Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lu27la
9. dec 2010

zajtra idem...a tiez mas to brucho take nafuknute?

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la hej hej tiez a pis na moj nick aby so tu stale nemusela kukat ci si uz odpisala 🙂

lu27la
9. dec 2010

@solinkarka prepac zabudla som 🙂

lu27la
9. dec 2010

@solinkarka a kedy mas termin?

toja
9. dec 2010

ahojte

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la podla lekara cca 28.7. ale mala som posunutu ovulku cize o nejaky tyzden neskor si myslim a ty?

solinkarka
9. dec 2010

@toja ahoj..tehulka? 🙂

toja
9. dec 2010

soli ahoj,nie,som po laparke a snazim sa byt tehulka.a ty? 🙂

solinkarka
9. dec 2010

@toja aha.. vsak vidis co mam napisane pri mojom nicku? 🙂

lu27la
9. dec 2010

to zistim az zajtra ale ak podla MS poslednej tak 8. tyzden 😵

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la este raz...pis to na moj nick

lu27la
9. dec 2010

@solinkarka boze moja prepac ale ja som este stale z toho tak rozrusenaze neviem co robim :D

lu27la
9. dec 2010

@solinkarka a mas uz tehu knizku?

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la ja budem mat knizku az po sone 19.1. ked budem v 12tt

lu27la
9. dec 2010

solinkarka fiiha az tak neskoroo

veronkaj
10. dec 2010

ahojte napíšete mi čo si myslíte o tomto???
mávam cyklus 28-29 dní, naposledy som mala ms len dva dni, mám iba jeden vajíčkovod - pravý, a snažíme sa o mimi a podľa bt aj bolestí bola ovulácia /mám bolestivú /na pravej strane na 14-15 dc a snažili sme sa pre istotu každý druhý deň. Občas bolo v pdobrušku aj pichanie.
na 21-22dc v noci som sa zobudila na dosť silnú krátku bolesť v podbrušku a po pár minutach to prešlo, dva dni pred tým aj doteraz ma občas pobolieva v podbrušku a aj smerom k vaječníku občas., včera 23dc som zaspala v práci za stolom a to som si len na chvílu oprela hlavu, dvorce mám trochu tmavšie a občas trošičku pobolia prsia ale aj pri dcére ma zaboleli len raz. BT postupne sa zvyšuje a teraz sa drží medzi 36,8-37.
že by sa podarilo???

solinkarka
10. dec 2010

@veronkaj co ti na to napisat? vsetko je mozne ale to zistis le ty sama...pockaj este par dni a v den kedy by si mala dostat ms skus test. vela stastia

veronkaj
10. dec 2010

@solinkarka ďakujem
viem, že je možné všetko aj ked už pomaly prestávam veriť, že by to bolo zrovna možné u mňa a tým, že mám funkčnú jednu stranu sú tie šance aj vzhľadom k veku menšie o dosť,
ale tá bolesť ma fakt prekvapila a ten trapas zaspať v práci 😀 a potom že pýtať si väčší plat???
najhoršie je to čakanie a hoci mám možnosť si ísť dať zobrať krv, radšej to dopredu nechcem vedieť, čo ked zase bude pozitívna a mimi odíde a takto ak má zostať a zostane tak to zistím neskôr,

ja len že či niekto nemal takéto pocity a ako mu to potom vyšlo.

adulka1981
10. dec 2010

@solinkarka ahoček, môžem sa opýtať, kedy si mala poslednú menštruáciu??? Ja som mala naposledy 29.10.2010 a doteraz mi neprišla. Zažila som minulý mesiac šok, tak možno preto. A robila som si aj test navečer a neukázal mi nič. Môžeš mi k sebe hodiť zopár riadkov? Dík moc

solinkarka
10. dec 2010

@adulka1981 Ahoj..poslednu ms som mala 21.10...a kedy si si robila ten test?

adulka1981
10. dec 2010

@solinkarka Tento týždeň v pondelok, ale navečer. Inak mám posunutú ovulku, niekedy až po 20-tom dni. Ty kedy si si robila test, koľko ti to meškalo? Robila si si ho ráno a ukázal ti hneď, že si? Už si bola aj u lekára a potvrdil ti to??? Mávaš ovulku v strede cyklu?? A máš nejaké príznaky tehu?

solinkarka
10. dec 2010

@adulka1981 ja som tiez mala posunutu ovulku, mala som ju az na 19dc cize cyklus som mala nejaky az 33dnovy, teda aspon podla merania BT ale to sa mi stalo prvy krat a akosi sa to vtedy aj podarilo..ja som robila test 10dpo a bol tam duch..potom za dva dni som zopakovala a uz bola silnejsia. a preco nezopakujes znova test? 🙂

adulka1981
10. dec 2010

@solinkarka a kedy si si robila ten prvý test a koľkého druhý??? Na ultrazvuku ti to už bolo teraz vidieť?

solinkarka
10. dec 2010

@adulka1981 ved ukludni sa...sprav si test a ked nic tak chod na gyndu 🙂

adulka1981
10. dec 2010

@solinkarka veď ja som kľudná, len som sa pýtala🙂. Kamoške neukázal test aj keď bola na konci druhého mesiaca, poslednú dobu počúvam na testy, nič moc správy. Preto som sa pýtala. A na gyndu pôjdem budúci týždeň určite ak to dovtedy nedostanem.

solinkarka
10. dec 2010

@adulka1981 sprav si zajtra rano test..najlepsie mamatest s citlivostou 10

veronkaj
10. dec 2010

tak aj asi tehu nebudem zase, teraz som bola na toalete a hoci je 24dc tak na papieri bolo trochu ružového a pobolieva ma podbruško takže to bude asi skorší menzes

stanca22
11. dec 2010

@lu27la Tak to Ti gratuľujem ... 😉 🙂 😀

meatfly24
11. dec 2010

@babenko presne viem ako sa citis...ja asi 4-5 dni po teoretickom oplodneni som zacala citit tlaky v podbrusku a neuveritelne mi narastli prsia a strasne ma bolia a pritom menstruaciu mam dostat cca o dva tyzdne. tak som si zrobila test... test vysiel negativne ale aj tak mi to nedalo a sla som k lekarovi a ten mi na ultrazvuku povedal ze tam nie je nic ale ze mam sliznicu nejak vysoko a to sa mu nezdalo tak mi dal zrobit krvny test na HCG a to vyslo tiez velmi nizke..takze tehu nesom... ale prsia ma bolia uz tak neskutocne ze ani ne bruchu lezat nemozem...tlaky v podbrusku mam stale...takze ja uz tiez som z toho mimo ...
drzim palce len aby ti vsetko vyslo 🙂 a aby si mohla nam za par dni napisat v ktorom si tyzdni 🙂))

veronkaj
13. dec 2010

ahojte,
no tak po víkende, je to čudné ale v sobotu ma neskutočne boleli prsia, v nedeľu len trošku, čo mne teda pred ms nezvyknú ale pobolieva ma aj podbruško viac alebo menej ako kedy počas dňa, hlavne ked dlho chodím, to špinenie na 24 dc bolo len chvíločku a potom nič, a bt je 36,8, dnes mám 27dc tak som zvedavá čo bude najbližšie dva dni, mám pocit ako by mal prísť menzes ale bola by som rada keby neprišiel. no som zvedavá čo z toho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre