Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nellynka
22. apr 2008

Ahojte baby, dakujem za rady, letim len nejake 2 hodiny. Uz som si o tom nasla temu a myslim, ze v pripade ze som tehu tak mi nic nehrozi, len nesmiem prejst cez detektor kovov. Ja mam dostat mrsku v sobotu alebo nedelu tak sa neviem dockat. Kazdy den myslim na to, ci si kupit test alebo pockat.

pikino
22. apr 2008

daji asi do dalsej MS, teereticky by ti mohol ukazat ze si tehu po 10 dnoch ale nie je to zarucene.

nellynka
22. apr 2008

Ale asi pockam, a odporucam aj ostatnym babam, ved 12 den po ovu je dva dni pred mrskou. Tak tie dva dni ma uz nezabiju🙂))))))

pikino
22. apr 2008

netreba sa zbytocne nervoznit. 🙂

hanka28
22. apr 2008

caute baby...
pikino dnes som si namerala 37,co to znamena....
Vcera mi vysla taka slabulinka ciarka,no ja tomu nexcem verit.Zajtra idem k lekarovi konecne.
Ja si myslim ,ze dostanem kramiky,stale ma tak boli brucho

nellynka
22. apr 2008

Hanka 28, po kolkych dnoch si si robila testik? Mna inak dnes neboli brucho a vcera tiez polavilo:(((

pikino
22. apr 2008

no hanka momentalne to moze byt vselico aj tehu aj PMS, ale ked ti vysla slaba ciarka tak to moze byt skor tehu co by som ti straaasne priala. 🙂 . pokial mavas normalne teploty v lutealnej faze do 37 tak asi skor tehu. a brucho boli aj ked si tehu.

daji
22. apr 2008

mam aj nejake zdravotne problemy tam dole. mala som silne vytoky a svrbenie. mozem aj tak ostat tehotna. momentalne to necitim ( svrbenie a palenie ). aj tak sa moze stat ze som tehotna? v piatok sa kvoli tomu chystam ku gynekologicke. vedela by mi zistit ci som alebo nie som tehotna?

hanka28
22. apr 2008

nellynka po dvoch tyzdnoch meskania,skor sa ani neoplati robit.Vcera mi vysla slabulinka ciarka.Vies 2.maja mam dostat dalsie kramiky,no ja som este nedostala ani tie co mali prist 5.aprila.
Pikino kedy mas dostat kramiky?Ja mam z teba taky pocit ze ti to vide.
Nellynka,kamaratka si robila 3 testy,vsetky mala negativne,tak sla doktorovi,myslela si,ze ma horm.poruchu.Lekar jej oznamil,ze je 12 tyzdnov tehotna....Nemala ziadne priznaky,ze by bola tehotna

krpcek
22. apr 2008

baby tak pridavam moj pribeh!
posledna mrcha bola 17.3. po 10-tich dnoch meskania!
tento mesiac som poctivo merala tepoltku, aby som zistila kedy mam ovulku - a minuly tyzdne ma skoro kazdy den pobolievalo brusko ake by som uz mala dostat mrchu - samozrejme, ze nic! prsia ma neboleli skoro vobec! takze som uz bola viec menej presvedcena, ze som tehu a ho.no, ho.no zlata rybka - mrcha si v nedelu po 5-dnoch meskania dorazila akoby sa ani nechumelilo! ale nastastie je slabsia a nejde mi ani roztrhnut brucho od bolesti, co je uplne super, ale zaroven je to zvlastne a nepochopitelne, lebo doteraz vzdy som nevydrzala bez tabletky ani sekundu - teraz som mala len jednu a to vcera (2den mrchy)!
a zaroven gratulujem vsetkym novym tehulkam! 😉 😉

pikino
22. apr 2008

teraz ti toho asi moc nezisti mozno troska zvacsenu maternicu. a otehotniet sa da aj cez vytoky. inak by nas po svete tolko nebehalo 😀

hanka28
22. apr 2008

😀

sandrika
22. apr 2008

krpcek ty môžeš byť napriek tomu tehu uvidíš či budemrcha pokračovať akby zajtra skončila kupila by som si test

daji
22. apr 2008

😀

hanka28
22. apr 2008

krpcek to nevadi,niekedy moze byt menzes silny,inokedy slabsi......

daji
22. apr 2008

a je mozne aby ma pobolievali aj prsia? nie je to skoro nato? mozno aj nie som tehotna

pikino
22. apr 2008

vidis hanka mozno aj ty si tehu ako tvoja kamoska a protivne tehu testy to nescu ukazat 😠

ja mam dostat kramiky 30.4. tak uvidim, som opatrna lebo minuly mesiac som mala vsetky tehu priznaky a nakoniec to dopadlo na figu. 😖
tak mi drz palecky (aj tie na nohach) 😀

daji
22. apr 2008

pikino drzim ti straaaaaaaaaasne velmi silne palce aby sa vam to pordarilo.prajem vam to zo srdca

pikino
22. apr 2008

daji prsia ta boliet mozu mna bolia uz tyzden po ovulke minuly mesiac na nevydrzanie ani som sa ich dotknut nemohla.

hanka28
22. apr 2008

pikino ja ti drzim palceky aj na nohach....
Dockas sa.Pikino prosim ta kolko musi ukazat teplota ked mas ovulku?

daji
22. apr 2008

takze aj mozem ale ani nemusim byt.dakujem velmi pekne za rady.

pikino
22. apr 2008

dakujem hanka 😀
tazko povedat kolko ukaze ked mas ovulku ja to napriklad nezistim skor kym mi nestupne, zial v tomto je meranie BT trosku zradne. musis sledovat aj ine priznaky
otvoreny krcok, hlien, bolesti vo vajecnikoch ked mas pravidelnu tak je to lepsie lebo aj ovulka je pravidelna. niekomu ked ma ovulku teplota zrazu este klesne mne osobne neklesa ale viem uz ze ju mam okolo 17-19 dna takze vtedy sa snazime o nieco viac.
tento mesiac som mala teplotu pri ovulke 36,4.

danka24
22. apr 2008

hanka to treba merat bt lebo u kazdeho je individualne tak ako uz pikino napisala 😉

pikino
22. apr 2008

howgh 😀

krpcek
22. apr 2008

baby ja viem, ze este nie je nic stratene, ale vobec tomu neverim!
nevadi, ide sa dalej! 🙂

pikino
22. apr 2008

nehadz flintu do zita 🙂

danka24
22. apr 2008

pikinko ty dnes srsis dobrou naladou 😀 😀

danka24
22. apr 2008

baby ja som mala vcera aj pred vcerom taky pich do chrpta netrvalo to niejako dlho ale z nicoho nic bolo to take neprijemne...

pikino
22. apr 2008

Ja ti danka neviem cim to je ze mam dneska taku dobru naladu, asi tym ze som dnes vstala konecne nacas do prace 😀
neviem co znamenaju tie tvoje pichi v chrbte, viem ze ked si tehu tak bolia krize, a kde ta pichlo? nekopala si celu noc v zahradke? 😉

danka24
22. apr 2008

nie a krize ma bolia fajne ja dnes poriadne nemozem stat na nohach ..a pichlo ma tak na lavu stranu do chrbta...trvalo to takych cca 60sekund...no uvidime..

pikinko asi to tym je 😀 😀

ja z tych co okopuje zahradku 😀 😀 ja robim od rana od 8-17,00 takze nestiham 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre