Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

anjelik007
22. jan 2012

@emilia25 a ked ti vysiel pozitny test, tak v ktorom si bola tyzdni?

emilia25
22. jan 2012

@anjelik007 ahoj no mne vysiel prvy krat den pred ocakavanou ms.to som bola asi v 4tyzdni?

yokralovnayo
22. jan 2012

Baby chcem sa spytat, mam to dostat az 31.1. ale uz 3 dni mam pocit ze sa mi zvačšili prsia, mam zvysenu teplotu aj trochu biely vytok, co nemavam. .... muz si tiez vsimol tie vacsie prsia a hned ma donutil urobit test :D on by bol rad keby som v tom bola... ale vysiel negativny, čo som aj cakala... urcite je na test skoro... on mi ho rozbalil a priniesol do kuchyne na stol, ze chod na wc :D a potom pri nom cakal 5 minut .. planujeme otehotniet v lete, ale boli by sme radi mooooc mooc aj teraz 😀 co myslite, tie priznaky?????

lucinocka
22. jan 2012

@yokralovnayo bez sance aby ti na 5 DPO vysiel pozitivny test..v tomto case sa vajicko zvycajne este len zahniezduje, tak pochybujem, ze mozes mat tak skoro nejake priznaky..

yokralovnayo
22. jan 2012

@lucinocka to ja viem ze to je bez sance :D ale muž to chcel, doma sme mali kupeny test, takže to bolo len kvoli nemu robene 😎 inak uz mame jednu dcerku 1.5 ročnú, vtedy som mala prve priznaky asi 2 dni pred tym, ako som to mala dostat... stale wc a bolo mi na zvracanie.. ale teraz nic take zatial... no uvidime, musíme čakať

lucinocka
22. jan 2012

@yokralovnayo drzim prsty 🙂

yokralovnayo
22. jan 2012

vďaka, aj vám 😉

moischaaa
23. mar 2012

Baby my sa snazime o babo 7rokov, teraz beriem prvy cyklus metformin 500vku,
Zabral a bola ovulka ,dnes som cca 11DPO a dnes mi je od rana na odpadnutie, mam navaly tepla a zo vsetkeho ma napina, MS cakam za cca 3-10 dni kedze mam nepravid. Test je jasne ze negativ,co myslite? Nadeje si nerobim stale si nahovaram ze to je vdaka tomu metformin,
Dik za kazddu reakciu

mimuska981
28. mar 2012

dobry den mam strasne bolesti brucha ale nevraciam ani nic myslite si ze moze byt priznak tehotenstva len bolest brucha??a k tomu ziadne ine priznaky

evickav
28. mar 2012

@mimuska981 tak toto trápi aj mňa,,, nemám nijaké iné príznaky,ani prsia, nič...
len bruško ma fakt dosť bolí už 5 dní,,, až tak pálivo,,, neviem ako presne by som to opísala,,, a vlastne mi aj horšie trávi,,, ms by som mala dostať až 3-4.4.

dominika115
1. apr 2012

ahojte neviem ci som tehotna robila som si aj tehotensky test ale visiel mi negativny..mam caste bolesty v podbrusi a mam aj citlive prsia,caste mocenie..je mozne ze som tehotna????

biibii
1. apr 2012

@dominika115je to mozne 🙂 a kedy mas dostat menzes? ja mam tiez taky pocit a tiez som mala negativny test 😒

afrika
1. apr 2012

@dominika115 najlepšie by bolo zopakovať test cca za 3-4 dni. môžem sa opýtať koľko máš rokov 😉
nemusí to byť hneď tehu, môže to byť zápal, predmenštrua. stavy, ovulka 😉

sarka307
2. apr 2012

@babenko nie nie pozdejšie sa zahniezdi aj príznaky ... 🙂vygúgli si 😉

minune
3. apr 2012

@nadka01 no ja mam taky isty problem

minune
3. apr 2012

@katakata no to hej ale asi niektore sa musime vela snazit

mimi000
3. apr 2012

@moischaaa
ahojte, tak to tu čítam a narazila som na Teba, tak ma to zaujalo no čo? ako si dopadla, tehotná - dúfam že hej.

dominika115
4. apr 2012

@afrika mam 17

afrika
4. apr 2012

@dominika115 a ako? robila si test?

dominika115
4. apr 2012

@afrika ano robila som si a visiel mi negativnyy mislim ze ste clovek s ktorym sa vazne da rozpravat

afrika
4. apr 2012

@dominika115 najprv si dorob školu, uži si mladosť a hlavne dávaj si pozor pri sexe 😉 .
držkaj sa

mirusska1
21. máj 2012

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Moze sa jednat o priznaky tehotenstva? poslednu MS som mala 07.05.2012 ..den po skonceni MS som mala prerusovany nechraneny pohlavny styk . a vcera som mala strasne bolesti v oblasti laveho vajecnika, potom sa to presunulo do podbruska .. vzala som si ibalgin a prestalo to .. a dnes rano som mala nutkanie na vracanie a kedze som fajciarka napinalo ma aj z cigarety . tak ja sa chcem len spytat ze ci je mozne 10 dni po moznom oplodneni pocitovat nejake priznaky ? .. a MS mam dostat o cca 2 tyzdne .. fakt neviem .. Dakujem za rady . 🙂

bambi29
21. máj 2012

@mirusska1 ahoj. ja som mala prve priznaky tyzden po otehotneni - krutila sa mi hlava, nizky tlak, napinalo ma z jedla. u zubarky som takmer odpadla, to sa ma ona prva pytala ci nahodou nie som tehotna, a potom cez vikend sme boli u svokrovcov na obed, ked priniesli jedlo skoro som sa povracala a svokra sa ma na druhy den pytala ci som tehotna. to bolo cca 2 tyzdne po poslednej M. takze som si test nerobila, cakala som ci to pride alebo nie. krce prisli ako zvycajne (roztahovanie maternice), no nekrvacala som takze som si spravila test - pozitivny.

bambi29
21. máj 2012

@mirusska1 a este jedna rada - pre istotu 🙂 - ak si tehotna, daj si nabuduce radsej paralen, nie ibalgin ;)

mirusska1
21. máj 2012

@bambi29 🙂 no ako som pisala ja som vcera mala krce na lavej strane vajecnikov, co neskor preslo do podbruska a dnes rano ma napinalo na vracanie, no nevracala som ..a teraz ma tiez zacalo boliet brucho a z toho mi bolo zle .. neviem mam cely den hnacky aj vcera som mala tak neviem ci to je z toho ze by som mohla byt tehu alebo neviem :( nechcem si robit test pretoze podla mna mi zatial nic neukaze kedze je to len 10 dni po moznom oplodneni .. :(

bambi29
21. máj 2012

na tych testoch sa pise ze ukazu uz 5 dni po plodneni co je kravina samozrejme lebo to HCG potrebuje ejaky cas aby sa ti dostalo do krvi a aby sa ho tam dostao dost. urcite pockaj kym to mas dostat a potom si rob test najlepsie z ranneho mocu, ja som si robila na velkonocny pondelok - to mi 1 den meskala - okolo obeda a nic a potom v stredu z ranneho a pozitivny ;) vela stastia, hlavne ziaden stres. a ako hovorim - snaz sa vyhnut tomu ibalginu, to je strasna hnusoba :( mne bolo zle potom asi mesiac v kuse, kazdy den no a ni raz som nastastie nevracala. schudla som 3 kila lebo som nemala na nic chut no ked som sa nenajedla tak mi bolo zle od hladu, proste zle. kazda zena je ina. ked ti je zle skus zazvor, skus trochu koly, skus rano pred tym ako vstanes kusok chleba, suchara. uvidis ci si alebo nie, kazdopadne drzim palce aby bolo zase fajn ;)

karolinava
21. máj 2012

ahojte,môže mi niekto poradiť? Môžem vedieť,alebo zistiť testom už po prvom dni oplodnenia či som tehotná?

eri28
21. máj 2012

@karolinava ja myslim, ze nie...

emily_666
21. máj 2012

@karolinava no tak to asi nie 😀 😀 😀 😀

karolinava
21. máj 2012

maminky kto tu má skúsenosti s jonášovou metodou určenia pohlavia, overilo sa to už niekomu,je to spolahlivé...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre