Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adka12
15. apr 2008

Baby ja mám tiež divné pocity. S priateľom sme boli spolu asi 4 dni pred menštruáciou. Menštruáciu som dostala, ale mám stále také čudné pocity. Stále mi chutí jesť, mám nafúknuté brucho a niekedy (to sa mi ešte v živote nestalo) som mala pocit keď som si dala príbor do úst pri jedle, že mal strašne čudnú chuť. Môžem byť tehotná aj napriek tomu, že som dostala M?

laska21
15. apr 2008

ahojte mám taký menší problém a neviem si rady dobrala som Duphaston a už sedem dní po dobratí mi mešká. Po dobratí Duphastonu mám zrazu citlivé prsia. Máte niektorá skúsenosti? Budem rada za každú radu 😀

pikino
15. apr 2008

adka taketo pocity som mala ja minuly mesiac, este k tomu som mala biely vytok a citlive prsia. ale nakoniec som tehotna nebola. ale samozrejme menstruaciu mozes mat aj ked si tehotna mava ju vela zien niektore dokonca aj do piateho mesiaca.
kazde tehotenstvo je osobite.

krpcek
15. apr 2008

adka zem menstruaciu sa da najlepsie otehotniet - preto to radia aj lekari parom ktorym sa uz dlhsi cas nedari - takze kludne mozes byt tehu! 🙂
len z tvojej otazky mam pocit, ze asi velmi nadsena tym nebudes! 😖 ale dufam, ze sa mylim!

prajem pekny den

adka12
15. apr 2008

Mala by som si podľa vás urobiť test?
Ja by som bola úplne happy, len som momentálne zmatená z toho 😉

pikino
15. apr 2008

Adka skus, aspon si budes naistom. ja ti drzim palecky aby ti to vyslo. potom daj vediet ako si dopadla. 😉

clarissa
15. apr 2008

takze dnes som bola u dokiho....povedal mi ze to je este kratka doba ..urobil mi ultrazvuk a povedal ze zatial tam nic nevidi leboje to skoro..ze mam prist za 2 tyzdne---28,aprila,,uvidim co povie potom..lebo som s toho smutna ☹ hlavne ked mi povedal ze aj pozitivny test moze byt falosny...no sak uvidim..pockam a potom sa ozvem

poleva
15. apr 2008

ja už nechápem tým testom aj ja mám negatívny ale dokedy nie je ms - je šanca

pikino
16. apr 2008

spravne baby, treba mysliet pozitivne. 😀

ja mam zasa iny problem, stale mi nesce stupnut teplota, uz som mala mat davno lutealnu fazu a nic, nechapem tomu co sa deje. uz tyzden mam stale tu istu teplotu,
si myslim ze je to z tej HAK co som vysadili pred 4 mesiacmi. 😒

perla200
17. apr 2008

môže niečo znamenať 5 dní pred mrchou výtok? taký divný?

poleva
17. apr 2008

caw perla

adka12
17. apr 2008

Tak z toho nič nie je , robila som si test a je negatívny ☹

krpcek
17. apr 2008

cau perla ja mavam vacsinou tesne pred mrchou taky vytok ako v obdobi ovulky!

neviem ci ti to nejako pomoze, ale snad hej! ale moze to znamenat aj tehu! 😉

zuzec
17. apr 2008

caute...este chcem o tom bambulkinom probleme a o tom co si pisala aj ty pikino...ja ked som vysadila HA, tak cykus sa mi vobec nezmenil, ostal presne taky isty a menstruacia prisla vzdy v utorok ako som bola zvyknuta, takze toto je asi individualne...a co sa tyka toho testu Rapi clear, tak ten mi neukazal dva krat ze som tehotna a to som uz tehotna bola...je sice pravda ze som si ho robila dva dni pred prichodom mrchy, ale bol to test kt. sa moze uz na 5. den po opodneni a vidis...prd ukazal a to som mala pred mrchou...
inak by ma zaujimalo ako si dopadla bambulka, tak daj vediet....naozaj to moze byt len reakcia na vysadenie HA

danka24
18. apr 2008

ahojte ja som akurat po ovulke a nemam ziadny hlien som uplne sucha, neviete nahodou co to znamena?? 😕

clarissa
18. apr 2008

dnes som nevydrzala a spravila som si ete jeden test aj ten bol da sa povedat pozitivny,ale ta druha ciarka bola veeelmi slaba..teda je ju vidiet ale slabunko..neveim ci to moze byt aj stoho ze som si ho robila az tak navecer...a nie z ranneho mocu..ja uz fakt neviem..stava sa to,ze zena je tehotna aj ked su tie ciarjky slabsie???boze moj ja uz tusim moc vymyslam... 😉

poleva
18. apr 2008

kolko ti mešká clarissa ?

clarissa
18. apr 2008

poleva..
no..dnes 11. den...na prvom teste bola tiez bleda,to som si robila z ranneho mocu 7.den po meskajucej,ale povhilke stmavla...rozmyslam ci tato neni taka bleda aj z toho ce som to nerobila z ranneho mocu,ale az navecer,a za dnsny den som vypila a si tri litresladkej vody a kavu..no neviem,zevraj by sa to malo rano,lebo potom to zle ukaze ked je moc zriedeny...ale nic si necem nahovarat..sak uvidim

poleva
18. apr 2008

urob si ráno mamatest
predávajú také dvojbalenie, a aj by som sa k lekárovi objednala

zuzec
18. apr 2008

clarissa uz ked tam mas ciarku aj ked slabu, tak urcite si tehotna...a vyskusaj ho urobit naozaj rano, lebo po 3 litroch tekutin co si vypila to moze byt dost zriedene a mozno preto bola bleda ciarka...skus rano a hlavne nestresuj 🙂 nemoze sa stat ze nie si tehotna a test aj tak ukaze ciarku ;)

mien
18. apr 2008

clarissa, keď si tam mala aj keď slabú čiarku tka si na isto tehotná

clarissa
18. apr 2008

dakujem ze ma tak povzbudzujete 🙂 no u dokiho som bola 9den po meskajucej ms a ete nevidel nist tak ze mam prist az odvatyzdne lebo ze hento bolo skoro,toto bol uz druhy test na oboch carky,aj ked dnes slabsia,,,ja neviem,,asi uz pockam do toho 28.k dokimu,,,,a uvidim..sak co sa ma stat sa hadam stane 🙂

palma1
19. apr 2008

ahoj kocky poradt mi kedy sa da skoro na 100% otehotniet poradte mi recept krami som mala 2.4 odpiste

zuzec
19. apr 2008

🙂 no ked poznas svoj cyklus, mala by si vediet kedy mas plodne dni a ovulaciu alebo si to skus vyratat na www.tehotenstvo.academy.sk...a hlavne na to nemysliet

zuzec
19. apr 2008

pardon ta stranka je www.tehotenstvo.academy.sk

hanka28
19. apr 2008

palma skus aj dnes...ako tak ratam tak plodne dni si mala mat 16.4

hanka28
19. apr 2008

zuzec a kedy si mala na posledy menstruaciu..ja som mala mat 5.4. stale nic

miskakiska
19. apr 2008

Ahoj palma.Najvhodnejsie to je dva tyzdne po kramoch cize podla tvojich to bolo 15.4.ja som mala kramy 27.11.boli sme spolu 10.12.a vyslo nam to tiez po dvoch tyzdnoch.Skus to este dnes a ked to nevyjde tak buduci mesiac.daj sa do googla a zadaj tehotenstvo potom tehotenska kalkulacka a tam si zadas posledny termin kramov a ono ti to vypocita kedy je najpravdepodobnejsi den.Inac tych stranok je kopec kde ti vyrata od kedy do kedy mas plodne dni ale ja som to vedela aj bez nich vzdy ma totiz tak neprijemne pobolievalo brucho.Tak stastne porizeni pri babatku 😉

zuzec
19. apr 2008

hanka ja som mala poslednu 11.3. a plodne dni som mala mat nejak okolo 24.3. a vyslo to 🙂 robila si si test? lebo ked uz ti tolko meska, tak by to uz by ti ukazal

hanka28
19. apr 2008

zuzec som si robila nejak 5 dni potom co mi meskala a negativny...lenze sa citim cudne taka som nafuknuta a stale jem..vsetci si myslia ze som v tom,no este pockam tyzden.Mala si nejake priznaky tehotenstva?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre