dufam,ze sa nebudete na mna hnevkat,ze som to nenapisala skor 😅 🙂 🙂

dinduska
21. feb 2009

😝 kde ste vsetci?????????? 😀

tenty
21. feb 2009

ale coby sme sa hnevali, ved je to super 😉

dinduska
21. feb 2009

ja neviem preco mi to bolo blbe ved kazde tehu je ine 😝 😀 😅 no co som trubka 😀

halintoa
21. feb 2009

Ahoj dinduška, veď to je super, že máš už mimi 😵 , tešíme sa na foto Tvojej princeznej. Snáď bude mať čoskoro súrodenca na hranie. A BTW, prečo by si sa nemohla pýtať na príznaky, aspoň si pokecáš, nie? 😀
Ja čakám mrchu na budúci týždeň a furt si nahováram dajake príznaky, musím sa zamestnať niečím zmysluplným, nech mi to čakanie ubehne. Sice sme sa začali snažiť len tento mesiac, ale ja som na bábo MM spracovávala už celé mesiace, preto som taká nedočkavá 😅 . Inak, aj vy už máte spísanú výbavičku, rozmyslené, aké plienky budete používať atď? 😝 😅 😕

dinduska
21. feb 2009

no ja to mam pri malej otestovane plienky pouzivamn len pampers a ked bola mala tak huggies ale len velkost od 3-6kg.kozmetiku pouzim od narodenia len niveu a johnsons.len ccem zmenit kocik taraz sme mali bambino jack pol a taraz sa mi nam strasne paci cam cortina mbx6 oranzovy vzorovy.tak musim byt rychlo tehu 😀 😀

halintoa
21. feb 2009

Ja by som strašne rada používala látkové plienky, kvôli živ. prostrediu aj kvôli tomu, že neviem aký vplyv môžu mať na bábätko chemikálie v plinkach. Papierové by som chcela iba do pôrodnice, tak snáď mi to víde. Kočím povedal manžel, že chce 3 kolieskový 😀 , tak som mu povedala OK, kočík a autosedačka budú Tvoja parketa, lebo tieto dve veci ma absolútne nezaujímajú. Už naozaj iba otehotnieť , resp. dozvedieť sa o tehotenstve? 😵 😨

dinduska
21. feb 2009

ja som latkove nikdy nepouzivala.ja by som sa z toho zblaznila ved kym som malu kojila asi mesiac tak kakala kaydy den tak 2krat a to bolo totalne blato na ihrisku 😀 😀 a keby som sa stym mala potom este paprat v prani tak ma sisne 😀 😀 😅 no ja som pohodlnejsia 🙄 🙄 😀

halintoa
21. feb 2009

Din, ja som pohodlná na kopec vecí 😀 , ale to čo ma zaujíma robím 100%-ne. Teraz som cítila 2 intenzívne kŕče v podbrušku, ktoré som si jednoducho vsugerovať nemohla. SNáď to bude uhniezďovanie. 🤐 😕

dinduska
21. feb 2009

drzkam ti palceky ved uvis ked nepride ms 😝

lucinka1104
21. feb 2009

najlepšie plienky su jednoznačne Clever z BillY a sú aj lacné a jediné čo mi malý nepreciká 😉
halintoa koľký DPO si ?

dinduska
21. feb 2009

tie plienky nepoznam. 😅 😀 ja pouzivam len pampers a eate sa mi nestalo,ze by miich precikala a vydrzia dlho. 😀

lucinka1104
21. feb 2009

dinduš lebo nemáš chlapčeka 😀

dinduska
21. feb 2009

moze byt 😀 ale tato moja susa toho nasti 😀 😀vsak sa ani neni co cudovat ked cez den vypije 1,5litra 😝 😝

halintoa
21. feb 2009

ahoj lucinka, ak sa zadarilo, tak som 6DPO (posledný plodný deň podľa ovulačného kalendára) 😔 , dúfam, uvidím budúci týždeň, cyklus mám 28-29 dňový, ale posledná prišla už po 27 dňoch, tak uvidím, 29 deň bude v piatok
dinduska, malá nasáva už v takom rannom veku 😀 , ani MM toľko nevypije, hoci by mal 😠

halintoa
21. feb 2009

dindus, fotky malej sú úžasné, cumlikátor u mňa vedie 😀 , je prekrásna 😵

dinduska
21. feb 2009

dakujem.no ona je male bibo 😀 😀 ja jej robim 6xza den 250ml flasu 😀

dinduska
21. feb 2009

konecne to dieta uz spiiiiiiiiii 😀 😝

dinduska
21. feb 2009

luci ja som si az teraz vsimla,ze ja mam dokonca starsie mimi ako ty 😀 😝 😅

halintoa
21. feb 2009

idem sa ešte venovať MM, dnes máme výročie - 7 rokov čo sme spolu 😵 , príjemný večer alebo dobrú noc kočky 😎

dinduska
21. feb 2009

no niekto si ide uzivat co? 😀 😀 joj ako ty zavidim aj ja by som sa isla stym mojim pomojkat 😠 😠 😀 tak pajem pekny vecer.dobru nocku 😀

dinduska
21. feb 2009

halintoa mrkni na foto co sa jej podarilo ked mala 3 mesiace.tes sa 😀 😀 😀 😝 a ked to budes musiet ste oprat 😅 😅 😀

dinduska
21. feb 2009

baby to len ja som taky nespavec?? 😀 😝 😎

kiert
21. feb 2009

Ahoj, je nas tu viac takych nespavcov, zavitala som na tuto temu, pretoze som prednedavnom riesila podobne problemy, ci mam alebo nemam tehu priznaky. Mala som silny tusak a som si robila test este den pred cakanou ms a bol uz jasne pozitivny, takze na pochybach som bola velmi kratko 🙂 . Inak tie tvoje testiky na fotkach vyzeraju podla mna pozitivne, tak drzim palceky, nech to vyjde.

dinduska
21. feb 2009

dakujem ale ja som si uz neni nicim ista.uz sa budem asi 500tykrat opakovat ale uvidime 😀 😀aj ja mam pocit,ze by to mohlo byt 🙂

cfh156
21. feb 2009

ahojte
tak ani ja ešte nespím
ja mam tiež v bruchu pocity že som tehu, ale skôr si myslím že si to všetko viac namýšlam

cfh156
21. feb 2009

može byt príznak to že ma na 4 den boli v podbrušku ale len tak sem tam 😅

dinduska
21. feb 2009

ja uz neviem co si mam myslit tak si radsej nic nemyslim 😀 pockam a uvidime 😀 😀 😀 .keby som tehu tak by som bola v 3tt a to je dost mozne,ze by mi test este ukazal / a hlavne ked som slabo krvacala tak hcg je velmi nizke lebo ten hormon zabranuje krvacaniu a vlastne ked ja som slabo krvacala tak ho nebolo dost a tym padom po tyzdni od krvacania tiez nieje este taky aby ho test zachytil na normalne// tak budem cakat 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre