Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
31. mar 2008

zuzec ešťe je skoro aby si niečo cítila

cervena_ciapocka
31. mar 2008

Aj ja mam nejake divne pocity v oblasti vajecnikov a tam okolo.

cervena_ciapocka
31. mar 2008

Moni, no hej, lenze to pocita podla lutealnej fazy a tu neviem aku mam. Ja vecsinou pozeram na medikalkulačky.

montinka
31. mar 2008

aha no tak ved to som napisala iba tak ked to pomohlo mne ze mozno aj vam

cervena_ciapocka
31. mar 2008

jasne 😉

montinka
31. mar 2008

idem ja ahoj

cervena_ciapocka
31. mar 2008

dobru noc vsetkym 😵

dicinka1
1. apr 2008

co je to lutealna faza???ako to mam vediet?

pikino
1. apr 2008

lutealna faza je cas ktory ubehne od ovulacie po dalsiu menstruaciu

cervena_ciapocka
1. apr 2008

Presne tak pikino 😉 som na to prisla ked som skusala dat roznu a presne to tak vychadza. Lenze keby som vedela kedy tu ovulaciu mam tak taku kalkulacku ani nepotrebujem 😀

pikino
2. apr 2008

no jo cervena ciapocka, ak mas pravidelnu ms tak sa to da zistit lahko lebo chodi v ten isty den ale ked nie, tak je to naozaj len o hadani. potom asi nezostava nic ine len
odhadnut a potom cely tyzden nevyliezt spod periny 😀, mozno aj dva 😀

sue250
2. apr 2008

caute baby dnes som bola opat na utz a nieje to mimomaternicove ale riadne tak sa tesim, sice som len v 4tyz.ale predsa nieco na prvykrat super)

sandrika
2. apr 2008

sue noparáda vidíš ja som ti to hovorila 😵

cervena_ciapocka
2. apr 2008

jeeeeeeeej sue 😵 super
baby myslite, ze mozem testovat na 28 den cyklu? (Mama 28-31 dnovy.) Ak by to vyslo tak by to bolo teoreticky na 11 DPO.

cervena_ciapocka
2. apr 2008

Je nejaky limit na bazalnu teplotu ked je zena tehotna? Teda, ze ci sa ma vtedy ta teplota pohybovat v nejakom intervale. Alebo je to u kazdej zeny viac menej individualne?

jastrab
2. apr 2008

ahojte, tiez sa pridavam k cakatelkam sledujucim prve priznaky... MSmi meska uz 10 dni, ale test negativny... do kedy mam cakat?

cervena_ciapocka
2. apr 2008

Tych 11 dni som myslela ako teoreticke minimum.

mum_to_be
2. apr 2008

cervena ciapocka, jastrab, vsetko zalezi od citlivosti testu. ja som uz na 27 DC mala pozitivny test. pozrite si citlivost testu, ak je to 10 alebo 20-kova citlivost, uz by mohol ukazat pripadnu zvysenu hladinu HCG. (ak je tam citlivost 50-kova, na vasom mieste by som este pockala.)

jastrab
2. apr 2008

a ty s, mum z PN, zistila kedy, ze si v tom?

mum_to_be
2. apr 2008

joj, som sa sekla v predchadzajucom prispevku. bolo to 29 DC, cize ms mi meskala 1 den.

jastrab
2. apr 2008

tak ja idem na to, ale mas ma na svedomi... 😉

mum_to_be
2. apr 2008

jastrab, ale pockaj radsej do rana!!!! na internete pisu, ze HCG sa do mocu vylucuje cez noc intenzivnejsie!

mum_to_be
2. apr 2008

aj ked, po 10 dnoch meskania to predsa musi ukazat // aj teraz. ty si trpezliva, ja by som asi 10 dni nevydrzala...

jastrab
2. apr 2008

ja uz mam za sebou 2 testy a oba negativ...ale vnutorne"citaky" mi hovoria, ze je to tam...len nejak dve palicky neprichadzaju...

jastrab
2. apr 2008

uz si bola u dr., mamca?

mum_to_be
2. apr 2008

este nie. myslela som, ze pojdem teraz v piatok, ale ked som volala na gynekologiu, povedali, ze najlepsie je prist az ked ms meska aspon 3-4 tyzdne, lebo vtedy uz na tom sone aj naozaj nieco vidno (nie len nejake naznaky tehotenstva - tak to povedala sestricka) a mozu rovno vystavit aj tehotensku knizku. mne teraz ms meska presne tyzden, takze este dva pockam a potom pojdem.

jastrab
2. apr 2008

hm, tak uvidime, co caka nas... v kazdom pripade, prajem nech je vsetko OK pocas celch 9 mesiacov... 🙂

mum_to_be
2. apr 2008

diky moc. este som ti chcela povedat, ze aj vytok by ti mohol naznacit, ci si tehotna alebo nie. pred ms by mali byt suche dni a ja som vtedy zacala mat slabucky biely vytok. a mam ho este aj teraz.

jastrab
2. apr 2008

😉 podobne...lenma matie ten test...mozes mi pls napisat do IP, aku znacku testu si mala?

cervena_ciapocka
2. apr 2008

mum, ten vytok mam aj ja 😕 presne ako hovoris, vzdy pred MS mam "suche dni" a teraz uz asi treti den je to dost silne. Tiez je taky biely, nie je priezracny ako uprostred cyklu pocas ovulacie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre