Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
28. máj 2008

no nervy mam lebo si nerobim plane nadeje. drzim sa na uzde, lebo sa nescem zbytocne sklamat.

diusa to sedi. este mozes dopisat ze kazdy mozny priznak rozoberame na konikovi. 😀

zuzec
28. máj 2008

no inak konik je riadna namotavka, ja som sa este dnes nic nenaucila a ze jak sa budem od rana ucit a namiesto toho cumim na test a pisem konikovi...

diusa
28. máj 2008

zuzi- ja sa ucim popri tom, ale dneska si pripravujem obhajobu, tak len klikam - net- word- net- word- sranda

diusa
28. máj 2008

zuzi pozri IP

pikino
28. máj 2008

konik=droga-povolena omamna latka 😀

pikino
28. máj 2008

taak som to nevdrzala a ked som isla okolo lekarne spravila som si test a bol negativny ale neva ako hovorim je tolen 9 dni a to je velmi skoro. som optimista 😀

diusa
28. máj 2008

pikino- nooo teda si. Ale tak ako asi my vsetky, teda ja urcite. Ja to tiez nikdy nevydrzim. Najhorsie je cakanie.

zuzec
28. máj 2008

pikino dobreee 🙂 teda to ze si nevydrzala, nie to ze bol ZATIAL negativny ☹ len ja som na tej mojej netrpezlivosti minula uz tlko penazi 😠 boze som nafuknuta jak zaba, skoda ze to nie je tehotenske brusko, to by ste kukali jake ho mam 😲 😉

diusa
28. máj 2008

zuzec- uz som doma- spravili mi to v priory. A este som nedostala!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Ja sa zblaznim prsia bolia zas.

pikino
28. máj 2008

no co ti mam na to povedat zuzec, ale nastastie uz okolo ziadnej lekarne nepojdem. 😀 idem drzat bobrika trpezlivosti. keby si videla moj pupok som ako 6 mesiaci. prasaaatkooooo. 😀

zuzec
28. máj 2008

dius tak hlavne ze to mas! 😉 ked prsia bolia zas, tak to je dobre nie? 😉 len nech bolia! teda nie ze by som ti priala bolest, ale v tomto pripade by som sa jej potesila tiez 🙂
pikino ja mam nastastie uz minute vsetky co som mala kupene, som zvedava kolko vydrzim!! zajtra idem do mesta, tak nech ma ani nenapadne ist okolo lekarne 😠 😠

diusa
28. máj 2008

baby aj ja sa tiez vyzeram na 6 mesiac. A to som si povedala ze nebudem zrat.
pikino- ja budem tiez drzat bobrika ale diety. Som ako tulen.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Dobre ranko 🙂
chcem sa spytat, na vase pocity, ako viete ze kedy mate ovulaciu? Ja sa nejak zvlast nesledujem, nemeriam teplotu a nechcem si zbytocne nic namyslat. Ale som momentalne zmätena.
Myslela som si, ze predmenstruacne priznaky sa dostavia az ked ked vajicko zisti, ze sa k nemu nik nedostal 😅 a teda je na rade MS. A u mna je jasnym znakom MS bolenie prs, asi tak 10 dni pred MS.
Ale mam cca 31 dnovy cyklus a vcera som bola v 15DC a uz ma zacali boliet prsia 😕 Nechapem. Myslela som si, ze ovulaciu mam az 15-18DC alebo aj neskor.

meusicka
29. máj 2008

ciapocka... pocas alebo pred ovulkou zvyknu mat baby mensie bolesti v podbrusku, nejake popichavanie. a taktiez si mozes odsledovat ovulacny hlien. nie je to nic svetaborne, ve ked ides na WC tak vidis ci mas hlienik ktory inac nemavas. ak si lenivucka na meranie BT a podobne 😉 ( mimochodom to je aj moj pripad, ja som tiez bola leniva si nieco merat 😝 ) mozes mat aj bolesti v prsnikoch, to je tiez mozne, ved v tele sa ti meni hladina hormonov. ale pokial sa ti dostavi bolest v prsnikoch skor ako mas obvykle tak to moze byt aj znakom, ze spermijka nasla vajko. ( ja som mavala bolestive a naliate prsia stale tak cca 7 dni pred MS ale teraz som si ich zacala citit uz na 3-4 den po ovulke a potom mi MS nedosla a na teste sa objavili //) a tiez niektore baby mavaju bolesti hlavy pred ovu.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

S tym hlienom si to viem odsledovat. Ale ked mame sex vecer alebo rano tak potom cely den zo mna pomaly "vyliezaju" spermie 😅 a to je dost zmetocne.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Vcera rano sme sa snazili a dnes rano ma pichalo v jednom vajecniku chvilku.
Tiez si obcas skontrolkujem krcok maternice, ale nechce sa mi to robit kazdy den 🙄 no a vcera som ho ledva dociahla (vraj je pocas plodnych dni vysoko polozeny a mekky) a zdal sa mi, ze je rovnako mekky ako okolie, tak neviem.
Ale prehovaram manzela nech mi kupi ovulacny test LadyQ. Predsa len je to na velmi vela pouziti, lebo ked som videla cenu ovulacnuch testov jednorazovych tak ma skoro slahlo 🤐

meusicka
29. máj 2008

ciapocka... tak krcok ti urcite neklame a ked ho mas horre a makky tak je to potom super. a nemusis si ho sledovat stale. hlavne ak uz mas jasno v tej polohe krcka potom ti to napovie hocikedy a budes vediet ze kde je. ja som sa uz posledne sledovala len podla hlienu a krcku. ale aj to nie kazdy den. az ked zacala mrcha meskat tak som aj viackrat denne, ci sa neposuva krcok hore. ale dovtedy nic

zuzec
29. máj 2008

ahoj ciapocka, ja som napriklad nemavala ziadne priznaky ovulacie nikdy, snad len ten vytok, ale ked sme sa neznazilkovali, tak som si ho anie nevsimala, ale odkedy snazilkujeme tak viem ze je to ten vytok a pichanie vo vajecnikoch jeden vecer...ten krcok som nikdy neskusala, je to zaujimave

meusicka
29. máj 2008

zuzec... ten krcok je dobry systems a ked sa do toho dostanes a budes vediet co si vsimat tak ti spolahlivo napovie kedy mas ovu aj prichod mrchy ti nahlasi 😉 len treba dbat aby si mala vzdy cistucke ruky 😉

diusa
29. máj 2008

zuzec- ako si na tom ? Dobre spravy?

meusicka- ten krcok som ani ja neskusala, lebo neviem kde je. V tomto som laik neda sa to blizsie vysvetlit?

zuzec
29. máj 2008

meusicka, mozno skusim 😉
joj diusa...stale nic, mrcha neprichadza a rano mi klesla teplotka na 36,7, co nie je az taka nizka ale este predvcerom bola 37 ☹ test uz nerobim, pockam len neviem dokedy mam cakat...
a ty co? tebe tiez klesla vcera teplota myslim...jak si na tom? co prsia?

diusa
29. máj 2008

zuzec- ja som mala dnes taku dilemu, tak som zbehla do temy bazalna teplota- a tam mi kocky poradili. Dnes som sa zobudila o 7 na to ze potrebujem zase cikat. Tak som si odmerala a bola-36,7 tak som ostla leazat ze vydrzim do tej 9.00 kedy meravam vzdy. Ale volanie prirody bolo silnejsie tak som merala o 8.30 a teplotka bola 37,1. 🙂 🙂 🙂 A prsia bolia menej ako predvcerom a viac ako vcera. Ja skusim test v sobotu? Alebo skusim vydrzat do pondelka. Modlim sa aby neprisla. 😉
A to je este dobre ked ti neprisla.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Diusa - skus ho nahmatat po leziacky s pokrcenymi nohami alebo po stojacky v miernom podrepe, jednym ci dvoma prstami. A ako ked si videla na nejakom obrazku, ako je zakoncena tak presne tak sa to da nahmatat. Je to neprehliadnutelne 😀

diusa
29. máj 2008

ciapocka- ja som blba blondina. Ja si tam nic necitim asi mam kratke prsty. A nechcem sa tam moc hrabat mam umele nechty aby som si tam nieco neposkodila. Ale je to tam akesi mäkke. A ma to byt hore ci dole. Lebo niekedy si tam nieco citim dole ako jazycek alebo co. Sorry i am blond, aj mi kupili take tricko.

cervena_ciapocka
29. máj 2008

No je to daleko asi tak na vzdialenost prsta, ale nemusi smerovat kolmo dole, v podstate by mal byt nahnuty smerom k vonkajsej strane brucha. Tu je celkom dobry obrazok: http://sk.wikipedia.org/wiki/Maternica
Pocas plodnych dni a menstruacie je krcok maternice nizsie polozeny a mäkksi. Pocas neplodneho obdobia je vissie polozeny a tvrdsi, asi ako prst.

diusa
29. máj 2008

jeeej ciapocka ty si poklad, ale to musim mat v tom prax, aby so to videla. Ale ja uz nechcem cakt mrchu tajne v kutiku srdiecka dufam ze mimco je uz v brusku a ja to uz nikdy nevyskusam. A v tehotenstve na zaciatku by mal byt aky?

meusicka
29. máj 2008

dius... ak si tehu tak krcok ostava dole, tvrdy a zatvoreny aby ti chranil miminko 😉

cervena_ciapocka
29. máj 2008

presne tak meusicka 😉

meusicka
29. máj 2008

ciapocka... ved sa vyzname, nie? 😉 ako dlho snazite aj sa smiem spytat?

cervena_ciapocka
29. máj 2008

Ak ratam naozaj mesiace snazenia (lebo niektore sme odflakli 😅 ) tak asi 6 mesiacov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre