Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

walta
2. nov 2012

ahojte babenky... no, ako to tu tak citam, prispejem aj ja... pri prvom tehu som po oplodneni mala desny pocit, ako keby ma prist mrcha, este som manzelovi hovorila, ze som bud tehotna, alebo dostanem brutalne kramy a vykrvacam 😀 , lebo tak moc ma bolelo podbrusko a to znamenalo, ze sa oplodnene vajicko uhniezdovalo... a bola som tehu.... prave teraz mam zase taky pocit....do mrchy mam este 10 dni, tak neviem, co to je.... ale praveze pri prvom tehu tie bolesti zacali od ovulky a trvali az do terminu, kedy mala prist mrcha... test este kupit nechcem, lebo co ked to je plany poplach? Tieto moje stavy porovnavam iba sama so sebou. Pomoooc, nevydrzim cakat... ale budem musiet, aaach jo 😒

ceresnicka1990
2. nov 2012

Ahojte baby, pridam sa k vam...moj pribh je dlhy, tak ho nechcem natahovat, proste po vysadeni antikoncepcie som presne v ten mesiac potrhala vazy v clenku a skoncila na operacnom stole..prva menst. prisla ako mala ale potom sa to zacalo kazit. dostala som menzes vzdy az po vyvolavackach..aj traz posldny 20.10. bol moj posledny,ale vtedy sme s priatelom isli naplno aj ked som spinila posledny den MS. no a odvtedy presli uz skoro 2tyzdne..po niekolkych dnoch som zacala pocitovat bolest vo vajecniku, bolesti ako keby som mala dostat MS a pred par dnami sa pridali aj prsia...naliate, bradavky citlive, vcera zacali uz normalne stipat...ako neskutocne...dnes rano ked som vstala som ovonala jedlo co som vcera varila a zdvihlo mi zaludok...skusila som to poobed a zas zdvihlo zaludok...zavolala som priatlovu sestru aj sesternicu nech to ovonaju a nech povedia ci to vonia alebo smrdi...im to vonalo...neskutocne..mna napina pri tom iba ked si na ten pach spomeniem...a apropo tyzden po poslednom pusteni do mna som na nohavickach objavila cervenu skvrnu ale len kvapku...a v ten den som bola uplne nvladna, nic sa mi nechcelo a bolo mi zle...teraz nevim..nechcem sa predcasne tesit a test sa bojim spravit,aby som nebola sklamana...skuste sa vyjadrit..Dakujem

allenka33
3. nov 2012

Ahojte baby..pred tyzdnom v sobotu som mala ovulku..a teraz mam taky silny hlien,ako by som bola pocurana.. 🙂 moze byt ze sa zadarilo a som tehu??na test je asi este skoro,ze??co si myslite..inak nemam ziadne priznaky,trosicka ma pobolievaju prsia,ale to pripisujem tomu,ze beriem duphaston..som 20DC a rano som mala BT 37,2..co si myslite?

a2303
3. nov 2012

@ceresnicka1990 Určite sprav test. Môžu to byť aj príznaky tehu ale aj psychika...

allenka33
4. nov 2012

ahojte..ja som dnes 21dc a mam bolestive prsia..hoc beriem duphaston,mam pocit ,ze ma bolia viac ako obvikle..BT som dnes mala 37,1 a mam aj dost silny hlien..na test je este asi skoro,vsak??myslite,ze by som mphla byt tehu??

grenka
5. nov 2012

@walta ahoj ja mam pocit ze uhniezdenie som citala v sobotu aj ja...bola som po ovulke a snazilkovali sme sa asi na 3 den po menzese kedze bol krasny ciry hlien...v sobotu bola priserna bolest vajecnikov a boleli ma aj prsia....a ktomu aj husty hlien....no pockam si este do nedele ci navstava sa dostavi

ceresnicka1990
5. nov 2012

@a2303 Test som si uz urobila,ale podla mna to bolo skoro...no uvidime...necitim sa dobre...v piatok idem k lekarke na hormonalne testy a ma aj pozrie tak uvidime...

walta
6. nov 2012

@grenka ahoj... no ja stale cakam, ale bolesti podbruska uz len sem-tam, ale krize bolia strasne... neviem, no, uz prestavam verit... ked nic, nevadi, ale velmi by to potesilo 😉 tak sme obe cakatelky 😀 , drzme si palce 🙂

grenka
6. nov 2012

@walta aj tebe drzima palce 🙂 my sa trapime uz 4 mes 😀 maly sa nam hned podaril...snazilkovali sme sa ked bol krasny hlien ciry....no uvidime

ewca
6. nov 2012

Ahojte kocky...s muzom sa snazime o druhe babo... tentokrat to vyzeralo celkom nadejne, meskal mi menzes, mala som len take spinenie...po 5 dnoch meskania mi zacal, brutus ako vzdy...idem stiect z krvi ten prvy den... takze som sa zmierila s tym, ze zase nic...no ale zacali ma strasne boliet nohy, citim v nich taky tah, alebo tlak, tazko to opisat...takyto stav som mala zatial len raz v zivote a to na zaciatku prveho tehotenstva, nikdy predtym ani potom...a teraz rozmyslam, ci fakt este neurobit jeden test...su mamicky, ktore menstruovali aj pocas tehotenstva, dokonca kamoska, ktora tie velmi kkrvacala na zaciatku tehu (cely balik vloziek minula za 1 den) a teraz ma dvojicky...co si o tom myslite

zuzanka2211
7. nov 2012

@ewca Ahoj, tak je mnoho takych zien, ktore mali MS pocas tehotenstva. Niektore do 3 mesiacov (mam znamu, ktora to takto mala), ale docitala som sa, ze niektore dokonca aj celych 9 mesiacov. Tak urob test, za to nic nedas..

ewca
7. nov 2012

spravila som a nic :(

reni1512
7. nov 2012

@walta ahojcek, mam presne tie iste priznaky som 5 den po ovulke a pred vcerom som mala aj husty biely hlien..bolelo ma podbrusko sialene a vcera ma tak pichal vajecnik ze az..mam uz len jeden, ale ja som pesimista, ja cakam mrchu...100%...nedrzi mi make up, vlasy, vyhodili sa mi vyrazky...a citim ze mam sto kil..este 10 dni do mrchy sa osalim cakat..

reni1512
7. nov 2012

@ewca ewca este pockaj a urob si znova... nikdy nevies, je tam nadej hoci len malinka 🙂 drzim prsty

reni1512
7. nov 2012

@grenka daj vedieet 🙂 drzim silno prsty 🙂

reni1512
7. nov 2012

@kikasi ahojcek ja to iste, prave som to tu pisala a uz je mi smiesno ze vsetky mame 10 dni do mrchy a mame rovnake priznaky :D nedavam tomu nadej, ale keby sa nam to vsetkym podarilo asi odpadnem 🙂 🙂 🙂 drzim prsty 🙂 daj vediet!

sandrikacsg
7. nov 2012

@zuzanka2211 chcem sa opytat, ta tvoja znama, ktora nebstruovala pocas tehu si robila nejake testy? lebo ja panikarim uz dlhsiu dobu, ci nie som nahodou tehu, lebo som mala take divne mrchy a vobec vselijake priznaky tehotenstva, ale robila som si viac tesot v priebehu dvoch mesiacov a nic..tak ma len zaujima, ci ta mrcha neovplyvnuje vysledok testu..ze ci by test ukazal ze som v tom aj ked mam mrchu

grenka
7. nov 2012

@reni1512 dakujem aj tebe drzim...ja na pondelok ocakavam tak som zvedava aj popod brucho ma boli od ovulacie nachladnuta nie som...dufam ze sa zadarilo lebo sme sa snazili ked bol krasny hlien....vy sa ako dlho snazite?...pri malom som zistila ked mi meskal menzes a priznaly az po 6 tyz zacali

reni1512
7. nov 2012

@grenka ja tu vsade citam ze treba cakat az kym nepride mrcha... tak co narobime, musime... no intenzivne dva mesiace a inac cca pol roka...merala som si dnes rano prvy krat aj BT a bola 37,4 no ja sa do tejto veci velmi nerozumiem, tak si asi klasicky pockam, no ja tomu velmi neverim. No mna tiez cele podbrusko bolelo, uz to preslo aj ten hlien, bolo to len v jeden den. Snazime sa o prve babo, tak netusim ze co a ako, prsia ma nebolia zatial ani nic podobne, je to este urcite skoro. 🙂

grenka
7. nov 2012

@reni1512 ani mne prsia neboleli vobec pri malo...tiez som mala po ovulke stale bolestiv podbrusku a vravela som si ze zase dojde a neprisla🙂 iba ked zacali meskat...po tyz som testla a boli // a mne nic az po 6 tyz zvracanie...ani to na mne nik nebadal ze som tehu....

reni1512
7. nov 2012

@grenka nooo tak raz sa toho mozno dockam aj ja... Sa musim niecim zamestnat lebo stale ma len napadne zapnut modry konik a uz som tu :D

allenka33
7. nov 2012

baby,dnes som 24DC este mam 2 dni brat duphaston a ked som si dnes skusala krcok maternice,tak mi na prste ostalo troska krvy??zeby to uz bola mrcha??mozem ju dostat pocas duphastonu??a tak skoro??stale mam 30dnovy cyklus..a este aj rano som mala BT 37,2..co si o tom myslite??

trish22
7. nov 2012

@allenka33 počas duphastonu mrchu nedostaneš. a môže krvácať aj krčok. a aj BT máš dosť vysoké, takže to mrcha ešte nebude 😉

allenka33
7. nov 2012

@trish22 a cim po tom bolo ,ze tam ta krv bola??nechapem to..mna kazdy mesiac moje telo prekvapi niecim novym... 😉

kikasi
7. nov 2012

@reni1512 ahojki..tak ja ta asi sklamem, ale mne mrcha dorazila..a dokonca o par dni skor, nez mala, takze sa mi narusil moj pravidelny cyklus.. 😒 . takze teraz zacneme skusat znova. a ty ako...?? kedy NEcakas mrchu.. 🙂 ?

trish22
7. nov 2012

@allenka33 a krváca to inak stále? alebo to bolo také jednorázové? lebo ked jednorázové, tak to môže byť aj uhniezdenie vajka a ak to pretrváva tak nefim....môže to spôsobiť myóm, endometrióza, podráždený krčok....hocičo. 😖

allenka33
7. nov 2012

@trish22 ako ja krv nemam ani na toaletaku,len ked si skusim krcok,akoby ta krv bola len na krcku zatial..mozno predzvest mrchy..urcite nemam ani myom,lebo som bola tyzden a pol do zadu na gynde a robila mi vysetrenia..a ani endometrizu,kedze vtedy mi aj brala krv na to..a podrazdeny krcok??z coho??neviem..ovu som mala mat pred 11dnami cca..tak neviem..pochybujem,zeby som bola tehu,predtym ma boleli prsia,aj hlien som mala silny,ale uz to opadlo,aj jedno,aj druhe..asi 2 dni uz nic..

reni1512
7. nov 2012

@kikasi oooou...nevadi 🙂 too je znamenie, ze este to nemalo prist a to krasne este len pride 🙂 Ja 16teho cakam a ja ju aj cakam :D cize... a uz zase citim podbrusko aaaaach

ivi_kiwi
7. nov 2012

@reni1512
@ewca aj ja sa pridavam k cakajucim, ... cca 12. mam dostat mrchu :/ nemusela by uz vobec chodit, chybat nebude kedze planujeme bejby 🙂 robila som si klasicke testy asi pred tyzdnom uz a tam mi vyslo 3x z duchom, druha ciarka slabsia, potom som si kupila digitalny co ukaze ci som alebo nie a aj tyzden, ten vysie tiez pozitivne ze som v 3-4 tyzdni :D tak teraz neviem ci sa mam tesit alebo nie, lebo sa tesim, partner tiez rodicia vsetci, dedina celaa :D

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi 12teho mas dostat mrchu a uz pred tyzdnom si mala ducha??a na digi 3-4 tyzden??neotehotnela si nahodou uz minuly cyklus??ved co pises by ti vychadzalo,ze pocas skoro ovu si si robila tehu test..tak preto ci si neotehotnela mesiac predtym..kedy si mala poslednu mrchu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre