Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
21. apr 2008

ja si tiez myslim dadka ze mas testnut a hlavne rano nie vecer a skus si kupit rapiclaer ten je najcitlivejsi drzim palecky.

dadka9
21. apr 2008

ďakujem. len teraz ma chytila menšia panika, že to zase nevyde. 😅

pikino
21. apr 2008

nebooj paniku kusni do zadnice 😀

dadka9
21. apr 2008

asi kúsnem. no nič nejak bolo nejak bude. idem poobede do lekárne, kúpim test a keď sa bude dať, zajtra podám správu. dúfam že pozitívnu 😉

danka24
21. apr 2008

dadka drzime ti palce a tesime sa na pozitivne spravy 😀 😀

katy tak dufam ze to vyslo ...aspon by si vyzerala sexi v tej bluzke 😀 😀

pikino
21. apr 2008

to je slovo do bitky 😉

dadka9
21. apr 2008

ďakujem babulky. tak ozvem sa zajtra ak sa bude dať. prajem vám krásny deň 😎 😀

danka24
21. apr 2008

dakujeme 😵 a to urcite sa bude dat o tom ani nepochybuj 😉

drobcek13
21. apr 2008

Ahojte snažilky, môžem sa pridať?
🙂

danka24
21. apr 2008

ahoj drobcek jasne 😀 😀

pikino
21. apr 2008

vitaj drobcek 😀

drobcek13
21. apr 2008

Vitám 😀 jaaaj babenky, keby ste vedeli aká som nervózna, dnes som zistila že som tehotná, konečne sa nám to pol pol roku podarilo.....

danka24
21. apr 2008

supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrr blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danka24
21. apr 2008

a preco si nervozna??? 😀 😀 😀

pikino
21. apr 2008

jeeeeeej drobcek to je supeeeeer gratulujem. noze sem napluj trocha tehotenskych bacilov nech sa chytia aj nas.
a ako si zistila ze si tehu? 🙂

danka24
21. apr 2008

no rychlo hovor som strasne nedockava 😀 😀 😀

drobcek13
21. apr 2008

kujeeeeeeem 😀 mám pre Vás jednu radu, teda aspoň mne sa to tak podarilo, keď sa budete moc snažiť a stále skúšať tak ako na just sa to nepodarí ...tento mesiac som si vôbec nepočítala plodné dni a prišlo to samé 😀 😀 😀

pikino
21. apr 2008

stastnaaaaa to zena 😀
ja neviem ci by som to zvladla nepocitat plodne dni, ale v podstate ja ich nepocitam ja si len meriam teplotu-no jo to je ako keby som ich pocitala 😒

danka24
21. apr 2008

a mala si niejaky vytok????

drobcek13
21. apr 2008

to sa nedá opísať sú to strašne zmiešané pocity.....
zistila som to tak, že menzes mám ako hodinky a tento mes sa nejako nedostavili, meškajú mi síce len tri dni, ale ja som to nevy´držala a spravila som si 3x testíky a všetky mi ukázali to isté.....
ale na 100% si to potvrdím v piatok, zhodou náhod som objednaná na preventivku......

danka24
21. apr 2008

pikino aj ja si meriam ale aspon viem ze som mala tento mesiac ovulku...napr. minuly mesiac som ju nemala... 😉

pikino aj nam sa to podari nemaj boja 😵 😵

drobcek13
21. apr 2008

mala a mám aj bolesti ako pri mrche, no a minulý týždeň som myslela že ju mám každý deň a to tú najsilnejšiu aká existuje..... 😀

perla200
21. apr 2008

drobcek...to ako mala si menzes?

pikino
21. apr 2008

tomu sa drobcek hovori dobre nacasovane 🙂

mas pravdu danka, teplota vela napovie, aspon viem ze fungujem 🙂
a ako zistis ze si ju nemala?

drobcek13
21. apr 2008

neeeeee to som mala také neskutočné bolesti....

perla200
21. apr 2008

aha....proste bolesti ako pri mrche...len si ich nemala ano? zaujímavé? meškali ti tri dni? a to už si mala //? to je úžasnééééééééééééééééééé

pikino
21. apr 2008

a to este predtym ako si mala dostat?

danka24
21. apr 2008

pikino to ze som mala stale rovnake teploty ...lebo po ovu mas vysie teploty ako pred ovu a ja som nemala...max som mala 36,8 ...to je jedno ale tento mesiac som mala ...som dnes 6 den po ovu ...tak dufam ze to vyslo 😵 😵

pikino
21. apr 2008

ahaaaaaa, uz mi to doslo 😀 ,
odkedy su ju meriam ja, tak som mala podla toho co hovoris ovu vzdy, musim si zaklopat . tuk tuk tuk.
jeeeej ja som 5 dni po ovu. no ja mam pred ovu tak max 36,6 a po nej do 37,1
stavam kvoli tomu poctivo o 5:20 aby som ju mala presne odmeranu. manzel mi robi budicka lebo vtedy vstava do prace 🙂 akurat cez vikendy vzdy zaspim a potom stupne aj o dva tri stupne.

danka24
21. apr 2008

ja ti ukazem moj grafik dobre? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre