Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

saksina
5. máj 2009

no babule, tie krce trocha zosilneli, citim ich presne v podbrusku, kde je maternica a smeruju k pupku... 😕

mery888
5. máj 2009

saksina...podla mna to mas dost nadejneee 🙂 🙂 to by mohlo byt babenko... 😉 😉
ja sa priznam ze ani nemam chut robiť ten testik, lebo aj tak bude len jedna carecka...asi to tak ma proste byt..asi som ete mlada na babo...sa utesujem.. 😒

saksina
5. máj 2009

mery neblazni! rano uz aj testuj, uvidis, ze tam budu dve ciarky, to ti nemoze byt len tak z nicoho nic zle. Ak by to bola crevna chripka, tak ta sa prejavuje max. 2 dni, nie? A ty si pisala, ze ti byva zle uz 4 dni. A to dost, ze musis odist z prace... Takze dost jasny signal! 🙂 A keby aj nejakou blbou nahodou tam bola len jedna ciarka, tak to vyjde nabuduce, nevesaj hlavu 😉

trinitka87
5. máj 2009

😵

mery888
6. máj 2009

tak som testla....☹ len jedna / tam je 😢 😢

saksina
6. máj 2009

mery ☹ 😢 to ani mozne nie je....

lucinka1104
6. máj 2009

ery čo maš za test?

mery888
6. máj 2009

babulky mrcha prave prišla...takže test neklame... 😢 😢 Ale bola som dnes u lekarky a vraj mam niečo so štítnou žlazou, preto mi aj zle bolo... ☹ takze nielen ze sa babo nezadarilo, ale este aj toto... 😢 😢

saksina
6. máj 2009

ach mery mojka ☹ ale ber to z tej lepsej stranky, aspon uz dr. vie, na co sa ma zamerat, nasadi liecbu a potom sa ti podari aj otehu,neboj 😵 velmi ti drzim palceky!!!! 😵

mery888
6. máj 2009

aj ja sa tym utesujem...ze to bude vyliecene a potom aj babanko pride 😉 nevzdam sa... 😠
a ty ako citis?
ja akurat idem do nemocky za kamaratkou co je v 8.mesiaci a chuda musi byt furt v nemocke...tak idem zdvihnut naladku... 🙂

saksina
6. máj 2009

no vidis, vsetko sa da do poriadku a jasne ze sa nevzdas! 😉

ja mam stale to pichanie v brusku vpravo, dnes trochu viac a sem-tam take akoby krce v mieste, kde je maternica... A neviem, ci sa mi dnes nezacina objavovat ten biely hlien, zatial ho je malinko, tak to skoro ani nevnimam... A hlavne odpocitavam dni do nedele 😀

saksina
6. máj 2009

A babule este sa opytam, v zaciatkoch tehu byva brucho take tuhsie, pevnejsie alebo moze byt mäkke? 😕 alebo to s tym nema suvis? 😝

mery888
6. máj 2009

tak pekne odratavaj...ani nevies ako a uz bude nedela...dufam, ze ti mrska nedorazi 😉 moc Ti to prajem... 🙂 🙂
a inak saksina kolko mas vlastne rockov?sa dlho snazite o babo?

martina46
6. máj 2009

ahojte, takze tehu nie som 🙂 aj mi to bolo najprv luto, ale teraz som rada, lebo tie ovulacne bolesti asi nie su ovulacne a mozno slepak, tak toto budem musiet teraz riesit a potom babanko, tak letim na dalsie vysetrenia 🙂
tak sa tu drzkajte a prajem poriadne jasne priznaky vsetkym snazilkam 😉
a snad coskoro sa opat zastavim 😀

lucinka1104
6. máj 2009

jaj mery no pri šťítnej žlaze veru nie ejľahkéotehotnieť ale rýchlo sa dápreliečiť možno mam aj ja ťažkosti s nou , lebo v minulosti som mala 😝
mati ajty sa daj rýchlo dokopy

saksina myslím, že to s tým nemá súvis 😉

dinduska
6. máj 2009

ahojte kocky 😉

ako sa mate?my sme dnes behali po meste a vybavovali nieake papierovacky 😖

mna nieako troska pobolievaju sem tam vajecniky inak som v pohode.

simi a ty kde si? 😕 😕 😕

dinduska
6. máj 2009

babky kde ste vsetky?

mna akurat chytili strasne zravky 😅

zjedla som kuraci stejk so sunkou a syrom jned vzapeti potom bryndzove halusky a zavrsila som to lekvarovymi perkami s makom 😅 😅 😅

moj muzik je uz zo mna zufali 😀 😀

saksina
6. máj 2009

no ja som si dala poobede kavu a odvtedy mi je tak blbo od zaludka, ze az 😒 Mala by som sa najest, ale nic mi nejde na chut 😝 😖

mery888
6. máj 2009

lucinka a ake problemy si mala s tou stitnou??
babulky aj ja mam zrafky...idem si neco dat... 😀 😀

simib
6. máj 2009

Dinduška moja tu som. ☹

dinduska
6. máj 2009

a co tak posmutno? 😕
deje sa nieco? 😨

simib
6. máj 2009

Hej mamine zajtra operujú plúca tak sa velmi bojím. 😢 😢 😢

dinduska
6. máj 2009

aha tak uz to je tu.neboj vsetko dobre dopadne.urcite jej ta operacia pomoze 😉 hlavu hore mati a bud silna.mamina ta bude potrebovat

simib
6. máj 2009

Ďakujem Dinduška.No zajtra dám vedieť.

dinduska
7. máj 2009

ahojte baby,kde ste vsetky?

ako sa mate?

majka,vanes,sofinka,hal co je s vami?kde ste?ako sa mate,ako sa dari?

sofinka30
7. máj 2009

ahoj dinduska,ja som tu uz malo,nejak akoby sa ma to netyka a ked sem nakuknem tak len preto aby som vedela ako ste na tom vy...dindus je to ozaj zazrak takto krasne otehulkovat na 1 snazenie v mesiaci 😅 ...teda ak som to dobre zachytila..ked som uz tu,spytam sa vas co to je ked 11 DC dost silno zacne pichat vo vajecniku.trvalo to ale 5 min.s prestavkami.no to pichanie bolo kratke,prestavky dhsie medzi tym,ale silne az ma prehlo v pase 😝 .iba mi oci vypucilo,ale som nestresovala kedze to prestalo..co to mohlo byt ?den predtym sme sa snazili.teda nesnazili,my sa nesnazime,normalne ideme na plno kedze sance su neni ziadne,iba ak by ten zazrak 😀 ..stava sa to pri ovulke ?lebo ja som to doteraz este nikdy nezazila... dufam,ze tu niekto je ..ozaj dindus a zle ti nebyva ?alebo ake mas priznaky ?a necitila si nic mimoriadne,alebo nezvycajne kratucko po oplodneni ?

lucinka1104
7. máj 2009

ovu 😵

dinduska
8. máj 2009

ahojte kocky

sofi to bola ovu 😉

babky ja umieram.je mi uplne hrozne 😒 pred pr dnami som mala total sravku a teraz nemozem absolutne nic zjest.ked si spomeniem na nieake jedlo tak bysom hned blila 😖 pred chvilou som zjedla trosicka ryze a teraz troska cucoriedok.boli ma cele telo.nemozem sa ani pohnut.svojich prs sa nemozem ani dotknut.

lucinka1104
8. máj 2009

no dinduš príznaky sa zvyknú dostaviť až v 7 tt 😝

dinduska
8. máj 2009

vies co luci ale ono je to strasne 😒

ja som pri prvom tehu ani nevedela,ze som tehu .a teraz mam upln vsetky priznaky ktore mozem mat 🙄
dnes je mi tak zle,ze som este ani nevyliezla z postele.manzelik bol 3,5hod vonku s malou aby som si mohla v klude odychovat.vobec mi nechuti jest.ked si na nieco spomeniem tak ma napne.akurat som dostala troska chut na chipsy tak mi manzelik utekal rychlo kupit.a ty prsia no to ani nehovorim.mna normalne boli ked sa mi o ne trie tricko no hroza a bradavky to ani nehovorim.unavena som stale len sa cely den valam.dufam,ze to rychlo prejde lebo ked muzik v pondelok odide tak to nebude bohvie co ked budem s malou sama 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre