Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

00iva00
19. feb 2014

Ale asi je to len male percento, že? :/

00iva00
19. feb 2014

@belbel ale asi je to len male percento, že? Lebo už fakt neviem či si to namyšľam, alebo niečo. Ale deň po styku s priateľom som celé rano vracala. Od vtedy mi je nejak divne, chodim často na malo. Veľmi by som sa poteßila ak by sa podarilo miminko 🙂

belbel
19. feb 2014

@00iva00 nevyjadrím to na percentá, vieš, baby tu snažilkuju a predsa to nejde podľa predstáv... Ale nebudem tu písať, že prečo a ako a kedy, to je pre mňa veľmi súkromné, mali sme pre to dôvody, ale s mm sa podarilo takto bábatko hneď na prvý krát, bolo pred ovuláciou, nehovorím po jednom milovaní, ale akože hneď v prvý cyklus snaženia. Toľko len jedna jedinká skúsenosť, ale moja. Držím palce, aby bolo, ako si želáš 😉

00iva00
19. feb 2014

@belbel veď áno. Ale ďakujem, aspoň za pozitivnu spravu 🙂 Už ostava len čakať a snažiť sa ďalej. Ďakujem ešte raz 🙂

belbel
19. feb 2014

@00iva00 a ešte dodatok, bolo mi zle, tak nevolno, len jeden krát a to na desiaty deň, a bolo mi povedané, že to určite nemohlo byť z toho, ale ten pocit bol taký "iný", Keď som si robila tehu test v čase, kedy by už mal ukázať pravdu, tak bola len jedna čiarka, ale ja som sa v tej chvíli tak upokojila, akoby mi celé vnútro povedalo, že to nie je pravda a že som naozaj tehotná, po týždni už boli čiarky dve 🙂 Dik aj tebe, ahoj

00iva00
19. feb 2014

@belbel 🙂 tak gratulujem 🙂 si musela byť strašne šťastná 🙂 .. ale to je pravda, že tie testy niesu 100% takže radšej počkam a uvidím 🙂 ..tak drž sa 🙂 ahoj 🙂

simona2111
19. feb 2014

ahojte, mam otazku, kedy je najlepsie spravit si test? minulu sobotu sa nam to s frajerom nejak vymklo z ruk 🙂 , presne v rozmedzi plodnych dni, MS ma prist az 2/3. ide o to, ze som pol roka po konizacii, neberiem ani antikoncepciu, aby si telo trochu oddychlo od umelych hormonov, neviem ci by to bolo vhodne takto skoro zacat planovat babo, aj ked doktori hovoria, ze po polroku by malo byt uz vsetko v poriadku a telo by malo byt zregenerovane a pripravene (hlavne krcek, samozrejme)
dnes som bola na policii, v cakarni bol neznezitelny vzduch, tazko sa mi dychalo, okrem toho mi zacinaju smrdiet aj ine pachy. kava zatial chuti (som kavomil), hlava sa mi toci neustale uz druhy den, je mi na lahko na zvracanie ale nevraciam, celkova slabost a unava a to som sportovec. dva testy ukazali negativny vysledok, ale ako citam, necelych pat dni po styku je asi priskoro na nejake zavery... mate niekto podobne skusenosti? vopred dakujem pekne za akykolvek prispevok 😉

gombicka123
19. feb 2014

dnes vecer som zacala hltat vsetko co mi prislo pod ruku najskor milka cokolada potom vandlik pukancou 2x rohlik s vipekom mäsovim a zavrsila som to kakaovou strudlou rano mi byva nevolno tak prvu hodku ako sa naranajkujem a vecer ma chiti total pazravka co mislite je to prezieranie s rozmanitosti alebo chutki tehotnej sladke slane masne hned po sebe
a taktiez mi narastli prsia behom mesiaca a mala som na dotik bolave bradavky stale mam brucho nafuknute ako balon a za 2mesiace som pribrala 7 kg ako nic ...

dorotka2013
20. feb 2014

@simona2111 @gombicka 123 my sme to cez vikend pkanovali, mala som prave ovulku a od vtedy cakam na nejake priznaky, len neviem ci su skutocne alebo si ich nahovaram 🙂. Vcera som citila pichanie v podbrusku, dnes som nafuknuta ako balon a to som rano zjedla len mliecnu ryzu a zacali ma boliet krize... Vcera som vypila kavu a cele poobede mi z nej bolo nejak blbo, nesadla mi... a stale som hladna 🙂
Dost sa to podoba na vase priznaky, tak mozeme spolu cakat a sledovat... 🙂

snnor
20. feb 2014

@peterek414 no moze to byt priznak tehu ale aj prichádzajúcej mrchy..pockaj ci pride alebo nepride..drzim palce aby neprisla 😉 ja som teraz 5tt ale zatial mi neni zle..

peterek414
20. feb 2014

@snnor dakujem ...a ni mne nebyvalo zle pri tehul ale sak uvidim nebudem to riesit sak ked mam byt tak budem no nie 🙂 a gratulujem

snnor
20. feb 2014

@peterek414 hej bude to tak ako to mabyt..ja som si strasne zelala byt ale potom som bola chora a vyuzivala som ANTB a potom dve cierky..v utorok mi to Dr potvrdil ale potom som zacala trosku krvacat tak mam nariadeny klud a zajtra rano sa idem ukazat.. 😒

peterek414
20. feb 2014

@snnor no tak klud a byt hickana muzikom 🙂 ja ani neviem kedy bola ovulacia ani som to neriesila naco sa stale stresovat nema to vyznam...a teraz mam na rozume svadbu ked ze pripravi a vsetko okolo toho ale bolo by krasne keby som tehotna ked sa budem vidavat a vtedy to vsetkim oznamit .-)

snnor
20. feb 2014

@peterek414 jeeej to by bolo krasne..no mam doma uz jednu malu opicu a ta mi moc oddychu nedopraje ale tak snazim sa sa nestresovat (podla moznost).. 😉 nech vsetko dobre dopadne 🙂

peterek414
20. feb 2014

@snnor ja to poznam ja tu mam dvoch diablou dcerku a syna a uz len celi den cakam kym bude vecer nech mam klud...... drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

monika2110
20. feb 2014

@snnor ahoj ako dopadli výsledky??

snnor
21. feb 2014

@monika2110 ahoj no vysledky dopadli dobre ale ako som prisla od Dr som zacala trosku krvacat ale uz to je ok a dnes som bola na kontrolu a babatko rastie takeze zatial ok 🙂 ty ako??

monika2110
21. feb 2014

@snnor gratulujem prajem vela zdravicka mne prišla dnes mrcha ☹

snnor
21. feb 2014

@monika2110 dakujem..no vijde ti to nabudúce..drzim palce aby si sa k nam pridala co najskôr..

lussya
21. feb 2014

@snnor jej,tak sa to podarilo... Super,drzimpalce. My sa snazime stale. Snazim sa na to nemysliet, ale uzchcem abybol siesty marec,ci mi kramy dojdu,ci nie. Tisko dufam,ze uz nie.

snnor
21. feb 2014

@lussya dufam s tebov...drzim ti silno palce 😉 daj potom vediet

monika2110
22. feb 2014

@snnor z jedného dropca sa už tešíme pockame si na druheho 🙂

bronitka
22. feb 2014

@simona2111 ahojky som na tom podobne ako ty čo sa týka toho vyvádzania a ms ma prísť až 3. marca..akurát s tým rozdielom ze my sa snažilkujeme 😀 aj ja som zistovala kedy je naj urobiť test a vraj 25. by už mohol niečo ukázať..kedže som dosť ochorela ja si ho určite spravím skôr pretože to nevyzerá dobre už skoro týžden ležím a nezlepšuje sa nič..takze asi pôjdem na antibiotiká..a bolia ma kríže pichajú vaječníky ..nechcem si nič nahovárať..ale tiež nechcem riskovať..

simona2111
22. feb 2014

@bronitka budem ti drzat palce a prajem skore uzdravenie. Skusim to opat 25.ako pises. A dakujem za prispevok. Skus napisat ako si dopadla, budem rada.

subbinka
24. feb 2014

baby čo vy nato?

mirisel
24. feb 2014

@subbinka babo?po kolkych dnoch si robila test od mozneho oplodnenia?

karmela
24. feb 2014

@subbinka gratulujem si tehulka 🙂

dorotka2013
24. feb 2014

@subbinka nieco tam vidim 🙂, na kolkaty den to je?

dorotka2013
24. feb 2014

@subbinka nieco tam vidim 🙂, na kolkaty den to je?

dia290
24. feb 2014

Ahojte 🙂 už dlhší čas vás tu sledujem a dnes som už nevydržala a musela napísať....dnes som si robila test samozrejme negatívny kedže je esšte skoro ale už začínam byť nervozna :/ velmi chcem aby sa tam tie dve čiarky objavili .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre