Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mareklucka
25. júl 2008

Petka pevne dúfam,že to bude tehu,ale NESTRESUJ sa! Vyčkaj kým ne/príde mrcha a potom skús testnúť.To že niekomu test ukáže // už na 10 DPO nieje pravidlom.Možno sa Ti mimi uhniezdilo neskor a ešte test nestihol zachytiť HCG.Takže testy odložiť,zamknúť aj s peňaženkou a počkať 😉 A hlavne nemysli na to,niečím sa zabav,ja neviem napr. začni skladať puzzle 😀 😉 Držť sa a neboj všetko bude OK 😉

petkapo
25. júl 2008

Dakujem ti 🙂 Neviem ci sa mi podari zamknut testy, som testovaci maniak 😀 Ale budem sa snazit to aspon zredukovat na jeden denne - ranajsi...

mareklucka
25. júl 2008

Ty si taká ako ja 😀 Ja som dnes 5 DPO a už by som testovala 😀 😀 😀 Ale vydržím.... snáď... 😀

petkapo
25. júl 2008

Ja som zacala testovat od 7 DPO. A neprestanem kym neuvidim dve ciarky! 😀 😝

Patria k priznakom aj sny? Dnes v noci som mala neuveritelne zivy sen, ze som sa pozerala na seba v zrkadle (naha) a mala som veeelikanske prsia s velkymi tmavymi bradavkami 😀 😕 A vedela som, ze som tehu...

mareklucka
25. júl 2008

😀 Teda to neviem či aj sny,ale niekde som čítala že nespavosť... Ja mám tiež také "divoké sny" 😀

mareklucka
28. júl 2008

Petka tak ako??? Už sa ukázali???

Mravvcek a Ty?

petkapo
28. júl 2008

Ahoj 🙂

No dnes rano bol na teste tienik. Som 26DC. Rano som bola u doktora na ultrazvuk, ale nic nevidel. Zobral mi aj krv, poobede budu vysledky, tak som zvedava.... 😖

mareklucka
28. júl 2008

Tak to som aj ja zvedava,budem držať prsty,hned sa ozvi ked budeš vedieť výsledky 😉 samozrejme pozitívne 😀

petkapo
28. júl 2008

Jasne, ze sa ozvem. Ale uz teraz ma z toho boli brucho... 😒 Bojim sa, ci som si to vsetko len nevsugerovala 😢

mareklucka
28. júl 2008

Neboj sa,ja poznám ten pocit čakania-je to na zbláznenie 😖 Ale musíš počkať,nič iné neostáva...

petkapo
28. júl 2008

Ja viem, ze mi nic ine nezostava. Snazim sa niecim zamestnat (asi by bolo najvhodnejsie nieco zacat robit, kedze som v praci), ale zatial len surfujem po nete a obhryzam si nechty 😀

petkapo
28. júl 2008

Som pozitivna 😀 Strasne sa tesim!

orinka
28. júl 2008

petkapo veľká gratulácia 😀 😎

mareklucka
28. júl 2008

Petkaaaaaaaa super,teším sa 😀 😵 gratulujem a silno držím prsty nech je nadalej všetko OK 😉

petkapo
28. júl 2008

Dakujem velmi pekne. Som z toho uplne mimo....

mareklucka
28. júl 2008

To Ti verím,tak to čakanie sa vyplatilo 😉 Budeš ešte testovať???

petkapo
28. júl 2008

Urcite ano. Vo stvrtok idem na kontrolny odber, tak si rano urobim test, ci ta palicka tmavne. Ak ano, bude to dobre znamenie... Ale dovtedy....ach jaj...to bude nervozity 😉 😀

mareklucka
28. júl 2008

Myslím,že teraz tá nervozita trošku opadla... a manžel už vie???

petkapo
28. júl 2008

Manzel vie, volala som mu ako prvemu 🙂 Tesil sa 🙂

mravvcek
28. júl 2008

No ahojte dievky tk nic ☹ dnes prisla teta mrcha a som z toho smutna ale snad na buduci mesiac sa podari 🙂)) a mareklucka ty ako?

mareklucka
28. júl 2008

mravvcek 😢 ☹ To mi je ľúto,ale hlavu hore nabudúcen to vyjde 😉

Ja mám dnes také tlaky v podbrušku a ked sa zohnem tak ho dosť cítim,neviem čo to može znamenať... 😕

mravvcek
28. júl 2008

Mozno sa uhniezduje malinke 😉 taaaaaaaaak silno drzkam prsteky 😎

mareklucka
28. júl 2008

dakujem 😉

kikusaaa
31. júl 2008

ahojte, mam problem, mam strah, ze som tehotna a som mlada, mohli by ste mi poradit?dakujem

orinka
31. júl 2008

kikusaaa: chceš radu? Páči sa: keď to nevieš, tak to nerob 😉

sandrika
31. júl 2008

kikusaa z čoho tak usudzuješ??,Nepoznáťe ochranu či čo....nesmiete byť takí nezodpovední , ke%d bábo ešťe nechcete...aké máš príznaky?

tweetinkapp
31. júl 2008

kikusaaa: A co si predstavujes pod pojmom mlada, hm? Lebo ja som tiez otehotnela a mam 20 😀

barbiek
31. júl 2008

baby nemusite byt take tvrde ku kikuse, je pravda ze si maju davat pozor, ale urcite je vystrasena a tymito recami jej nepridavate,kikusa test si si robila uz

tweetinkapp
31. júl 2008

suhlasim s barbiek...ani len nepoznate okolnosti. Ona tu hlada pomoc a nie vase pripomienky 😠

barbiek
31. júl 2008

presne tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre