Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lumimi
22. sep 2009

Zdravím. Poprosim Vas o radu.
chcela by som otehotniet, minulý mesiac som vysadila antokoncepciu, v období ovulacie som mala slabucke bolesti v oblasti vajecníku tak dufam ze ovulácia prebehla a teraz mi to meská 2 dni, tak neviem ci este cakat ci pride alebo si kupit test a dufat ze bude pozitivny, mala som minulý týzden také bolesti ako pred menzesom ale teraz to prestalo, necitim sa nejak divne - tak normalne ale vsade citam ze zena vie ze je tehotná - ja na to furt sice myslím ale neviem to ziadne iné priznaky nemam, proste nič, len mi to mešká. pred tabletkami som mala pravidelné, tak neviem co si mysliet.
dik za názor.

inka28
22. sep 2009

ahoj, ja Ti mozem len napisat, ze ja som to vobec necitila, tak tomu moc neverim, ze to zena citi... 😉
drzim palce

mija777
22. sep 2009

ahoj lumimi
to meskanie mohlo sposobit vysadenie HA.Aj mne sa to stalo,ked som ju 2 roky dozadu vysadila.Ale nevravim,ze nema vyznam kupit si test a budes vediet,na com si.Mne na piaty den meskania vysiel pozitivne.Tak drzim palce 🙂

lumimi
22. sep 2009

Dakujem odpovede, asi pockam do piatku a kupim ho, myslim ze by to bol fakt vellky zazrak ak by sa to podarilo hned. (no aj tak tajne dufam, ze ano)

maajka83
29. sep 2009

Ahojte 🙂 ako sa tu mate? Dinduska uz mas peknych 27tt za sebou🙂 a ja uz cakam kedy pride ten den D a pojdeme do porodnice.
A ako sa vam dari. Dufam ze si kazda najdete vytuzene // ciarocky na testoch. Drzim kazdej prsty.
Lucinka a ty sa mas ako?
Majte sa krasne.

milovana
30. sep 2009

lumimi... ako citam, tak sme na tom rovnako.... aj ja som vysadila a asi tyzden po MSN som mala bolesti na vajecniku... a piatok si tiez idem roit test....

vefi89
1. okt 2009

milovana a lumimi,

po vysadeni antikoncepcie by sa este daky cas nemalo dat otehotniet, pretoze telo sa musi najprv prisposobit zmene. neznamena to, ze sa vam nemoze stat, ze budete tehotne, ale pravdepodobnost je strasne mala. Mne osobne som po vysadeni antikoncepcie mrska meskala asi dva tyzdne, a otehotnela som az po dvoch rokoch.
Ja vam prajm, aby vam to vyslo, ale velmi sa neteste, aby ste potom neboli sklamane 😉 rzim vam palceky

mylightt
1. okt 2009

ahojky! neviete ci patri k tehotenskym priznakom aj krvacanie z nosa -2dni po sebe a z dasien pri cisteni zubov. Inak ma len boli brucho a sem tam pichne,vone a zapachy vnimam ovela intenzivnejsie a nechuti mi jest.

vefi89
1. okt 2009

mylightt, ano patri to tam, ale pokial nemas ine priznaky, tak sa na to nespoiehaj 😀

milovana
1. okt 2009

vefi89, mas pravdu, ale ja si uz asi aj namyslam xute a podobne... zajtra si ten test urobim i ked viem, ze zbytocne... ☹ ☹ ☹

milovana
2. okt 2009

tak test bol negativny..... ☹

miroslava89
2. okt 2009

milovana a kolko dni ti meska?

evulka777
3. okt 2009

ahojte mám podozrenie že som tehotná mam take divne stahy v bruchu ale nie je to bolest v pravom zmysle slova len pocitim taky stah asi 10 sekund a potom nic, opakuje sa to kazdych 20 minut priblizne neviem co to je tehotensky test som si nerobila lebo este som len 6 den po ovulacii prosim pomozte mi

jalanecek
3. okt 2009

evulka777 a menzes ti meska??

milovana
3. okt 2009

miroslava...nemeska....mam dostat az o 9 dni....len som dufala.....

vibeke
4. okt 2009

baby ja som robila test Pepino,, este 2 dni pred ocakavanou menstr. a vysla velmi silna druha ciarka,, .. citlivy testik.... po tyzdni na mna zacali chodit vsetky mozne priznaky ,, postupne kovova chut v ustach, vsetko mi smrdelo,, ranne nevolnosti , ktore sa prehupli do celedennych neznesitelnych nevolnosti,, caste grckanie,,,, a to len v pondelok zacnem 9 tt.
ale nebojme,, skoro to skonci a my sa budeme tesit z rastuceho bruska 🙂

predtym ak som otehotnela ma strasne zaujmala otazka..... ze pravidelne 5 dni pred menst. sa mala hnedy vytok,, tak som chcela vediet, ci ho budem mat aj ked otehotniem,,, mala som , ale len 2 dni,, a to mohol byt znak uhniezdenia a potom nic...... velmi ma to zaujmalo,, a nikde som nedostla priamu odpoved. lebo tak som si mohla skor zistit, ci sa podarilo, ci nie... ak niekoho zaujma nieco podobne... 😉

milovana
5. okt 2009

blahozelam ti.... 🙂

mka
6. okt 2009

čaute babenky poradte mi.Mám nepravidelnú menš.očakávam ju každú chvíľu,ale pred ňou také príznaky nemám.Hneď ráno ako otvorím oči,tak sa mi krúti hlava a som strašne hladná.Keď niečo jem, tak ma bolí žalúdok a je mi zle(nevraciam).Sem tam ma bolia až svrbia prsia a tiež ma pichalo 5 dní v podbrušku, teraz už nie.Dnes som si robila test RapidClear, ale nič 😢 .A najnovšie, nám rada kávičku, ale dnes sa mi po dlhom čase zhnusila a chodím častejšie na wc. Tak neviem, čo si mám myslieť. 😕

xxveronikaxx
6. okt 2009

mka
Môže to byť buď z toho že čoskoro dostaneš menštruáciu alebo z toho že si tehotná.Mňa pred menštruáciou všetko bolelo.

mka
6. okt 2009

lenže pred menštruáciou ma maximálne pichá v podbrušku, ináč nič. Už sa snažime rok a už mi z toho asi začína hrabať

mka
6. okt 2009

lenže pred menštruáciou ma maximálne pichá v podbrušku, ináč nič. Už sa snažime rok a už mi z toho asi začína hrabať, ale dík 😅

milovana
7. okt 2009

radsej xod k lekarovi...aj ja som mala pocit, ze mam priznaky a nebolo to nic.... zrazu som mala xut na kavu a banany, inac kavu nemam rada a asi po 4 dnox som kavu nemohla ani citit....a test bol negativny.... bolelo ma v podbrusku...ale nic...takze asi tak...ale drzim prsty

sisi8881
8. okt 2009

Ahojte ako mozem zistit , ci som alebo nie som tehotna okrem vynechania mrchy? mrchu mam dostat presne o tyzden, ale uz sa neviem dockat, ci sa podarilo alebo nie.

mia81
8. okt 2009

sisi dalsi s priznakou su citlive prsia alebo unava.Ak pijes kavu moze ti prestat chutit.Ja som napr. bola strasne unavena chodila som spavat ako sa hovori zo sliepkami a vyjedala som kysle zavaraniny.

milovana
8. okt 2009

sisi, tak si urob test 🙂

bubinkaaa
8. okt 2009

mka......mozes byt tehuuuu a nemusis.......test Ti este nemusel ukazat tehotenstvo,a mozes byt tehuuu

lyzenka
9. okt 2009

no ja som si včera musela ísť kúpiť baranie rohy... 😀 15-teho sa má dostaviť MS ...no som zvedavá....teplota je stále nad 37 od stredy....

milovana
10. okt 2009

ja by som mala dostat MS 12teho a teplotu mam stale 36,6- 36,8....

mywiel
10. okt 2009

lumini mne sa podarilo hned takze zazrak nezazrak vyslo to na prvy sup, uvidim ci vynde aj druhy krat 😉

mywiel
10. okt 2009

Sisi ja som si vsimla ze na zaciatku ked som este netusila, ze som tehu mi zacali tmavnut bradavky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre