Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

majkushka
31. aug 2011

@mishuu aj bez nohavic je to dost naročne ☹

linda81
31. aug 2011

@majkushka ahoj....no ja som dnes 4DC, to bol daky blby test....takze idem na laparoskopiu predsa len a potom sa uvidi....uz som celkom zmierena so vsetkym...ale ta nedela bola hrozna ked dosla MS.....a to som este v sluzbe bola 24 ku...rano som revala neskutocne, ledvo som sa dokopala do roboty...

majkushka
31. aug 2011

@linda81 juj to ma mrzi určite ta laparka pomože neboj všetko bude dobre na vianoce už budete skušat , držim palčeky držkaj sa

linda81
31. aug 2011

@majkushka no mm ide na kontrolny spemiogram a potom sa uvidi, ci IUI ci IVF

majkushka
31. aug 2011

@linda81 vysvetliš mi tie skratky ?

linda81
31. aug 2011

@majkushka IUI...intrauterinna inseminacia, IVF- in vitro fertilizacia

andrema
31. aug 2011

@kaekole na prvykrat nam vysla 😀

ada258
31. aug 2011

@moni tak teda nemysliš si že som tehotná? ..lebo mam bolesti v prsnikoch a niekedy ma pichne v podbrušku alebo taak...prosím odpíš..

ada258
31. aug 2011

@mishuu okej..ale tak bolia ma prsniky a trošku podbruškom ma pichá...mysliš že môžem byť tehotná? a cez plavky sa ai tiež neda že? ..šiže kym nemam pohlavny styk..nemam ťiadnu šancu otehotnieť ?..ďakujem za odpoved..a z čoho ma potom môžu boliet prsniky? ..

mishuu
1. sep 2011

@ada258 prsníky, podbruško môžu bolieť z mnohých príčin, tehotenstvo je len jedna z nich...a ak nemáš pohlavný styk (tým sa nemyslí trenie cez nohavice) tak jedine že by do teba vstúpil duch svätý!

kaekole
1. sep 2011

@mishuu tak robila som dnes test a vysiel pozitívny. dokonca až dva. Tak som v soku a som najstastnejsia 🙂) Ty ako?

kaekole
1. sep 2011

@andrema tak aj nám sa zadarilo teraz na prvý krat 🙂 test pozitívny, dve ciarky 🙂

andrema
1. sep 2011

@kaekole super, gratulujem

andrema
1. sep 2011

@kaekole no my mame uz jednu opicu 🙂) tak to az tak neponahla, ale tak skusame...uvidime teda, lebo termin kramov sa blizi 🙂

majkushka
1. sep 2011

@kaekole gratulujem velmi krasne že ? my sme tak prve na prvy šup mali 🙂 🙂 🙂

mishuu
2. sep 2011

@kaekole aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULUJEEEEEEEEEEEEm 🙂 🙂 🙂 ja žiaľ dnes mám test negatívny, ráno som mala hnedý výtok, inak už zvyšok dňa nič, tak neviem asi zajtra začne mrcha, ale nič ma nebolí, necítim sa na mrchu, ale asi to zajtra príde, mne to vždy príde v sobotu, aj keď čakám o deň skôr či neskôr, ako naschvál vždy v sobotu, tak zajtra uvidíme, dám vedieť a ešte raz gratulujem, až ma v bruchu zabolelo, keď som si to prečítala, že máš pozitívny test 😀 😀 😀

kaekole
2. sep 2011

@mishuu dakujem velmi pekne. ja som dnes bola u doktora, hCG mám zvýšene, ale na sone ešte nic nevidiet. som vlastne v 4 týždni a par dní, takže uplne cerstvo. Ja som inak pocas celeho cyklu nemala ziadne spinenie, priznaky boli halvne bolave zvacsene prsia a bolest podbruska. Inak moja kamoska mala až po týždni meskajucich kramov pozitívny test. tak pockaj a ked nepride mrcha. tak opakuj za par dni. daj vediet ako.

mishuu
3. sep 2011

@kaekole kedy ideš zase na kontrolu, o 2 týždne? To by už malo byť určite niečo vidieť však? 🙂
Ja mám aj dnes len hnedý výtok, inak nič ani bruško ma nebolí, dnes som si test nerobila, uvidím či príde mrcha poriadna, či nie a ak tak urobím zajtra al. v pondelok...
Ja som mala tiež veľmi boľavé prsia a teraz to prestalo, boleli zhruba od 5 DPO a odvtedy ma aj bruško bolievalo ako na mrchu, teda skoro 2 týždne pred mrchou a mala som ten ružový výtok na 6 DPO...teraz odvčera hnedý výtok ako na začiatku menzesu...asi dostanem v priebehu dneška, necítim sa tehotne 😅 ty si nejak podvedome cítila, že si alebo si sa cítila normálne? Aj ty si na to vkuse myslela? Pretože ja sa na sebe trošku hnevám, stále som na to myslela a dosť som sa pozorovala a preto sa bojím, že to nevyšlo, že je to psychikou...

nemo1985
3. sep 2011

ahojky holky, tak trošku špiním,že by uhnizdění, dostat to mam až za týden, jsem 8dní po ovu
😕

kaekole
3. sep 2011

@mishuu myslela som na to stale, a robila som si jak blazonko test asi týžden po ovulaci a potom zas za par dni a stale boli negat, nechcela som tomu verit, lebo som sa citila podvedome tehotne, aj kvoli priznakom a aj som to nejako citila. Tiež som mala chvilky že som si myslela, že prehanam, som si davala na seba pozor, nepila kavu a ani redbulll. Ako vlastna psychika ta može zmagorit, ale aj ja som sa tak chovala a vidis že som tehu. ešte pockaj chvilu a testuj sa, kým nedostanes kramy, stale možes byt tehotna. A priznaky tiež si mala. A ked to nevyjde, tak budes pokracovat na novo. Ako dlho sa snažITE?
Idem za lekarom v stredu, tak mi povedal. A v pondelok ešte na krv, že ako mi rastie hCG.

katarinkam
4. sep 2011

@mishuu tak ako sobota za nami niečo nové?

andreaa1983
4. sep 2011

@vivien ovulacia sa kludne moze omeskat... som zivy priklad, ale stres robi fakt svoje...

andrema
4. sep 2011

@majkushka @kaekole ahoj, takze sa hlasim, dnes som robila test, dve ciarky, aj ked jedna velmi slabucka,ale je tam 🙂

majkushka
4. sep 2011

@andrema aj ja chcemmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 , samozrejme sa velmi tešim s tebou už len nech rastie hadam sa aj nam poštasti

andrema
4. sep 2011

@majkushka drzim palce

kaekole
4. sep 2011

@andrema supeer, tesim sa 🙂)))

andrema
5. sep 2011

@kaekole no mozno sa stretneme v porodnici 😀

bugynka
5. sep 2011

Ahoj baby už druhý týždeň , ma veľmi bolia prsia a v podbrušku , mrchu mám dostať tento týždeň , robila som si aj test ale nič ....Ale mám taký pocit že som tehu a aj manžel si to myslí tak držte palce aby to vyšlo ... a keď nie tak dúfam že další mesiac 🙂
Myslíte že isi to namýšlam ?

dari226
5. sep 2011

@kaekole super

a ostatne kocky?ako ste na tom?

mishuu
5. sep 2011

@andrema gratulujeeeem 🙂

@katarinkam ja menzesujem od soboty, takže nič na prvýkrát, ale nevadí, budem sa snažiť na to nemyslieť, teraz chystáme svadbu na november, už sa to pomaly blíži, tak sa budem zaoberať tým a možno sa pošťastí ešte pred svadbou a ak nie tak presne cez svadbu mám mať plodné dni 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre