Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

montinka
13. apr 2008

hm sa mi zda ze ten som mala aj ja a su tam dva testy. len uz si nepamatam ako sa volal ale viem ze tam boli dva

dada2
13. apr 2008

no kupim si ten mamatest vyskusam, lebo som uz z toho nervozna hned by som to uz chcela vediet

montinka
13. apr 2008

hm viem viem

cervena_ciapocka
13. apr 2008

Tak mne prave dorazila mrcha ☹ Drzim vam palce baby , nech je vsetko OK.

montinka
13. apr 2008

ciapocka nebud smutna vyskusas nabuduce. dam ti stranku kde si mozes vypocitat plodne dni chces? mne to podla nej vyslo obidva razy tak ak chces vyskusaj

zuzec
13. apr 2008

cervena_ciapocka to je mi luto, myslela som ze si fakt tehotna ked tak dlho meskala..
ja som si ratala na www.tehotenstvo.academy.sk a vyslo to

poleva
13. apr 2008

to je taká všeob.kalkulačka

dicinka1
13. apr 2008

zuzec,co vyslo?si tehulka?

zuzec
13. apr 2008

no je to vseobecna kalkulacka, ale pre tie co mavaju pravidelny cyklus je aj presna...ja som mala pravidelny 29 dnovy cyklus skoro na hodinu takze mne to sedelo
dicinka1 ano som, zistila som to tento tyzden 🙂

dididi30
13. apr 2008

zuzec, teda ja som mavala tak 20 dnovy ciiklus 3 dni hore dole a to neustale, ziadnu antikoncepciu som nebrala a ani nebudem brat, mozno je to tym 😨 to som pocula,ze cim kradsi ciklus tym dlhsie trva tehu ci opacne?? 😕

montinka
13. apr 2008

zuzec gratulujem

dicinka1
13. apr 2008

jaj gratulujem............ 😀 super....snazila si sa dlho?

zuzec
13. apr 2008

dididi30 tak to som este o tom nepocula, ale som len na zaciatku a je este vela veci ktore neviem 🙂
diky montinka ;)
dicinka1 vo februari sme sa snazili prvy krat ale som si zle vyratala plodne dni, tusim o tyzden som sa sekla...tak sme to skusili na dalsi mesiac a vyslo to 😅 aj som sa bala kvoli tomu co tu pise vela bab ze ako dlho im trva kym sa im podari otehotniet a kedze ja tuzim po babatku snad od konca strednej tak som sa tesila kedy konecne dokoncim vysku a sup sup na to, lebo do 30 som chcela mat urcite babo 🙂

dicinka1
13. apr 2008

tak sa drzkaj

dididi30
13. apr 2008

zuzec tak ja som nieco o tom pocula, ale to je jedno 😉
tiez ti drzim palceky aby si brusko pekne rastlo 🙂

cervena_ciapocka
13. apr 2008

Poznam tie kalkulacky, ale ... 😒
Tento mesiac sa mi zjavne posunula ovulacia a teda aj predlzil cyklus, takze sme sa snazili v nespravnom obdobi.
Uz som sice pisala niekolkokrat, ze to nechem tak, ale tentoraz to urcite tak necham. Len sa zbytocne stresujem a cakam na "plodne" obdobie.
Takze asi prestanem nacas chodit aj sem, lebo chcem prestat na to mysliet.
Manzel mi dnes povedal, ze to namiesto mna vezme do ruk on 😀 ze sa nemusim starat.
Naozaj chcem uplne vypnut a nevenovat sa teme deti a otehotnenia, lebo odkedy sa "snazime" som viac smutna ako stastna. A mozem si za to sama. Takze sa idem venovat inym cinnostiam 😵 ktore mi prinasaju radost.
😵 😵 😵

zuzec
13. apr 2008

cervena_ciapocka, manzel je zlaty 😉 tak budem na teba mysliet a sem tam sem mrknem ci nemas nejaku stastnu novinu 🙂 zatial drzim palce papa

pikino
14. apr 2008

cafteee micky, konecne som dorazila po tyzdni z prahy, manzelik bol na skoleni tak som sa k nemu priplichtila. a dneska mam ovulku tak mi drzte palceeeeee. 🙂
vecer sa ide na veeeec.

pipinka82
14. apr 2008

Tak supíííííš držíme palčeky 🙂 prajem ti to je to krásny pocit 🙂

pikino
14. apr 2008

dakujeeeeeem. dufam, ze to vyjde. ale teraz sa uz vykaslem na vsetky testy a nebudem sa pozorovat ako pod lupou. ked to ma prist tak to pride vydrzim pekne az do terminu
menstruacie. howgh.
pekne predsavzatie 😉

clarissa
14. apr 2008

ahojte..ja som sem sice pisala len dvakrat ale strasne som som dufala ze uz budem tehu,a dnes rano som si robila testik a vysli mi //..stale nemozem tomu uverit..zajtra idem k dokimu a dufam ze mi to len potvrdi..inac fakt je lepsie robit si test neskor..prvy som si robila prvy den meskajucej MS a vysiel negativny..aj ked to bolo asi 14 dni po styku..a dnes je to 8,den od meskajucej MS a vysiel pozitivne..inac davala som si FIRST test....takze radsej s tym fakt pockat aj ked to nanevydrzanie=)),lebo je to skoda penazi..

zuzec
14. apr 2008

ano clarissa to mas pravdu s tymi testami...ja som si robila dokonca ten co mal ukazat uz na 5. den po opodneni a ukazal az skoro 2 tyzdne po opodneni aj to len tak tak...inak gratulujeeeeeeem!!!! daj vediet ako si dopadla u dokiho a v kolkatom si tyzdni a mozno sa stretneme v decembrovkach ;)

pikino naozaj na to nemysli, ja som len priblizne vedela kedy mam plodne dni, mala som to vyratane a vedela som kedy asi ale nemyslela som na to a stalo sa 🙂 drzim palce

clarissa
14. apr 2008

zuzec dakujeeem...moc dufam ze mi to potvrdi..lebo uz som taka natesena... 🙂 no to by bolo super ..take vianocne babatka..=)))a ty si v ktorom???

zuzec
14. apr 2008

ja v 4tt+6 dni asi...uvidim tiez som este nebola u doktora...idem vo stvrtok

krpcek
14. apr 2008

ahojte baby, mozem sa sem trosku votret?

chcem sa len spytat, kolko ste sa snazilim kym sa vam podarilo otehotniet? my sa s drahym snazime 4 mesiac a zatial asi nic! ☹

pipinka82
14. apr 2008

Ahojte veru s testamy sa neponáhlajte mne tiež neukázal že som tehulka a pritom som bola už..... a len po ms ked my meškala 4 dni som si ho spravila a ten už ukázal 2 čiaročky štastia 🙂 A mne sa na 1 šupu podarilo takže supíííííšššššš 😎 ale každá sme iná ale čo má dojst dojde nebojte 😎

krpcek
14. apr 2008

pipinka, ja som si tento mesiac zacala merat BT, aby som ziatila, ci vobec ovulujem a kedy, kedze mam dlhsi cyklus - taky 30-32DC!
a minuly mesiac mi meskala mrcha 10dni, tak som uz bola cela vytesena aj ked mi test ukazoval len jednu som si hovorila, ze aaa blby test, ze este pockam a urobim dalsi no a potom uz nebolo treba! a myslim, ze ani terz nebude treba, neviem mam take pesimisticke myslienky!

a ty si brala aj antinu? a aku test si pouzila?

asi som moc zvedava, ale neviem koho sa mam pytat!

bambulka_1
14. apr 2008

ahojte, prave som sa zaregistrovala. Hladala som ttiz prve priznaky tehotenstva. Tak k veci. Brala som hormonalnu antikoncepciu takmer 2 a pol roka a reku, ze vysadim na jeden mesiac. Teta z ameriky mala dojst v sbotu, nedosla, a ani necitim,ze dojde. Bolia ma prsia, a v piatok mi takmer praskli... a mam krce, ci bolesti, alebo nieco take v podbrusku, robila som siv nedelu test, lebo vyse roka som dostavala menzes presne na hodinu, a teraz, co sa deje? Vysiel jeden pasik, robila som rapid clear. Co nevrhujete, kedy urobit dalsi? Lebo ja by som ho aj hned urobila. Rozmyslam, ze pockam do stvrtku a urobim. ak bude jedna ciarka, a nedostanem menzes do nedele, urobim este jeden, alebo skusim ist na vyvolavacku, hmm? lebo som uz nervozna z toho.Dakujem

pikino
15. apr 2008

gratulujem clarisska aj tebe zuzec a drzim vam obom palecky, tesim sa z vas strasne moc.

My sme sa vcera teda s manzelikom pustili do toho lebo som si myslela ze mam ovu a dneska rano som si merala teplotu a bola rovnaka ako vcera ☹ takze tipujem ze sa mi zasa posunul cyklus uz mi to lezie na nervy od kedy som vysadila tabletky tak sa mi kazdy mesiac posunie o jeden den a teraz to uz vychadza na 33DC. ale neva tak ho nazeniem aj dneska 🙂 uz je zo mna chudak uplne unaveny a to este ideme dnes vecer na pljuscenka ha ale tesujem sa ako male decko.

pikino
15. apr 2008

bambulka z toho si zatial nic nerob ked vysadis tabletky tak telo na chvilu zblbne.
lebo zrazu nema tu spravnu hladinu hormonov. ja som vysadila pred styrmi mesiacmi a dovtedy som mala 28DC a potom mi prisli az na 31DC a teraz sa mi stale posuvaju o den kazdy mesiac. tak som zvedava kedy sa ustalia. ak si si robila rapid clear tak teoreticky ak by si bola tehotna by mal ukazat dve ciarocky ale to zalezi aj od toho kedy sa uhniezdi vajicko nemusis mat v tele este dostatok hormonov. ale testy si zbytocne nerob este by som chvilku pockala v klude do tej nedele potom ak si tehu pasik urcite ukaze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre