Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lenkadavid
21. júl 2016

@sibalka21 bolesty pod brusku

sibalka21
21. júl 2016

@lenkadavid a kramy jej uz meskaju?

tehab
29. júl 2016

Čaute baby chcem sa vas spytat možem byt tehu ak som mala z manželom sex bez ochrany 3 dni po menzese a potom este dva dni po sebe vsetko dal dnu už je od toho vyše tyždna a už tretí den mam pocit akoby som mala každu chvilu dostat menzes bolesti ako pri menzese tak sa mi zda že aj bradavky mam take trocha citlive a strašne ma bolia kríže a chut na sex je vyraznejšia ako predtym a pocitujem aj unavu. Poradte mi prosim či to možu byt príznaky regular dakujem budem velmi vďačna velmi by sme chceli babo

tehab
29. júl 2016

Nie regular ale tehu preskočil mi mob. A menzes by som mala dostat za 14dni mozu to byt priznaky

michala.s
29. júl 2016

@tehab Ja by som to skor tipla na ovulaciu

tehab
29. júl 2016

Myslis že ano nikdy predtym som to tak nepocitovala tak skoro pred menzesom najviac tak 2-3dni pred moc si ma nepotesila

lenkadavid
3. aug 2016

@sibalka21 jeden test bol pozitívny a na druhí deň negativ nechápem.vôbec čo si mám myslieť

lenkadavid
3. aug 2016

@sibalka21. To nie je vstupné.

lenkadavid
4. aug 2016

@sibalka21 Tak iba špiny tak ešte len ma dostať a má po.uvulaci akurát. Ale.bol.pozitívny a dnes negatív

tehab
15. aug 2016

Michala. S tak som ti len chcela oznámiť radostnú novinu som tehotná strašne sa tešíme

renimac
15. aug 2016

@tehab ak ju takto neoznacis, tak si to mozno vobec neprecita 😉

anjelik1994
30. aug 2016

Ahoj baby🙂mam otazocku na was min.mesiac som si urobila 4tehotenske testy a vysli mi pozitiwne sice len na kazdom bola slabulinka druha ciarka no potom som dostala silnu menstruaciu.A tento mesiac zase som urobila test a zase slaba druha ciarka..Nechapem tomu?

tamara66
6. sep 2016

Babulky pichanie na lavej strane tlaky v podbrusku bolesti prs unava dk mrchy daleko"(

beruska87
7. sep 2016

@tamara66 vidím, že už 1 dieťa máš, pri 1 tehotenstve to tak nebolo? lebo mňa toto velmi zaujima ci to bude rovnake alebo uplne ine..prvykrat som citila pichanie na pravej strane, priznaky som mala ako pred MS,bolave prsia, nalady, vyražky akurat som často behala na wc na malú a zdalo sa mi že ochoriem, že dostanem chripku (bolo mi zle)

tamara66
7. sep 2016

@beruska87 pri malej som ani nevedrla do 4yeho mesiaca ze som tehotna

baska26
7. sep 2016

Ahojte, snazime sa s mm o tretie. Snazime sa aj podla ovu a aj Jonasa. Podla Jonasa som mala plodne dni 29.8. Sex bol ale len 26.8. Ovu som mala asi z 3. na 4.9. (Aj podla hlienu). 4teho som mala asi pozitiv ovu test doobeda. vecer 4.9.a 5.9. Rano uz negativny. A ani hlien uz nebol. Sex bol z 2. Na 3.9. Vcera som mala slaby hmedkasty vytok, ale len po jednom utreti, potom uz nie. Poobede som robila teda ovu test aj s tehotenskym. Na ovu slabulinka ciarka na tehu nic. Co to moze byt? Stale ovu abo uhniezdovanie? Podbrusko stale pobolieva. Dakujem za rady

zuzana256
7. sep 2016

ahojte opytam sa ked bola vcera ovu a dnes sme mali sex je mozne ze este sa nieco udeje

nivea777
7. sep 2016

@baska26 nemoze este byt uhniezdovanie..nato je skoro

nivea777
7. sep 2016

@zuzana256 je to mozne..

butterfly333
7. sep 2016

@zuzana256 ovu prebehne do 24-48hod po pozit,ovu teste

baska26
7. sep 2016

@nivea777 no ale ak by som otehu podla jonasa toho 29teho tak by to teoreticky mozne bolo, nie?

nivea777
7. sep 2016

@baska26 ak si mala pozitivny ovu test 4.9 tak si nemohla otehotniet podla jonasa..bez lvu to proste nejde.moj nazor ;)

baska26
7. sep 2016

@nivea777 moze byt, ale uz si viacere pochvalovali. Skusila som teda aj ja 😉
ked sa nezadari neva skusat budeme dalej, ale ked to bude cim skor sa potesime velmi😊

nivea777
7. sep 2016

@baska26 niektore chvalia,niektorym nepomohlo...aby si ale s istotou mohla tvrdit,ze zabral Jonas..musela by si mat styk len v ten jeden den ked ti on povie a inokedy nie..

zuzana256
7. sep 2016

@butterfly333 ok dakujem

zuzana256
7. sep 2016

@butterfly333 ale niekde co som citala ze ovu vidrzi tak 12-24hod

baska26
7. sep 2016

@nivea777 ano viem, len mm robí na tyzdnovky a nie vzdy sa to bude dat kedze mi vyjdu plodne dni aj v tyzdni. Ale tak skusili sme ked bola chut a nebolo to tak velmi daleko od datumu. uvidime. 🙂

butterfly333
7. sep 2016

@zuzana256 ako u koho.

zuzana256
7. sep 2016

@butterfly333 po ovu mam byt aka bazalna teplota ak budem robit prd ovu som mala 36,7

butterfly333
7. sep 2016

@zuzana256 minimalne p 0,2 stupna vyžšia. Ja mavam pred ovu 36,4-36,7 po ovu od 36,9 -37,3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre