Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
20. mar 2009

vejka a ms ma byt kedy?tie testy ma uz tak seru 😠 😠

sofinka30
20. mar 2009

aha...no neviem.moj muz vzdy hovori aka je blbost davat si testy...napr.moj dnes vysiel uplne negat.aj ked som si povedala,ze test si uz nedam,dala som...lebo koli tym bolestiam v noci sa bojim ak by to bolo aby to nebolo mimomaternicove...no a bol uplne negat.a to si si zas davala z poobednajsieho moču?a kolko dni ti to presne meska?

vejka22
20. mar 2009

ja ešte kojim tak mne menštruacia nechodi.minule som mala po pol roku a dr povedal že to mi teraz bude bars ako chodiť.ale ked sme mali s manželom pomer tak sme sa chranili tak on mi stale hovori že som neni že nemam byť s čoho ale mna stale sere to že mam tie bolesti v podbrušku.s čoho to mam teda? ☹

dinduska
20. mar 2009

tak to ti neviem poradit.skoc na gyndu ak ti cez vikend neprejde

sofi meska 9dni

sofinka30
20. mar 2009

no vejka to moze byt hocico ak nemozes byt tehotna..ja by som radsej behla k doktorovi..pre istotu

vejka22
20. mar 2009

len ja neviem kedy si najdem čas.ale chcela by som isť na buduci týžden.kamoška ma to iste a zistili jej že ma cystu.tak sa toho trochu bojim.

sofinka30
20. mar 2009

to uz nie je malo...no myslim si ze keby to malo byt take zle ako si ty myslis...no to najhorsie-zacnes krvacat a zvijas sa v bolestiach-mam to za sebou..

dinduska
20. mar 2009

sofi ale pri missede sa nekrvaca ani niesu bolesti ☹ ☹

sofinka30
20. mar 2009

obycajnej cysty sa nemusis bat...pokial nie je nad 5 cm ani s nou nic nerobia...ale pokial je obyc.vodova.To mi povedal doktor.Ale kedze nevies z coho su tie bolesti,ten cas by si si mala najst

sofinka30
20. mar 2009

tak potom nemam jasno co je missed...co to je?ja som mala normalny potrat a bolo krvacanie aj bolesti-dost silne

dinduska
20. mar 2009

missed je zamlknuty potrat a nijako sa neprejavuje iba na sone zistia,ze nebije srdiecko vtedy sa babatko musi operativne vybrat a vycistit maternicu. 😢 😢

sofinka30
20. mar 2009

fu...tak to teda neviem..ale aj tak si myslim ze nemozes mysliet na zle.teraz ta chapem ako potrebujes muzicka pri sebe-neistota,strach,milion otazok a napatie...neviem ako ti pomoct alebo poradit...a ake mas bolesti?

dinduska
20. mar 2009

to je len take pobolievanie nemam silne bolesti len ma tak pobolieva podbrusko.ja mam strasny strach,ze sa babatko nevyvija a preto test nesilnie 😢

sofinka30
20. mar 2009

a mam to !!!nemas knihu 9 mesiacov otazok a odpovedi ????ja to mam -uplne bombova kniha a tam som citala presne tvoj pripad,idem to pohladat...klud dindus a hlavne neries missedy...ok.?moment,najdem to

dinduska
20. mar 2009

tak hladaj a napis co si sa docitala

lucinka1104
20. mar 2009

dinduš kedy si testovala naposledy?

dinduska
20. mar 2009

luci dnes

vejka22
20. mar 2009

baby a myslite sa že ten test sa môže aj myliť?

sofinka30
20. mar 2009

" niekedy sa nepotvrdi tarchavost ani neskor a stava sa aj to,ze zena napriek negativnym tehotenskym testom o 7-8 mesiacov porodi." pisu tu len toto,ale upokojit by ta na tom mohlo to,ze sa stava ze mas testy tak velmi slabulilinke...si na zaciatku..stava sa ze ukazuju uplne negativitu a zena je napriek tomu tehotna.a pokial test nerobis z ranneho mocu,podla toho ako dlho si pred testovanim necikala-podla toho sa ti tam stihne nahromadit hcg.cim intenzivnejsie chodis v priebehu dna na wc,tym menej zachyteneho hcg..tak usmev draha !!!!pokial nemas silne krce a nekrvacas,nemas sa bat..to tam pisu tiez.INAK TU KNIHU ODPORUCAM VSETKYM TEHULKAM AJ SNAZILKAM

lucinka1104
20. mar 2009

veji jasné , že sa môžu mýliť ale je hrozne malo žien ktorým test neukázal ani po 8 tt najneskôr v 10 tt by mal ukázať každej dinduš to mi je teda fakt divné, nerozumiem prečo ti dr nezobral krv

dinduska
20. mar 2009

sofi dakujem za povzbudenie.ja na stastie nemam krce len pobolievanie.ale moja dcera ma znici taka je posledny tyzden strasne zla a protivne.celky den nechce spat furt len huka robi zle vobec ma nepocuva furt musim kricat a rozculovat sa.ja to nezvladam

dinduska
20. mar 2009

luci ja neviem.ani pri prvom tehu mi nebral hned.ja som sa pytala aj na sino ale povedal,ze to nebude viduet ze az o 2 tyzdne mam prist na kontrolu a potom pojdem aj na sono.no ak to takto pojde dalej tak uz teraz v stredu som tam naklusana

vejka22
20. mar 2009

robila som ho z ranneho moču.ja sa strašne bojim ja už nechcem byť tehotna.ja mam dve deti a to mi stači.mam aj taký bielý vytok niekedy.čsasto nemočim.ja už som s toho na nervy.baby čo mam spraviť?už som zufala s toho ☹ ☹

sofinka30
20. mar 2009

no...a to je ten problem.aj najmensie nahnevanie sa ti moze zintenzivnovat tie pocity bolesti...stres urobi vela.pobolievanie je normalne.pisu tam ze kratkodobe aj ostrejsie pichnutie bez krcov a krvac.je bezne.o chvilu mas doma tatina tak ..ta vystrieda 😀 .ona ta iste pocuje aj ked nekricis 🙂 ,takze je jedno ci to zopakujes ovela hlasnejsie..pocuje to tak isto.tak to maj na pamati a vynechaj tu fazu hnevu a kricania,neoplati sa rozculovat,treba tym prejst.vsetky detiska vedia poriadne hnevat.ked ta nahneva-pomysli si na mna ako mudrujem,zasmej sa a pohladkaj si brusko...budes vidiet ako bude aj brusko viac posluchat .Drzim palceky nech to zvladas

mmaattuuss
20. mar 2009

dindus ak chces tak napis do tehu poradne na http://www.omimine.cz/poradna/categorie/3/tehot... .

dinduska
20. mar 2009

dakujem sofi.ved nech je uz doma a mozem oddychovat.presviedcam ho aby prisiel uz v nedelu nech si zoberie volno no neviem ci nieco vybavil lebo ma vybity telefon a na ubytovnu pride az o siedmej.ja sa este troska upokojujem tym,ze pri pvom som robila test 5tt+7a test / a potom som testla 6tt+6a bol nadherny //.inak nechapem ako mozem byt vlastne dnes posla toho co povedal tak 6tt+2 ked od poslednej ms som 5tyzdnov y dva dni.asi sa sekol a kukol na tom kalendariku vedla lebo mne to sedi na 5tt+2tak som od ms.co vy nato?

malinke1
20. mar 2009

ahojte ja som tu nova a neviem ako to tu chodi ale viem ze som tehotna teda podla testov.A mavam aj bolesti v podbrusku.Viete mi poradit kedy priblizne sa to da zisti u lekara? 🙂

dinduska
20. mar 2009

lekar to zisti neboj len pekne po vikende chod 😉

sofinka30
20. mar 2009

co pisu tak podla sona 4-5 tyzden..ale z krvi skor,len nie kazdy doktor robi krvne testy.asi setria poistovne 😀 .dindus mohol sa kopnut..aj to sa stava.babiky ja koncim,ideme svokruske do zajtra-asi.tak sa lucim a prajem pekny vecer...papa

dinduska
20. mar 2009

ahoj sofi.papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre