Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sstalynda
5. feb 2017

@janamexico sice ovulacne testy si nerobim ale urcite ked ukaze 2 ciarky tak vtedy prebieha ovulacia. Cize teraz. A urcite ti ovulacny test nemoze ukazat ci si alebo nie si tehotna. Na to je urceny tehotensky test.

marienka4
5. feb 2017

@janamexico ahoj ano aj ovulacny test ti moe ukazat tehotenstvo ale ak si mrchu mala normalne a dalsiu mas dostat az 21.2. je mozne ze ju mas aj skor ale skus spravit tejotensky test to mas istejsie ☺

vilma30
5. feb 2017

@janamexico ahoj, tvoj ovulacny test je negativny, takze momentalne este neovulujes. Co sa tyka pozitivneho ovu testu pocas tehotenstva, tak u mna to platilo, ale nie je to pravidlo, neda sa nato spoliehat. Kazdopadne ale ten tvoj testik pozitivny nie je, ciarky musia byt rovnako silne, popripade ta vlavo silnejsia ako ta vpravo.

sibalka21
5. feb 2017

@sstalynda no za istych podmienok ovulacny test vie ukazat ci si tehotna alebo nie, skor ako tehotensky...
@janamexico tvoj ovulacny test je zatial negativny, cize o tehotenstvo nejde a ak ti ma prist az 21.2 je viac ako pravdepodobne, ze ovulacia ti este len pride, kedze do MS mas viac ako 2 tyzdne.....

sstalynda
5. feb 2017

@sibalka21 no naucila som sa nieco nove.

esterka1234
5. feb 2017

Prosím baby mám vsetke priznaki tehu len sa bojím že dostanem mrchu stále mám bolestivé prsia také nafúknuté mala som dva až tri dni slabšie krvácanie bolesti hlavy nechuť do jedla neviem či som či nie prosím poraďte mi prosím

janamexico
5. feb 2017

Babulky dakujem velmi pekne za odpoved problem je v tom ze 22 som doslatala ale velmi slabe trojdnove slabe ruzove stale ma picha podbrusku mam zilky na prsiach ale vkazdom.pripade dakujem 😉 a na tehotenskych testoch mam ducha ☹

nivea777
5. feb 2017

@janamexico keby si tehu z minulého cyklu,už by si mala viditeľne čiarky..Takže asi chybne testy mas

janamexico
5. feb 2017

@esterka 1234 ahoj ja mam take iste priznaky a mne testy ukazuju ducha ale prajem teba a ostatnim snazilkam aby im to vyslo ..☺ urob si testik uvidis

esterka1234
5. feb 2017

Mám ísť zajtra po visledki neviem stále verím že tento krát to už vislo ale neviem či je to na sto percent isté že som tehu

janamexico
5. feb 2017

@esterka1234 Uvidis vsetko bude v poriadku a hlavne klud 😀

esterka1234
5. feb 2017

Uvidím s dcérkou som mala iné príznaky tehotenstva ale teraz to neviem rozpoznať

janamexico
5. feb 2017

@esterka1234 ja som mala.dve tehotenstva a pri mojom syno som nemala.priznaky ale od prvej chvily som vedela ze som tehu a pri dvojickach ma akurat zacali boliet prsiat vytekat kalostro no a teraz by sme chceli tretie lebo o dvojicky sme prisli asi mam vsetky priznaky odkrem nevolnosti a vynechania ms teda ak co som mala tak to bola ms 😁 uvidime zajtra si budem robit dalsi test tak uvidime 🙂

esterka1234
5. feb 2017

Fuha ako si prišla o malé povec je to veľmi bolestivé mi sa snažíme ó bábo už 9mesiacov a nič stále každý mesiac si hovorím už to je a potom to sklamanie nie

janamexico
5. feb 2017

Moj syn ma teraz 6 a pol stalo sa to pred 2 rokmi snazili sme sa po malom 2 roky a nic potom mi nasadil doktor jedny tabletky na uspresnene ms bolo to v zahranici tam som zila 9 rokov niako som sa uplne vykasla na sledovanie jedneho dna som zistila ze vyteka klostro tak som isla na klimiku uroboli mi testy negativ medzi tym som si robila aj ja negativ potom zas som si robila vysiel pozitiv a klineke potvrdene isla som k dokimu ano je tam este male o meaiac neskot uz som mala mesiac tehotenstva stale to bolo iba jedno podla doktora vsetky kamosky mi hovorili ze budu dvojicka neverila som tomu v tretom mesiaci som citi ako kedy kontracie isla som na specialny utrazvuk a boli dve jednovajecne to bolo 22.12.2014 jeden bol mensi druhy vedci vela plodovej vody poslali ma domov a hotovo 5 januara som isla na kontro a uz im nebilo srdiecko hned mi urobili cisarsky a sranda jeden bol biely a druhu tmavi ja mama manzela aj prveho syna mexicana no asi tak je moj pribeh a ked som otehotnela s dvojickami nemala som ciary na teste boli to kolajnice a mala som cca 3 tydne 😢

janamexico
5. feb 2017

@esterka1234 Moj syn ma teraz 6 a pol stalo sa to pred 2 rokmi snazili sme sa po malom 2 roky a nic potom mi nasadil doktor jedny tabletky na uspresnene ms bolo to v zahranici tam som zila 9 rokov niako som sa uplne vykasla na sledovanie jedneho dna som zistila ze vyteka klostro tak som isla na klimiku uroboli mi testy negativ medzi tym som si robila aj ja negativ potom zas som si robila vysiel pozitiv a klineke potvrdene isla som k dokimu ano je tam este male o meaiac neskot uz som mala mesiac tehotenstva stale to bolo iba jedno podla doktora vsetky kamosky mi hovorili ze budu dvojicka neverila som tomu v tretom mesiaci som citi ako kedy kontracie isla som na specialny utrazvuk a boli dve jednovajecne to bolo 22.12.2014 jeden bol mensi druhy vedci vela plodovej vody poslali ma domov a hotovo 5 januara som isla na kontro a uz im nebilo srdiecko hned mi urobili cisarsky a sranda jeden bol biely a druhu tmavi ja mama manzela aj prveho syna mexicana no asi tak je moj pribeh a ked som otehotnela s dvojickami nemala som ciary na teste boli to kolajnice a mala som cca 3 tydne 😢

esterka1234
5. feb 2017

Fuha hlavne že sú zdravé skúsim ísť zajtra k doktorke a zajtra dám vedieť

sibalka21
5. feb 2017

@janamexico tak ak si mala ducha na teste nemozes byt tehu z minuleho cyklu, to uz by si mala riadne ciarky na teste, skus zajtra rano test, ked tak pridaj foto 🙂

janamexico
5. feb 2017

@esterka1234 dvojicky som potratila uz im nebilo srdiecko v brusko 2 dni😢

janamexico
5. feb 2017

@sibalka21 toto bol moj duch z minuleho tyzdna 😕

janamexico
5. feb 2017

@esterka1234 daj vediet ako si dopadla drzim.palceky vsetky aj na nohach aby ti to vislo ..😀

sibalka21
5. feb 2017

@janamexico z minuleho tyzdna? A potom si uz netestovala? No ak si tehu a toto je z minuleho tyzdna test, tak zajtra budes mat uz riadne ciarky ;) Drzim palce

janamexico
5. feb 2017

@sibalka21 dakujm za povzbudzenie ja dufam ze tam budu kolajnice uvidime testovala digitalnym ale ten bol negativny teda urcite sa zasmejes ale po rozobrati to vizeralo takto

janamexico
5. feb 2017

Lepsia foto si muslim ja viem testa nerozobera ale co neurobi snazilka..😅

sibalka21
5. feb 2017

@janamexico ano, je bohuzial negativny... Preto netreba rozoberat taketo testy, lebo vela zien si potom mysli, ze je test pozitivny... Tam, kde su dve ciarky, by boli tri a tam kde je jedna, by boli dve, keby je pozitivny... Je to dost zmetocne spravene, ale kedze tieto testy sa nerozoberaju, tak je to pochopitelne :D

janamexico
5. feb 2017

No vsak toto niekde hovoria tak inde zas tak uvifime nezoatava nic ine len dufat..🙄

guffy0606
22. feb 2017

Dobry den,s priateľom sme mali styk 6 dni po sebe mam neplodné dni a však prave mi začali a vtedy jed mi začali nám s priateľom praskol pri sexe kondom,momentálne mam dost menštruáciu v nedeľu je mi zima mam hnačku hrudovity výtok mierne bolesti pod brušku chut do jedla som mala 2 dni dozadu teraz uz žiadne myslite si ze možem byt tehotná ? Dakujem za odpoved

sibalka21
22. feb 2017

@guffy0606 Napisala si to dost chaoticky... Kedy ste mali sex a kedy ti zacali plodne dni? Napisala si, ze mas neplodne dni a potom ze teraz ti zacali plodne dni a ze v nedelu mas mat MS... Tak nechapem nejak...Ak MS nepride, sprav si test, ale ak si mala len teraz plodne dni, tak nemozes mat priznaky tehotenstva

nmoscakova
22. feb 2017

Ahojte možem sa spýtať ak som mala sex jeden den pred ovu možem byť tehotná? bola som u dr.lebo mala som bolesti v podbrusku tak vravel ze mam ovu ze si mam neskor spravit test ...čo myslite vy?

guffy0606
22. feb 2017

@sibalka21 v sobotu sa mi začali neplodné dni s priateľom sme mali styk cely tyzden,v sobotu prvé den mojich nelodných dni nám praskol kondom,priateľ sa neurobil a však mam cudný výtok taky lepkavy ako hrudovitý mam hnačku,a zimnicu chcela som sa opytat či je šanca byt tehu.? MS mam dostať v nedeľu.
Prepáčte za tak chaoticky napísane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre