Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katarinkam
5. sep 2011

@mishuu gratulujem 😀 tak sa aspoň zabavíš myšilenkami na svadbu a čas pojde rýchlejsie, ja som tiez chcela začat pred svadbou ale som sa bala že ak by to vyslo na prvý krát tak by som o tom nevedela ešte a náhodou by som pila čo by mohlo byť zlé alebo by som mala nevolnosti, či bola nedaj Bože na rizikovom. Tak sme začali až po svadbe, ale že mnoho báb otehotnelo pred svadbou a boli v pohode, to ja som stresista :-P Treba počkať na svadobnú noc, bude to plodné obdobie 😀 😀 😀 A kde máte svadbu a ktorú den?

katarinkam
5. sep 2011

@andrema
@kaekole baby gratulujem a v tichosti závidím držte sa a hurá do štastného konca, dúfam že budem mať termín mesiac po vás 😀 😀 😀 ak sa zadarí

andrema
5. sep 2011

@katarinkam dakujem, drzim palce

manamani1
6. sep 2011

@kaekole ahoj, kolko ti meskala menstruacia ze test vysiel pozitivny?

manamani1
6. sep 2011

@dari226 ahoj,tebe az na 17ty den od oplodnenia ukazal test? ja som doteraz mala negativne,vcera som mala aj ja 17t po opl. myslis ze by som este mohla byt?ja tam sanca?

manamani1
6. sep 2011

@linda81 ahoj,prisla ti ménstruacia?

dari226
6. sep 2011

@manamani1 no urcite je,zalezi od citlivosti testu

kaekole
6. sep 2011

@manamani1 test som si robila v den ocakavanej menstruacie. s citlivostou 10. tebe meska?

manamani1
6. sep 2011

@dari226 mala som aj citlovost 10 aj 25☹

dari226
6. sep 2011

@manamani1 no do toho sa nevyznam ako si merane tie citlivosti,ja som mala ten ktory pouzivaju aj v nemocnici.a len jemna ciarka sa ukazala ta druha

manamani1
6. sep 2011

a po kolkych dnoch bola druha jemna?17DPO? ako sa volal tent test?

manamani1
6. sep 2011

@dari226 a po kolkych dnoch bola druha jemna?17DPO? ako sa volal tent test?

katkav
6. sep 2011

@dari226 cim nizsie cislo, tym vyssia citlivost, takze na zaciatku tehu je lepsie cikat na 10tku 😉 Čím je číslo pri HCG nižšie, tým je tehotenský test citlivejší, je schopný zistiť veľmi skoré tehotenstvo 😎

manamani1
6. sep 2011

@katkav a najskor kedy?

katkav
6. sep 2011

@manamani1 ja osobne by som skor ako v den predpokladanej ms netestovala, je to zbytocne, pretoze babatko este nemusi produkovat tolko hcg, aby to test zachytil a ty sa otestujes a budes zbytocne smutna, aj ked by si bola tehu. Takze vyhodis zbytocne korunky za test a pokazis si zbytocne naladu. Urcite ukaze test niekedy uz aj predtym, ale ja ked som bola tehu, tak uz som to tusila, tak som testovala, tusim 4 dni pred a test nic a potom ked som si ho spravila v den ms, tak uz boli slabe ciarky o par dni neskor zosilneli. Drzim palce, treba byt trosku trpezliva 😉

manamani1
6. sep 2011

@katkav si zlata. menstruacia mala mala dojst 3.septembra a test som si robila naposledy 4.septembra/den na to/...je mozne ze som a este neukazal? Dnes je prvy den,co mozem povedat ze sa citim cudne. Od obeda mi je tazko,a co som zjedla vychadza "hore hrdlom",lenze nezvraciam.Moze to byt to?

katkav
6. sep 2011

@manamani1 jasne, ze moze, mojej kamoske test neukazal, kym nebola v siedmom tyzdni, takze ona sa to dozvedela az potom ked isla k lekarke, ze vsak vy ste tehotna. Vsak ak bude meskat este par dni, tak testni znova, pripadne chod k lekarke, zoberie ti krv a zistia tak, ci si tehu alebo nie. Mne bolo cudne uz po ovulacii par dni, mne sa tocila hlava, na odpadnutie mi bolo, som mala pocit, ze mam stale nizky tlak a spala som ako 5 dnove stena 😉 prsia ma boleli, ale to som pripisovala novej posteli a novemu matracu 😉 neskor ma zacala palit zaha, ale to som uz vedela, ze som tehu 😉 na vracanie mi bolo az neskor. Testovala si rano? S 10tkou?

manamani1
6. sep 2011

aj rano aj stale,aj 10 aj 25🙂))))))))))))))....ved mam 6 ci 7 testov, niekde ajvidim velmi slabulinku ciaru,ale zda sa mi ze to je tá výrobná🙂)))))...bože toto čakanie je hrozné!!!

katkav
6. sep 2011

@manamani1 a manzel ju tam nevidi? neboj sa, nebude to tajomstvo 9 mesiacov 😉

manamani1
6. sep 2011

kamaratka hej,manzel ten uz sa jeduje,ze furt sa testujem🙂 je mozne ze je tam,a je taka veeelmi slabulinka?

katkav
6. sep 2011

@manamani1 hej, ja som mala uplne taku slabucku na zaciatku tiez. O tyzden to uz bude riadna kolajnica, uvidis 😉 tak ak ju tam kamoska vidi, tak tam je. 😉 Tak testni este v nedelu, potom sa objendaj na gyndu a uvidis. Vsak aj tak by este lekar nevidel srdiecko, este by si aj tak bola len v 5.tom tyzdni teraz. 😉 az o take dva-tri tyzdne by bolo vidiet srdiecko, tak aj tak musis byt trpezliva. 😀 😀

manamani1
6. sep 2011

@katkav ..nič iné mi neostáva 😒

katkav
6. sep 2011

@manamani1 ak meska ms, aj testik ukazuje druhu ciarku, urcite sa podarilo a v maji budete mat druheho drobceka 😉

manamani1
6. sep 2011

ms meska, a v testiku som si nie ista🙂))) pojdem pre dcerku do skoly a kupim si, a poobede spravim🙂))

manamani1
6. sep 2011

@katkav ms meska, a v testiku som si nie ista))) pojdem pre dcerku do skoly a kupim si, a poobede spravim))

katkav
6. sep 2011

@manamani1 vydrz do rana 😉 nech tam je co najviac hcg, lebo poobede je uz riedene tvojim pitim... ked ti uz meska a stresuje ta, ze je ciarka slaba, skus testnut radsej rano, nech je vyraznejsia 😉

nena13
6. sep 2011

@manamani1 Ahoj-ani mne neukázal test tehotnosť prvý deň meškania,ale mne to nedalo,lebo nejako som sa cítila inak ako inokedy pred menštruaciou,urobila som si 2 test asi o 3 dni a bola tam slabunká druhá čiarka.Kľudne môžeš byť tehotná...

manamani1
6. sep 2011

@nena13 no test je negativny...zajtra je uz 4 den co meska☹

manamani1
6. sep 2011

@katkav test je negativny..zajtra je uz 4ty den co mi meska☹(

nena13
6. sep 2011

@manamani1 Zvláštne...a skúšala si terz 4 deň testovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre